Moda

Ocena najlepszych żon według znaku zodiaku: z nią do końca świata!

Pin
Send
Share
Send
Send


Każda kobieta jest wyjątkowa na swój sposób. Ale nie wszystkie są stworzone dla małżeństwa i życia rodzinnego. Astrolodzy powiedzieli, którzy są najlepszymi żonami na znakach zodiaku i dlaczego.

Rak - ranking pierwszego miejsca

W życiu rodzinnym kobieta Raku nie ma sobie równych: jest nieskazitelną gospodynią, mądrą i piękną. Rodzina jest najcenniejszą rzeczą w życiu czwartego znaku zodiaku

Na szczycie astro-rankingu najlepszych żon według znaku zodiaku znajduje się łagodny i oszczędny opiekun paleniska - kobieta z rakiem. Niebiańskie ciała obdarzały ją wszystkimi niezbędnymi cechami, aby zasłużyć na tytuł idealnego małżonka. Znaczenie życia czwartego znaku zodiaku to miłość, ochrona, opieka, ponieważ w rodzinie zainwestuje wszystko, co najlepsze i maksymalnie. Jedyne zastrzeżenie - od męża, Rak czeka na podobne działania, jest mało prawdopodobne, że doceni chłodną postawę wobec siebie, dzieci i wspólnego życia.

W każdym razie żona Raka nie jest jakąś hiper-opiekuńczą prostą damą, jest także towarzyską, inteligentną, bardzo charyzmatyczną kobietą, która za wszelką cenę chce zaskoczyć i zachwycić swoją ukochaną. Z jednej strony rak będzie starał się towarzyszyć małżonkowi w spotkaniach, wydarzeniach i przyjaznych spotkaniach. Z drugiej strony rozwinięte poczucie taktu pozwoli jej zatrzymać się w czasie i pozostawić wiernych w spokoju. Na przykład chętnie organizuje pyszną kolację dla męskiej firmy, podczas gdy ona sama czyta książkę w następnym pokoju.

Jej najlepsze cechy:

 • uczciwość;
 • towarzyskość;
 • ekonomiczność;
 • brak konfliktu;
 • inteligencja;
 • zawsze słuchaj i pomagaj;
 • kocha i umie gotować;
 • wrażliwość i zmysłowość.

Przedstawiciele czwartego znaku nie wybaczają zdrady. Jeśli w domu jest poważny skandal, mężczyzna musi zrobić pierwszy krok w kierunku pojednania. Te panie, podobnie jak dzieci, potrzebują stałej aprobaty i uczucia. I często cierpią na wahania nastroju.

Panna: mądra i praktyczna

Dziewica Żona jest niezawodnym przyjacielem, lojalnym kochankiem i osobistym katem w jednej osobie. Zbieżność celów, poglądów i interesów będzie gwarantem szczęśliwego małżeństwa

Przedstawiciele elementów Ziemi są prawdziwym ucieleśnieniem stabilności, nieskazitelności i inteligencji. Spouse-Virgo będzie idealną gospodynią, która z pewnością zadba o to, aby wszystkie domostwa były ubrane w igły i karmione zdrowym i satysfakcjonującym posiłkiem. Jej dom jest zawsze czysty, miły i przytulny. Ponadto taka żona jest zainteresowana profesjonalnym, kreatywnym i krajowym partnerstwem. I Matki-Virgos starają się zapewnić dzieciom wysokiej jakości edukację i nauczyć je wszystkich niezbędnych umiejętności i sposobów przyzwoitości od najmłodszych lat. Kobiety szóstego znaku wiedzą, jak czekać, są spostrzegawcze i spokojne, ponieważ dzięki niemu mężczyzna poruszy góry i osiągnie znaczne wysokości.

To prawda, że ​​gry miłosne nie są jej hobby, podobnie jak spontaniczne romantyczne przygody - w tym sensie Virgo jest dość konserwatywna. Ale nigdy nie wpadnie w bezsensowne intrygi i nie będzie się bawić z innymi ludźmi za plecami wiernych.

Jej negatywne cechy to:

 • wybredność;
 • wymagający;
 • podejrzenie;
 • powściągliwość emocjonalna;
 • nadmierny konserwatyzm;
 • przeceniony i pragnienie doskonałości.

Pamiętaj, że nie możesz oszukać Dziewicy, nigdy pod żadnym pozorem. O dziwo, dla tej kobiety lepiej jest nauczyć się najbardziej gorzkiej prawdy niż słuchać słodkich kłamstw. Potrafi zrozumieć i przebaczyć, ale do tego będzie potrzebowała trochę czasu. Jest również najbardziej ekonomiczną żoną na świecie i wie, jak zarządzać nawet skromnym budżetem, aby cała rodzina była ubrana na sezon i zjada zdrowe produkty.

Byk: motywujący i swojski

Taurus ma najsilniejsze rodziny: te panie nie spieszą się z małżeństwem i podejmują decyzję tylko wtedy, gdy są w 100% pewne swojego partnera

Na trzecim miejscu w rankingu najlepsze żony na znaku zodiaku były Byki. Obowiązki domowe dla niej wcale nie są ciężarem, wręcz przeciwnie. Ma wyrafinowany smak i uwielbia porządek, ponieważ gniazdo domowe będzie nie tylko piękne, ale zawsze schludne. Kobiety drugiego znaku w jakiś magiczny sposób zamieniają najbardziej przyziemne produkty w prawdziwe kulinarne przysmaki. Dysponując budżetem swojego konia, wie, jak wydawać pieniądze z korzyścią i zawsze pozostawia pewną kwotę na deszczowy dzień. W życiu rodzinnym Taurus nie szuka dramatów miłosnych i gwałtownych namiętności, więc jest naprawdę wygodnie i spokojnie obok niej.

Matka Byk - to wierni pomocnicy i przyjaciele swoich dzieci przez całe życie. Dążą do podniesienia tego przez osobisty przykład, a nie przez groźby i brutalną siłę. Przy okazji, podobna sytuacja ma miejsce w przypadku jej męża: taka żona zawsze pomaga słowem i czynem, znajduje właściwe wyrażenia i zachęca do prawidłowego działania. Najważniejsze jest wierzyć jej słowom i nie brać tego, co zostało powiedziane w wrogości.

Jej negatywne cechy to:

 • konserwatyzm;
 • nienawidzi nagłych zmian i niespodzianek;
 • nie akceptuje niedbalstwa dosłownie we wszystkim;
 • nadmierne wymagania;
 • ma tendencję do manipulowania i emocjonalnego szantażu.

Ryby: bezcenna ozdoba związku małżeńskiego

Dla Ryby uczucia są zawsze na pierwszym miejscu, ale nigdy nie położą materialnego bogactwa, statusu społecznego męża i wszystkiego w tym duchu ponad prawdziwą miłość.

Co dziwne, czwarte miejsce w astroringu idzie do romantycznych i rozmarzonych Ryb. Dwunasty znak zodiaku szuka miłości i czułości, jedności dusz i podobieństwa aspiracji, innymi słowy, takie kobiety są po prostu tworzone dla bajki w rzeczywistości. Jeśli Ryba cię wybrała, oznacza to, że naprawdę przeniknąłeś głębiny jej tajemniczej i złożonej natury. Taka żona nie „obetnie” ukochanego z powodu braku pieniędzy lub wciąż nie naprawionego kranu w kuchni, ale zawsze będzie wspierać i znajdować sposób na ulżenie smutkom męża. Najważniejsze jest pozostanie jego patronem i obrońcą we wszystkich sytuacjach życiowych.

Tak, te panie trudno nazwać idealnym. Niemniej jednak małżonek Pisces jest w stanie przekształcić zwykłe wnętrze domu w coś wyjątkowego, przytulnego i ciepłego. Uwielbia i umie gotować, choć częściej demonstruje talenty kulinarne, aby powitać gości niż członków rodziny. Hojne gesty konia, ale zarabianie pieniędzy i rozsądne wydawanie pieniędzy Ryby praktycznie nie wiedzą jak. Ale jej kreatywne pomysły mogą ozdobić szary dzień.

Przedstawiciele żywiołu wody są drżącymi matkami, które podkreślają wewnętrzny świat i duchowy rozwój dziecka, próbując pokazać dziecku wszechstronność otaczającego świata. Taktyka edukacyjna dwunastego znaku jest demokratyczna, ponieważ dzieci przyciągają Ryby i ufają im w tajemnicach.

Jej najgorsze cechy to:

 • skłonność do spokoju;
 • niepraktyczność;
 • często unosi się w chmurach;
 • trudno jest rozwikłać i zrozumieć prawdziwe pragnienia i całkowicie nierealne;
 • drażliwość i wrażliwość.

Koziorożec: samowystarczalny i niezawodny

Koziorożec bardzo kocha swoją rodzinę i docenia chwile spędzone w towarzystwie męża i dzieci. Ale jednocześnie żąda od swoich bliskich

Przedstawiciele dziesiątego znaku są przyzwyczajeni do pracy nad sobą i są całkowicie skrupulatni w kwestii małżeństwa. Mówiąc najprościej, w tym życiu Koziorożec liczy przede wszystkim na siebie, ponieważ to nie tyle z powodu nagich obliczeń, co nie z powodu zawrotów głowy. Złoty środek w relacjach, kiedy miłość jest obecna, ale oparty na wzajemnym szacunku i partnerstwie, jest tym, czego potrzebuje. Jeśli małżonek spełni wymagania samowystarczalnej kobiety i poprze jej poglądy na temat życia i małżeństwa, cała rodzina będzie naprawdę szczęśliwa.

Żona Koziorożca jest w stanie zwrócić uwagę na swoją rodzinę, karierę i życie. I robi to wszystko łatwo i naturalnie, bez narzekania na brak czasu i energii. Większość obowiązków związanych z sektorem finansowym, Capricorn przejmie, więc małżonek nie będzie musiał martwić się o terminowe płatności rachunków. Ponadto ustanowi system i procedury, które pozwolą gospodarstwom domowym na wystarczającą ilość snu i wszystko na czas.

Warto zauważyć, że nawet w łóżku kobieta żywiołu ziemi może dać wiernym niesamowitą przyjemność, jeśli jednak w relacji pary panuje absolutne wzajemne zrozumienie.

Jego wadami są:

 • nadmierne wymagania;
 • powściągliwość emocjonalna;
 • pragnienie przywództwa;
 • nieromantyczny;
 • zawsze dążąc do ideału.

Leo: szczery i kochający

Sekret szczęśliwego małżeństwa z lwicą jest prosty - nie obrażaj się, nie upokarzaj, nie krytykuj i nie zapomnij pochwalić

Mimo wszystko królewskie i dumne Lwice nie są ostatnimi w rankingu najlepszych żon według znaku zodiaku. Być kochanym, wyjątkowym, pożądanym, słyszanym - na to czeka przedstawiciel ognistego elementu z jej życiowego partnera. A jeśli wszystko pójdzie w ten sposób, stanie się miękkim i czułym, kompromisowym, troskliwym i radosnym sprzymierzeńcem, kochanką i żoną w jednej osobie.

Ale jeśli partner nieustannie wkracza w jej poczucie osobistej godności, nic dobrego z tego małżeństwa nie przyjdzie: kobieta piątego znaku zamieni się w nieustannie niezadowoloną, arogancką, wściekłą istotę, zatruwającą życie bliskich.

Żona-lew stara się ozdobić życie wiernych w najjaśniejszych barwach. Lubi prezentować cenne prezenty lub dotykać małych rzeczy bez powodu. Z przyjemnością organizuje wspólne wycieczki, imprezy rozrywkowe, nietypowe daty. Obok niej człowiek będzie mógł poczuć swoją wyjątkowość i znaczenie, ale w tych relacjach wszystko powinno być wzajemne.

Lwice to matki z dużą literą. Czują swoje dzieci jak żadne inne. Starają się rozwinąć wrodzone talenty dziecka i zaszczepić w nim nienaganny smak. To prawda, że ​​czasami psują dzieciom zbyt wiele.

Jej najgorsze cechy to:

 • zawyżone ambicje;
 • drażliwość;
 • potrzeba łatwego flirtu;
 • duma.

Wagi: zgodne i wierne

Żona-Libra dostaje to, czego chce, przy pomocy uczucia, nienawidzi skandali, stara się protekcjonować jej wiernych

Zmienna waga, co do zasady, nie spieszy się z małżeństwem. Ale jeśli dama „powietrza” odpowiedziała „tak”, oznacza to, że liczy na bezwarunkową miłość, poświęcenie i wsparcie we wszystkim. Mąż i rodzina - to jej tył, zbawienie od wszystkich bolączek i smutków. Przedstawiciele siódmego znaku są gotowi dosłownie wcisnąć w tło wszystko, zaczynając od bliskich krewnych, a kończąc na osobistych interesach, po to, by być blisko wybranego i iść za nim, gdziekolwiek się udasz. Woman Scales to wspaniała gospodyni, która jest właścicielem sztuki kulinarnej i wprowadza do wnętrza nietrywialne rozwiązania. Jest słodka, lojalna, wesoła, ale ma tendencję do nagłych wahań nastrojów i bezpodstawnych niepokojów.

Tak, żona Libry będzie dążyć do bezpiecznego i wygodnego życia. Ale to nie znaczy, że zacznie pasożytować na męża. Wręcz przeciwnie, kobiety siódmego znaku nie stronią od pracy, uwielbiają tworzyć długoterminowe plany i umiejętnie wyznaczają właściwy wektor dla męża i dzieci.

Nawiasem mówiąc, typowa Libra rzadko marzy o macierzyństwie, ponieważ jako ukochany człowiek zawsze ma pierwszeństwo. Moms of Libra są surowe, ale obiektywne. Starają się wpajać dobre maniery i dawać dziecku użyteczną wiedzę, ale macierzyństwo nie staje się dla nich sensem życia.

Jego wadami są:

 • zwątpienie w siebie;
 • nerwowość;
 • niezdecydowanie.

Baran: za silny

Baran jest gotowy na najbardziej nie do pomyślenia poświęcenia dla dobra wiernych, a rozwód dla niej może być najstraszliwszą tragedią w życiu

Kobiety pierwszego znaku są prawdziwe monogamiczne z wyraźnym poczuciem własności. Baran szuka ufnego, bliskiego, szczerego związku, w którym obaj partnerzy są gotowi do siebie nawzajem, by przynajmniej dostać gwiazdkę z nieba, nawet po to, by rzucić wszystko i wszystkich, by odskoczyć na krańce ziemi. W małżeństwie taka pani prowadzi swojego małżonka, pomagając mu osiągnąć znaczący sukces zawodowy. Ale jednocześnie jest w stanie pocieszyć ukochaną osobę, gdy jest to naprawdę konieczne. Planety obdarzały przedstawicieli żywiołu ognia żarliwymi temperamentami i cechami męskimi - nie każdy człowiek może wytrzymać taki emocjonalny podmuch.

Jest dobrą gospodynią, ale nie lubi rozwiązywać problemów biznesowych. I kompetentnie dysponować wspólnym budżetem, a nie jego modą. Ale w tym samym czasie dziewczęta szykują się do pięknego, dostatniego życia, lubią organizować hałaśliwe imprezy i demonstrować otaczające akty bezprecedensowej hojności. Innymi słowy, może chronić dom i tworzyć komfort, ale przez długi czas to nie wystarczy.

Z reguły Baran rodzi dzieci w wieku dorosłym. Wyłaniają się z nich odpowiedzialne matki, zdolne do opieki nad dziećmi i miłości. Ale pierwszy znak nie będzie w stanie żyć sam na sam z interesami rodziny, ponieważ w tej kobiecie jest za dużo niewydanej energii.

Bliźnięta: Nastrój kobiety

Bliźnięta są w stanie rozpoznać cienie osobowości, manipulując i dominując nad mężczyzną, jeśli tego chce.

Przedstawiciele trzeciego znaku zodiaku znajdowali się na dziewiątym miejscu w natarciu na najlepsze żony. Z jednej strony, Gemini trudno nie zakochać się, ponieważ są one tak nieprzewidywalne, różne i pociągające. Z drugiej strony tej wielopłaszczyznowej damy trudno nazwać przykładną żoną. Jeśli czuje się ukochana i pożądana, stanie się dla wybranego zarówno bliskim przyjacielem, jak i czułym towarzyszem życia i namiętnym kochankiem. Ale gotowanie barszczu i przywracanie porządku każdego dnia nie jest jej credo. Sytuacja w domu i pełnia lodówki zależeć będą wyłącznie od nastroju i wewnętrznych stanów kobiety Bliźnięta.

Uwielbia przemianę, dużą i małą, i dąży do tego całą swoją duszą. Ale rutyna i nuda nie mogą znieść, ponieważ obok powinien być silny i ciekawy człowiek, zdolny do zniewolenia i zainteresowania, ale jednocześnie zdolny do spowolnienia podmuchów, gdy jest to konieczne. Jest to mądra, kochająca i demokratyczna matka: zainwestuje w dzieci najlepsze, ale z trudem strzeże interesów rodziny.

Taka żona widzi wiernych na wskroś. Ale rozwikłanie jej myśli i pragnień jest prawie niemożliwe. Bez względu na to, jak bardzo kocha, ta wietrzna dziewczyna zawsze będzie miała na myśli.

Strzelec: niepohamowany i wybuchowy

Kobieta Strzelec nie tylko uwielbia zmieniać - żyje. Aby małżeństwo było szczęśliwe, życie razem powinno być złożone tak, jak życzy sobie tego „ognista” dama.

Przedstawiciele dziewiątego znaku opowiadają się za wolnością wypowiedzi i nie akceptują ingerencji w przestrzeń osobistą, ponieważ dziewczyna żywiołu ognia zwykle nie spieszy się do korony. W życiu rodzinnym Strzelec nie rezygnuje ze starych nawyków i ekstrawaganckich poglądów, ale jednocześnie stara się kierować nieokiełznaną energię, czas i energię do rodziny i życia codziennego. Taki małżonek nie będzie się śmiał i „zobaczył”, a jedyne, czego na pewno nie będzie tolerować, to brak świeżych wrażeń i chroniczna nuda. Tak wiele zależy od zachowania i temperamentu męża w tym małżeństwie.

Lepiej nie kłócić się ze swoim współmałżonkiem Strzelcem. To wybuchowa młoda dama, która jest naprawdę przerażająca w gniewie. Ponadto jest pryncypialny i mściwy, ponieważ ustanowienie relacji zaufania po skandalu nie będzie łatwe. Ale ta dama miała reputację prawdziwego huraganu w łóżku, jest otwarta na eksperymenty i przyjemność. A także Strzelec są prawdziwymi przyjaciółmi dla swoich mężów, gotowymi na każdą przygodę i zdolnymi do pośpiechu w walce, jeśli wymagają tego okoliczności.

W roli matki dziewiąty znak jest dobry, jednak często projektują niespełnione marzenia na swoich dzieciach.

Strzelec nie jest oszczędnym podejściem do pieniędzy. Tak, spędzi dużo iz przyjemnością. Ale po ślubie zacznie marnować „dla dobra rodziny”, a nie dla siebie.

Scorpio: fatalna rzecz

Może być najwierniejszą żoną na świecie, nie licząc zdrady fizycznej jako czegoś znaczącego.

Kobiety Scorpio są zdolne do głębokich i długotrwałych związków. Jeśli kochają, to z całego serca, ponieważ małżeństwo jest dla niej naprawdę ważne. Przedstawiciele elementów wody są doskonałymi towarzyszami życia, z którymi nigdy się nie nudzi. Są idealne w łóżku, samowystarczalne w roli matki, a nawet w roli kochanki Skorpiona nie są gorsze od gorliwych znaków zodiaku. Dlaczego więc tylko jedenaste miejsce w rankingu najlepszych żon?

Głównym powodem jest to, że ósmy znak oddziela prawdziwą miłość od seksu, ponieważ jest podatny na zdradę. I dla niej nie będzie to duży problem, ponieważ mimo to wciąż daje samotnego mężczyznę. Ale jednocześnie dziewczyny-Skorpiony nigdy nie wybaczą zdrady męża i pogardliwej postawy wobec własnej osoby.

Te panie z powodzeniem pomagają swoim mężom budować karierę lub założyć firmę. Wiedzą, jak słuchać iz reguły udzielają cennych porad. Ale poradzić sobie z jej ulotnym i kontrowersyjnym temperamentem będzie rzadkim człowiekiem.

Wodnik: sam w sobie

Bez względu na to, jak bardzo kobieta Wodnika kocha swoją rodzinę, będzie należała do niej nie więcej niż wszyscy inni.

Dziewczyny z Wodnika pozostają nieodwracalnymi nastolatkami nawet w wieku dorosłym. Jeśli weźmiesz przedstawiciela żywiołu powietrza w żony, bądź gotów częściej krzyżować się z matką niż ze współmałżonkiem. Подруги, увлечения, поездки для неё останутся в приоритете даже после свадьбы, зато и в отношении благоверного жена-Водолей не станет предъявлять каких-либо жёстких требований. Что касается быта, то в этом браке каждый будет сам за себя - эта барышня определённо не станет гладить рубашки и драить полы.

Зато она весёлая, открытая, вечно юная. Jeśli mężczyzna jest gotowy do życia pewnego dnia, wtedy Aquarius będzie jego idealnym partnerem życiowym.

Rodzice jedenastego znaku są przyjaciółmi-matkami. Unikają nadmiernej opieki i surowych kar. Ponieważ dyscyplina w takiej rodzinie ma do czynienia z jego ojcem i dziadkami.

Pin
Send
Share
Send
Send