Moda

Świeże pomysły na fryzury z kwadratową twarzą

Pin
Send
Share
Send
Send


Uważa się, że właściciele tego typu osób otrzymali najtrudniejsze, nawet grubsze cechy: ciężkie podbródki, ostro zarysowane kości policzkowe, szerokie czoła ... Ale to nie znaczy, że młoda dama o takim wyglądzie nie może wyglądać uroczo i kobieco. Przykładem tego - wiele uznanych hollywoodzkich piękności, co jakiś czas lśniących na kwadratowych twarzach z ekranów kin i telewizorów. Cała szkoda polega na karmieniu się. A przede wszystkim zadbaj o dobrze dobraną fryzurę dla kwadratowej twarzy.

Charakterystyczne cechy kwadratowej twarzy

Obliczanie kobiet z kwadratowymi twarzami w tłumie nie jest trudne. Mają symetryczne, choć kanciaste rysy, szerokie kości policzkowe, masywne, dobrze określone dolne szczęki, niskie czoła, mniej więcej tej samej szerokości co policzki i podbródek, i z reguły duże wyraziste oczy. Fizjnomiści twierdzą, że kobiety o takim wyglądzie mają imponującą siłę woli i celowość. I podwyższona seksualność, która musi tylko być w stanie podkreślić, zręcznie maskując kilka wad jego twarzy i kładąc nacisk na zasługi.

Kobiety o kwadratowych twarzach są zdecydowane, odważne i seksowne.

Gwiazdy z tego typu twarzą: zdjęcie

Sposoby na uatrakcyjnienie tego typu wyglądu

Kobiety, które są naturalnie obdarzone kwadratowymi twarzami, stoją przed dwoma niebezpieczeństwami podczas wybierania fryzur: nieumyślnie podkreślają ciężkie kości policzkowe i podbródek zamiast kompetentnego ich zmiękczania i „spłaszczają” twarz, która w rzeczywistości powinna być próbowana wyciągnąć długimi pasmami w skroniach i objętość na górze. Aby nie wpaść w tarapaty, zapamiętaj kilka „żetonów”, w których każdy wygrywa, na swój typ wyglądu:

  • długie włosy lub loki o średniej długości, ponieważ fryzury „pod chłopcem” będą bezwzględnie wystawiane na publiczne pokazy wszystkiego, co powinno być starannie zamaskowane;
  • objętość w górnej części głowy (na dole już jej masz dość) - pomóż ci stopniowanie, kaskady, drabiny, Włosi i rapsodie;
  • fale i loki - kwadratowa twarz nigdy nie boli, aby dodać odrobinę kobiecości;
  • miękkie zamki obramowujące policzki - ogolone skronie i zaczesane włosy odsłaniają twarz tak samo jak ultrakrótkie fryzury;
  • przewiewne, rozrzedzone grzywki - pomogą stworzyć efekt lekkości, który często nie wystarcza dla kanciastych ludzi;
  • opiłowanie, poszarpane krawędzie i celowe zaniedbanie - proste cięcia, proste grzywki i inne „geometrie” są przeciwwskazane dla kwadratu.

Pomysły na krótkie włosy

Znalezienie dobrej krótkiej fryzury dla kwadratowej twarzy jest jednym z najtrudniejszych zadań, które można ustawić dla fryzjera. Aby zaspokoić wynik, musisz mieć albo otchłań smaku, albo dużo doświadczenia, ponieważ krótkie nici niczego nie ukrywają i nie wygładzają się. Oczywiście są szczęśliwe wyjątki, ale niestety rzadko.

Niektóre twarze nie psują nawet najbardziej ekstrawaganckiej fryzury

Jesteś wśród kobiet, wszystkich loków i loków na świecie, które wolą przycięte kosmyki, ale nie masz pewności, czy ultrawysoka fryzura spojrzy na ciebie tak świeżo i skutecznie, jak na gwiazdy, które nie boją się zakładać szerokich szerokich kości policzkowych i mocnych podbródków ? Staraj się odwracać uwagę od dolnej części twarzy za pomocą bitych gałązek i rozczochranych wirów w koronie. Tutaj przyjdziesz z pomocą figlarnej fryzury wróżki ...

Starannie przemyślany bałagan na głowie wciąż jest w modzie

Bob, wyposażony w wydłużone pasma twarzy lub gruby ukośny huk ...

Umieść właściwe akcenty

Czwórka z odsadzeniem. Upewnij się, że kończy się nieco powyżej lub nieco poniżej linii dolnej szczęki, aby nie uczynić jej jeszcze bardziej masywną.

Suszarka do włosów, okrągła szczotka i narzędzia do stylizacji pomogą stworzyć niezbędną objętość

Popularny w ostatnich latach Garcon ma kilkadziesiąt opcji stylizacji, z których większość będzie znakomitą firmą z szerokimi kośćmi policzkowymi - głównie z powodu tych samych uderzeń: ukośne, rozdarte, częściowo zakrywające policzki, pobudzone ...

Nawet elegancki garcon pozostawia miejsce na fantazje.

Czy bałagan chuliganów i garconów nie robi na tobie wrażenia, ale nie pozwala, aby kwadratowy kształt twarzy, która nie łączy w sobie ścisłych linii geometrycznych, nosił gładką stylizację? Szukaj utworu pośrodku: przymierzaj fryzury asymetryczne i postrzępione!

Asymetria równoważy proste linie kwadratowej twarzy.

Ważna zasada! Przecinanie - skośne. Prosto w połączeniu z kwadratową szczęką i szerokim czołem ze skrzypieniem jest uważane za dopuszczalne na długich lokach, ale twarz, ozdobiona krótką fryzurą, spłaszczy się i uczyni ją jeszcze szerszą.

Rzadko spotykany wygląd z rozstrzelonym kwadratem

Trochę więcej o liniach prostych: spróbuj bez prasowania podczas układania. Nie ma znaczenia, czy preferujesz ciasne loki, lekkie faliste pasma czy żartobliwie „pióra” trzymające się w różnych kierunkach, najważniejsze jest to, że każda z tych opcji będzie wyglądać lepiej niż nitki wydłużone do pełnej gładkości.

Co jest bliżej Ciebie - wizerunek chuligana czy romantycznej młodej damy?

Najbardziej odważne dziewczyny mogą bawić się kolorami i kreatywnymi sylwetkami fryzur. Jak na przykład patrzeć na garcon pomalowany w bogatych kolorach lub odważną odmianę tematu sesson? Uwierz mi, podbródek to ostatnia rzecz, której potencjalni widzowie będą się trzymać.

Takie fryzury pasują do młodych i śmiałych

Modne opcje dla kobiet o średniej długości włosów

Włosy sięgające ramion to idealna podstawa do strzyżenia, które ma na celu podkreślenie piękna szerokoskórych dziewczyn w każdy możliwy sposób. Po pierwsze, pasma o takiej długości wyglądają szczególnie korzystnie w wielowarstwowych, wielopoziomowych, strukturalnych kaskadach, drabinach, włosach i innych fryzurach, które nadają objętość najsłabszym włosom. Po drugie, sprawiają, że kwadratowe twarze są bardziej delikatne i kobiece.

Najkrótsze pasma drabiny powinny kończyć się poniżej linii policzka

Wydłużony asymetryczny bob, który zmiękczy kwadratową twarz i wizualnie „zaokrągli” rogi żuchwy, jest wspaniały na takich włosach.

Okrągłe linie fasoli - to konieczne!

Usunięcie kątowości pozwoli na wydłużenie i / lub podziałkę samochodu i samochodu pod kątem. Jeśli jest bardziej aktywna do tworzenia głośności podczas stylizacji, taka fryzura może być noszona nawet przy prostym rozcięciu - jej sylwetka doskonale przyciąga twarz.

Dzięki skręconym końcówkom obraz będzie delikatny, z wydłużonym - efektownym

Nie pomniejszaj mocy koloru. Na przykład daszek z podświetleniem ma kilka zalet jednocześnie: pozwala właścicielowi wyglądać młodziej, sprawia, że ​​fryzury są obszerniejsze, a rysy twarzy bardziej eleganckie. Nie mniej błyskotliwy może być pomysł zrobienia ombre, shatush lub innego rodzaju kolorowania, co implikuje płynny przepływ odcieni jeden po drugim i grę różnorodnych pasm.

Należy pamiętać, że na strzyżonej fryzurze takie przebarwienia wyglądają niedbale i wymagają regularnych regulacji.

Podobnie jak w przypadku krótkich fryzur, asymetria i podarte zamki zawsze będą na włosach średniej długości.

Niech twoja fryzura nie będzie nudna

Cesson, strona, kapelusz i inne fryzury o zaokrąglonej sylwetce są dobre z gładkością linii, które są tak pozbawione kwadratowych twarzy, ale złe z prostymi cięciami i prostymi frędzlami. Spróbuj ulepszyć je za pomocą strukturyzacji, drabiny z wyraźnym przejściem między warstwami, a jeśli zdecydujesz się na uderzenie, pozwól mu być skośne lub łukowate, albo zacznie się prawie od szczytu korony, wizualnie pociągając twarz.

Zerwane krawędzie i ukośne grzywki dostosowują cesson i nasadkę do kwadratowej twarzy

Jeśli chodzi o złośliwego gavrosha, w klasycznej wersji jest on wystarczająco zorganizowany, aby wymagać ulepszeń. Pozostaje tylko zdecydować, który huk najbardziej lubisz - skośny, rozdarty, przerzedzony?

Brak gładkich linii nie przeszkadza Gavroshowi doskonale współistnieć z kwadratowymi podbródkami

Zazwyczaj uważa się, że młode panie z szerokimi podbródkami nie powinny podnosić włosów. Ale zakaz ten można obejść, pozostawiając kilka pasm po bokach, delikatnie obramowując twarz.

Przypadkowa stylizacja lub fryzura na wyjściu wygląda równie korzystnie z tym małym szczegółem

Kolejna wskazówka: robienie stylizacji, skręcanie końców włosów do lub na zewnątrz.

Loki niedoskonałości kamuflażu, jednocześnie dodając punkty do swojej kobiecości

Udane znaleziska dla dziewczynek z długimi włosami

W tym miejscu warstwowa kaskada, która sprawia, że ​​loki są bardziej wspaniałe i przewiewne, idealnie się zapuści! Ponadto długie włosy mają jeszcze jedną zaletę: nawet zbierając je w kucyk lub warkocz, zawsze możesz zostawić kilka „kamuflażowych” pasm, które odwracają uwagę od podbródka.

Długie włosy dają szczególnie wyraziste kaskady.

Długie włosy mogą być pozbawione strachu przed noszeniem prostego, nie zawracając sobie głowy pracą z szczotkowaniem i zwijaniem, a nawet równym cięciem. Najważniejsze, że są zadbane - rozdwojone końcówki nikogo nie malują. I nie odciągaj całej masy włosów, kładąc je za uszami; przynajmniej nie po obu stronach naraz.

Długie włosy wygładzają kątowość rysów twarzy.

Z drugiej strony, duże loki i hollywoodzka fala tylko zwiększą atrakcyjność twojej twarzy, więc czemu nie?

Duże loki - jeden z najtańszych sposobów na naprawienie sytuacji za pomocą kwadratowego podbródka

Jeśli długo zastanawiałeś się nad wyróżnieniem, możesz zrealizować swoje marzenie. Mieszanka ciemnych i jasnych loków wokół twarzy w znaczący sposób usuwa oczy potencjalnego obserwatora z funkcji, których nie chcesz reklamować, i sprawia, że ​​fryzura jest bardziej interesująca.

Och, nic dziwnego, że barwienie „na pasmach” stało się tak popularne!

Wybierając stylizację na długie włosy, skup się na czubku głowy. Ale nie przesadzaj. Jesteś równie przeciwwskazany jak niskie ogony i wiązki i „wieże Babel” pędzące w niebo. Wystarczy podnieść włosy, pozostawiając kilka pasm pięknej twarzy do ramki.

W połączeniu z twardym podbródkiem ta stylizacja da ci prawdziwie królewski artykuł.

Długie włosy można łączyć z niemal każdym uderzeniem, z wyjątkiem gęstej linii prostej. Albo całkowicie go porzucić, jeśli tylko oprócz ciężkiej szczęki natura nie obdarza cię wysokim czołem, które jednak nie przeszkadza w pokryciu.

Pochyl, francuski, rozdarty ... Wybierz!

Jeśli wysokie układanie nie wywołuje entuzjazmu, odwołaj się ponownie do asymetrii. Przywiązane do jednej strony ogony, ukośne warkocze i włosy układane po jednej stronie dają jednocześnie wygląd tajemniczy, kobiecy, a dzięki podbródkowi nieco odważny.

Asymetria to wszystko!

Kręcone włosy i kwadratowa twarz - jak bić?

Jeśli masz kręcone włosy, unikaj krótkich fryzur, albo twoja głowa zmieni się w mniszek, a kości policzkowe dostaną dodatkową objętość. Ale na włosach o średniej długości i lokach pod łopatkami loki będą wyglądać świetnie, zmiękczając i pokrywając wszystko, czego potrzebujesz.

Optymalna długość dla kręconych włosów jest średnia lub nieco niższa niż średnia.

Wszystkie wielowarstwowe fryzury dobrze pasują do kręconych pasm - kaskada i drabina, rapsody, caprice, aurora i wiele innych, o których wspominano już wiele razy, dobrze do siebie pasują.

Oprócz dodatkowej objętości loki sprawiają, że twarz staje się młodsza.

Loki dobrze się układają z bobem, kwadratem, sesonem, zwłaszcza jeśli wolisz dłuższe fryzury. Oczywiście pod warunkiem, że nie zapomnisz o ważnym wymogu, aby nie ciąć pasm równo z brodą. Tylko niższy lub wyższy niż on!

Ciasne pierścienie i zgrabne fale ukryją cechy kątowe.

Najbardziej niezwykłe jest to, że kręcone włosy nie mają specjalnych wymagań co do stylizacji. Podrap je na bok, przypnij do korony, połącz ze skośnymi i podwójnymi grzywkami, jak chcesz.

Kręcone włosy układane są zgodnie z tymi samymi zasadami, co proste

Maskujemy krótką szyję, pełne policzki i inne niedociągnięcia „kwadratu”

Pełne policzki. Jeśli dla włosów kręconych „persona non grata” były krótkie fryzury, to długie loki stają się dla ciebie hańbą. Dzięki nim twoja twarz naraża się na wizualne „rozmycie” jeszcze bardziej, więc lepiej zrezygnować z uprawy warkocza do pasa.

Pełna twarz wygląda źle w masie długich włosów

Wielowarstwowość i struktura stają się tutaj jednym z głównych trendów „na wszystkie czasy”. Dodatkowa objętość nadana włosom dzięki takim fryzurom sprawi, że policzki nie będą tak pulchne.

Powiedz „tak” dla stopniowanych fryzur i obszernej stylizacji.

Krótka szyja Masz trzy sposoby. Pierwszy polega na zwróceniu szczególnej uwagi na „fasadę”, wybierając kwadrat z nacięciem powyżej linii podbródka i wydłużonymi pasmami pod nim.

Strzyżenie nie powinno zakrywać szyi

Druga oferuje zrobienie krótkiego wróżka, w pełni otwierającego szyję i falującego włosy na koronie.

Zadbaj o to fryzury jest łatwe

Trzeci zaleca skupienie się na tylnej części głowy, dzięki czemu jedna z fryzur jest zaokrąglona na „nodze”.

„Czapka” z obszernym karczkiem i zgrabną nogawką sprawia, że ​​szyja jest wizualnie dłuższa i cieńsza.

Wysokie czoło. Jeśli czoło jest nie tylko szerokie, ale także wysokie, nie można się obejść bez osoby. Tutaj obowiązuje to samo prawo, co w przypadku innych fryzur dla kwadratowej twarzy: unikaj prostych, gęstych pasm o równomiernym cięciu, a dla reszty polegaj tylko na swoim poczuciu smaku.

Wielowarstwowe grzywki są szczególnie dobre dla tego typu osób.

Co wybrać dla kobiet po 40 roku życia

Działające lata nie tylko dodają nam świece do świątecznego ciasta, ale także stawiają im wymagania dotyczące wyboru włosów. Niektóre fryzury stają się nieistotne na głowach eleganckich pań, które weszły w wiek balzakowski, inne wymagają dostosowania. Jednak nie spiesz się, aby wyciąć, iw najprawdziwszym znaczeniu tego słowa! Ogólne pragnienie obcięcia włosów wkrótce po przekroczeniu kolejnej linii wiekowej nie czyni tej tendencji ogólną zasadą. Co więcej, w połączeniu z kwadratową twarzą, długie loki wyglądają korzystnie nawet na „damach…”

Przy odpowiedniej pielęgnacji długie włosy można nosić w wieku 50 lat i 60 lat

Chociaż nie bądźmy przebiegłe, z wiekiem i lokami, często tracąc blask i objętość. Aby nie upubliczniać tych strat, ale jednocześnie nie zakorzeniać kobiecej fryzury u źródła, odnieś się do średniej długości i stopnia ukończenia. Na przykład drabina asymetryczna. Oczywiście, musisz poświęcić trochę czasu na układanie, ale czy wynik nie jest tego wart?

Po pewnym wieku pielęgnacja włosów wymaga dużego wysiłku.

W rzeczywistości nie ma żadnych przeciwwskazań do fryzur bob i bob. Zasadniczo zaleca się im noszenie kobiet w wieku, ponieważ oba są dyskretne, ale skutecznie ukrywają liczbę ostatnich lat. Cóż, dla pań z kwadratowymi podbródkami są one zalecane dwa razy!

Dwa w jednym: fryzura jest młoda i ukrywa cechy kanciastej twarzy

Kolejna stała rada dla stylistek dla kobiet, wymieniona na czwarty lub piąty tuzin: rosną grzywki! Z nią każda twarz wygląda młodziej i świeżej.

Łukowate lub ukośne grzywki będą bardzo pomocne

Unikaj gładkiej stylizacji. Lekkie „kudłaty”, przyklejające się do końcówek jeża i loki we wszystkich odcieniach i rozmiarach sprawiają, że włosy są żywe, łatwe do strzyżenia, a twarz - młode.

Trochę zaniedbania nie boli

Ale jeśli cenisz swój czas przede wszystkim i nie chcesz spędzać jednej dodatkowej minuty rano na stylizacji, zrobią to krótkie fryzury, takie jak strona, piknik, kapelusze i garcon. To prawda, że ​​mają znaczny minus w postaci podbródka otwartego na „wszystkie wiatry”, więc nadal możliwe jest dotarcie do wystarczającej objętości w górnej części głowy i wykonanie imponującego uderzenia.

Każdy wiek i każda fryzura ma swój urok

Są jednak rzeczy, których nie można usprawiedliwić ani pod względem wieku, ani w pośpiechu. A przede wszystkim są to nudne kiście pod tyłem głowy, matowe muszle i inne wynalazki dla kobiet, które aktywnie pędzą w kierunku starości. Stylizuj bez zbytniej pretensjonalności, ale unikaj całkowicie bez twarzy. Na przykład, dlaczego nie podnieść włosów w wysokiej wiązce na głowie, czy nie położyć ich z zawiłymi pasemkami wokół węzła?

Równie unikaj zbyt skomplikowanej i zbyt prymitywnej stylizacji.

Ale krótkie fryzury na bok są odpowiednie w każdym wieku.

Gdzie bez asymetrii?

Bez względu na to, jak to jest obraźliwe, ale od pewnego wieku kobieta musi zmagać się z siwymi włosami. Aby ułatwić sobie zadanie, wyjaśnij włosy kilkoma tonami lub wyróżnij je. Przy okazji udowodniono, że postrzegamy blond piękności młodsze niż brunetki i brunetki!

Wybierz stopień wyjaśnienia

I co najważniejsze. Ориентируясь на чужой опыт, советы стилистов и фото звёзд в глянцевых журналах, не забывайте о том, что всякий человек обладает индивидуальной внешностью. Вполне может статься, к примеру, что вам пойдёт прямой пробор, запрещённый широкоскулым дамам. Или минималистичная стрижка. Или гладко зачёсанные волосы с мокрым эффектом. Пробуйте и экспериментируйте, это единственный верный способ найти свой стиль.

Żaden stylista nie powie ci z góry, która fryzura jest dla Ciebie najlepsza.

Wideo: jak wybrać fryzurę pod kwadratową twarzą

Zasady wyboru fryzur są niejasne i zmienne, ale jedno jest pewne: dziewczyny o kwadratowych twarzach ukoronowały listy najpiękniejszych i najbardziej czarujących kobiet na świecie. Tak więc szczególna kątowość twarzy, ciężka dolna szczęka, szerokie czoło i inne cechy zewnętrzne nie mają żadnych wad. Są to rodzynki, które mogą pomóc ci stać się jednym i jedynym, po prostu być w stanie ich pokonać.

Obejrzyj film: Jak dobrać odpowiednią fryzurę do kształtu twarzy u faceta? David Dori (Może 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send