Piękno

Alena Kravets zszokowała wiadomość o obywatelstwie męża

Pin
Send
Share
Send
Send


Podczas rejestracji małżeństwa występowało zamieszanie w nazwach. Alena Kravets nie zwróciła na to natychmiastowej uwagi. W rezultacie okazało się, że jej mąż był Grekiem, przez co kochankowie mieli trudności.

Kilka tygodni temu Alena Kravets wyszła ponownie za mąż, co bardzo zaskoczyło jej fanów. Modelka i piosenkarka zdecydowali się pójść do ołtarza ze swoim byłym mężem Ruslanem. W tym czasie para zerwała się bardzo skandalicznie. Ale według celebrytki z czasem zdała sobie sprawę, że to właśnie z tą osobą była gotowa żyć całe życie.

Jednak świętowanie nie było bez wstydu. Kiedy para zstąpiła do biura rejestracyjnego Tverskoy w Moskwie, okazało się, że małżonka Aleny nie ma rosyjskiego obywatelstwa, ale greckiego. Ogólnie rzecz biorąc, nazwisko Kravets należało do Ruslana, a kiedy Alena wyszła za niego po raz pierwszy, przyjęła imię męża (jej panieńskie nazwisko to Kruglikova). Po rozwodzie celebrytka nie zmieniła swojego nazwiska, więc nie było problemów z dokumentami, ponieważ jej córka miała na imię Kravets. Podczas rozwodu Ruslanowi udało się uzyskać obywatelstwo greckie, które okazało się tylko w urzędzie stanu cywilnego podczas rejestracji małżeństwa. W rezultacie młodzi postanowili nie zwlekać z tą chwilą, a Rusłan ponownie przyjął swoje stare imię.

Zauważ, że piosenkarka i modelka stała się sławna właśnie wtedy, gdy opowiedziała historię, że milioner Ruslan pobił ją z powodu zazdrości. Rzekomo dawni małżonkowie mieli zgodę, że oligarcha opuszcza dom dla żony, pod warunkiem, że nie zaprosi tam mężczyzn. Ale kiedy Ruslan znalazł Alenę w domu z fotografem i nie mógł powstrzymać jej emocji. Według opowieści Kravetsa, nie miała czasu wyjaśnić, że to był jej kolega, z którym zamierzała udać się na imprezę towarzyską. W rezultacie dziewczyna została w domu z siniakiem pod okiem.

Kravets szlochał na wszelkiego rodzaju programy, mówiąc, że była bardzo zmartwiona, ponieważ ich wspólna córka Daniella widziała tę sytuację. Jednak z czasem były mąż zdołał błagać o przebaczenie i po przedstawieniu pierścienia z ogromnym diamentem ponownie złożył ofertę. Na weselu, który odbył się w rezydencji, zaproszono tylko najbliższych.

Pin
Send
Share
Send
Send