Moda

5 najbardziej niezwykłych sukienek na świecie: zaskocz mnie!

Pin
Send
Share
Send
Send


Najbardziej nietypowe sukienki na świecie powstają przy użyciu niestandardowych materiałów. I niech nie zawsze są wygodne, ale każdy z nich odzwierciedla koncepcję i może być wykorzystany jako obraz sceniczny lub dzieło muzealne.

Emocjonalna sukienka

W sukience firmy Philips nie da się ukryć swojego stanu emocjonalnego, możesz dosłownie zamienić się w purpurę ze złości i zielenieć z zazdrości. Czujniki są wbudowane w materiał, który reaguje na zmiany temperatury ciała i nadmierne pocenie się, nadając sukience sygnał zmiany koloru.

Klatka dla ptaków

Możesz zastanowić się, czy strój jest z klatką, a wolność wypowiedzi jest ptakiem, patrząc na arcydzieło konceptualne artysty Kasey McMahona. Strój jest zbudowany z cienkich złoconych prętów, a ptaki siedzą w nim.

Strój porcelanowy

Kobiety mogą teraz konkurować z wdziękiem porcelanowej lalki, jeśli przymierzą sukienkę z porcelany. Projektant z Pekinu Li Xiaofeng (Li Xiaofeng) stworzył go z fragmentów porcelanowych naczyń, mocno przyklejonych do skórzanej ramy. Koszt połamanej porcelany dość opłaca cenę za sukienkę - 85 tys. Dolarów.

Drewniana sukienka

Drewniany gorset i spódnica w kształcie listew sprawiają, że modelka Grace Johnson (Grace Johnston) wygląda jak rzeźba.

Ekscytujące zmiany kolorów

Sukienka, która uderzyła wszystkich w deszczu, została stworzona przez projektanta Seana Kelly'ego w programie Project Podium. Kapsułki z barwnikiem są szyte wewnątrz stroju w szwach, a gdy woda dostaje się na białą tkaninę, jest stopniowo malowana w pomarańczowe i różowe odcienie.

Obejrzyj film: Ta dziewczyna dostała od swojego chłopaka wiadomość, którą zapamięta do końca życia! Zaskocz mnie (Marzec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send