Piękno

Stylowa damska torebka w kolorze czerwonym (50 zdjęć) - Jak wybrać i gdzie kupić?

Pin
Send
Share
Send
Send


Czerwony portfel damski jest uosobieniem stylu

Według Feng Shui, to czerwony portfel kobiet jest powiązany z energią pieniędzy. Ale aby mieć zawsze duże rachunki, musi nie tylko wyglądać atrakcyjnie, ale także być wykonany z trwałych i niezawodnych materiałów. Dzisiaj opisujemy najbardziej znane marki zajmujące się produkcją takich produktów.

Więc chodźmy.

Dla szanującej się kobiety, nie tylko projekt tego akcesorium, ale także świadomość marki

Niedrogi portfel zakupiony w dowolnym miejscu na rynku może być odpowiedni dla pracownika McDonald's, ale nie dodaje solidności współczesnej pani biznesu.

Portfel kobiety powinien być zawsze w idealnym stanie.

8 najlepszych damskich portfeli

Dla szanującej się kobiety istotne jest nie tylko zaprojektowanie tego akcesorium, ale także świadomość marki. Niedrogi portfel zakupiony w dowolnym miejscu na rynku może być odpowiedni dla pracownika McDonald's, ale nie dodaje solidności współczesnej pani biznesu. Przedstawiamy 8 najpopularniejszych portfeli damskich:

  • Chanel: ponieważ czerwony kolor ma znaczenie dla tej firmy, zaczniemy od niego opisu;
  • Hermes: akcesoria z metalową literą „H” tej marki, w tym portfele, należą do najbardziej rozpoznawalnych;
  • Trener: słynna firma z Ameryki specjalizuje się w eleganckich i bardzo wysokiej jakości ubraniach wykonanych ze skóry naturalnej;
  • Tommy hilfiger: Chociaż stylowe produkty kultowego amerykańskiego projektanta są zaprojektowane dla praktycznych ludzi biznesu, istnieje kilka oryginalnych czerwonych modeli wśród klasycznych portfeli;

Czerwony kolor Chanel jest punktem zwrotnym, więc takie akcesoria są w każdej linii marki.

Hermes: akcesoria z metalową literą „H” tej marki, w tym portfele, należą do najbardziej rozpoznawalnych

Trener: najsłynniejsza firma z Ameryki specjalizuje się w eleganckich i bardzo wysokiej jakości ubraniach wykonanych ze skóry naturalnej

Tommy Hilfiger: chociaż stylowe produkty kultowego amerykańskiego projektanta są przeznaczone dla praktycznych ludzi biznesu, istnieje kilka oryginalnych czerwonych modeli wśród portfeli klasycznej formy

  • Szef Hugo: torebka niemieckiego producenta wyróżnia się również nienaganną jakością; pomimo początkowej koncentracji na męskiej części populacji, firma produkuje władców dla kobiet; Wśród nich jest tylko kilka czerwonych portfeli, ale ich wygląd i kształt są bez zarzutu;
  • Bottega Veneta: firma specjalizuje się w produkcji dóbr luksusowych, wykonanych ze skóry, ze specjalnym skomplikowanym tkaniem;
  • JCCS: Firma z Hongkongu specjalizuje się w modelach średniej kategorii cenowej specjalnego opatrunku „masła”;
  • Labbra: stosunkowo niedrogie, ale wysokiej jakości produkty wykonane z prawdziwej i sztucznej skóry z eleganckimi okuciami.

Hugo Boss ma tylko kilka czerwonych portfeli, ale ich wygląd i kształt są bez zarzutu.

Bottega Veneta: firma specjalizuje się w produkcji dóbr luksusowych, wykonanych ze skóry ze specjalnego skomplikowanego tkania

JCCS: Firma z siedzibą w Hongkongu specjalizuje się w modelach specjalnego opatrunku „masła” w średniej cenie.

Labbra: stosunkowo tanie, ale wysokiej jakości produkty z naturalnej i sztucznej skóry z eleganckimi okuciami

Wskazówka! Jeśli zdecydujesz się kupić drogi czerwony portfel damski wykonany ze skóry naturalnej, zatrzymaj się na lakierowanym - będzie trwał znacznie dłużej.

Chanel

Pierwszym produktem, wydanym przez Chanel w 1924 r., Była bogata szkarłatna szminka. Rzeczywiście, według założyciela firmy, Gabrielle Chanel, czerwony jest kolorem samego życia. Naturalnie, bogate szkarłatne lub stonowane odcienie wina Burgundii są również obecne w wielu modelach eleganckich i eleganckich portfeli.

Nasycone szkarłatne lub stonowane odcienie wina Burgundii są obecne w wielu modelach eleganckich i eleganckich portfeli.

W produkcji eleganckich toreb i portfeli stosuje się różne rodzaje skóry: od skóry jagnięcej, matowej skóry cielęcej lub lakierowanej do egzotycznej skóry zwierząt.

Tańsze produkty są wykonane z płótna, żakardu lub maroka

Znak rozpoznawczy Chanel z pewnością musi być obecny na produkcie.

Przedział cenowy jest wystarczająco duży. W produkcji eleganckich toreb i portfeli stosuje się różne rodzaje skóry: od skóry jagnięcej, matowej skóry cielęcej lub lakierowanej do skóry zwierząt egzotycznych. Tańsze produkty są wykonane z płótna, żakardu lub maroka.

Logo firmy nigdy nie jest wysuwane na pierwszy plan - ponieważ producent stara się uniknąć pretensjonalności. W większości produktów napis Chanel jest wytłoczony na skórze wewnątrz torebki lub wytłoczony na akcesoriach przymocowanych do podszewki. Chanel przykłada dużą wagę do funkcjonalności swoich produktów. Każda torebka ma kilka działów i otdelchikov: dla dużych rachunków, kart i osobnych dla ciekawostek.

Cena: 7 500-25 000 p.

W większości produktów napis Chanel jest wytłoczony na skórze wewnątrz torebki lub wybity na sprzęcie przymocowanym do podszewki.

Chanel przykłada dużą wagę do funkcjonalności swoich produktów.

Każda torebka ma kilka działów i otdelchikov: dla dużych rachunków, kart i osobnych dla ciekawostek

To akcesorium jest znakiem dobrego smaku.

Wskazówka! Portfele skórzane Python wyglądają niezbyt solidnie i zbyt miękko. Takie produkty są jednak niezwykle skarpetkami i nie boją się żadnych zewnętrznych wpływów.

Torebka czerwona Hermes

Czerwone lub nawet pomarańczowe akcesoria Herme po prostu nie mogą nie istnieć - w końcu jej kolor korporacyjny jest pomarańczowy. Kształt wszystkich portfeli produkowanych przez tę francuską firmę jest klasyczny: jest to ścisły prostokąt o wymiarach 20x10 cm lub nieco mniejszy. Część biur na papierowe pieniądze jest spakowana, a druga pozostaje otwarta. Ponieważ w naszych czasach życie bez kart bankowych jest po prostu niemożliwe do wyobrażenia, aż 8 kieszeni jest przeznaczonych na ich przechowywanie. Hermes nie wypuszcza produktów ze skóry zastępczej - tylko najwyższej jakości skóra.

Czerwone lub nawet pomarańczowe akcesoria Herme po prostu nie mogą nie istnieć - w końcu jej kolor korporacyjny jest pomarańczowy.

Kształt wszystkich portfeli produkowanych przez tę francuską firmę jest klasyczny: jest to ścisły prostokąt o wymiarach 20x10 cm lub nieco mniejszy

Część przegródek na pieniądze papierowe jest zapinana na zamek błyskawiczny, a druga pozostaje otwarta

Modele wyglądają bardzo elegancko, choć mają minimalny wystrój. Nazwa marki - litera „H” - jest niezbędnym elementem każdego elementu złącznego. Małe zgrabne logo firmy w postaci zaprzęgu konnego - w końcu w odległym 1837 roku zajmowała się produkcją sprzętu do jazdy konnej i powozów - pyszni się nieco wyżej niż wytłoczony napis Hermes. Różnorodność kolekcji przynosi dokładnie taki kolor: jest zawsze bogaty, soczysty i przyciąga wzrok.

Należy pamiętać, że nawet na oficjalnej stronie internetowej nigdy nie ma rabatów, więc produkty Hermes sprzedawane zbyt tanio powinny zostać ostrzeżone. Nie sprawia, że ​​firma i akcesoria złotego koloru - tylko kolory metaliczne. Wyjątkiem są chyba tylko modele wykonane na zamówienie.

Cena: 8 500-24 000 pkt.

Modele wyglądają bardzo elegancko, choć mają minimalny wystrój

Należy pamiętać, że nawet na oficjalnej stronie internetowej nigdy nie ma rabatów, więc produkty Hermes sprzedawane zbyt tanio powinny ostrzec

Wskazówka! Uważa się, że torebka powinna być dość masywna - ponieważ jeśli zmniejszysz godność banknotów, przypadkowo je zginasz, w przeciwnym razie możesz być obrażony i opuścić swoje życie.

Trener

Klasyczne style łączą się z designerskimi portfelami o różnych kształtach i rozmiarach. Karmazynowe, szkarłatne, wiśniowe, soczyste czerwone portfele, płaskie i obszerne, duże i miniaturowe, mogą mieć najbardziej ekstrawagancki kształt - od klasycznego prostokąta po kwadrat, owal, a nawet wielokąt.

Klasyczne style łączą się z designerskimi portfelami o różnych kształtach i rozmiarach.

Coach aktualizuje swoje zbiory prawie co miesiąc.

Kolekcje trenerów są obszerne, dzięki czemu każda modna kobieta może wybrać model według własnych upodobań

Coach aktualizuje swoje zbiory prawie co miesiąc. Możesz wybrać chwytliwy model ze szkarłatnym błyszczącym wykończeniem ze skóry, obszyty nitami na krawędzi lub rozkoszować się delikatnym wytłoczonym ciemnoczerwonym produktem z eleganckim zamkiem w postaci dwóch koralików na metalowej ramie, kupić torebkę z magnetycznym lub portfelowym zamkiem z klamrą do paska - wybór dla ciebie. Dla miłośników oryginalnych form polecamy modele bezramowe w formie torby.

Wskazówka! Portfel musi być wystarczająco solidny. W przeciwnym razie nawet najwyższej jakości skóra szybko utraci atrakcyjność wizualną i pojawią się na niej zagniecenia. Zbyt gęsty produkt do kupienia, do wszystkiego - ponieważ w miejscach fałd ostatecznie pęka.

Oprócz skóry i jest idealny, ponieważ w produkcji do 70% tego materiału jest odrzucane, Coach produkuje tańsze portfele tkane z żakardu, nylonu, PCV i poliestru. Symbol marki - 2 litery „C” skierowane do siebie - można umieścić na wewnętrznej lub zewnętrznej stronie produktu. Każdy model ma zawsze swój własny numer, który jest przymocowany do podszewki.

Cena: 3,900-21,000 p.

Oprócz skóry i jest idealny, ponieważ do 70% tego materiału jest odrzucany w produkcji, Coach produkuje tańsze portfele tkane z żakardu, nylonu, PCV i poliestru

Symbol marki - 2 litery „C” skierowane ku sobie - można umieścić na wewnętrznej lub zewnętrznej stronie produktu

Każdy model ma zawsze swój własny numer, który jest przymocowany do podszewki.

Portfel musi być wystarczająco solidny. W przeciwnym razie nawet najwyższej jakości skóra szybko utraci atrakcyjność wizualną i pojawią się na niej zagniecenia.

Wskazówka! Czerwona torebka jest zalecana do noszenia osób aktywnych i zmotywowanych - tylko w tym przypadku kolor ten przyczyni się do wzrostu sytuacji finansowej. Dla spokojniejszych natur lepiej jest wybrać złoto lub pomarańczę - te dwa kolory są również w stanie przyciągnąć duże banknoty.

Tommy hilfiger

Marka Tommy Hilfiger to symbol klasycznego amerykańskiego stylu, energii i przedsiębiorczości, wolności i oryginalności. Ma największą popularność wśród młodszego pokolenia, starając się śledzić najmniejsze zmiany mody.

Marka Tommy Hilfiger - symbol klasycznego amerykańskiego stylu, energii i przedsiębiorczości, wolności i oryginalności

Ma największą popularność wśród młodszego pokolenia, starając się śledzić najmniejsze zmiany mody.

Tylko czerwone portfele od projektanta Tommy'ego Hilfigera mają ponad 10 lat

Tylko czerwone portfele Tommy'ego Hilfigera mają więcej niż 10. Jest to jasny szkarłatny miniaturowy portfel z napisem Tommy, z literą „O”, w której zastąpiono korporacyjnym sercem. Forma bardziej surowej torebki nasyconego czerwonego koloru jest zbliżona do prostokąta. Produkt wykonany z tłoczonej prawdziwej skóry, zapinany na mocny zamek błyskawiczny i posiada 6 uchwytów na karty, 5 całych przegródek na notatki papierowe i jedną małą kieszeń na zamek.

Cena: 4 900-10 900 pkt.

Słynny jasny szkarłatny miniaturowy portfel z napisem Tommy, literą „o” zastąpioną korporacyjnym sercem

Forma bardziej surowej torebki nasyconego czerwonego koloru jest zbliżona do prostokąta.

W modelach o nazwie European kieszeń na monety ma minimalny rozmiar i jest zapinana na zamek błyskawiczny lub zapięcie

Wskazówka! W modelach o nazwie European kieszeń na monety ma minimalny rozmiar i jest zapinana na zamek błyskawiczny lub klamrę. Ten styl jest lepszy w przypadku, gdy często płacisz kartą, a drobiazg, jeśli to konieczne, jest niezwykle rzadki.

Szef Hugo

Na rynku ta niemiecka firma jest dostarczana przez 2 marki: Hugo i Boss. Każdy z nich produkuje własne linie produktów: od codziennych modeli klasy premium do elitarnych. Podczas szycia używają drogich materiałów wyprodukowanych w najwyżej ocenianych przedsiębiorstwach na świecie, w tym specjalnej skóry uzyskanej z jagniąt hodowanych tylko w alpejskich łąkach Anglii i Niemiec.

Podczas szycia używano drogich materiałów wyprodukowanych przez najbardziej oceniane przedsiębiorstwa na świecie

Specjalna skóra uzyskana z jagniąt uprawianych wyłącznie na alpejskich łąkach Anglii i Niemiec

Klientami firmy są menedżerowie, przedsiębiorcy i politycy, którzy zwracają szczególną uwagę na ich status.

Stylowa nawet czerwona torebka damska klasyczna. W końcu klientami firmy są menedżerowie, przedsiębiorcy i politycy, zwracający szczególną uwagę na status.

Cena: 5 500-21 000 p.

Wskazówka! Jeśli często wychodzisz na światło, radzimy pozostać na dużym portfelu, wyposażonym w zdejmowany uchwyt, który mieści nie tylko pieniądze i karty bankowe, ale także smartfon.

Bottega veneta

W 1966 r. Rzemieślnicy pracujący w fabryce wymyślili specjalny splot skórzanych łat, nazwany później intrecciato. To, że jest do dziś, jest główną cechą tej marki. Cała praca jest wykonywana ręcznie - utworzenie jednego wystąpienia Bottega Veneta może potrwać 1-2 dni.

W 1966 r. Rzemieślnicy pracujący w fabryce wymyślili specjalny splot skórzanych łat, nazwany później intrecciato

Cała praca jest wykonywana ręcznie - utworzenie jednego wystąpienia Bottega Veneta może potrwać 1-2 dni.

Ciekawe, że na żadnym produkcie tej marki nie ma logo - po prostu nie istnieje w naturze. Właściciele firmy uznali, że tylko doskonała jakość powinna stać się wizytówką ich towarów.

Istnieje kilka modeli skórzanych portfeli damskich Bottega Veneta w kolorze czerwonym. Mogą być w formie beczki lub być wykonane w zwykłej klasycznej formie.

Cena: 3,500–12,000 pkt.

Ciekawe, że na żadnym produkcie tej marki nie ma logo - po prostu nie istnieje w naturze

Właściciele firmy uznali, że tylko doskonała jakość powinna stać się wizytówką ich towarów.

Wskazówka! Stary portfel nie powinien być wyrzucany. Musi być umieszczony w zacisznym miejscu w domu we wschodniej części z dość dużym rachunkiem. W okresie nowiu pieniądze te muszą być wydane na prezenty dla bliskich, aw portfelu dodaj nową monetę o większej wartości. Jeśli nadal zdecydujesz się rozstać z tym akcesorium, nie wkładaj go do kosza, ale raczej spal go - ogień usunie wszystkie negatywy.

Jcss

Firma z siedzibą w Hongkongu niedawno pracowała na rynku rosyjskim, ale już zdobyła uznanie. Specjalna skóra, tak zwana oleista, jest przetwarzana w specjalny sposób, a następnie pokrywana warstwą parafiny, co nadaje produktowi szczególną wytrzymałość. Jest bardzo miękki i ma charakterystyczny błyszczący połysk. Przy produkcji specjalnych gatunków skór dostarczanych tylko z Włoch.

Firma z siedzibą w Hongkongu niedawno pracowała na rynku rosyjskim, ale już zdobyła uznanie

Specjalny opatrunek, tak zwany olej, jest przetwarzany w specjalny sposób, a następnie pokrywany warstwą parafiny, co nadaje produktom specjalną wytrzymałość

Przy produkcji specjalnych gatunków skór dostarczanych tylko z Włoch

Jeśli chcesz uzyskać oryginalny, ale nie za drogi produkt - sprawdź akcesoria tego producenta.

Gładkie shovchiki, niezwykły design i wysoka funkcjonalność takiej torebki sprawiają, że są one bardzo konkurencyjne. Jeśli chcesz uzyskać oryginalny, ale nie za drogi produkt - spójrz na akcesoria tego producenta.

Cena: 2 800-3 600 r.

Wskazówka! Fałda jest najsłabszym punktem torebki, dlatego należy zapewnić dodatkową warstwę skóry dla modeli składanych o wysokiej jakości. Zawsze zwracaj uwagę na ten ważny szczegół - w końcu produkt o wzmocnionej konstrukcji będzie trwał dłużej.

Labbra

Labra to młoda, ale bardzo obiecująca marka z Włoch, która w krótkim czasie zdobyła miłość publiczności. Firma działa pod specjalną koncepcją Totallook, której istotą jest wybór kilku akcesoriów stworzonych w tym samym stylu. Oznacza to, że po zakupie czerwonej torebki z łatwością podnosisz rękawiczki, pasek i torebkę wykonaną w tym samym stylu, co świadczy o nienagannym smaku innym.

Labra to młoda, ale bardzo obiecująca marka z Włoch, która w krótkim czasie zdobyła miłość publiczności.

Wszystko jest przemyślane: od wyszukanych okuć, eleganckich, nigdy zatyvayuschey zamków do podszewek, a każda doskonale szyta łopatka

Produkty Labbra są wygodne, praktyczne i trwałe. Wszystko jest przemyślane: od wyszukanych okuć, eleganckich, nigdy zatyvayuschey zamków do podszewki, każdy shovchik, który jest perfekcyjnie obrabiany. Mały metalowy pies umieszczony na produktach jest znakiem firmowym firmy.

Cena: 2 700-5 300 pkt.

Wskazówka! Jeśli zdecydujesz się zapisać, nie kupuj produktów ze skóry ekologicznej niskiej jakości. Bądź lepszy w tekstyliach. Wygląda bardziej szlachetnie i mniej tanio.

Obejrzyj film: Moja Torebka - GREEN CANOE STYLOWO - Katarzyna Klekowska (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send