Moda

Eva Longoria: najlepsze zdjęcia aktorki ostatnich lat

Pin
Send
Share
Send
Send


Szeroka sława przyniosła miniaturowe piękno po roli Gabi w serialu „Desperate Housewives”. Eva Longoria nie jest jak jej bohaterka, ale w jednym się zbiegają - nie obojętni na trendy w modzie i lojalność wobec własnego stylu.

W 2017 roku Eva Longoria pokazała fanom swoją smukłą i atletyczną formę. Kostki prasowe na brzuchu były widoczne nawet przez gęstą tkaninę, a stroje bez rękawów odsłoniły mocne bicepsy.

Właściciel prostokątnej figury bez wyraźnej talii, Longoria umiejętnie maskował wady, wybierając V-necklines i wysokie spodnie w połączeniu z wolnym topem. Ulubiony kolor aktorki był zdecydowanie biały, podkreślając jej ciemny kolor skóry.

Większość wydarzeń w 2018 roku, aktorka odwiedziła już na różnych etapach ciąży. Longoria nie chowała żołądka, ale w większości przypadków wolała czarne i ciemne odcienie niż ukochaną biel.

Nawet w pozycji aktorki nie zmieniła się miłość do ciekawych graficznych sylwetek i złożonego kroju.

Po raz pierwszy po porodzie Eva Longoria nie spieszyła się z ciężarem, co nie przeszkodziło jej poczuć się komfortowo i pewnie. Gwiazda powróciła jednak do białego koloru, pojawiając się na jednym z wydarzeń w stylowym białym garniturze, a na drugim - w czarnych, długich rękawach i niezwykłych białych pionowych pasiastych spodniach z cięciami.

Ostatnie wyjście z gwiazdy miało miejsce na głośnym festiwalu filmowym w Cannes - i, jak widzimy, Longoria powróciła do swojej dawnej formy i podkreśliła idealną sylwetkę za pomocą obcisłej złotej sukienki.

Eva, według swojego przykładu, pokazuje wszystkim dziewczynom, że najważniejsza nie jest idealna jakość, ale pewność siebie. I oczywiście rozbrajający uśmiech.

Pin
Send
Share
Send
Send