Moda

Najbardziej agresywne znaki zodiaku wśród kobiet: top 3

Przedstawiciele koła zodiakalnego różnie reagują na bodźce. Niektórzy szybko zapominają o zniewagach, podczas gdy inni z kamienną twarzą niosą plan zemsty. Najbardziej agresywne znaki zodiaku wśród kobiet są nie tylko skandaliczne, ale także przebiegłe.

Baran

Z natury kobieta Barana jest niespokojną nastolatką, która nie myśli o uczuciach innych. Przedstawiciel elementu ognia może łatwo rzucić kolczastą frazę w twarz, a nawet wytrzeć sprawcę. Rzadko dochodzi do ataku, ponieważ ma czas na ochłonięcie, zanim chce się rzucić do walki.

Na zachowanie przedstawicieli tego znaku ma wpływ wojenny Mars. Baran może zabrać wszystko z siebie - nigdy się nie zgadniesz, rozjaśni się lub pozostanie spokojny.

Są najbardziej zirytowani:

 • ci, którzy kwestionują ich sukcesy i zdolności;
 • ludzie, którzy nie biorą pod uwagę ich pragnień i żądań;
 • konkurenci w dowolnym z obszarów, niezależnie od tego, czy jest to praca, życie osobiste czy hobby.

Również ta dama jest kierowana przez czyjąś powolność, ponieważ sama jest przyzwyczajona do działania impulsywnego, często bez uwzględnienia możliwych konsekwencji. Kobieta Barana zazwyczaj nie próbuje specjalnie dotknąć życia. Szybko ochładza się, zapominając o gniewie, a jej otoczenie musi się opamiętać przez długi czas po skandalu i ubijaniu potraw.

Skorpion

Mars wpływa na ten znak zodiaku, ale agresja innego rodzaju Skorpiona: rzadko jest otwarta. Częściej ukrywają i kultywują wykroczenia, aby w odpowiednim momencie wyrzucić zemstę.

Skorpiony są naprawdę podstępne. Nie wybaczają nikomu i mogą długo czekać na skrzydłach. Są to najgorsi wrogowie, którzy nie uspokoją się, dopóki nie depczą konkurenta lub przeciwnika.

Dotknij przedstawiciela znaku, który może:

 • ci, którzy nie uznają jej przywódcy;
 • ludzie poniżają ją, okazują zaniedbanie i brak szacunku;
 • zdrajcy i niewłaściwi partnerzy.

Kobiety ze Skorpionów nie znają półśrodków, jeśli nienawidzą, to z całego serca. Dlatego nie gniewajcie się na przedstawiciela tego znaku, a tym bardziej zapomnijcie, że kiedyś rzucili lekceważącą uwagę na jej przemówienie, ponieważ zemsta ogarnie każdego, dzisiaj lub po roku.

Wodnik

Spokojna na zewnątrz kobieta Wodnika może natychmiast stracić panowanie nad sobą, jeśli ktoś spróbuje ograniczyć jej wolę. Jest wystarczająco niezależna i nie potrzebuje porad i komentarzy na temat swoich działań i myśli.

Naturą tych kobiet rządzi wybuchowy Uran, ale Wodnik nie jest tak niebezpieczny jak Skorpiony czy Baran. Mogą się zemścić, jeśli mają szansę, lub mogą zapomnieć o kłótni. Ale próby wolności osobistej nigdy nie są wybaczone.

Nie mogą znieść:

 • nudzi i konserwatyści, którzy wprowadzają ograniczenia i ograniczenia;
 • zazdrosny, podejrzliwy na białe upały;
 • ci, którzy uważają, że Wodnik coś komuś zawdzięcza.

Nie jest niczym niezwykłym, że organizują demontaż na podniesione głosy, ale są gotowi bronić swoich interesów do końca, nawet jeśli ich kariera lub związek jest zagrożony.

Kiedy znaki zodiaku innych kobiet mogą być agresywne

Inni przedstawiciele kręgu zodiakalnego są bardziej powściągliwi:

 • Virgo i Libra unikają bezpośrednich konfliktów.
 • Rak utrzymuje uczucia same w sobie, a kiedy próbujesz je naciskać, zamyka się i nie nawiązuje kontaktu.
 • Kobieta Taurus jest zwykle zrównoważona, ale jeśli przetestujesz jej cierpliwość, sprawca otrzyma prawdziwe tornado i wulkan.
 • Kobieta Koziorożca, choć agresywna, trzyma się przyzwoitości. Osiąga ją nie przez kłótnie, lecz przez upór.
 • Ryby działają na nastrój: mogą wybuchnąć lub poddać się.
 • Lew będzie hałasował, ale z czasem przypomni sobie, że nie jest królewskim biznesem wchodzić w krzyk.
 • Bliźnięta i Strzelec nie skandują, wylewają sarkazm, a czasem tak subtelnie, że nie jest jasne, czy są poważni, czy nie.

Wszystkie objawy mogą wykazywać agresję, ale ktoś w większym stopniu, a ktoś w mniejszym stopniu. Aby uniknąć kłótni, ważne jest, aby wiedzieć, co dokładnie boli drugą osobę.