Moda

Stylowe i wygodne buty Ralph Ringer (50 zdjęć) - Katalog modeli, funkcje

Pin
Send
Share
Send
Send


Buty Ralph Ringer są rozpoznawalne i kojarzą się z doskonałą jakością.

Ralf Ringer to jedyna rosyjska firma obuwnicza, która otrzymała prestiżowe złoto w konkursie Brand of the Year w 2004 roku. Ani przed, ani po tym żaden z naszych producentów nie otrzymał takiej nagrody. W końcu buty Ralph Ringer są rozpoznawalne i kojarzą się z doskonałą jakością.

Ralf Ringer to jedyna rosyjska firma obuwnicza, która otrzymała prestiżowe złoto w konkursie Brand of the Year w 2004 roku

Ani przed, ani po tym żaden z naszych producentów nie otrzymał takiej nagrody.

Dzisiaj Ralf Ringer jest jedną z najpopularniejszych marek w naszym kraju.

Historia marki

Firma Ralf Ringer, założona w 1996 roku w Rosji przez małżonków Berezhniy, jest dziś jedną z najpopularniejszych marek w naszym kraju. Dźwiękowa nazwa marki nie została wybrana przypadkowo. Rzeczywiście, do 2010 r. Producent skupiał się wyłącznie na produkcji obuwia dla mężczyzn o europejskiej jakości. Od pierwszego dnia istnienia firma produkowała je wyłącznie z prawdziwej skóry na niemieckim i włoskim sprzęcie, a Ralph to bardzo popularna męska nazwa w Niemczech. Słowo Ringer jest tłumaczone z niemieckiego, a angielski jako wojownik.

Ralf Ringer został założony w 1996 roku w Rosji

Dźwiękowa nazwa marki nie została wybrana przypadkowo. Rzeczywiście, do 2010 r. Producent skupiał się wyłącznie na produkcji obuwia dla mężczyzn o europejskiej jakości

Od ponad 20 lat firma otwiera nowoczesne sklepy specjalistyczne o nowym formacie, sprzedając obuwie męskie, damskie, a od 2017 r. Dziecięce w dużych miastach Rosji

Właściciele firmy zatrudnili cały zespół profesjonalistów zaangażowanych w tworzenie butów, biorąc pod uwagę klimat naszego kraju. Dziś Ralf Ringer opatentował kilka technologii jednocześnie:

  • Amortyzatory Shock Absorber, znacznie redukujące obciążenia udarowe na nogach i zapewniające łatwość i maksymalny komfort podczas chodzenia;
  • System wentylacji obuwia o nazwie Air Boots System, który chroni stopy przed przegrzaniem; zapewnia pełne usunięcie nadmiaru wilgoci dzięki niezawodnej ochronie przed wpływami zewnętrznymi;
  • zaawansowana metoda formowania wtryskowego do mocowania podeszwy IDT, najbardziej niezawodnej i niezawodnej technologii.

Właściciele firmy zatrudnili cały zespół profesjonalistów zaangażowanych w tworzenie butów, biorąc pod uwagę klimat naszego kraju.

System wentylacji obuwia Air Boots System chroni nogi przed przegrzaniem; zapewnia całkowite usunięcie nadmiaru wilgoci dzięki niezawodnej ochronie przed wpływami zewnętrznymi

Zaawansowana metoda formowania wtrysku podeszwy IDT jest najbardziej solidną i najbardziej niezawodną technologią do tej pory.

Od ponad 20 lat firma otwiera nowoczesne sklepy specjalistyczne o nowym formacie, sprzedając obuwie męskie, damskie, a od 2017 roku dziecięce w dużych miastach Rosji. Dziś Ralph Ringer zajmuje pozycję przedsiębiorstwa produkującego produkty europejskiej jakości w kategorii średniej ceny. Ostatnio firma zaczęła produkować również akcesoria, artykuły gospodarstwa domowego i domki, zabawki, a nawet profesjonalne kosmetyki.

CiekaweRalph Ringer to najbardziej utytułowane buty Rosji. Corocznie dociera do czołowych pozycji na listach markowych w kategorii „Obuwie na ubrania” Najlepsze marki rosyjskie, „Marka roku Effie”, „Superbrand” itp. Marka ta otrzymała również zasłużony tytuł laureata rosyjskiej nagrody Złotego Wrzeciona „Najlepsza firma obuwnicza” w naszym kraju.

Dziś Ralph Ringer jest pozycjonowany jako przedsiębiorstwo produkujące produkty europejskiej jakości w kategorii średniej ceny.

Niedawno firma zaczęła produkować również akcesoria, artykuły gospodarstwa domowego i domki, zabawki, a nawet profesjonalne kosmetyki.

Ralph Ringer - najbardziej utytułowane buty Rosji

Kolekcje obuwia damskiego

Katalog obuwia Ralf Ringer jest aktualizowany dwa razy w roku: wiosną i jesienią, dlatego kupując go zawsze będziesz w trendzie. Mieszkania i lekkie sandały, eleganckie botki i wytrzymałe buty, buty, lekkie mokasyny, oryginalne trampki, wysokiej jakości trampki, wygodne mokasyny, buty, półbuty lub eleganckie buty damskie w katalogu butów Ralph Ringer dostarczonych przez 3 władców:

  • Klasyczny: klasyki są wieczne, więc te modele Ralpha Ringera będą istotne i odpowiednie w każdym otoczeniu;
  • Weekend: obuwie wykonane w tak zwanym miejskim stylu casual, wygodne, praktyczne i niezwykle trwałe;
  • Pani wielka: produkty do pełnej stopy i modele o dużych rozmiarach.

Katalog obuwia Ralf Ringer jest aktualizowany dwa razy w roku: wiosną i jesienią, dlatego kupując go zawsze będziesz w trendzie

Klasyczna linia: klasyczna jest wieczna, więc te modele Ralph Ringer będą odpowiednie i odpowiednie w każdym otoczeniu.

Linia weekendowa: buty wykonane w tak zwanym miejskim, codziennym stylu, wygodne, praktyczne i niezwykle trwałe

Kolekcja Lady Grand: artykuły pełnej długości i większe modele

Producent ściśle monitoruje popularność tego lub innego produktu ze swojej kolekcji, poszerzając asortyment w odpowiednim czasie i uzupełniając go o rzeczywiste kolory i trendy kolorów w tym sezonie. Na szczególną uwagę zasługują stylowe nowości młodzieżowe - na półkach markowych sklepów można znaleźć najjaśniejsze nowości roku.

Ciekawe Ralph Ringer to rozpoznawalna marka w Rosji. Według badań około 77% respondentów w wieku 25–45 lat zna ten produkt.

Obuwie dziecięce Ralf Ringer

W 2017 roku firma wprowadziła na rynek pierwszą kolekcję „właściwych”, wygodnych i wysokiej jakości butów dla dzieci. Wszystkie produkty mają wyraźną indywidualność, skupioną na najnowszych trendach mody, dlatego w pełni spełniają oczekiwania młodych fashionistek. W najnowszych kolekcjach:

  • lekkie i eleganckie buty dziewczęce i chłopięce; Buty chłopięce charakteryzują się wydłużonym kształtem skarpety i specjalnym pustym wzorem; dziewczyny mogą ubierać się w lekkie i wygodne obuwie o bardziej śmiałych kształtach i kolorach z gładszymi liniami;

W 2017 roku firma rozpoczęła produkcję pierwszej kolekcji „prawidłowych”, wygodnych i wysokiej jakości butów dla dzieci.

Wszystkie produkty mają wyraźną indywidualność, skupioną na najnowszych trendach mody.

Modele są w pełni zgodne z oczekiwaniami młodych modów

  • jesienią, zimą i półroczem bardzo wygodne noszenie produktów dziecięcych z prawdziwej skóry na wysokiej jakości futrze naturalnym i trwałych podeszwach;
  • modne modele w jasnych kolorach, wyposażone w specjalne antypoślizgowe podeszwy, które mogą być używane jako dzień i jako obuwie dziecięce.

Stosunek jakości do ceny

Ponieważ to markowe obuwie należy do średniej kategorii cenowej, każdy może go kupić w sklepach marki Ralph Ringer. Na przykład średnia cena wygodnych damskich butów baletowych wynosi 3290-4990 pkt. Koszt obuwia damskiego waha się od 5200 do 6500 pkt. Klasyczne buty męskie będą kosztować 3850-6300 pkt. Lekkie buty dziecięce na oficjalnej stronie mają od 3190 do 3840 pkt.

Ponieważ obuwie tej marki należy do średniej kategorii cenowej, każdy może ją kupić w sklepach marki Ralph Ringer, ponieważ obuwie tej marki należy do średniej kategorii cenowej, każdy może ją kupić w sklepie marki Ralph Ringer.

Średnia cena wygodnych damskich butów baletowych wynosi 3290-4990 r.

Koszt obuwia damskiego waha się od 5200 do 6500 r

W przypadku drugiej pary produktów Ralph Ringer oferowane są znaczne 30-procentowe zniżki. Ważna jest również obecność karty rabatowej - jej właściciele mają prawo do dodatkowej zniżki w wysokości 20%. Ponieważ do końca każdego sezonu firma przygotowuje się już do wydania kolekcji w przyszłym roku, można kupić buty nawet z 40% rabatem.

Jeśli chcesz, możesz zaoszczędzić na wakacjach - na przykład firma zapewniła 14% zniżki na walentynki w tym roku. Możesz kupić produkty Ralf Ringer w ratach z 0% przedpłatą - przetwarzanie pożyczki w wysokości 1500-500000 r. w sklepie firmowym zajmuje kilka minut.

Druga para produktów Ralph Ringer oferuje znaczną zniżkę 30%.

Ponieważ do końca każdego sezonu firma przygotowuje się już do wydania kolekcji na następny rok, można nawet kupić buty z 40% rabatem.

Produkty Ralf Ringer można kupić w ratach z przedpłatą 0%.

Ponieważ wszystkie przedsiębiorstwa firmy znajdują się w europejskiej części Rosji, nie ma dodatkowych kosztów związanych z transportem i odprawą celną produktów, więc koszt tych butów jest niższy niż w przypadku podobnych produktów europejskich, których jakość Ralph Ringer absolutnie nie jest gorsza. Przecież surowce do produkcji - skóra, tekstylia i akcesoria - są kupowane od wiodących firm na świecie we Włoszech, na Tajwanie iw Brazylii, a wszystkie produkty są montowane na niemieckim i włoskim sprzęcie. Ponieważ firma jest w pełni pewna każdej pary swoich butów, zapewnia pełną gwarancję na okres do 90 dni.

Ciekawe Ralf Ringer to pierwsza rosyjska firma, która wprowadziła technologię ręcznego szwu kołowego na podeszwie San Crispino. Ta metoda mocowania stosowana jest w lekkich butach letnich.

Sieć handlowa

Ralf Ringer ma dobrze rozwiniętą sieć własnych sklepów detalicznych, sprzedających buty swojej marki w 66 głównych rosyjskich miastach. Buty tej marki są również sprzedawane przez franczyzę i przy pomocy dealerów. Jeśli w 2003 r. Produkty Ralph Ringer były prezentowane w 750 sklepach w Rosji, dziś istnieje tylko 1500 przedsiębiorstw partnerskich, a całkowita produkcja wysokiej jakości obuwia z materiałów naturalnych wynosi 1,46 miliona par.

Ralf Ringer ma dobrze rozwiniętą sieć własnych sklepów detalicznych sprzedających buty swojej marki w 66 największych miastach Rosji

Buty tej marki są również sprzedawane przez franczyzę i przy pomocy dealerów

Jeśli w 2003 r. Produkty Ralph Ringer były prezentowane w 750 sklepach w Rosji, obecnie istnieje tylko około 1500 przedsiębiorstw partnerskich.

Całkowita produkcja wysokiej jakości butów z materiałów naturalnych wynosi 1,46 mln par.

Surowce do produkcji - skóra, tekstylia i akcesoria - są kupowane w wiodących firmach na świecie we Włoszech, na Tajwanie iw Brazylii

Oficjalna strona internetowa

Firma Ralph Ringer dostarcza wyczerpujących informacji na temat swoich produktów na stronie. Na niej można zobaczyć pełny katalog butów, w tym najnowsze informacje o sezonie, warunki dostawy, zasady płatności i zwrotu, a także dowiedzieć się o najbliższej sprzedaży i promocjach. Firma regularnie publikuje również komunikaty prasowe, które opowiadają o najważniejszych wydarzeniach w życiu przedsiębiorstwa.

Firma Ralph Ringer dostarcza wyczerpujących informacji na temat swoich produktów na stronie internetowej.

Wszystkie produkty są montowane w rosyjskim i niemieckim sprzęcie

Te wysokiej jakości buty są znacznie tańsze niż podobne marki europejskie.

Ponieważ firma jest w pełni pewna każdej pary butów, zapewnia pełną gwarancję na okres do 90 dni

Na oficjalnej stronie internetowej buty Ralph Ringer można zamówić z dostawą pocztą. Oddzielna strona jest tutaj poświęcona zasadom pomiaru wielkości nogi oraz jej kompletności. Tutaj możesz również zapoznać się ze szczegółową tabelą rozmiarów, zgodnie z którą możesz dokładnie porównać swoją długość stopy z rozmiarem obuwia. W Moskwie i Petersburgu dostawa kurierem jest bezpłatna. W celu wsparcia klientów wprowadzono infolinię.

Na oficjalnej stronie internetowej buty Ralph Ringer można zamówić i dostarczyć pocztą.

Osobna strona poświęcona jest zasadom pomiaru wielkości nogi oraz jej kompletności.

Możesz również zapoznać się ze szczegółową tabelą rozmiarów, zgodnie z którą możesz dokładnie porównać swoją długość stopy z rozmiarem buta

W Moskwie i Petersburgu dostawa kurierem jest bezpłatna. Hotline wdrożony w celu wsparcia klientów

Buty Ralph Ringer: recenzje

Lana, 31 lat: Około 3 lata temu kupiłem lekkie trampki terenowe Ralpha Ringera i nadal mi się to nie podoba. Jakość skóry nie może przeszkadzać - raczej gruba, ale lekka, dobry opatrunek. Oczywiście, noszę bardzo ostrożnie, więc nie ma jeszcze jednego dużego zadrapania.

Irina, 34 lata: W końcu udało jej się kupić po prostu wspaniałe buty na zimę na jej dużej stopie w sklepie marki Ralf Ringer. Kompletność wybrała pierwszą piątkę. Po tygodniu skarpetek idealnie leżą na nodze, ponieważ naturalna skóra jest bardzo łatwo rozciągnięta. Zakup kosztował mnie 6500 p. Sądząc po jakości, 5 lat intensywnego zużycia wytrzyma całkowicie.

Stylowe i jasne trampki wsuwane.

Piękne sandały z paskiem na kostkę

Młodzieżowe mokasyny

Wygodne zamszowe botki

Svetlana, 27 lat: Niestety brakowało z rozmiarem. Kiedy zwróciłem zakup, płakałem gorzkimi łzami - naprawdę lubiłem te buty. Zamówiłem markę Syberia na stronie. Ponieważ zwrot nastąpił z mojej winy, oczywiście koszt wysyłki był na mój koszt. Poprosiłem o ponowne złożenie zamówienia, ale o nieco większe obuwie. Dziewczęta, proszę zwrócić uwagę, że w ciągu 14 dni możesz zwrócić dowolny, nawet niepodobny (!) Towar, pod warunkiem, że nie tylko zapiszesz paragon, ale także opakowanie i wszystkie etykiety.

Sophia, 34 lata: Mój mąż jest wieloletnim fanem Ralpha. Była to nazwa produktów tego producenta w pierwszych latach i dopiero wtedy otrzymała przedrostek „Ringer”. W ubiegłym roku w dziale firmy zdecydowałem się kupić dla siebie dwie pary butów - lekkie, „perforowane” lekkie beżowe trampki i „wielkie weekendowe” klasyczne buty z kokardą. Obie pary są bardzo wygodne. Jedyne czego żałuję, to że kediki musiały być ciemniejsze. Ponieważ noszę je, nie zdejmując ich, często muszę prać jasne obuwie. Ale na nodze wyglądają idealnie.

Alina, 21 lat: Moim pierwszym zakupem od Ralfa Ringera są czerwone zimowe buty Aspen z nubuku. Teraz zdobię się w mojej szafie na najważniejszej półce. Domy już do nich weszły - wygodne i bardzo lekkie. Cieszę się, że jestem szalony. Nie byliśmy jeszcze w stanie tego przetestować, więc nie mogę się doczekać zimnej próby.

Najlepiej sprzedające się sandały na podeszwie w tym sezonie

Sandały faliste

Buty WojskoweLakoniczne buty zamszowe

Ciepłe buty zimoweLetnie kapcie na klinie

Olesya, 26 lat: Pieniądze na buty tej firmy zostały mi przydzielone przez moją matkę z budżetu rodzinnego, ponieważ mój mąż i ja mieliśmy małe problemy finansowe. Za co jest bardzo wdzięczna. Moje ulubione buty zimowe noszę już od 3 lat. Wyglądają bardzo schludnie. Pięty stabilny. Futro jest bardzo ciepłe. Wygodne. Moje nogi po prostu śpią w nich!

Anna, 23 lata: Ralph Ringer zamówił buty ze sklepu internetowego w celu promocji. Postanowiłem zadowolić mojego brata i przedstawić mu go na jego urodziny, z których wiem na pewno. Mieszkamy na Syberii, więc paczka musiała czekać około 10 dni. Brat mówi, że buty są bardzo wygodne, a on jest bardzo zadowolony z tego prezentu. Już 2 sezony. Z boku wygląda nadal bardzo osobiście. Jedyną rzeczą było to, że trzeba było zabrać ze sobą koronki, ale wygodniejsze z zamkiem.

Obejrzyj film: Buty, buty ach te buty: (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send