Moda

Świat jest jak scena: codzienne obrazy Dity Von Teese

Nawet codzienne obrazy burleskowej divy wyglądają jak stroje sceniczne: w supermarkecie lub na spacerze Dita Von Teese można znaleźć w stroju vintage i szpilkach, a nie w dżinsach i koszulce. Styl gwiezdny to nie gra dla publiczności, ale szczera pasja do sztuki ubierania się.

W swojej codziennej garderobie Dita ma zarówno surowe sukienki w stylu vintage, jak i lekkie letnie stroje. Diva przywiązuje wielką wagę do szczegółów, zawsze uzupełniając wizerunek małej stylowej torebki i okularów w oprawie retro.

Innym rodzajem obrazów z przeszłości, które często można zobaczyć na Dicie von Teese, jest połączenie pełnej spódnicy z kolanami lub długości midi z dopasowanym topem. Rękawy z reguły są eleganckie, typowe dla Dity, trzy czwarte długości, ale czasami sięgają łokcia. Taki strój burleski zawsze łączy się ze zwięzłymi baletami, zmieniającymi się obcasami i obcasami.

Często Dita można zobaczyć w spodniach, ponieważ piękno przeszłości nosiło nie tylko sukienki i spódnice w stylu nowego łuku. Szeroko rozcięta dziewczyna z wysokim stanem łączy się z przezroczystym golfem i ulubionymi bryczesami z kardiganami własnego projektu, bluzami i obcisłymi koszulkami.

Piękno i okolosportivny styl nie są obce: na górze z uwodzicielskimi szortami i skróconymi legginsami całkiem możliwe jest fitness. Ta kokarda to przypadek odpowiedniego wykorzystania nadruku lamparta na baletkach.

Obraz, który przekłada aktualne trendy lat czterdziestych i pięćdziesiątych: bryczesy w połączeniu z satynową koszulą, szalikiem na głowie i sandałkami na koturny.

Dita Von Teese zwraca szczególną uwagę na górną i izolowaną odzież. Obcisła kurtka, przypominająca krótko przycięty płaszcz, łączy się z ołówkową spódnicą, długimi skórzanymi rękawiczkami i szalikiem, ściśle przywiązanym do szyi.

W chłodniejsze pory roku burleska diva woli ogrzewać pelerynami, futrzanym płaszczem astrachańskim Ulyany Sergeenko i, oczywiście, klasycznym płaszczem z futrzanym wykończeniem.

Od Dita Von Teese możesz nauczyć się sztuki codziennego stylu, która nie musi być prosta i przewidywalna, ale musi być wygodna i pasować do twojego wnętrza.