Moda

Najlepsi mężowie według znaku gwiazdy: ocena redakcyjna

Pin
Send
Share
Send
Send


Są tacy różni, tak fajni, ci mężczyźni! W okresie bukietu cukierków, ciepła pasji miłosnych i oferty dłoni i serca na dźwięki tanga, mózg kobiety wyłącza się i nie chce myśleć racjonalnie. I na próżno! Dziś daje ci rozgwieżdżone niebo i dodatkowo połowę świata, a rok po ślubie wyrywasz sobie włosy i marzysz o rozwodzie. Aby uniknąć takiego uderzenia, poznaj opinię astrologów na temat najlepszych mężów na znaku zodiaku.

Wagi

Człowiek Wagi jest prawdziwym dżentelmenem w związku z kobietą

Najlepszy z najlepszych w rankingu mężów - Waga! Rodzina i miłość w tych ludziach w pierwszej kolejności. Romans, rycerski stosunek do kobiety i umiejętność przewidywania życzeń ukochanej są w nich osadzone na poziomie genetycznym. Nawet po narodzinach dzieci, których stanie się dobrym ojcem, jego serce będzie całkowicie należało do jego żony.

Najlepsze cechy

Pan Romance - da kwiaty i zrobi kawę rano przed złotym ślubem. W związkach seksualnych, nie samolubnych, ale łagodnych, wrażliwych i niespiesznych kochankach. Seks dla niego to pełnometrażowy film, w którym realizowane są fantazje, a nie zestaw akrobatycznych wyczynów kaskaderskich.

Wady

 • Łuski nie posprzątają i nie wyrzucą śmieci, ale natychmiast wyrzucają współmałżonkowi bałagan.
 • Jeśli życie rodzinne nie spełnia oczekiwań mężczyzny, jest zdolny do cudzołóstwa. I bez wyrzutów sumienia.
 • Kłócenie jest bezużyteczne - po argumentach i rozumowaniu z jego strony okazuje się, że jesteś winny.

Byk

Człowiek Taurus jest stabilną przyszłością

Na 2 miejscu Taurus jest rzetelnym, lojalnym, uroczym i inteligentnym mężem. Woli myśleć o wszystkim w najdrobniejszych szczegółach - od listy gości na wesele po aranżację mebli w łazience domu, której zakup zaplanowano na przyszły rok. Kłopoty i troska o przejęcie mieszkania przejmuje. Kocha dzieci i cieszy się ich edukacją. Nigdy się nie zmieniaj.

Najlepsze cechy

Nie ma potrzeby martwić się o przyszłość Taurusem, on jest wierny swemu słowu i wierzy, że mąż musi być zarabiającym w rodzinie. Ekonomiczny, ale z łatwością da żonie kosztowny naszyjnik, dzięki czemu czuła się jak bogini. Taurus kocha stabilność i seks. Polecenie sobie w łóżku nie da, ale cienkie podpowiedzi rozumieją pół słowa.

Wady

 • Koncentracja na dobrobycie finansowym często wykracza poza rozsądne granice.
 • Ogonowanie Byka jest bezcelowe, a nawet niebezpieczne.
 • Może być nudne. Bardzo nudne.

Baran

Baran - energiczny przywódca, wielki człowiek rodzinny

3 miejsce w Baranie - dane ukochanemu bez śladu. Ta głowa rodziny, energiczny przywódca, który w żadnych okolicznościach nie będzie siedział na karku swojej żony. W roli ojca czuje się świetnie i cieszy się z hordy dzieci z przyjemnością. Baran ma najlepszą żonę na świecie i wszędzie ją podziwia.

Najlepsze cechy

Baran jest sentymentalnym idealistą, otaczającym swoją ukochaną troską i miłością. Bezpośredni i otwarty, nie ukrywa uczuć. Życie seksualne jest pełne temperamentu i asertywności. Jeśli nie lubisz dwugodzinnych preludiów - zdecydowanie dobre dopasowanie.

Wady

 • Przekonaj się, że Baran jest niemożliwy.
 • Zazdrość jest nieograniczona, nawet nie próbuj flirtować z nikim.
 • Impulsywny i agresywny.

Koziorożec

Koziorożec - pewny siebie, uczciwy, otwarty mąż

Nie dotarłem do pierwszej trójki Koziorożca. Inteligentne, uczciwe, miłe, niesamowicie urocze, szalenie kochające dzieci. Jeśli szukasz stabilnego i niezawodnego związku, to raczej zabierz go do urzędu stanu cywilnego. Zdrowy rozsądek i oddanie dla Koziorożca będą ci towarzyszyć przez całe życie. Jedyny problem - nie chce się żenić.

Najlepsze cechy

Lubi rozpieszczać kobiety i nie toleruje skandali. Ten, kto może zadzwonić, będzie miał szczęście, że będzie miał silne i długie małżeństwo. Koziorożce to poważni, pragmatyczni, silni i pewni siebie ludzie, ale niepoprawni romantycy w swoich duszach. Więzi rodzinne są święte dla Koziorożców. W seksie zwycięzcy maratonu - można zazdrościć wytrzymałości tych mężczyzn.

Wady

 • Skłonny do depresji i depresji.
 • Surowi ojcowie.
 • Oznacza emocje i słowa miłości.

Panna

Panna preferuje przytulne wieczory rodzinne, a nie spotkania ze znajomymi

Wyróżnienie 5. miejsce w Virgin. Ten człowiek jest gotów składać ofiary w imię miłości. Wykwalifikowany asystent zarówno w wychowywaniu dzieci, jak iw codziennych sprawach - nawiązywanie przyjaźni z odkurzaczem jest łatwe. Uwielbia porządek w sprawach finansowych, dlatego jest przemyślany i rozważny.

Najlepsze cechy

Virgos szukają kompromisu i są gotowi zrobić pierwszy krok w kierunku pojednania. Pierwotna czystość, zarówno w relacjach, jak iw seksie z żoną, nie przeszkadza im być dobrymi partnerami seksualnymi. Dziewicy odpowiedzialni i zdyscyplinowani ojcowie, wierni mężowie. Rzadko widuje się je w towarzystwie przyjaciół - opieka rodzinna jest najważniejsza.

Wady

 • Jeśli żona złoży skargę małżonkowi i zażąda rozwodu - Virgo natychmiast wyrazi zgodę.
 • Zazdrosny i drażliwy.
 • Schludność i czystość Dev często przewraca się (jest to denerwujące).

Lew

Leo - dumny i dumny, ale wierny i seksowny

6 miejsce u mężczyzn, Lwów. Tak, Leo jest dumny, ale w życiu rodzinnym jest oddany i hojny. Zadzwoń do hydraulika, jeśli kran się nie powiedzie, nie musi, bo ma złote ręce. Dobry człowiek rodzinny, łatwo dogaduje się z dziećmi i ma wyrafinowany smak. Zdrada - rzadkość dla mężczyzn tego znaku, ponieważ szlachetność we krwi.

Najlepsze cechy

Ciepli i radośni ludzie nigdy nie wychodzą z drogi. Za wyglądem królewskiej dumy jest prawdziwy romantyk. Jeśli kobieta jest w stanie inspirować, chwalić i podziwiać go do końca swoich dni, nigdy nie opuści swojej rodziny. Seksualny apetyt Leo jest godny podziwu.

Wady

 • Patologicznie zazdrosny.
 • Nigdy nie idź do „bis” w seksie - jest zainteresowany zaspokojeniem tylko swoich potrzeb.
 • Żona Leo będzie miała drugie skrzypce przez całe życie.

Rak

Rak jest najlepszym ojcem wszystkich znaków zodiaku

7 miejsce w rankingu to charyzmatyczny i wrażliwy człowiek-rak. W życiu rodzinnym stale porównuje swoją żonę i matkę w nadziei na zawarcie małżeństwa w zaciszu i życiu dzieciństwa. Pod względem finansowym nowotwory są skąpe, ale nie nadmiernie. Idealny mąż (jak myślą koledzy, sąsiedzi i inni znajomi) w domu łatwo zamienia się w lenistwo, leżąc na kanapie przez wiele dni.

Najlepsze cechy

Odpowiedzialny małżonek, który pomoże swojej żonie poradzić sobie z trudnościami domowymi. Male Cancers są romantyczne i przytłaczają jej kochanka prezentami na etapie zalotów. Oglądanie wyglądu, więc rzadko są widoczne w dresie. Najlepszymi ojcami wszystkich znaków zodiaku są Raki. Charakteryzują się lojalnością, niekończącą się cierpliwością i troską w stosunku do dzieci. W seksie wyzwolona i uwielbia dominować.

Wady

 • Zbyt wrażliwy i drażliwy.
 • Łatwo rodzić kochanki (ale żona o tym nie wie).
 • Częste wahania nastroju.

Ryba

Ryba chętnie daje żonie prawo do bycia głową rodziny

Wielbiciele i łagodni kochankowie - Ryby zajmują 8. miejsce. To prawda, że ​​poza granicami sypialni ulatnia się czułość i troska. Odpowiedzialność i praktyczność - nie chodzi o Ryby! Mężczyźni tego znaku szybują w chmurach i marzą nawet w wieku 50 lat. Długotrwały związek jest prawdziwy z silną, pewną siebie kobietą.

Najlepsze cechy

Dobrzy, nie chciwi ludzie nigdy nikogo nie potępiają. Żona takiego mężczyzny jest muzą, źródłem energii i inspiracji. Jeśli kobieta lubi dominować, chętnie da prawo do rozwiązania wszystkich problemów rodzinnych. Jednocześnie stanie się wspaniałym ojcem i będzie bawić dzieci w wyobrażalny i nie do pomyślenia sposób. Ryby uwielbiają seks i są gotowe do eksperymentowania, jeśli kobieta tego chce.

Wady

 • Wrażliwość, niechęć, pesymizm.
 • Nieodpowiedzialność i bezużyteczność w gospodarce.
 • Kłamstwo Często kłamie!

Wodnik

Wodnik to towarzyski, nieprzewidywalny optymista.

Na 9 miejscu mężczyzna Wodnik. Łatwa, bezpretensjonalna natura i towarzyskość łagodzą brak stabilności w rodzinie. Materialnie Aquarius zapewni rodzinę, ale z nieba nie będzie wystarczająco dużo gwiazd. Próba zmiany tego i dostosowania go do siebie jest bezużyteczna - nie toleruje żadnych ram względem siebie. W seksie kocha złożone wariacje, w przeciwnym razie tęskni.

Najlepsze cechy

Niezwykle towarzyski i zaskakująco optymistyczny związek z żoną opierał się na przyjaźni. Zdolny do niespodziewanych przyjemnych niespodzianek i ucieleśnienia wspaniałych pomysłów na prezent dla ukochanej. W tym przypadku nie są takie same. Daj mu pełną swobodę, a dług powróci z ciepłem i szczerością. Mąż-Wodnik zastąpi żonę wszystkich koleżanek, ponieważ komunikacja z nim jest przyjemniejsza i bardziej interesująca.

Wady

 • Zbyt niezależny na poważny związek.
 • Przyjaciele zawsze będą dla Wodnika przede wszystkim ważni.
 • Nieprzewidywalny w czynach.

Bliźniacy

Bliźnięta - subtelne, seksowne, erudytowe

Bliźniacy zajęli 10. miejsce. Jeśli marzysz o opiekuńczym opiekunie rodziny, ciche i komfortowe domowe szczęście - lepiej ich unikać. Ci mężczyźni są otoczeni przez kobiety przez całą dobę i nie widzą nic złego w zdradzie. Paleta nastrojów Gemini to wielobarwna tęcza. Ale! Jeśli głównym kryterium wyboru męża jest boski seks - nie krępuj się iść z nim do urzędu stanu cywilnego!

Najlepsze cechy

Bliźniacy mężowie - erudyta, zwierzak firmowy. Zdarza się, że jego fantazje zawarte są w projektach o milionach dochodów. To jest miłe i proste do kochania Gemini, najważniejsze jest, aby stale interesować się swoją osobą. W seksie pozbawionym konserwatyzmu i legend o jego seksualności.

Wady

 • Możesz być 224. na liście swoich kobiet.
 • Nie zna zwrotu „rzetelny mąż”!
 • Trudno złapać w każdym znaczeniu tego słowa.

Skorpion

Scorpio - namiętny, mściwy, porywczy

11 miejsce z mężem Scorpio. Życie z takim małżonkiem jest trudne! Jeśli z natury jesteś silną osobowością, charakter tyrana nie będzie w stanie wytrzymać. Niezłomny, pryncypialny, okrutny, cyniczny. Jest tylko jedna zasada w małżeństwie ze Skorpionem - zawsze ma rację.

Najlepsze cechy

Miłość i wolność Scorpia nie są na sprzedaż, więc żeni się tylko z miłością, bez śladu kalkulacji. Przedstawiciele tego znaku są szaleńczo zakochani w swoich dzieciach i odpowiedzialnie za ich wychowanie odpowiedzialnie, a nawet surowo. W seksie ci mężczyźni są niestrudzeni i cholernie temperamentni.

Wady

 • Wygrywanie Skorpiona jest niemożliwe!
 • Krok w prawo, krok w lewo - strzelanie! Nawet jeśli poprosisz o przebaczenie, klęcząc.
 • Jeśli jesteś zazdrosny - nie ma szans na szczęśliwe małżeństwo.

Strzelec

Strzelec zmienia się i nie czuje wyrzutów sumienia

Ukończenie rankingu najlepszych mężów Streltsy. Jeśli w jakiś sposób udało ci się zakochać w przedstawicielu żywiołu ognia, nie czekaj na serenady pod oknem - nie ma na to czasu ani ochoty. Bądź przygotowany nawet po urzędzie stanu cywilnego, aby spędzić noce sama. Strzelec niczego nie trzyma, ciągle gdzieś biegnie. I najczęściej do następnej kochanki.

Najlepsze cechy

Nie będzie z nim nudno - będą wycieczki piesze, sporty ekstremalne, wycieczki rowerowe i inne ekscytujące zajęcia. Ci mężczyźni są niepoprawnymi optymistami, z bezpośredniością i uczciwością - ich głównymi zaletami. Niezłomni i sumienni partnerzy, seks dla nich to prawdziwa sztuka.

Wady

 • Wietrznie i miłosne.
 • Impulsywny i tnący.
 • Oszukiwanie! Jeszcze raz zdrada!

Jeśli po przeczytaniu cech przyszłego małżonka jesteś w otępieniu, gotowy do wymazania jego numeru telefonu i zamieszkania w innym mieście, nie spiesz się! Rodzinne szczęście i harmonia zależą nie tylko od charakteru i zwyczajów mężczyzny - mąż i żona budują go razem. Czasami gwiazdy się mylą, a miłość czyni cuda!

Pin
Send
Share
Send
Send