Moda

Najbardziej zwodnicze kobiety według znaku zodiaku: kto kogo dostarczy?

Pin
Send
Share
Send
Send


Kłamstwo jest nieprzyjemne i obrzydliwe, a tendencja do zniekształcania wydarzeń jest w społeczeństwie przestarzała. Ta funkcja jest przypisywana kobietom, ale niektóre robią to częściej niż inne. Co sprawia, że ​​aktywowanie najbardziej podstępnych znaków zodiaku u kobiet?

Ryby i Bliźnięta - fantazjerzy i wynalazcy (3 miejsce)

Ryby uwielbiają przyciągać uwagę niezwykłymi produkcjami.

Jednym z najbardziej tajemniczych i zmiennych znaków astrologicznych jest Ryba i Bliźnięta. Ich dualizm znajduje odzwierciedlenie w upiększaniu lub pisaniu „bajek”, więc dzielą trzecie miejsce w rankingu kobiet kłamców.

Marzycielskie i romantyczne ryby

1 dekada (20.02-29.02)

Ich kłamstwa są uzasadnione pragnieniem spojrzenia w oczy innym tak samo dobrze jak innym. Poczucie własnej porażki jest tak przygnębiające, że dziewczyny zaczynają kłamać bez skrupułów, przekonując się o prawdziwości tego, co zostało powiedziane, i ostatecznie przyzwyczaić się do własnych wynalazków.

Słuchaczom trudno jest wątpić w prawdziwość tego, co zostało powiedziane, ponieważ zręczne i artystyczne Ryby starają się być przekonujące. Saturn dominuje nad nimi, dając znakowi podejrzliwość i wrażliwość. Brak uwagi dla osoby staje się powodem do przebiegłości. Dziewczęta Ryby potrzebują romansu, miłości i troski tak bardzo, że przyciągają je do życia w niestandardowy sposób. Młodzi ludzie okazują im czułość i niepokój, gdy są chorzy lub smutni, nie podejrzewając, że może to być tylko utalentowana gra aktorska.

Umiejętne demonstrowanie cierpienia lub objawów choroby powoduje strach i obawy u bliskich, czego Ryby potrzebują. Dziewczęta i kobiety z tego znaku nie celowo udają i przebiegły, ale leżą nieświadomie, na rozkaz swoich serc. Pragnienie pozostania niezbędnym, interesującym i kochanym siłami upiększa okoliczności.

2 dekady (1.03-10.03)

Są to urocze i atrakcyjne natury skłonne do artyzmu. Kreatywne inklinacje dają im fenomenalną wyobraźnię, rysując niesamowite zdjęcia. Emocjonalne natury doświadczają kryzysów psychicznych, pogrążając się we własnych snach. Podatność daje im planetę Jowisz.

Towarzyskość i niechęć do przyznania się do własnych niepowodzeń i niedociągnięć skłania do myślenia życzeniowego. Ryby często dzielą się szczegółami z nietypowymi wydarzeniami, które im się przytrafiły, opowiadają o swoim konkurentie, obdarzając wizerunkami swoich towarzyszy mocnymi cechami i szlachetnością. Pochwal się podróżami, planami, zakupami, ale ... Wszystko to okazuje się ich fantazjami.

3 dekady (11.03-21.03)

Kobiety-Ryby urodzone w tym okresie, pod wpływem Marsa i Neptuna, nabierają dualizmu i zamiłowania do oszustwa. Pragnienie zaprezentowania się w najlepszym świetle zachęca do komponowania baśni, a wyobraźnia nasyca kłamstwo szczegółami. Uwielbiają lubić i popisywać się.

Ale w ogólności, żeńskie natury, zrodzone pod znakiem elementów Wody, wybaczają wiele za lojalność, błyskotliwy umysł, zdolność kochania i troszczenia się o krewnych i przyjaciół. Ryby są doskonałymi towarzyszami, pozbawionymi przebiegłości i doceniającymi konsekwencje w rodzinie i przyjaźniach. Dlatego, jeśli w twoim środowisku jest przyjaciel Ryby, możesz na niej polegać!

Avid Liars Twins

Kobiety-bliźniaki często kłamią w ten sposób

1 dekada (21.05-31.05)

Wesoły i zmienny uważa frywolne Bliźnięta, zdolne do rzucania bez najmniejszego powodu. Osoby urodzone na samym początku tego znaku mają intuicję, rozwinięty umysł i samokontrolę, którą daje im Jupiter.

Są dumni ze swojego sukcesu i uwielbiają konkurować z godnymi przeciwnikami. Bliźnięta nie są obce hipokryzji: ukrywają zawiść. Te dziewczyny nie mają powściągliwości i protekcjonalności wobec innych.

2. dekada (01.06-10.06)

Bliźniacze kobiety rodzą się pod wpływem Marsa, czyniąc je impulsywnymi i energicznymi. Starają się jak najszybciej uzyskać to, czego chcą, i pozostać niecierpliwi nawet w wieku dorosłym.

Osiągnięcie osobistych celów jest przede wszystkim postawione i dążenie do snu w zdradziecki sposób, uciekanie się do pochlebstwa lub oszustwa. Podwójny charakter znaku obdarzył ich podejrzliwością. Nie podejmują ważnych decyzji w pośpiechu. Kobiety z tego okresu są bardziej proste, niż by chciały. Nadmierna impulsywność jest winna.

3 dekada (11.06-20.06)

Dziewczęta i kobiety urodzone pod wpływem słońca są ostre i zarozumiałe. Będą próbowali doprowadzić zwodzicieli do czystej wody, aby pokazać ich wgląd. Jednak pragnienie bycia w centrum uwagi gra z nimi okrutny żart. Ozdabiając wydarzenia, koncentrują uwagę publiczności na sobie. Niewygodne pytanie o Gemini nie jest zagadkowe, będą stanowić nową fikcję.

Zwykły przypadek, powtórzony przez Gemini, twierdzi, że jest głównym wydarzeniem tygodnia. Ale wygląda to tak uroczo, że nieuczciwość jest oskarżana o kokieterię i chęć wyróżnienia się.

Pragmatic and Sly Scales (2 miejsce)

Wagi kłamią, by wybielić się przed innymi

1 dekada (09/24/03/10)

Przedstawicielami kolejnego podwójnego znaku zodiaku Libra rządzi Wenus, obdarzając ich kobiecością, ironią i pragnieniem harmonii. Ważne jest, aby patrzyli w świetle atrakcyjnym dla społeczeństwa. Jeśli nieprzyjemne okoliczności zniszczą ich idealistyczny obraz, są w stanie kłamać lub przenosić winę na inną osobę. Najważniejsze jest utrzymanie nienagannej reputacji. Dziewczęta Libra usprawiedliwiają kłamstwa, ratując własną godność i nie dręczą ich męczarnie sumienia.

2 dekady (4.10-13.10)

Kobiety Wagi, których Saturn jest patronem planety, są obdarzone ambicjami i aktywnością. W ich otoczeniu jest wielu przyjaciół i znajomych, którzy nie wiedzą, że przyjaciele mogą omawiać swoje niedociągnięcia z osobami z zewnątrz. Robią to w jednym celu - przyciągnąć do nich innych, uzyskać maksymalną uwagę lub skorzystać dla siebie. Przedstawiciele tego znaku nie oddadzą nikomu dłoni. Aby zniesławić osobę (ale wiarygodne fakty!) Nic im nie kosztuje. Jednocześnie Libra pozostaje niewzruszony, realizując swoje plany. Posiadając fenomenalne umiejętności dyplomatyczne, osiągają własne.

3 dekady (14.10-22.10)

Przedstawiciele tego znaku, rządzeni przez Jowisza, kierują się dążeniem do luksusu i wygody. Często bogactwo materialne staje się celem życia. Charakteryzują się celowością, zmuszaniem do upiększania i kłamania dla dobra samych siebie. Takie kobiety mogą kłamać, aby utrzymać rodzinę lub relacje z kolegami. Są elokwentni i nie skąpi na komplementach, szukając podejścia do różnych ludzi. Główną wartością w życiu jest trwałość i stabilność. Aby nie zniszczyć pozytywnego wrażenia samych siebie, aby nie stracić miejsca pracy lub partnera, mogą się kłamać.

Zimne i kalkulujące kobiety Scorpio: przywódcy rankingu

Podstępni Skorpiony są mściwi, nie powinni kłamać

1 dekada (10.23-02.11)

Panie pod auspicjami Marsa są impulsywne i agresywne. Są wytrwałe i zdecydowane, gadatliwość nie jest warta wartości nominalnej. Kobieta Skorpiona stawia przede wszystkim swoje własne interesy i karze tych, którzy ośmielają się przejść jej ścieżkę.

Jeśli to konieczne, Scorpio będzie leżał w każdej sytuacji, ale takich dziewczyn nie można wyrzucać z kłamstwa bez powodu. Mówią więcej niż kłamią, ważą każde słowo i oceniają osobiste korzyści. Negatywnie pojawiające się okoliczności są przyczyną fikcji. Słuchacz będzie świadkiem emocjonalnej historii, z której połowa jest genialnie wymyślona.

2. dekada (03.11-12.11)

Kobiety skorpionów tego okresu rządzone są przez słońce. Patron planety daje im podejrzenia i podejrzenia. Doskonale czują oszustwo i go unikają, nie pozostawiając rozmówcy szansy na kłamstwo. Jednocześnie sami upiększają wydarzenia, nasycając je wymyślonymi farbami. Pominą „niepotrzebne” szczegóły, jeśli nie ufają przeciwnikowi lub nie chcą go skrzywdzić. Kobieta Scorpio przywiązuje wielką wagę do tego, co powiedziała i nie ryzykuje opinii o sobie. Wewnętrzny krąg nie rezygnuje z nich, przyjmując tę ​​jakość za opiekę.

3 dekady (13.11-22.11)

Kobiety Skorpiony pod kontrolą Wenus różnią się od klasycznego pomysłu tego znaku. Kobieca planeta daje im miłość do bezczynnej paplaniny, więc są oni tymi samymi kłamcami wśród swoich „braci”. Kłamstwo przynosi im zarówno dobro, jak i zło. Plany i obietnice tych kobiet nie powinny być w 100% zaufane.

Oni sami są szczęśliwi, że zostali zwiedzeni, ale nie wszystko, co poczęło, idzie zgodnie z planem. Te dziewczyny są tajemnicze. Aby nie ujawniać się w niekorzystnym świetle, „brzydkie” szczegóły wydarzeń mogą zostać powstrzymane. Ale ich moda jest wglądem: nawet nie próbuj ich okłamywać.

Wszystkie znaki mogą kłamać, powstrzymywać się, schlebiać i hipokrytom. Astrolodzy nie umniejszają zasług ludzi, ale zauważają tylko ich słabości, ale warto być ostrożnym w kontaktach z przedstawicielami kłamców. Kto ostrzegł, jest uzbrojony.

Pin
Send
Share
Send
Send