Piękno

Gdzie jest teraz piosenkarz Vitas zapomniany przez wszystkich?

Piosenkarz Vitas zaskoczył wszystkich swoimi talentami w latach 2000-tych, a dzięki jego danym i prasie, która była stale podgrzewana przez prasę o jego „skrzelach”, stała się prawdziwą gwiazdą. Jego sposób występu i wspaniały falset są bardzo zapamiętane przez publiczność. Fani nie słyszeli unikalnego artysty recytatywnego i wysokiego głosu, więc wielu z nich zastanawia się, gdzie on jest teraz?

Szczyt popularności artysty przypada na okres od 2000 do 2013 roku, kiedy stworzono programy solowe, aby występować w kilkudziesięciu krajach. W tym okresie liczba fanów wyniosła miliony. W Szanghaju postawiono pomnik dla piosenkarza, a na zaproszenie chińskiego reżysera zaśpiewał główną piosenkę w filmie.

Tak, w dawnych czasach chiński fanklub miał miliony fanów Vitasa.

W tym czasie Vitasowi udało się zaśpiewać wraz z Nikolai Gnatiukiem, muzykami Demis Roussos i Lucho Dalla. Potem piosenkarz cudownie zniknął ze sceny.

Gdzie poszedłeś

W 2013 r. Skandal związany był z imieniem piosenkarza. Według plotek i doniesień prasowych Vitas przejechał rowerzystę. W momencie zatrzymania okazało się, że ma makietę pistoletu, a także oskarżono go o opór wobec władz, ponieważ piosenkarz podczas nalotów wybiórczo go przeklął, a nawet udało mu się trafić oficera PPS. W rezultacie piosenkarz został pozbawiony prawa jazdy z grzywną w wysokości 100 000 rubli. Po podobnym incydencie zaczęli słyszeć o nim niewiele. Czy to w zeszłym roku znów padł ofiarą gorącego, strzelającego pijaka ze swoich pneumatycznych ptaków w kraju.

Gdzie jest teraz Vitas i co on robi

Vitas był trochę tępszy i zaczął wyglądać starzej niż jego lata

Vitas ma teraz 39 lat i nieznacznie się zmienił. Artystka wychowuje córkę Alla i syna Maxima.

Popularność Vitas jest teraz świetna tylko za granicą

Dziś wokalista koncertuje dość pomyślnie, w szczególności jest poszukiwanym artystą w Chinach. Przez wiele lat Vitas w ogóle nie zmienia obrazu, ale kilka kilogramów nieznacznie go zmieniło. Sądząc po portalach społecznościowych, piosenkarz żyje dobrze: występuje w innych krajach, uprawia sport, spędza czas z rodziną i uczęszcza na różne imprezy. Ostatnio, na terytorium krajów WNP, popularne piosenki Vitasa tworzą parodie i śpiewają jego utwory.

W 2016 roku na festiwalu gwiazd azjatyckich Vitas został uznany za najpopularniejszego zagranicznego artystę w ChinaWitas, jednego ze współzałożycieli sieci społecznościowej Taingle.W maju Vitas wydał nowy album Come to China

Może wkrótce usłyszymy nowe hity znanego artysty w przeszłości. Wschodni fani przewidują: druga fala jego popularności spodziewana jest w krajach WNP.

Obejrzyj film: KORTEZ - Hej Wy VIDEO (Październik 2019).

Загрузка...