Moda

Strasznie piękna: 10 najpiękniejszych aktorek horroru

Pin
Send
Share
Send
Send


Żart o strasznej dziewczynie, zdolnej do działania w horrorach bez makijażu, od dawna nie ma znaczenia. Obecni maniacy z piłą łańcuchową, nieznanymi potworami i innymi robactwami wolą wybierać ofiary seksualne dziewczyny z długimi nogami, wyrazistymi oczami i innymi wybitnymi urokami. Przez ostatnie 10-15 lat taka armia gorących piękności, które działały w różnych scenach grozy, przemaszerowała przez ekrany kin, że wybór 10 z nich nie był łatwy, ale próbowaliśmy.

Megan Fox, „Jennifer's Body”

Rola złej dziewczyny Megan była świetna.

Jeśli są kursy na temat poprawy seksualności na tym świecie, film „Jennifer's Body” z Megan Fox w roli głównej musi zostać włączony do ich programu nauczania wraz z plakatami, gifami i wersjami reżyserskimi. Zawsze fascynująca, zrelaksowana, doskonale potrafiąca się zaprezentować w tym filmie, Megan zerwała wszystkie zawory i zdradziła taką falę seksualności, że bez problemu wylała się z ekranu. W rzeczywistości dziewczyna jest jednym z głównych „haczyków”, na które sprytny reżyser chwyta widza: nawet ci, którzy nie docenili fabuły filmu, nie uznali czasu spędzonego na próżno. Był całkowicie opłacony przez kontemplację niesamowitej Megan. Albo raczej, Jennifer, nagle zaczynając robić dziwne rzeczy po spotkaniu z grupą gości rockowych.

Niestety bohaterka naszego piękna w filmie nie miała szczęścia: zabijają ją przez cały film już dwukrotnie.

Paula Patton, „Lustra”

Mokre ubrania stały się dobrym znaleziskiem i dodały pole punktów

Pretty Paul, który w horrorze „The Mirror” dostał rolę żony bohatera, jest pamiętany przede wszystkim przez prawdziwy horror w oczach, gdy Coś innego zaczyna się przedrzeć do niej i jej rodziny ze wszystkich lustrzanych powierzchni. A w drugiej znakomita figura, wystarczająca do podziwiania tego, na co widz wpuści mokrą koszulę bohaterki. Przypomnijmy sobie, że woda jest w stanie pełnić rolę lustra, więc Polak w niej, Pole miał z tym wiele wspólnego. Na szczęście dla jej bohaterki w filmie wszystko skończyło się dobrze ...

... czy nie?

Halle Berry, „Gothic”

Walcząc z duchami i prawdziwymi przeciwnikami, Holly nie straciła swojej atrakcyjności.

Horror nie jest modą aktorki, ale przynajmniej raz Catwoman i blond Storm z „X-Men” zdarzyły się rozświetlić w horrorze „Gothic”. I choć jej bohaterka, była psychiatra, która stała się pacjentką we własnej klinice po tym, jak została oskarżona o zabicie męża, praktycznie na całej taśmie, wydaje się przestraszona, postrzępiona i ubrana w szpitalną szatę, jej piękno nie blaknie. A kiedy dziewczyna wchodzi w bitwę o życie i śmierć ... Och, możesz współczuć tylko pechowemu przeciwnikowi piękna.

Jednym słowem, zwycięstwo, przetrwanie i wątpliwa premia mistyczna docierają do bohaterki Holly na koniec filmu, zasłużenie.

Amber Heard, „The Chamber”

Zakończenie filmu zaskoczy wielu

Kolejny film o instytucji dla chorych psychicznie i innej dziewczyny, Kristen, która udaje się nie stracić atrakcyjności, nawet poddaje się terapii szokowej i ucieka boso od duchów. Tajemniczy azyl, gdzieś znikają pacjenci, tajemnica, którą Kristen musi ujawnić ... Sceny przyjemnie pieszczące męski wygląd i zachwycające nawet kobiety będą tu obfitować, choć nie jest to thriller erotyczny.

Czy bohaterka Amber wyszła ze zwycięstwa? Nie jest łatwo odpowiedzieć na to pytanie, musisz spojrzeć na „komnatę” na własną rękę.

Kelly Brook, Piranha 3D

Z drugiej strony, do kogo zabłysnąć w takim filmie, jak nie w poprzednim modelu?

Temat podwodnych potworów, czy to rekina, anakondy czy piranii, jest prawdziwym darem dla reżysera. Przede wszystkim takie filmy łaskoczą nerwy publiczności z niezapomnianych Szczęk, a po drugie dają możliwość zebrania maksymalnej liczby ślicznych łyżwiarzy w miniaturowych bikini na planie. W filmie „Piranhas 3D” seksowne panie zebrały się tak bardzo, że było niesamowite, jak Kelly Brooks nie mogła się zgubić w tle. Ale udało ci się to samo! Może ze względu na super-krwawą scenę kąpieli z partnerem Jianną Michaels?

Niestety, piękno nie dotarło do finału filmu - nie żartują z piranii, nawet jeśli jesteś byłym modelką.

Chloe Grace Moretz, „Kerry”

Delikatny Chloe czuje się gorąco po ukończeniu szkoły

Chloe, wciąż młoda, występująca w wampirzej sadze „Let Me In”, grająca rolę wilkołaka w „Dark Shadows” i błysnęła „Amitville's Horror”, postanowiła nie zatrzymywać się tam i nie spróbować roli Kerry'ego w horrorze z tą samą nazwą. Wszystko było możliwe: wybitny talent aktorski, umiejętność transformacji i rzeźbiona figurka, którą aktorka bezskutecznie próbuje ukryć przed widzem w roli „szarej myszy”.

Podobnie jak w klasycznym obrazie, dziewczyna, obdarzona niesamowitym darem lub przekleństwem, zostaje najpierw zaatakowana przez kolegów z klasy, a następnie przyniesiona do pióra postanawia zemścić się i ostatecznie umiera, pozostawiając niejasne wskazówki o możliwym przebudzeniu.

Jordana Brewster, „Masakra piłą mechaniczną w Teksasie: początek”

Szkoda, że ​​nie było dość walki z seksualnością maniaka

Film „Masakra piłą mechaniczną w Teksasie: Początek” był drugim najbardziej dochodowym filmem z serii. Zastanawiam się, czy fakt obecności zdesperowanego, odważnego, fantastycznie seksownego Krissy na taśmie odegrał w tym rolę? Na pewno grałem! W porównaniu z odłączonym redaktorem gazety szkolnej z „Wydziału”, który przyniósł Jordanii pierwszą chwałę, aktorka tutaj odwróciła się z mocą i głównym, więc stało się jasne nawet dla niewidomych: „dziewczyna jest dojrzała”. Będąc w jaskini maniaków, walczy, próbuje ocalić przyjaciół, zostaje schwytana, a co nie tworzy w czasie przeznaczonym na jej ekran. Ogólnie rzecz biorąc, jeśli zasadniczo nie sprzeciwiasz się temu rodzajowi horroru, oglądanie „Masakry”: jako horroru i filmu z Jordaną jest podwójnie przyjemne.

Szkoda, ani gorący wygląd, ani wytrwałość nie uratowały Chrissy przed maniakiem piły łańcuchowej.

Olivia Wilde, „Tourist”

W każdej dziwnej sytuacji załóż bikini.

Film „Turysta”, który opowiada o grupie młodych ludzi, którzy zdecydowali się odpocząć w tropikalnym raju i zamiast popaść w krwawy bałagan, wywołał krytykę ze strony władz Brazylii: byli przerażeni odpływem turystów, przerażeni lokalnym „kolorem”. Na próżno bali się, że film nie zyskał wielkiej sławy, choć zyskał publiczność. Cóż, koneserzy urody oprawili Olivię Wilde w kostiumie kąpielowym.

Martwiąc się losem bohaterki: wydostań się z „gościnnego” uścisku mieszkańców i ocal wszystkie części urody ciała.

Jennifer Love-Hewitt, „Wiem, co zrobiłeś zeszłego lata”

Młoda i naiwna Jennifer oczarowała całe pokolenie widzów

Dwie części filmu „I Know What You Made Last Summer” stały się kiedyś prawdziwym wydarzeniem, przekształcając młodą Jennifer Love Hewitt w gwiazdę i nadając ton dziesiątkom filmów kontynuacyjnych o mniejszej randze. Seksualność Jennifer tutaj nie jest wymowna, ale miękka, ukryta i wzywa do pomocy. To sprawia, że ​​kobiety wczuwają się w empatię, a mężczyźni nieświadomie spieszą się, by pomóc kruchemu pięknu. Nic dziwnego, że dziewczyna stała się idolem dla całego pokolenia młodzieży, mimo że bohaterka zasługiwała na karę za swoją rolę: stała się świadkiem zbrodni i postanowiła o tym milczeć.

Ashley Greene, „Blood of the Moon”

Ashley Greene z ufnością łamie ścieżkę w kinie

Po ogłoszeniu się w uznanym „Zmierzchu” jako wampir z darem przewidywania, Ashley podjęła rozsądną decyzję, by uderzyć, podczas gdy żelazo było gorące i nadal aktywnie się toczył. Horror „Blood of the Moon” pozwolił jej przypomnieć sobie, pojawiając się przed publicznością nie wyrafinowaną i delikatną Alice, ale o wiele bardziej walczącą Summer, która z nożem w ręku obroniła prawo do życia i wydostała się z dziwnego „ludzkiego ogrodu” w jego piwnicy, niedawno odnaleziony biologiczny ojciec dziewczynki.

Ale na tym flirtującym pięknie z motywem mistycyzmu nie skończyło się i po krótkim czasie Ashley wystąpiła przed fanami w nieoczekiwanej komediowej roli panny młodej zombie, podejmując desperackie próby powrotu chłopaka. Horror, chichoty, zamieszanie - aw samym środku wszystkiego Ashley jest jasna i uwodzicielska. Warto zajrzeć na weekend.

W rzeczywistości lista piękności, które zagrały z przerażeniem, znacznie dłużej. Wystarczy przypomnieć sobie „City Legends”, „Scream” ze wszystkimi jego częściami, „Destinations”, „Planet of Fear”, „Byzantium”, „Wolf Man” ... Tak, a na pewno masz coś do dodania do naszej oceny. Cóż, o co kłócić się o gusta, warto odłożyć swoje ulubione nerwy, łaskocząc film - lub wybrać z listy nowych produktów, które lubisz - i usiąść, aby obejrzeć, korygując naszą ocenę według własnego uznania.

Pin
Send
Share
Send
Send