Moda

Rajski ptak: najlepsze zdjęcia młodej Vanessy Paradis

Podczas gdy świat szaleje za Lily-Rose Depp, warto pamiętać o jej matce - Vanessie Paradis. Jej wizerunek w latach dziewięćdziesiątych był bez zarzutu i pełen trendów, które są teraz ponownie w szczytowej popularności. Jaki był legendarny styl piosenkarki w młodości?

Nawet w młodym wieku Paradis często próbowała seksownych obrazów samych siebie, dzięki czemu otrzymała cichy status Lolity. Jeden z „markowych” detali Vanessy w młodości - krótkie sukienki, w tym bodikony, czasem całkiem szczere.

Jednak w życiu codziennym młoda piosenkarka i aktorka preferowały bardziej młodzieńczy, częściowo dziecinny styl. Na przykład w garniturach jeansowych dziewczyna wyglądała jeszcze bardziej krucho i bezbronnie.

Ważny element wielu codziennych obrazów Paradis - dżinsy boyfriend, krój, który jest teraz niezwykle istotny. Dziewczyna nosiła je z ciemnym topem i brutalnym szerokim pasem.

Innym trendem „przewidywanym” przez Vanessę są bluzy. Młode Paradies połączyły je z dżinsami i spodniami.

Idealna subtelna figura Vanessy pozwoliła jej (jak teraz) odsłonić brzuch, więc piosenkarka często widziała bluzki, przycięte koszule i długie rękawy.

Często łączyła te topy z bardzo krótkimi dżinsowymi lub zamszowymi spodniami.

Na delikatnej sylwetce Paradis idealnie pasowały nie tylko krótkie i obcisłe rzeczy, ale na przykład duże kurtki w męskim stylu. Piosenkarka nosiła je zarówno w sukienkach, jak i w rajstopach oraz w dżinsach.

Francuska lolita z lat 90. Vanessa Paradis mogła łatwo oczarować publiczność swoim stylem i teraz, przewidując wiele trendów.