Moda

Nie zapomniano stare: tematyczne stroje kąpielowe w stylu retro

Pin
Send
Share
Send
Send


Stroje kąpielowe w stylu vintage podkreślają kobiecość figury i potrafią odróżnić cię od tłumu dziewcząt w szarych bikini. Aby znaleźć swój model, zainspiruj się obrazami hollywoodzkich div i modeli pinów ubiegłego wieku.

Jednym z najmodniejszych stylów lat czterdziestych i pięćdziesiątych ubiegłego wieku był zamknięty strój kąpielowy, który przypomina bardzo krótką sukienkę. Jego szczyt może być zarówno całkowicie otwarty, jak i pasy.

Współczesnym podobnym modelom strojów kąpielowych mogą towarzyszyć zarówno wzory w stylu vintage, jak i nowoczesne wydruki. Szczególnie korzystny jest styl z ramiączkami związanymi wokół szyi.

Jeśli nie jesteś pod wrażeniem stylu w stylu mini-sukienki, wybierz bardziej znajomy fason - ale nie zapomnij o odniesieniach do przeszłości.

Detal, który jest trudny do znalezienia w nowoczesnych modelach, ale który jest bardzo typowy dla strojów kąpielowych z połowy ubiegłego wieku - szorty w ramach jednoczęściowego kostiumu kąpielowego.

Nie zapomnij o głębokim dekolcie w szpic, który jest niezwykle charakterystyczny dla ubrań retro.

Jednym z rozpoznawalnych detali strojów kąpielowych w stylu vintage jest mała kokardka na staniku. Tej górze powinny towarzyszyć wysokie majtki lub spódnica.

Jak pamiętasz, spódnica nie musi być wolna - może to być peleryna lub dopasowany mini z majtkami. Najważniejsze - nie zapomnij o łuki i krawaty.

Aby iść w retro z głową, wybierz oddzielny strój kąpielowy z ramiączkami wokół szyi, które nie są szyte po bokach gorsetu, ale pośrodku. Ten styl podkreśli biust i ramiona.

Niezwykle istotny i model osobnego kostiumu kąpielowego z otwartymi ramionami i wysokimi majtkami.

Zwróć uwagę na najbardziej vintage odbitki - paski i groszek.

Pasek może być mniej lub bardziej wąski, ale najważniejsze jest to, aby był pionowy.

I pamiętaj, że najbardziej luksusowy wygląd rzeczy w stylu retro z nowoczesnymi nadrukami.

Aby przyciągnąć uwagę na plaży, nie musisz się rozbierać, ale ubierać poprawnie - a zawsze pomoże Ci piękna kobieta z przeszłości, która wybierze odpowiedni model kostiumu kąpielowego.

Pin
Send
Share
Send
Send