Moda

Cała Lotta Love: najciekawsze zdjęcia stylistki Lotty Volkovej

Pin
Send
Share
Send
Send


Lotta Volkova jest stylistką, dzięki której kilka lat temu cały świat podbił obraz młodości po pierestrojki z lat dziewięćdziesiątych. To ona wzniosła dzieła Demny Gvasalia i Gosha Rubchinsky do rangi kultu - przede wszystkim za granicą. Każdy wizerunek Lotty jest prawdziwą modą - ale nie masywną, ale podziemną, ze smakiem Vetements i Balenciagi, która jest ideologicznym inspiratorem.

Jedną z ulubionych pozycji garderoby Lotty Volkovej, która doskonale odzwierciedla ducha lat 90., jest kurtka. Stylistka łączy czerwony oversizeowy garnitur z małą blizną ze spiczastymi butami i łańcuszkiem z naszyjnikiem - obraz, podobnie jak wiele strojów Volkovej, jest bezpośrednim odniesieniem do strojów biznesmenów z czasów pierestrojki.

W szafie jest Lotta i bardziej klasyczne modele kurtek. Ale w połączeniu z ekstrawaganckimi rzeczami (sukienka z kokardą w stylu lat 80., legendarne pończochy Balenciaga, szalik ze skóry) nie wyglądają wcale nudno i balansują szczegóły, które są zbyt odległe od rzeczywistości.

Jeden z najbardziej udanych obrazów stylisty, oparty na kompetentnej kombinacji kolorów i faktur, składa się ze szkarłatnej jedwabnej koszuli, zakurzonej liliowej mini-spódnicy, ciemnozielonych obcasów ze skóry lakierowanej i skarpetek z kremowej wełny. Ten strój jest miejscem spotkań dla brzydkiej mody i wzruszającej nostalgicznej kobiecości.

Ulubioną techniką przyjazną dla Lotte i modnych domów jest łuk wykonany w jednym kolorze z niewielką różnicą odcieni. Stylistka łączy buty w kolorze ochry z satynową bluzką ze złotej musztardy.

Oswojone Volkova i męskie koszule. Stylistka nosi tę część garderoby w połowie schowaną i razem z wysokimi rurami do spodni.

Wielokrotnie w strojach Lotty można zobaczyć elementy punkowej subkultury: chokery, przypominające kołnierzyk, skórzaną odzież z łańcuchami.

Łukiem, który można idealnie dopasować do luźnego wyglądu, jest czarna luźna koszulka, czerwona spódniczka wykonana z miękkiej skóry i botki o podobnym kolorze. Nie zapomnij o skarpetkach lub podkolanach - obowiązkowy atrybut brzydkiej mody.

Elegancki i pseudo-glamowy strój Volkovej pokazuje jej ironiczny stosunek do mody i ubrań w ogóle.

Widzenie królowej podziemia oburzającej w bardziej klasycznych strojach jest niezwykłe, ale ich Lotta uzupełnia niestandardowe akcesoria - na przykład kapelusz z kolcami, jak w tym przypadku.

Sekret unikalnego stylu Lotty Volkovej polega na tym, że potrafi wyśmiać zarówno siebie, jak i trendy mody. Taka jest zasada całej mody podziemnej i brzydkiej mody - jest to styl wysoki, który czerpie inspirację z kultury marginalnej. A co sądzisz o takich trendach?

Pin
Send
Share
Send
Send