Moda

Trzech z najbardziej tchórzliwych mężczyzn według znaku zodiaku: nie jest bohaterem mojego romansu!

Pin
Send
Share
Send
Send


Astrologowie podzielili się swoimi poglądami na temat tego, które znaki zodiaku wśród ludzi są najbardziej tchórzliwe. Jeśli wierzysz ekspertom, w pierwszej trójce znaleźli się przedstawiciele elementów Ziemi, Wody i Powietrza. To prawda, że ​​warto zastanowić się nad faktem, że sama koncepcja tchórzostwa jest różna dla każdego.

Panna

Mężczyźni szóstego znaku zodiaku to hiper-odpowiedzialność, narcyzm i nadmierna bojaźliwość w jednej butelce. Głównym problemem Virgo jest nadmierna zależność od opinii publicznej i głęboki strach przed ośmieszeniem lub niezrozumieniem. Przedstawiciele elementów Ziemi nienawidzą spontaniczności i nieoczekiwanych zmian. Co więcej, w przypadku nieprzewidzianej sytuacji, ten nerwowy dżentelmen może spasować tak bardzo, że nie chcesz już zajmować się tak słabym facetem.

Ale mężczyźni-Virgos są bardzo ekonomiczni, gorliwi i po prostu niezbędni w codziennym życiu.

Faceci z Ziemi są okropnymi kaprysami i maruderami, mają tendencję do wyolbrzymiania osobistych problemów i lęków. Czekają na uspokojenie, ale wokół nich wyrzuca się takie zachowanie Dziewicy. Czy to paradoks?

Inną fobią człowieka-Dziewicy jest strach przed wystąpieniami publicznymi, duże tłumy ludzi, nowe znajomości. Dlatego często wybierają odpowiedni garnitur na godziny, buty, akcesoria ... jednym słowem - podobnie jak staromodne panienki chcą spojrzeć na siebie i przyciągnąć podziwiające spojrzenia otaczających ich.

Szósty znak nie toleruje krytyki, nawet jeśli jest ona uzasadniona, ale z godną pozazdroszczenia pewnością siebie akceptuje pochwały i brawa, zwłaszcza publicznie.

Niestety, źli słuchacze pochodzą z Virgos, są całkowicie niezdolni do wsparcia bliskich ludzi. Nieodpowiednia krytyka i suchość w chwilach, gdy krewni i bliscy potrzebują ciepłych słów i przejawów miłości i uczucia - być może słabość szóstego znaku, który czasami okazuje się niewybaczalny i może kosztować Virgo bardzo drogie.

Ryba

Przedstawiciele elementu wody byli na drugim miejscu oceną astrologiczną najsłabszych ludzi w znaku zodiaku. Z jednej strony są one naprawdę bełkotliwe, czasem zupełnie niezdolne do podejmowania niezależnych decyzji. Z drugiej strony, ci faceci nienawidzą konfliktów i skandali, są szczerzy i duchowi, ponieważ ich tchórzostwo wygląda bardziej zabawnie niż absolutnie odpychająco.

Ale mężczyźni Ryby są najbardziej dzielnymi dżentelmenami i uważnymi mężami.

Dwunasty znak ma ruchomy układ nerwowy i zły stan zdrowia. Męskie ryby nie różnią się zarówno wytrzymałością fizyczną, jak i emocjonalną. Ponadto, aby dramatyzować i pompować ich modę. Innymi słowy, ich połowa i ich przyjaciele często muszą polegać wyłącznie na sobie.

Nawiasem mówiąc, nawet katar i niskie temperatury mogą zamienić się w prawdziwą tragedię. Ryby lubią, gdy są w centrum uwagi, ponieważ mogą zachorować przez długi czas i ze smakiem.

Niektóre kobiety dały mężczyznom dwunastego znaku status niepoprawnego podkoszulka. Prawdopodobnie udział prawdy w tej opinii jest obecny. A jednak brak konfliktu i pragnienie zadowolenia kobiety, którą kocha, nie jest tchórzostwem. Ale przeniesienie nawet najprostszych obowiązków na ramiona innych jest już problemem. Nie chodzi o to, że Ryby są tak leniwe lub bezradne: po prostu boją się zrobić coś złego i nie lubią zakładać nowej firmy z tego samego powodu. Ponieważ rzadko uzyskują stanowiska kierownicze. A Ryby same wolą zająć pozycję wykonawcy w pracy i niewolnika w swoim życiu osobistym, ponieważ są tak wygodne i spokojniejsze.

Astro Rating Leader - Libra

Na szczycie rankingu najbardziej tchórzliwych mężczyzn byli przedstawiciele elementu Powietrza. Jednak z tego samego powodu sprzeczna waga nie zostanie na pewno stracona!

Męskie łuski są nie tylko tchórzliwe, ale także artystyczne i podejrzane.

Po pierwsze, człowiek siódmego znaku zodiaku jest dramaturgiem wszystkich czasów i ludów. Ciężary można bezpiecznie przekazać jakiejś słynnej nagrody za nienaganny kunszt. Przy najmniejszych trudnościach zaczynają wyrywać sobie włosy, płakać i chodzić z tragicznym powietrzem, dopóki nie otrzymają oczekiwanego współczucia, a jednocześnie pomagają. Po drugie, często ich problemy nie są tak straszne, jak przedstawiają sytuację innym.

Podejmuj ważne niezależne decyzje - prawdziwa fobia siódmego znaku. Co więcej, jeśli coś poszło nie tak, jak by sobie tego życzyli, albo po prostu spieprzyli, napisz, że go nie ma! Winni są politycy, sytuacja gospodarcza w kraju, kobieta z sąsiedniego domu, ale nie sami. Jeśli człowiek powietrza cię zawiedzie, nie oczekuj spowiedzi ani skruchy, i tak nie będzie.

Warto zauważyć: decyzja o odpowiedzialnych kwestiach związanych z pieniędzmi, nieruchomościami i innymi rzeczami prowadzi ludzi z siódmego znaku do prawdziwej depresji. Boją się odpowiedzialności i nieprzewidzianych sytuacji, ponieważ wybierają najprostszą i najbezpieczniejszą taktykę - chowają głowy w piasek i czekają, aż ktoś inny zajmie się wszystkimi sprawami. Na pierwszy rzut oka zabawne i towarzyskie Męskie Wagi mogą przekształcić się w prawdziwą chmurę burzową, jeśli życie popiera ich nieoczekiwane zmiany, a tym bardziej wszelkiego rodzaju zagrożenia.

Mężczyźni ze znakiem Libra są niepoprawnymi alarmistami przypominającymi kapryśne i źle wychowane dzieci. Często krewni i bliscy muszą brać rap za swoje wybryki, czując się co najmniej niezręcznie, a czasem całkowicie wstydliwie.

Ale pozór siódmego znaku nie jest limitem. Te natury zawsze znajdą powód, by współczuć im. I są straszne zazdrosne, ale nie z powodu szalonych uczuć, ale raczej z powodu kompleksu niższości i wewnętrznej niepewności. Krótko mówiąc, obok takiego faceta trudno poczuć się jak za kamiennym murem.

Aby ocenić charakter i temperament konkretnego mężczyzny, opierając się tylko na dacie jego narodzin, byłoby to co najmniej niesprawiedliwe. Jeśli, na przykład, twój chłopak-Libra wcale nie jest taki, jak napisano w tym artykule, wszystko jest najlepsze! Przecież gwiazdy też mogą się mylić.

Pin
Send
Share
Send
Send