Moda

Godny zamiennik: najlepsze zdjęcia córki Cindy Crawford - Kaiya Gerber

Kaya Gerber w tym samym czasie przypomina jej słynną matkę, supermodelkę z lat dziewięćdziesiątych Cindy Crawford i inną słynną piękność - Jia Carangi. Młody model, jakby odziedziczył po matce ducha rozkwitu gwiazd wybiegu, który nie mógł tylko odzwierciedlać jej stylu.

Sądząc po większości codziennych strojów Kaya, jedną z jej ulubionych rzeczy w garderobie są krótkie dżinsowe szorty. Dziewczyna łączy je z longslivami, bluzami i koszulami i preferuje grube buty lub botki jako buty.

Spódnice-spodenki w stylu męskich bokserów - jeden z głównych trendów tego roku. W połączeniu z ciemnymi rajstopami i koszulą wyglądają bardzo kobieco.

Zgodnie z „dziedzictwem” lat dziewięćdziesiątych dziewczyna przeszła miłość do dżinsowego kokarda - z szortami o wysokim kroju i dżinsową kurtką z podartą krawędzią.

Przycięte topy Kaya łączą się z culottes lub ze sportowymi spodniami.

Połączenie niekompatybilności jest jednym z „frytek” dziewczyny: na przykład łączy klasyczną białą koszulę z szerokimi dżinsowymi spodniami i czółenkami na obcasach oraz krótką, satynową sukienkę w stylu orientalnym ze skórzaną kurtką i grubymi butami.

Oprócz wyglądu, z supermodelkami z lat dziewięćdziesiątych, Kayu Gerber jest związana i kocha skórę. Na dziewczynie często można zobaczyć nie tylko klasyczną skórzaną kurtkę, ale także legginsy, spódnicę, a nawet sukienkę.

Ścisła sukienka dziewczęca w połączeniu z trampkami i białym golfem.

Jednym z najlepszych codziennych obrazów tego modelu jest długi sweter jako sukienka i klasyczne konwersje.

Te same buty towarzyszą bardziej romantycznym kokardkom Kaiyi - na przykład letniemu dzwonowi z sukienką.

W chłodnym sezonie dziewczyna preferuje płaszcz z najbardziej kanonicznego kroju i klasycznych wzorów, bez dołączania do obrazu żadnych niezwykłych akcesoriów.

Podczas imprez Gerber można zobaczyć w eleganckich sukienkach z odpowiednimi detalami - błyszczącymi wstawkami i marszczeniami.

Kaya Gerber jest jak dziewczyna z przeszłości: ale wszystkie trendy z lat dziewięćdziesiątych są niezwykle istotne w naszych czasach, więc styl modelu nie wygląda obco i bardzo do niej pasuje.