Piękno

Oszałamiające obrączki Tiffany (50 zdjęć) - katalog i cennik

Pin
Send
Share
Send
Send


Aby zapamiętać dzień ślubu, wybierz obrączki Tiffany'ego.

Aby zapamiętać dzień ślubu, wybierz obrączki Tiffany'ego na oficjalnej stronie internetowej. Każdego dnia będą im przypominać wzajemną miłość, przysięgę starzenia się i marzenia o silnym życiu rodzinnym. Słynny diament Tiffany został znaleziony w 1877 roku w kopalni Kimberley. Od tego czasu rozpoczął się rozwój marki do produkcji biżuterii, w tym obrączek ślubnych. Produkty różnią się wyrafinowanym designem i nieprawdopodobnym blaskiem. Nigdy nie pożałujesz swojego wyboru, jeśli dokładnie przeanalizujesz każdą opcję oferowaną przez markę rozpoznawaną na całym świecie.

Słynny diament Tiffany został znaleziony w 1877 roku w kopalni Kimberley

Produkty wyróżniają się wykwintnym designem i niesamowitym blaskiem.

Nigdy nie pożałujesz swojego wyboru, jeśli dokładnie przeanalizujesz każdą opcję oferowaną przez markę rozpoznawaną na całym świecie.

Dziewczyna, która otrzymała pierścień Tiffany jako prezent, musi po prostu powiedzieć „Tak!”

Elsa peretti

Damskie obrączki Elsa Peretti zaskakuje swoją różnorodnością. Oto klasyczne modele z 18-karatowego złota, bez diamentów i innych kamieni. Ale im bardziej projektantka Elsa Peretti pozwoliła jej odejść od fantazji, tym bardziej interesujący był każdy model.

Damskie obrączki Elsa Peretti zaskakuje swoją różnorodnością

Produkt został zmodyfikowany od klasycznego gładkiego kształtu do zakrzywionego pierścienia, ozdobionego okrągłymi diamentami. Modele nazywa się łączeniem, ponieważ można je nosić z dowolną odzieżą i łączyć z innymi pierścieniami.

Rozważ popularną kolekcję produktów:

 • Elegancki pierścionek o oryginalnym designie z gładką powierzchnią, ozdobiony okrągłym diamentem osadzonym w platynie. Waga - 2,7 mm.
  Cena: 2000 USD.

Elegancki pierścionek o oryginalnym designie z gładką powierzchnią, ozdobiony okrągłym diamentem osadzonym w platynie

 • Wyrafinowana biżuteria z różowego złota, która świetnie wygląda w każdej chwili i wieku. Okrągłe diamenty wypełniają klasyczne arcydzieło blaskiem i blaskiem. Masa kamienia - 0,1 karata.
  Cena: 2 500 USD.

Wyrafinowana biżuteria z różowego złota, która świetnie wygląda w każdej chwili i wieku

 • Oryginalny zakrzywiony pierścionek z 18-karatowego złota. Niepowtarzalny styl stworzony przez Elsę Peretti.
  Cena: 2000 USD.

Oryginalny 18-karatowy złoty zakrzywiony pierścień

 • Zakrzywiony platynowy pierścień, ozdobiony dziewięcioma okrągłymi diamentami. Waga - 0,10 karatów.
  Cena: 2 500 USD.

Zakrzywiony platynowy pierścionek ozdobiony dziewięcioma okrągłymi diamentami

Jak widać, projektantka Elsa Peretti oferuje nowe spojrzenie na klasyczne obrączki ślubne, które symbolizują wieczną nieśmiertelną miłość.

Wskazówka! Kup wcześniej obrączkę, aby nie stracić rozmiaru i modelu. W przeciwnym razie oczekujesz dodatkowych doświadczeń.

Tiffany & Co. Schlumberger

Jean Schlumberger jest jubilerem, który czerpał inspirację z naturalnych form. W wyniku współpracy z Tiffany pojawiła się oryginalna biżuteria, o której marzą kobiety. Rozważ opcje obrączek ślubnych:

 • Pierścień dwurzędowy Liny przedstawione w dwóch wersjach. Pierwszym z nich są 18-karatowe wiązki złota, które tworzą ścieżkę z okrągłych diamentów w platynie. Waga - 0,30 karatów. Drugi - te same uprzęże, tylko platyna. Oba produkty wyglądają dobrze nie tylko w połączeniu z suknią ślubną, ale z dowolnym stylem odzieży.
  Cena: 4000 USD.

18-karatowe złote wiązki oprawione w okrągły diamentowy utwór osadzony w platynie

Produkt jest wykonany z platyny

 • Sixten kamień - cztery pierścienie, ozdobione słynnym krzyżem, który stał się symbolem wiecznej miłości. Interpretacja Schlumberger znajduje odpowiedź w sercach kobiet, ponieważ elegancki design jest przeznaczony dla nowoczesnych modowych kobiet. Niemniej jednak model będzie dobrze wyglądał w rękach dziewcząt nowej generacji. Dlatego pierścień może być przekazywany jako dziedzictwo z pokolenia na pokolenie. Oprócz krzyży, pierścionki są ozdobione diamentami i szafirami w kolorze różowym i niebieskim. Całkowita waga i cena zmieniają się w zależności od zmiany kamieni.

Sixten Stone - pierścienie, ozdobione słynnym krzyżem, który stał się symbolem wiecznej miłości

Interpretacja Schlumberger znajduje odpowiedź w sercach kobiet, ponieważ elegancki design jest przeznaczony dla nowoczesnych modowych kobiet

Model będzie dobrze wyglądał w rękach dziewcząt nowej generacji. Dlatego pierścień może być przekazywany jako dziedzictwo z pokolenia na pokolenie.

Oprócz krzyży, pierścionki są ozdobione diamentami i szafirami w kolorze różowym i niebieskim

Całkowita waga i cena różnią się w zależności od zmiany kamieni

Zwróć uwagę na tę kolekcję. Podkreśla oryginalność i wyjątkowość właściciela. Pierścienie stały się symbolem wiecznego oddania. Jean Schlumberger umiejętnie łączy szlachetny metal z kamieniami.

Zwróć uwagę na tę kolekcję. Podkreśla oryginalność i wyjątkowość właściciela

Pierścienie stały się symbolem wiecznego oddania

Jean Schlumberger umiejętnie łączy szlachetny metal z kamieniami

Wskazówka! Wybierając obrączkę, zwracaj uwagę na wygodę i styl. Produkt musi być odpowiedni na każdą odzież i nie kolidować z codzienną rutyną. Zgadzam się, jeśli pierścień przylgnie do włosów i ubrań, nie przyniesie to wiele radości.

Tiffany t

Sześć obrączek ślubnych, wykonanych w tym samym wzorze, ale z różnych metali, zajmuje godne miejsce w kolekcji Tiffany T. Przy okazji, produkty są wysadzane diamentami, tak że poziome litery T są otrzymywane ze złota, co wskazuje, że należą do marki Tiffany.

Krój pavé zamienia dekoracje w prawdziwe dzieła sztuki. Cena modeli różni się w zależności od wagi $4 000 - $6 000.

Sześć obrączek ślubnych, wykonanych w tym samym wzorze, ale z różnych metali, zajmuje godne miejsce w kolekcji Tiffany T

Produkty są nabijane diamentami, dzięki czemu poziome litery T są otrzymywane ze złota, co wskazuje, że należą one do marki Tiffany.

Tiffany T - oryginalna kolekcja marki, którą wybierają prawdziwi koneserzy wysokiej jakości biżuterii

Przy pierścieniach możesz podnieść bransoletki, wisiorki, kolczyki

Tiffany T to oryginalna kolekcja marki, którą wybierają prawdziwi koneserzy wysokiej jakości biżuterii. Każdy pierścień jest wygodny i praktyczny. Jest łatwy do przechowywania, czyszczenia i przekazywania z pokolenia na pokolenie w oryginalnej formie.

Wskazówka! Nie zniechęcaj się, jeśli teraz nie możesz kupić pierścionka, który ci się podoba. W jedną z rocznic wspólnego życia będziesz mógł zadowolić się nową akwizycją.

Atlas

W kolekcji Atlas Tiffany oferuje bransoletki, kolczyki, wisiorki i inną biżuterię.

W kolekcji Atlas Tiffany oferuje bransoletki, kolczyki, wisiorki i inną biżuterię.

Marka Tiffany dokładnie przekazuje znaczenie symboli w metalach szlachetnych.

Jeden wąski pierścionek zaręczynowy ma 18 karatowego różowego złota. Jego centrum zdobi elegancki okrągły diament. Złota powierzchnia produktu jest ozdobiona wypukłymi cyframi rzymskimi, które przypominają przemijalność życia i znaczenie miłości. Z drugiej strony wygląda stylowo i nowocześnie. Dla kobiet producent produktów oferuje męską parę, wykonaną w tym samym stylu.

Cena: 126 300 rubli.

Jeden wąski pierścionek zaręczynowy ma 18 karatowego różowego złota. Jego centrum zdobi elegancki okrągły diament

Na oficjalnej stronie rosyjskiego partnera Tiffany koszt produktu dla kobiet nie jest wskazany, ale waha się od 3500 USD.

Kolekcja Atlas łączy pamięć przeszłości, szczęśliwą teraźniejszość i nadzieję na pogodną przyszłość. Marka Tiffany dokładnie przekazuje znaczenie symboli w metalach szlachetnych.

Kolekcja Atlas łączy pamięć przeszłości, szczęśliwą teraźniejszość i nadzieję na pogodną przyszłość.

Wskazówka! Unikaj szerokich pierścieni, jeśli masz krótkie palce. Różne szerokości odpowiednie na długie palce. Zbyt duże kajdanki wyglądają nie na miejscu i śmieszne.

Brukowiec Tiffany

Kolekcja Cobblestone jest reprezentowana przez luksusowy platynowy pierścień, który jest wysadzany drobnymi, okrągłymi diamentami o różnych rozmiarach na całej powierzchni. Wzdłuż krawędzi produktu obrysowane są rozproszone małe kamienie, które pełnią rolę wykwintnego konturu.

Całkowita waga obrączki wynosi 1,62 karata.

Produkt jest odpowiedni dla eleganckich kobiet, które cenią piękno i luksus. Świetnie wygląda na długich palcach.

Cena: 18 000 USD.

Kolekcja Cobblestone jest reprezentowana przez luksusowy platynowy pierścień, który jest wysadzany drobnymi, okrągłymi diamentami o różnych rozmiarach na całej powierzchni.

Krawędzie produktu są obszyte niewielkimi kamieniami, które pełnią rolę wyjątkowego konturu.

Kolekcja obejmuje również inną biżuterię, ozdobioną szafirami, które luksusowo mienią się w słońcu.

Wskazówka! Wypróbuj pierścień w stanie zrelaksowanym w temperaturze pokojowej. Po uprawianiu sportów i podczas menstruacji palec może zwiększyć swój rozmiar. To może być zły żart.

Etoile

Etoile z francuskiego tłumaczy się jako „gwiazda”. Prezentowana kolekcja pierścionków jest popularna w Rosji. Na półkolistych modelach dziesięć okrągłych białych diamentów jest równomiernie rozłożonych.

Kolekcja jest reprezentowana przez cztery modele:

 • Pierścionek z 18-karatowego złota, który skutecznie uzupełnia 10 okrągłych diamentów w zestawie platynowym o szerokości 4 mm.
  Cena: 2300 USD.

Pierścionek z 18-karatowego złota, który skutecznie uzupełnia 10 okrągłych diamentów z platyny

 • Pierścionek z 18-karatowego różowego złota, zdobiący 10 okrągłych diamentów, mierzący 3 mm w kanale.
  Cena: 2300 USD.

Pierścionek z 18-karatowego różowego złota z 10 okrągłymi diamentami

 • Pierścionek platynowy z 10 okrągłymi diamentami. Szerokość bartka kanałowego wynosi 3 mm.
  Cena: 2600 USD.

Pierścionek platynowy z 10 okrągłymi diamentami. Szerokość backa kanału - 3 mm

 • Pierścionek platynowy. Projekt został zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Produkt jest ozdobiony diamentami osadzonymi w platynie.
  Cena: 2600 USD.

Pierścionek platynowy. Projekt został zaprojektowany w nowoczesnym stylu. Produkt jest ozdobiony diamentami osadzonymi w platynie

Modele z kolekcji Etoile wyglądają elegancko na kobiecych palcach. Odpowiedni do każdego stylu odzieży, wygodny i trwały.

Wskazówka! Zawsze sprawdzaj pierścień próbny. To znak jakości stopu. Jeśli do wytworzenia produktu użyto kilku metali, próbka powinna znajdować się na każdym z nich. Marka Tiffany identyfikuje swoją markę T & Co. lub Tiffany & Co.

Tiffany jazz

Ponieważ dźwięki jazzowe są łatwo tworzone, pierścienie z kolekcji Jazz wyglądają tak prosto i elegancko:

 • Model platynowy, ozdobiony okrągłymi diamentami. Krawędź kamieni zmienia się z kroplowej na zaokrągloną. Produkt łatwo i naturalnie wygląda na palcu. Waga - 0,62 karatów.
  Cena: 5000 USD.

Model platynowy, ozdobiony okrągłymi diamentami. Kamienne obrzeża na przemian z kroplami do zaokrąglonych

 • Platyna podstawa biżuterii jest harmonijnie uzupełniona białymi diamentami, zebranymi dwa po drugim w kroplowy brzeg metalu szlachetnego. Na przemian z dużymi okrągłymi szafirami. Niebiesko-biała przemiana kamieni wygląda szlachetnie i oryginalnie. Waga - 0,35 karatów.
  Cena: 5000 USD.

Platyna podstawa biżuterii jest harmonijnie uzupełniona białymi diamentami, zebranymi dwa po drugim w kroplowy brzeg metalu szlachetnego. Na przemian z dużymi okrągłymi szafirami

Niebiesko-biała przemiana kamieni wygląda szlachetnie i oryginalnie

Wskazówka! Zwróć uwagę na pierścień uszczelniający. Markowe pudełko w kolorze turkusowym - charakterystyczny znak towarowy Tiffany. Jeśli ta zasada nie jest przestrzegana - w twoich rękach fałszywy.

Dziedzictwo

Kobiecy pierścionek zaręczynowy Legacy wysyła właściciela do londyńskiego sądu z okresu panowania Edwarda VII. Duży biały diament w kształcie poduszek o zaokrąglonych krawędziach wskazuje na luksus i szlachetność panny młodej. Faseta doskonale załamuje światło, zamieniając ornament w królewski.

Opatentowany diament Tiffany'ego otoczony jest małymi kamieniami w halsie kornerovoy.

Cena: 9 000 USD.

Duży biały diament w kształcie poduszek o zaokrąglonych krawędziach wskazuje na luksus i szlachetność panny młodej.

Wskazówka!W butikach, oficjalnych sklepach internetowych i punktach sprzedaży, które są bezpośrednimi partnerami Tiffany, nabywca otrzymuje osobisty certyfikat jakości, a także wyjątkowa oferta corocznej kontroli produktu, jego naprawy i czyszczenia. Dlatego kupuj produkty w sprawdzonych miejscach.

Opatentowany diament Tiffany'ego otoczony jest małymi kamieniami narożnymi.

Metro w Tiffany

Kolekcja Metro obejmuje dwa rodzaje obrączek ślubnych:

 • Uniwersalny elegancki model w postaci solidnej wstążki ze złota 18 karatowego, ozdobionej diamentami w jednej linii. Świetny do codziennego noszenia. Waga: 20 karatów.
  Cena: 4000 USD.

Uniwersalny elegancki model w postaci solidnej wstążki ze złota 18 karatowego, ozdobionej diamentami w jednej linii

Świetny do codziennego noszenia.

Produkt może być również wykonany z platyny.

 • Elegancka biżuteria w pięciu rzędach delikatnych okrągłych diamentów. Wykonane z białego złota, które wygląda niesamowicie czułe i romantyczne. Waga - 0,90 karatów.
  Cena: 10 000 USD.

Elegancka biżuteria w pięciu rzędach delikatnych okrągłych diamentów. Wykonane z białego złota

Wskazówka! Marka Tiffany tworzy wszystkie cenne przedmioty w Ameryce. Nie ufaj dostawcom twierdzącym coś przeciwnego. Próbują ci sprzedać fałszywkę.

Tiffany zauważa

Seria Notes na oficjalnej stronie jest reprezentowana przez jedną obrączkę dla kobiet, ozdobioną logo Tiffany, stylizowaną na odręczny list.

Produkt wykonany jest z platyny, ozdobiony okrągłymi diamentami.

Istnieje opcja w złocie

Możesz wybrać produkt z tematycznym napisem

Produkt wykonany jest z platyny, ozdobiony okrągłymi diamentami. Odpowiedni dla wyrafinowanych kobiet i podkreśla arystokratyczny smak właściciela. Można nosić z ubraniami dowolnego stylu.

Całkowita masa wynosi 0,03 karatów.

Cena: 2200 USD.

Wskazówka! Marka Tiffany produkuje tylko modele wysokiej jakości, więc nie wierzcie w reklamy dotyczące sprzedaży, rabatów i sprzedaży hurtowej.

Tiffany soleste

Seria Soleste obejmuje dwie obrączki dla kobiet. Mają ten sam wzór, który jest ozdobą z 18-karatowego złota, nabijany w formie solidnego toru z jednym rzędem okrągłych diamentów.

Różnica jest tylko w wielkości. Waga jednego modelu wynosi 0,17 karatów, a druga 0,34.

18-karatowa złota biżuteria w formie solidnego przejścia z jednym rzędem okrągłych diamentów

Tiffany Soleste wygląda szlachetnie i elegancko. Cienka złota wstążka otacza palec i błyszczy w słońcu

Tiffany Soleste wygląda szlachetnie i elegancko. Cienka złota wstążka otacza palec i świeci jasno w słońcu. Możesz wybrać ten model. Nie będzie się męczyć nawet po 100 latach wspólnego życia.

Cena: 6 000–10 000 USD, w zależności od wielkości.

Wskazówka! Panna młoda i pan młody nie muszą kupować identycznych pierścieni. Wystarczy tylko jeden wspólny element. Na przykład grawerowanie lub kolor złota.

Victoria Tiffany

Kategoria luksusowa obejmuje specjalnie zaprojektowaną kolekcję Victoria. Różni się luksusem i wysokimi kosztami.

Kolekcja reprezentowana jest przez platynową obrączkę ślubną, ozdobioną kwiatowym ornamentem z owalnych i okrągłych błyszczących diamentów. Zewnętrznie model wygląda masywnie, drogo i luksusowo.

Kolekcja reprezentowana jest przez platynową obrączkę ślubną, ozdobioną kwiatowymi ornamentami owalnymi i okrągłymi, błyszczącymi diamentami.

Jest model i złoto

Producent podkreśla wyrafinowanie prezentowanego produktu, co osiąga się dzięki unikalnej kombinacji aspektów.

Cena: od 16 000 USD.

Wskazówka! Jeśli planujesz nosić pierścionek zaręczynowy i ślubny w tym samym czasie, wybierz je, aby się połączyły.

Pin
Send
Share
Send
Send