Piękno

Solista Rammstein o Svetlanie Lobodzie: „Chciałem zdobyć światową sławę? Ciesz się!”

Pin
Send
Share
Send
Send


Producent piosenkarza skomentował, jak Till Lindemann zareagował na pogłoski o ich romansie. Natella Krapivina powiedziała, że ​​niemiecka artystka publicznie pogratulowała Svetlanie światowej sławy. Przypomnijmy, według pogłosek, piosenkarka urodziła mu córkę.

Od wielu lat Svetlana Loboda pozostaje jedną z najbardziej poszukiwanych i odnoszących największe sukcesy gwiazd w showbiznesie, jednocześnie doskonale ukrywając swoje życie osobiste. 24 maja w Los Angeles piosenkarka urodziła drugą córkę, której imię ojca również pozostaje w ścisłej tajemnicy. Według najgorętszych plotek, ojcem dziewczyny jest niemiecki rocker Till Lindemann.

W niedawnym wywiadzie przedstawiciel Lobody przedstawił szczegóły reakcji solisty Rammsteina na pogłoski o ich romansie. Producent podzielił się tą historią: „Gdy w mediach pojawiły się wiadomości o ich powieści, wysłał niemieckie zrzuty ekranu Sveta, które skomentował:„ Chciałeś światowej sławy? Oto jest. Ciesz się! ”Widocznie te plotki rozbawiły Tilla, który jest znany ze swoich miłosnych spraw. Jedna z najnowszych powieści, jaką miał z aktorką Sophią Tomalla, i zatrzymał się w 2015 roku.

A serce Svetlany Loboda w tej chwili jest bardzo zajęty, według producenta piosenkarza. Celebryci są teraz bardzo szczęśliwi i nie chcą nic mówić o swoim życiu osobistym. Pomimo faktu, że artystka właśnie niedawno urodziła, kontynuuje już aktywną pracę. Co więcej, w nadchodzącym roku Svetlana zaplanowała ponad sto występów na całym świecie. Pozostaje wierzyć i mieć nadzieję, że taki napięty harmonogram pracy nie przerazi jej kochanka i nie przeszkodzi w byciu dobrą matką.

Obejrzyj film: Downsizing (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send