Moda

Stylowe fryzury ze stosem (50 zdjęć) - najlepsze pomysły z 2018 roku

Pin
Send
Share
Send
Send


Dziś fryzury z polarem ponownie zajmowały czołowe pozycje na modnych olimpiach.

Ta technika tworzenia wolumenu od dawna stosowana jest z wielkim powodzeniem w Hollywood. To prawda, że ​​za kilka lat styliści starali się, aby nie był zbyt widoczny. Dzisiaj fryzury z polarem (zdjęcie) ponownie zajęły czołowe pozycje na modnych olimpijczykach. Nie są to jednak już masywne chałki lat 60. i 70. obficie skąpane w lakierze, ale obszerne warkocze, owłosione loki, muszle, delikatne fryzury z boku i schludne japońskie chany. Tak więc rozważymy każdy z nich szczegółowo.

Rodzaje bouffant

Bujne fryzury-2018, jest ich wiele, ale do ich stworzenia używa się tylko dwóch rodzajów czesania:

 • Tupirovka (do korzenia): najczęstsza metoda; zrobione najpierw na jednym splocie, a następnie pozostałe są z nim połączone;
 • na osobnych zamkach: bardziej odpowiednie do tworzenia broszur (pierścieni lub skręconych loków); jak w przypadku kielni, zaczyna się od dołu, a następnie grzebień stopniowo się podnosi.

W tym sezonie mogą pokazać się na włosach dowolnej długości: jako krótkie, średnie i długie zamki. Możesz robić fryzury z polarem z hukiem lub bez niego, lub, bez robienia sobie tego, po prostu ubijaj włosy i rozpuść je wokół ramion lub rzuć je na jedną stronę.

Wskazówka! Aby nie zranić łusek włosów, nałóż na nie spray zmiękczający przed czesaniem. Włosy pokryte taką kompozycją będą gładsze i bardziej uległe.

Jak zrobić bouffant w katalogu głównym?

Aby stworzyć takie fryzury, możesz kupić specjalny grzebień lub użyć dowolnego z cienkimi i niezbyt częstymi półokrągłymi zębami. Do wygładzenia reszty, która nie jest dotknięta przez stos, potrzeba również zwykłego grzebienia.

 

 

Spójrzmy więc krok po kroku, jak tworzone są fryzury ze stosem:

 • włosy dokładnie umyte i wysuszone; aby uzyskać dodatkową objętość korzeni, lepiej suszyć je suszarką do włosów z opuszczoną głową;
 • w zależności od wybranej opcji określamy, na których wątkach będziemy tworzyć wolumen; dla skrzypu pobijamy tylko włosy z tyłu głowy, niektóre fryzury wymagają leczenia z tyłu głowy i boków;
 • Zaczynamy pracę od tyłu głowy, stopniowo unosząc się wyżej, bierzemy pasmo o grubości około centymetra, przetwarzamy go żelem lub lakierem utrwalającym;
 • trzymając go prostopadle do głowy, zaczynamy płynnie i delikatnie, próbując zranić łuski w jak najmniejszym stopniu, bić, zaczynając od końców, stopniowo, o 2-3 centymetry, przesuwając się w kierunku korzeni;
 • konieczne jest uchwycenie tylko dolnej części nici, pozostawiając jej górę gładką;
 • ruchy w górę iw dół niepotrzebnie ranią łuski, dlatego najlepiej trzymać grzebień tylko od góry do dołu;
 • obniżamy gotowe pasmo i przechodzimy do następnego;
 • trudniej będzie zdobyć twoje pasma - są gorsze;
 • zwykły grzebień, który mijamy tylko na górnych pasmach, pokrywając stos;
 • musimy naprawić wynik lakierem, inaczej nasza fryzura szybko się rozpadnie.

W zależności od wybranej opcji określamy, na których wątkach będziemy tworzyć wolumen; dla skrzypu biczujemy włosy tylko z tyłu głowy, niektóre fryzury wymagają leczenia szyi i boków

Wskazówka! Aby jak najmniej uszkodzić włosy, należy je wykonywać tylko na suchych włosach.

„Ogon konia”

Wiązane wysoko z tyłu głowy, a następnie pasemka w kształcie ogona nadają twarzy szczególną arystokrację. Fryzurę z końskim ogonem można wykonać:

 • z grzywką lub bez niej;
 • nie tylko proste, ale kręcone włosy;
 • długie zamki lub loki średniej długości;
 • bardzo wysoka, niska, prawie z tyłu głowy lub z boku głowy;
 • być gładkie, obszerne lub lekko rozczochrane; być „napięte” z pasma włosów;
 • warkocz lub zacznij od plecionek ułożonych na głowie;
 • być przymocowane tylko za pomocą gumek lub późniejszego owinięcia własnego pasma włosów.

Niestety ta opcja nie jest odpowiednia dla wszystkich. Zabawny „ogon”, lekko kołyszący się w rytm pięt, może pozwolić sobie tylko na właściciela dość gęstych włosów. Nie należy tego robić w przypadku wąskiej twarzy z małymi kośćmi policzkowymi - podkreśla to tylko tę wadę. Idealny na skrzyp - okrągłą lub kwadratową twarz.

Innym przeciwwskazaniem do tej opcji jest wiek - tylko młode dziewczyny mogą sobie pozwolić na kucyk. Nawet lekko wyłupiaste uszy do eksponowania za pomocą tej fryzury również nie są tego warte. W końcu tegoroczni fryzjerzy oferują wiele. Jeśli lubisz „ogony”, użyj w tym przypadku bardziej odprężonych wersji, umieszczonych poniżej z wytłoczonymi pasemkami po bokach.

Wskazówka! Wszystkie włosy nie powinny być czesane, w przeciwnym razie fryzura będzie wyglądać jak ptasie gniazdo. Włosy podniosły delikatny grzebień tylko od wewnątrz. Ciężarki zamykające go delikatnie przeczesują górę.

Babette

Dla włosów ze stosem na średnich i długich włosach (zdjęcie) dotyczy babette. Stylowa i seksowna, będzie wymagała od Ciebie trochę więcej czasu i cierpliwości.

Tak jak w poprzednim przypadku, będziemy musieli ułożyć ogon wysoko z tyłu głowy. Ale nie zaczepimy czubka głowy i zwisających z niej pasm, aby w przyszłości uzyskać od nich poduszkę. Aby dodać objętość, ubij ogon grzebieniem tak bardzo, jak to możliwe.

Następnie wybijane klamry chowają się w ogonie, a wałek jest niewidoczny, spryskany lakierem i, jeśli to konieczne, ozdobiony dekoracją. Aby nadać włosom jeszcze większą objętość, możesz użyć piankowych podkładek lub bajgli, które obracają się i chowają pod pasmami włosów. Wałek owinięty cienkim warkoczem lub ozdobiony kokardką z własnych włosów wygląda bardzo efektownie. Ale niestety ta fryzura może być wykonana tylko z długimi pasmami.

Inny bardzo kobiecy wariant babette jest w połowie rozpuszczony. Aby go stworzyć, włosy są czesane na czubku głowy, a część bliżej skroni nie jest ubijana. W obszarze korony znajduje się wałek ukryty pod włosami i zapinany na szpilki. Pozostaje tylko zebrać włosy z boków i zapiąć plecy, a voila, wspaniała i kobieca fryzura jest gotowa.

Wskazówka! Wielkim błędem będzie rozdarcie czesanych włosów. Aby je wyprostować, wystarczy je umyć, a następnie rozprowadzić balsam nad nimi i ostrożnie rozłożyć splątane włosy palcami.

Bouffant w stylu greckim

Ta fryzura pomaga zmiękczyć rysy twarzy i uczynić je bardziej kobiecymi. W tym przypadku nacisk kładzie się na bandaż, obręcz lub wstążkę. Mogą imitować zwykłe obrzeże lub być umieszczane na czole.

Nici zaczynające się od góry, delikatnie ubite grzebieniem, górne pasma czesane pędzlem. Następnie wszystkie włosy są zbierane w ogonie, znajdującym się z tyłu głowy. Staraj się też nie rozciągać - fryzura powinna być tak miękka i kobieca, jak to tylko możliwe. Kilka opasek na głowę można założyć na głowę. Swobodnie leżące włosy między nimi stworzą rodzaj bujnych fal. Ponieważ w tym przypadku nie potrzebujemy dużej objętości, lakier do mocowania jest rozprowadzany na górze.

Wskazówka! Jeśli nie możesz zrobić porządnego bouffantu, być może robisz to niepoprawnie. Prawidłowy bouffant jest wykonywany na mocno napiętych pasmach z ruchami półkolistymi.

Japoński chan

Zwyczajne ogony i warkocze można urozmaicić bardziej świeżymi pomysłami, na przykład nieskomplikowanym, praktycznym, ale bardzo oryginalnym chanem. Kiedyś zdobiła głowy japońskich samurajów. Okazało się jednak, że na żeńskiej głowie Chana wygląda po prostu oszałamiająco.

Zewnętrznie wygląda jak na wpół rozczochrane włosy z małą kępką na czubku głowy. Khan można zrobić w ciągu 1-2 minut:

 • również, jak w poprzednim przypadku, zbieramy ogon, ale nie zbieramy do niego wszystkich włosów, ale tylko część z czubka głowy, mocujemy go jak najwyżej i robimy na nim stos;
 • aby fryzura nie okazała się zbyt gładka, delikatnie wyciągnij zamki z ogona;
 • wkręcamy ubite włosy w muszlę i napełniają pozostałe końcówki;
  Możesz nadać rolce większą objętość, jeśli umieścisz pod nią bajgiel, mały chignon lub podkładkę piankową i przykryjesz je sztucznym pasmem lub owijasz nim cienką szmatką;
 • możesz owinąć chana kosą lub pasmem, aby ukryć luźne końce;
 • Ta fryzura może być ozdobiona szpilką do włosów, szpilkami z cyrkoniami lub koralikami, wstążką, cienkim skórzanym paskiem.

Bouffant z lokami

Stylowe fryzury, takie jak fryzury z gwiazd hollywoodzkich, mogą być wykonane przez czesanie buczących włosów z lokami. Pomimo szykownego wyniku, ta technika jest dość prosta i może być wykonana nawet przez początkujących.

Najważniejszą rzeczą jest stworzenie efektu naturalnych krzywych loków:

 • każde pasmo przed skręceniem ubitego grzebienia w korzenie;
 • jeśli chcesz uzyskać tylko teksturę włosów bez wyraźnych skręconych loków, pasma są brane wystarczająco szeroko;
 • bierzemy w nasze ręce kij do curlingu i zaczynamy stopniowo, stroimy po melodii, formujemy ich loki;
 • Nie zapomnij naprawić każdego z nich lakierem.

Wskazówka! Nie czesz włosów na co dzień. W końcu podobna procedura ich niszczy. Pamiętaj, aby częściej używać masek medycznych. Zdrowe i zadbane loki cierpią z tego powodu znacznie mniej.

Fryzura „gniazdo”

Możesz „przekręcić” to sam, bez chodzenia do salonu. Fryzura różni się od poprzednich wariantów dużą objętością i obecnością chignonu, który można zastąpić odpowiednim kawałkiem gumy piankowej. Żeby nie złapał oka, owinąć go szmatką, aby pasowała do koloru włosów.

Możliwe jest zbudowanie podobnej fryzury ze stosem na długich włosach bez użycia chignon. Ale na krótkich pasmach górnych koniecznie trzeba. Możesz ukryć je jak pod ogonem, w grubych czesanych włosach w okolicy korony lub czubka głowy. Ta wysoka i bardzo obszerna fryzura jest ozdobiona wstążkami, kokardkami, spinkami do włosów, plecionymi koronkami lub diademami.

Wskazówka! Aby utrzymać włosy tak długo, jak to możliwe, konieczne jest utrwalenie lakierem nie wszystkich włosów na raz, ale każdej żyłki.

Bouffant do krótkich włosów

Za pomocą polaru można dodać objętość do dowolnych pasm. Fryzury na krótkie włosy ze stosem (patrz zdjęcie) mogą mieć ogromną liczbę odmian. W zależności od pożądanego rezultatu są one ubijane w określonej kolejności.

Technika na krótkich włosach jest nieco inna. Aby dodać głośność, pokonuj tylko wskazówki. Podczas używania pasm chignon grzebień na korzeniach. Zbyt krótki bat na całej długości.

Te fryzury mogą być duże lub po prostu lekko ubite i wyglądać jak najbardziej naturalnie. Możesz użyć technik, w których objętość jest przymocowana tylko do korony, pozostałe pasma swobodnie zwisają na krawędziach twarzy.

Z tyłu głowy możesz czesać krótki bob, quady, sesson, a nawet chochliki. Asymetrycznie umieszczone na pasmach głowy czasami biją tylko po bokach. Często czesane grzywki, dzięki czemu stają się bardziej puszyste.

Wskazówka! Wełna na dole nadaje kościom policzkowym nadmierną objętość. Używaj go tylko wtedy, gdy twoja twarz ma trójkątny kształt z wąskim podbródkiem.

Plusy i minusy bouffants

Istotną wadą tego typu fryzur jest oczywiście duże prawdopodobieństwo uszkodzenia włosów. Dlatego też znakomicie ubite włosy zaleca się stosować tylko jako świąteczną, wieczorową lub ślubną fryzurę z polarem.

Pala ma jednak wiele zalet:

 • pozwala budować wysokie i ekstrawaganckie fryzury, bez niego takie opcje byłyby po prostu niemożliwe;
 • Bouffant pomaga nadać objętości słabym pasmom, dzięki czemu są wizualnie bardziej bujne i grube; Łatwiej jest jednak uszkodzić włosy, dlatego należy je robić tak ostrożnie, jak to możliwe;
 • za pomocą polaru można łatwo dopasować kształt głowy
 • Takie fryzury są idealne dla kobiet o dużych rozmiarach, pomagają wizualnie zrównoważyć sylwetkę;
 • Ułatw to nawet samemu.

Opisaliśmy najbardziej odpowiednie fryzury z polarem 2018. Możesz jednak urozmaicić te opcje i stworzyć własne. Eksperymentuj z wysokością, opcjami stylizacji i dekoracjami.

Pin
Send
Share
Send
Send