Moda

Młoda i piękna: ewolucja wizerunku Lany Del Rey od początku jego kariery do naszych czasów

Pin
Send
Share
Send
Send


Elizabeth Wooldridge Grant znana jest w świecie muzyki jako Lana Del Rey od około dziesięciu lat. W tym czasie wokalista zmienił kilka obrazów - od ospałej hollywoodzkiej gwiazdy z przeszłości po rockową divę i dziecko Woodstocka. Wizerunek Lany zmienił się wraz z jej muzyką i poczuciem siebie - i niezwykle interesujące jest obserwowanie tych zmian.

2011

W 2011 roku Lana Del Rey właśnie rozpoczęła wspinaczkę. Na scenie można ją było zobaczyć tylko w romantycznych sukienkach w stylu baby-doll lub w rzeczach, które głoszą typową amerykańską estetykę, ale z odrobiną glamour. Koronki, złoto, masywna biżuteria, schludne kołnierze - wszystkie te szczegóły były u szczytu mody, w tym dzięki piosenkarzowi.

2012

W 2012 r. Powstał obraz Lany. To są ludzie, którzy pamiętają ją, którzy nie podążają za pracą piosenkarza, ale oszaleli na punkcie Summertime Sadness i Born to Die. Jednak ten obraz divy, podobnie jak jej postać, był pełen sprzeczności: zmieniała luksusowe stroje z sukienkami z rynku masowego, a na festiwalach rockowych pojawiła się w podartych spodenkach i koszulce.

W tym samym roku piosenkarka przemalowała na ciemny kasztanowy kolor - i ta zmiana oznaczała poważniejszy i głębszy etap jej pracy.

2013

W 2013 roku piosenkarka odeszła od wizerunku „poczwarki” - jej wygląd stał się bardziej artystyczny. Nagie włosy zmieniły luźne loki, a obcisłe sukienki w pasie ustąpiły miejsca zrelaksowanemu stylowi lat siedemdziesiątych.

2014

Wygląda na to, że w 2014 roku Lana Del Rey wreszcie znalazła swój własny głos - pod każdym względem. Jej muzyka stała się bardziej fatalna i interesująca w brzmieniu, aw jej stylu nie było już stereotypów narzuconych z zewnątrz o pięknej hollywoodzkiej gwiazdce. Zupełnie inna Lana pojawiła się przed publicznością: w podartych dżinsach i czarnej skórzanej kurtce lub „domowej” sukience z tropikalnym nadrukiem.

Lana del ray

Ale dziewczyna nie zamierzała w ogóle ukrywać swojej seksualności: wtedy w szafie pojawiły się ultrakrótkie szorty i stylowe koszule.

2015-2016

W 2015 r. Lana znalazła kompromis między stylami marionetkowymi i darmowymi, aw 2016 r. Postanowiła wrócić do podstaw.

2017

W 2017 roku piosenkarka uległa uniwersalnemu trendowi w sportowym szyku i eleganckim casualu. Na scenie widziano ją zarówno w półprzezroczystej koszulce i sportowych spodniach z trzema paskami, jak iw niezwykle prostych, ale modnych sukienkach. Ale częściej piosenkarz pojawiał się publicznie w zwykłym swetrze i dżinsach.

W tym samym roku diwa radykalnie zmieniła znany obraz: markowe loki ustąpiły miejsca stylowemu wydłużonemu kwadratowi.

2018

W zeszłym roku w scenicznej garderobie Del Ray pojawiły się aktualne trendy i efektowne detale. Kwiatowy nadruk, buty, błyskotki - wydaje się, że żaden z trendów mody nie ominął Lany.

Ale styl piosenkarza jest wciąż wyjątkowy i rozpoznawalny - w końcu nie musi odgrywać narzuconej roli, ale możesz po prostu być sobą, ponieważ linie z utworu uzyskują potwierdzenie.

Lana Del Rey to niesamowity przykład ewolucji artysty, która wpłynęła nie tylko na muzykę, ale także na charakter i wygląd piosenkarki. Która Lana lubisz bardziej - „lalka” z 2012 r. Czy wolna i niezależna diva naszych czasów?

Pin
Send
Share
Send
Send