Piękno

Dla naturalności: młodsza siostra Kardashian usunęła silikon z ust

Pin
Send
Share
Send
Send


Fani radują się: 20-letnia siostra Kim Kardashian, Kylie Jenner, postanowiła pozbyć się sztucznych warg. Ogłosiła decyzję na swojej stronie w sieciach społecznościowych.

Pewnego dnia Kylie opublikowała post na Instagramie, z którego zwolennicy dowiedzieli się, że jej młodsza siostra Kardashian postanowiła usunąć silikon z ust. Przez nieoczekiwaną wiadomość Kylie załączyła foto-potwierdzenie naturalnej głośności. Jak przyznał później Jenner, zmiany nie były dla niej łatwe z psychologicznego punktu widzenia: do niedawna model wątpił w poprawność swojego wyboru, bała się nie lubić własnych subskrybentów.

Obawy okazały się daremne: już kilka godzin po opublikowaniu postu kilka tysięcy fanów w komentarzach podziwiało metamorfozę w wyglądzie Kylie. „Świetnie! Obraz jest świeży i naturalny!” -wyłącznie wnioskodawcy.

„Pierwszą iniekcję wykonałem w wieku 15 lat po nieudanym pocałunku z pierwszym chłopakiem. Powiedział, że moje wargi są zbyt cienkie. To była przyczyna moich nastoletnich doświadczeń” - wspomina Jenner. Obecnie model jest szczęśliwie żonaty z Travisem Scottem, który jest również zachwycony przemianą swojej żony.

Obejrzyj film: 8 naturalnych sposobów na pozbycie się komarów (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send