Piękno

Tatiana Arntgolts planuje kupić mieszkanie w pobliżu domu byłego męża

Pin
Send
Share
Send
Send


Ivan Zhidkov powiedział, że w niedalekiej przyszłości może mieszkać obok swojej byłej żony Tatiany Arntgolts. W sieci społecznościowej artysta złożył czułe zdjęcie swojej wspólnej córce Marii.

Fani uważnie monitorują rozwój stosunków między Iwanem Żidkowem i Tatianą Arntgolts. Jesienią 2008 r. Oficjalnie zarejestrowali małżeństwo, aw 2009 r. Para miała córkę, Mashę. Latem 2013 roku gwiazda pary postanowiła oficjalnie się rozwieść.

Teraz Zhidkov mieszka z Lilią Solovievą, z którą poznali się w sieci. Ivan lubił dziewczynę na zdjęciu w Internecie i postanowił do niej napisać. Odpowiedział mu Lily, nie wiedząc, że Zhidkov jest sławnym aktorem. W zeszłym roku zakochana para miała syna Stepana.

Ivan powiedział, że utrzymuje ciepłe relacje ze swoją byłą żoną i córką Marią. Sama Lilia powiedziała, że ​​znalazła wspólny język ze swoją ukochaną córką, z czego była bardzo zadowolona. Kibice są nadal bardzo zainteresowani tym, co łączy obecny Arntgolts i Zhidkov. Nie tak dawno temu Ivan opublikował na swoim Instagramie wspólne zdjęcie ze swoją byłą żoną, które wywołało burzę emocji wśród abonentów. Żydkow podpisał zdjęcie: „Być może przyszli sąsiedzi”.

W jednym z ostatnich wywiadów aktor szczerze stwierdził, że nadal kocha Tatianę, ale teraz „jako osoba”. Dziękuje jej za szczęśliwe chwile życia rodzinnego i za córkę Marię. Ivan zauważył, że są po prostu bardzo różnymi ludźmi.

Pin
Send
Share
Send
Send