Moda

Star par, które pobrali się kilka razy

Pin
Send
Share
Send
Send


Mówią, że nie wejdziesz dwukrotnie do tej samej rzeki. Gwiazdy, które kilkakrotnie ożeniły się ze swoimi byłymi partnerami, odważnie dowodzą czegoś przeciwnego.

Pamela Anderson i Rick Salomon

Star Playboy ożenił się 4 razy, a dwukrotnie jej mąż był tą samą osobą - reżyserem i profesjonalnym pokerzystą Rickiem Salomonem. Po raz pierwszy para zawarła małżeństwo w 2007 roku po krótkim, ale burzliwym romansie. Napaść męża lub zwykłe kłótnie wpłynęły na decyzję Andersona, ale po 5 miesiącach złożyła wniosek o rozwód. Drugie wezwanie do małżeństwa kilka lat później było dłuższe: od stycznia 2014 r. Do kwietnia 2015 r. Ale z drugiej strony gwałtowny temperament Salomona i jego miłość do alkoholu stały na drodze rodzinnego szczęścia. Pod wpływem alkoholu Rick nie tylko obraził małżonka, ale także podniósł rękę do niej. Więcej ścieżek ścieżek Pameli i Ricka nie krzyżowało się.

Eminem i Kimberly Ann Scott

Młodzież romańska rozpoczęła się w 1989 roku, kiedy przyszła gwiazda rapu miała 15 lat, a ukochana - 13. W czasie pierwszego małżeństwa w 1999 roku wychowali córkę, Haley. Jednak ani dziecko, ani silne uczucia nie mogły uratować związku przed upadkiem: rok później małżonkowie rozwiedli się. Popularność Eminema i uzależnienie od alkoholu Kimberly przyczyniły się do ich destrukcyjnego wpływu na związek. Na początku 2006 r. Para podpisała umowę po raz drugi, ale po 4 miesiącach małżeństwo ponownie się rozpadło. Seria wzajemnych obelg i skandali pozostała w przeszłości, kiedy Kim i Marshall (prawdziwe imię piosenkarza) nawiązali przyjazne stosunki, aby wspólnie wychowywać córkę.

Melanie Griffith i Don Johnson

Gwiazdy Hollywood kręciły powieść w 1973 r., Mimo że w tym czasie Melanie miała zaledwie 16 lat. Ich związek opierał się na pasji, miłości do hałaśliwych przyjęć i alkoholu. Po 3 latach kochankowie przeszli do ołtarza, ale po sześciu miesiącach rozwiedli się. Być może po prostu palą się nawzajem i byli zmęczeni chaotycznym życiem, dlatego byli gotowi na przygodę z nowymi partnerami. Pod koniec lat 80. Melanie i Don przypomnieli sobie swoją dawną miłość i postanowili zacząć od nowa. Drugie małżeństwo trwało 5 lat i dało małżonce córkę. Po kolejnym rozwodzie byli małżonkowie próbowali odnowić swój związek na jakiś czas, ale, jak mówią, nie można złożyć złamanego kubka.

Ilon Musk i Talula Riley

Relacje miliardera i aktorki przypominają kolejkę górską: oficjalnie zbiegły się i rozbiegły 2 razy z rzędu. Po raz pierwszy Ilon i Talula związali więzy Hymen w 2010 roku po 2 latach znajomości. W 2012 roku para rozpadła się na rok później, aby ponownie złożyć śluby małżeńskie. Niestety, liczba podróży do rejestratora problemów rodzinnych nie została rozwiązana. Jesienią 2016 r. Para rozpadła się w przyjaznym tonie. Kto wie, może były mąż i żona spotkają się ponownie za kilka lat, ponieważ od przyjaźni do miłości to jeden krok.

Sergey Zhigunov i Vera Novikova

Kadet kadetów i jego żona Vera byli małżeństwem od ponad 20 lat, dopóki Siergiej nie spotkał nowej miłości. Para rozwiodła się w 2007 r., A Zhigunov zaczął budować relacje z Anastazją Zavorotnyuk. Jednak ich kochankom nie udało się ich zalegalizować. W 2009 roku ponownie Siergiej żałował za swoją byłą żonę i zaproponował, że poślubi go po raz drugi, na co zgodziła się Vera. Para aktorów żyje szczęśliwie do dziś.

Mikhail Boyarsky i Larisa Luppian

Co dziwne, ale to praca nad wspólnym spektaklem zjednoczyła losy młodych aktorów z Petersburga. Miłość, która wybuchła na scenie, zmieniła się w małżeństwo w 1977 roku. Po 8 latach małżonkowie musieli się rozwieść z powodu uzależnienia Michaela od gorących napojów lub rozwiązania problemu mieszkaniowego. Cokolwiek to było, para gwiazd nigdy nie rozstała się na długo, aw 2009 r. Oficjalnie zarejestrowała związek. Małżonkowie od pół wieku utrzymują rodzinne serce.

Vladimir Menshov i Vera Alentova

Słynny twórczy i matrymonialny tandem przeżył ponad 50 razy w ponad 50 latach małżeństwa. Zakochane małżeństwo zostało zawarte przez studentów w 1962 roku. Jednak młoda rodzina czaiła się z trudnościami: brakiem pracy, pieniędzmi i normalną przestrzenią życiową. Po 3 latach para musiała odejść, ponieważ Vladimir udał się do innego miasta, aby pracować. W 1969 r. Para połączyła się i mieli córkę. Ale wraz z narodzinami dziecka problemy wzrosły, a aktorzy ponownie odeszli. Menshov i Alentova nie mieli oficjalnego rozwodu, ale 4 lata, żyli osobno, nie sposób nie brać pod uwagę. Pomimo wszystkich losów losu, para zachowała harmonię w związku do dziś.

Julia Menshova i Igor Gordin

Córka Mienszowa i Alentowej, Julia, praktycznie powtórzyła rodzinne „przygody” swoich rodziców. W 1997 roku aktorka poszła do ołtarza z kolegą z warsztatu Igorem Gordinem. W tym samym roku młodzi zostali rodzicami. Chroniczne zatrudnienie w pracy, opieka nad małym dzieckiem - żadne z powyższych nie przyczyniło się do wzmocnienia więzi rodzinnych. Para zbiegła się i rozeszła kilkakrotnie, a między nimi aktorzy zdołali ponownie zostać rodzicami. Przez 4 lata rodzina Menshov-Gordin mieszkała osobno, ale była w stanie pokonać wszystkie kryzysy. Para aktorów mieszka teraz razem szczęśliwie i zajmuje się wychowywaniem rodzeństwa.

Trudności występują w każdej rodzinie, ale nie wszyscy są gotowi dać drugiej partnerce drugą szansę. Czasami warto zatrzymać relację, aby miłość mogła wybuchnąć nową siłą

Pin
Send
Share
Send
Send