Piękno

Halle Berry po raz pierwszy od 5 lat opublikowała zdjęcie swojego syna

Pin
Send
Share
Send
Send


Hollywoodzka aktorka Halle Berry po raz pierwszy zadowoliła fanów zdjęciem swojego syna, na którym widoczny jest profil chłopca. Do tego czasu dzieliła się ze zwolennikami zdjęciami, w których schwytano tylko tył jej czteroletniego dziecka.

W ciągu kilku minut zdjęcie jej syna Halle Berry, które aktorka opublikowała na swojej stronie na Instagramie, zyskało kilka tysięcy polubień. Widzowie radują się: wreszcie udało im się zobaczyć twarz Maceo, małych synów modelu. Przypomnijmy, że do tej pory strzelanie w twarz dziecka nie mogło nawet najbardziej skrupulatnych paparazzi.

Mama chroni syna przed ciekawskimi fotografami

Fani aktorki natychmiast zareagowali na gest zaufania Holly. „To wspaniale, że postanowiłeś podzielić się tym zdjęciem z nami! Dziecko jest tak piękne jak jego cudowna matka!” - Fani gwiazd wiwatują. Później aktorka przyznała, że ​​publikowanie zdjęć dzieci jest dla niej trudne emocjonalnie.

Holly wyjaśniła, że ​​nie chce zwracać uwagi na swoją osobę kosztem zdjęć dzieci na swoim koncie. Gwiazda uważa to za nieuczciwe wobec dzieci. Z drugiej strony, kocha swoich fanów i chce dzielić się z nimi chwilami radości związanymi z rodziną, więc postanowiła zrobić taki krok.

Obejrzyj film: Porwany. thriller. zwiastun CANAL+ (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send