Moda

Sportowiec, kobieta Komsomol, piękno: najlepsze zdjęcia Oksany Lavrentieva

Dziesięć lat temu Oksana Lavrentyeva była modelką, prezenterką społeczną i prezenterką telewizyjną - widzowie znali ją dzięki klipom Dima Bilan i transferowi mody na kanale federalnym. Od tego czasu dziewczyna stała się jedną z najbardziej utytułowanych bizneswoman w naszym kraju, ale nie zniknęła ze świeckich radarów. Oksana wyróżnia się spośród wielu innych kobiet z wyższych sfer życia aktywną pozycją życiową i ustalonym charakterystycznym stylem ubierania, który zachwyca swoich fanów i licznych subskrybentów.

Jako założyciel modnego imperium Oksana Lavrentyeva wie, że czarny jest kluczem do sukcesu każdego stroju. Najczęściej dziewczynę można zobaczyć w małej czarnej sukience, którą uzupełnia lakonicznymi dodatkami.

Przykładowo świecka diwa dowodzi, że czerń w ogóle nie jest nudna: zwłaszcza jeśli chodzi o niezwykle stylowy garnitur, erotyczne kombinezony lub top z asymetrycznym krojem.

W przypadku Oksany ukrywanie długich i smukłych nóg byłoby przestępstwem - dlatego dziewczyna tak bardzo kocha długość mini, ale z pewnością rekompensuje jej skromną jazdę.

Jednym z ulubionych stylów Oksany są małe dolary. Miniaturowa dziewczyna bez wieku idzie zwłaszcza na sukienki szkolne i lalki, trochę naiwne dziecięce style lub eleganckie dekoracje.

Nawet w zimnej porze Oksana wygląda stylowo - dzięki obszernym szalom i klasycznej odzieży wierzchniej.

W codziennym wyglądzie Lavrentiev łączy wysokie dżinsy z prostym, lakonicznym blatem lub eleganckimi kurtkami i mokasynami.

Na uroczystościach świecką lwicę najczęściej można zobaczyć w ubraniach swojej marki Aleksander Terekhov - stworzył także suknie ślubne dla dziewczynki: zamknięte na koronkę na oficjalną część i satynową z plisowaną spódnicą i wysoką szczelinę na afterparty.

Oksana Lavrentiev słusznie można nazwać ikoną stylu: piękna i udana, przeszła długą drogę od „tańczących dziewczyn” do bizneswomanu z własnym imperium. Ta dama ma wiele do nauczenia się, a nie tylko w sztuce ubierania się.