Moda

Frida Gustavsson - klasyczna modelka lub wiecznie młoda czarodziejka?

Jeśli nie znasz nazwy topowej modelki Fridy Gustavsson, zdecydowanie widziałeś jej zdjęcie. Spektakularny Szwed o klasycznych cechach i zimnej skandynawskiej urodzie już zdobył świat mody i rozpoczyna karierę w filmie, występując w filmie „Amusement Park”.

Na podium i na zdjęciach najlepszych fotografów Frieda Gustavsson często można zobaczyć z jasnymi ustami. Odcienie nasyconych jagód szminki - od szkarłatu do śliwki - podkreślają klasyczne cechy dziewczyny i nadają jej obraz estetyki retro i pin-up, zwłaszcza w połączeniu z miękkimi lokami Hollywood lub włosami w stylu rockabilly.

Niewątpliwie Frida Gustavsson oferuje również bardziej miękkie i romantyczne zdjęcia - z niskim kluczem do makijażu i najbardziej naturalną stylizacją. Ten styl podkreśla model twarzy dziecka i sprawia, że ​​obraz jest bardziej wyrafinowany i delikatny. Jeśli jasny makijaż dodaje kilka lat młodej dziewczynie, to w przypadku makijażu nagiego oczywiście nie można jej przypisać więcej niż siedemnaście lat.

W codziennym życiu szwedzki top model preferuje swobodny, zrelaksowany styl - ale jednocześnie nie zapomina o podkreśleniu zalet jego wyglądu i sylwetki. Dziewczyna uwielbia pokazywać długie smukłe nogi i cienką talię.

Szczególnie imponująca jest Frida Gustavsson w stylowych czarno-białych zdjęciach. Kontrast ostrych i miękkich cech w wyglądzie dziewczyny jest podkreślony za pomocą fotografii kontrastowej - a ponadto, ten zabieg ujawnia dramatyczny talent topowego modelu.

Model Frida Gustavsson to klasyczny przykład skandynawskiego piękna, właściwego i zimnego. Jednak dziewczyna łączy w sobie zarówno miękkie, jak i szorstkie rysy, charakter i lalkarstwo - i właśnie za to kochają ją tysiące ludzi na całym świecie.