Piękno

„Czerwony dywan” „Kinotavr” pozostawił sprzeczne opinie

Internauci omawiają styl domowych gwiazd filmowych.

„Czerwony dywan” Kinotavra, który otworzył się w przeddzień, zdenerwował większość stylistów, którzy zauważyli, że aktorki najczęściej wybierają sprawdzone klasyczne stroje, a wszelkie odchylenia od standardów okazują się porażką.

Było bardzo mało naprawdę jasnych i interesujących sukienek, ale wyjątkami są stroje Kateriny Shpitsy.

Svetlana Khodchenkova wie, jak podkreślać swój smukły kształt i długie nogi, dlatego często wybiera garnitury ze spodniami do podłogi.

Ksenia Sobchak pojawiła się w niezwykłej sukni na tej imprezie. Pomimo faktu, że wielu ludzi spodziewało się, że wyjdzie pod rękę z Konstantinem Bogomolowem, jej kolega Igor Vernik towarzyszył dziennikarzowi.

By the way, była żona Bogomolova - aktorka Darii Moroz - wywołała sensację wieczorem w jej mini-sukience.

Nie można powiedzieć o Annie Michalkowej lub Ljubowie Tołstoganowej - aktorki wybrały nieudane obszerne stroje dla Kinotavra, które przypominają szlafroki.

Irina Gorbaczowa wybrała klasyczną - małą czarną sukienkę.

Pięta złamała buty aktorki, więc szła boso po czerwonym dywanie, co jeszcze bardziej uprościło i tak już prosty obraz.

Młodsi koledzy Ingeborg Dapkunayte pokazali prawdziwą klasę mistrzowską dotyczącą łączenia klasycznej sylwetki z ciekawymi detalami, takimi jak otwarte plecy.

Elena Borszchewa dostała się na anty-trending festiwalu w żółtej sukience z jedwabiu - krytycy uznali, że będzie bardziej odpowiedni dla absolwenta.