Moda

Od retro do ultra-mody: najlepsze zdjęcia Anny Chipovskiej

Pin
Send
Share
Send
Send


Anna Chipovskaya jest jedną z najbardziej stylowych aktorek współczesnego kina rosyjskiego. Ma nie tylko subtelny modny styl, ale także własną wizję trendów i rozpoznawalny styl.

Ulubiony kolor aktorki jest czarny: idealnie oprawia klasyczne ostre rysy dziewczyny i podkreśla jej jasną skórę i szczupłą sylwetkę. Dlatego Chipovskaya często pojawia się publicznie w czarnych sukienkach z trójkątnymi dekoltami: z plamą szklanych koralików, długą, falistą wygrzewką lub gęstą tkaniną.

Nawet czarne sukienki o zwykłym stylu wyglądają na luksusowe Chipovskaya - i to nie tylko ze względu na dobrze dobrane akcesoria.

Bluzki w stylu lnu - kolejna ulubiona część aktorki. Łączy je z brutalną odzieżą wierzchnią i spodniami.

Z zmysłowym i kobiecym wyglądem Anna może sobie pozwolić na odrobinę męskich obrazów. To prawda, że ​​wśród surowych kostiumów są też bardzo efektowne: na przykład eleganckie „dwa”, haftowane dużymi koralikami.

Czasami Chipovskaya preferuje kurtkę lub kurtkę w męskim stylu zamiast garnituru. Łączy je zarówno z kobiecymi sukienkami, jak i dżinsami i koszulkami.

Klasyczne cechy aktorki pozwalają jej wyglądać harmonijnie, nie tylko w modnych, ale także w obrazach retro. Wąska czarna sukienka w stylu starego Hollywood, garnitur Chanel w połączeniu z zamszowymi butami, długa spódnica w groszki - wszystkie te rzeczy wyglądają bardzo naturalnie na aktorce.

Jak każda piękna dziewczyna, Anna uwielbia sukienki z odkrytymi ramionami - zarówno luksusowe, jak i bardziej swobodne.

Niesamowicie elegancki wygląd na Chipovskaya i sukienki z otwartym lub częściowo nagim grzbietem.

Na najbardziej uroczystych wydarzeniach Chipovskaya nie gubi się w tłumie piękności: wybiera luksusowe sukienki o złożonym kroju i długim pociągu.

Anna Chipovskaya jest przykładem dziewczyny, która preferuje swój własny styl od ulotnych trendów. Jej sekret tkwi w podążaniu za modą, ale za jej własnymi upodobaniami.

Pin
Send
Share
Send
Send