Moda

Świecące trampki dla dziewczynek (50 zdjęć)

Pin
Send
Share
Send
Send


Świetliste trampki - przedmiot marzeń małych fashionistek

Świetliste trampki - obiekt pożądany przez młodych fashionistek. Zaledwie kilka sezonów temu odzież sportowa stała się modna. Natychmiast wiele rzeczy związanych z tym obszarem stało się niezwykle popularne, a wśród nich trampki. I nie jak buty do uprawiania sportu, ale nawet codziennie, a nawet dzień wolny. Szczególnie jasny - który w świecie mody stał się prawdziwym hitem.

Każda projektantka chce uzupełnić swoją garderobę tym przedmiotem.

Modny trend, który dotknął linię odzieży dziecięcej, dał chłopcom i dziewczętom możliwość zostania właścicielami pięknych, z paskami i elementami dekoracyjnymi, musujących trampek

Jako dekoracje - cekiny, cyrkonie, koraliki, błyszczą

Świetliste trampki - przedmiot pragnień młodych fashionistek

Linie sportowe zostały opracowane przez wiele marek. Wszystko po to, by zadowolić fanów i klientów. W związku z tym buty sportowe otrzymały szczególną uwagę i rozwój - znane i uwielbiane trampki, w różnych kolorach i modelach. Były marki, które chcąc przyciągnąć swoich młodych fanów, wypuściły trampki, w których podeszwa (i nie tylko) świeci podczas chodzenia. Są to świecące trampki - przedmiot pragnień młodych fashionistek.

Linie sportowe zostały opracowane przez wiele marek.

Każdy z nich chce uzupełnić swoją szafę tym przedmiotem. Modny trend, który dotknął linię odzieży dziecięcej, dał chłopcom i dziewczętom możliwość zostania właścicielami pięknych, z paskami i elementami dekoracyjnymi, musujących trampek. Jako dekoracje - cekiny, cyrkonie, koraliki, błyszczą.

Jak to się wszystko zaczęło?

W uczciwości należy powiedzieć, że takie modele pojawiły się znacznie wcześniej. Oczywiście były rzadkością, niemal cudem. Nie tak dzisiaj.
Okazuje się, że kino zawdzięczamy narodzinom tego niezwykłego buta. W 1985 roku widzowie filmu „Back to the Future” jako pierwsi to zobaczyli. Nawiasem mówiąc, została stworzona specjalnie dla tego filmu. Następnie w „Step Up 3D” pojawiły się musujące buty.

W uczciwości należy powiedzieć, że takie modele pojawiły się znacznie wcześniej.

Oczywiście były rzadkością, niemal cudem

Okazuje się, że kino zawdzięczamy narodzinom tego niezwykłego buta. W 1985 roku widzowie filmu „Back to the Future” jako pierwsi to zobaczyli.

Zainteresowanie świetlistymi trampkami spowodowało poważne. Pomysł został podchwycony przez znane marki sportowe, a pierwszym z nich był Nike. Nie ma znaczenia, że ​​pierwsze zostały wyposażone w technologie svetonakopitelnye, ponieważ czas podświetlenia LED jeszcze nie nadszedł. W ciągu dnia te lekkie buty gromadziły energię, oddając ją w nocy.

Nie ma znaczenia, że ​​pierwsze zostały wyposażone w technologie akumulacji światła.

W ciągu dnia te lekkie buty gromadziły energię, w nocy ją oddawała

Co ważniejsze, błyszczące trampki zaczęły się wznosić

Co ważniejsze, świetliste trampki zaczęły się wznosić. Minęło trochę czasu i pojawiła się zaktualizowana wersja tak niezwykłego buta. Praca lamp LED w podeszwie sneakersów zapewniła dwie baterie. Wymiana zasilacza była łatwa, znajdowały się w języku. Jedno ładowanie zapewniło 6-8 godzin światła. Pomysł został poparty przez Yifang Wan i rozpoczęto zabawę z butami sportowymi.

Praca lamp LED w podeszwie trampek, zapewniona przez dwie baterie

Wymiana zasilacza była łatwa, znajdowały się w języku. Jedno ładowanie zapewniło 6-8 godzin światła.

Ponadto Nike wprowadził zupełnie nową usługę, dotychczas niewidoczną. Każdy, kto miał trampki Air Max, mógł przenieść je do firmy na modernizację i po około trzech tygodniach odzyskać je, ale ze świecącą podeszwą.
Szczególnie przystępne cenowo takie buty nie mogą być nazwane. Nie pomogło to nawet innowacji firmy Nike. I tylko jego masowa produkcja, a także wykorzystanie technologii LED przez wiele znanych marek, pozwoliło tenisówkom z musującymi podeszwami zyskać masowych konsumentów. Jego buty zostały znalezione dla wszystkich kategorii ludności: mężczyzn i kobiet, dorosłych i dzieci, sportowców i mody.

Jego buty znaleziono dla wszystkich kategorii ludności: mężczyzn i kobiet, dorosłych i dzieci, sportowców i modnych kobiet

Zalety modeli

Prawie każda marka w swoich kolekcjach prezentuje modele tenisówek, których podeszwy świecą, szczególnie dla dziewcząt i dziewcząt. Każda, nawet najmłodsza, modna kobieta znajdzie wśród tej ogromnej liczby jasnych i kolorowych modeli, różniących się krojem i kolorem, własnych, aby być zaskoczoną samą siebie i zadziwiać innych, wyglądać modnie i oryginalnie.

A jeśli uważasz, że ten but jest trwały, nie zepsuje się z intensywnych skarpet, dziecko z przyjemnością pokaże swoje nogi, obute w tak wspaniałe obuwie, które nie boi się kałuż, w których światła na podeszwie świecą tak pięknie.

Prawie każda marka w swoich kolekcjach prezentuje modele tenisówek, których podeszwy świecą, szczególnie dla dziewcząt i dziewcząt.

Każda, nawet najmłodsza, modna kobieta znajdzie wśród tej ogromnej liczby jasnych i kolorowych modeli, różniących się stylem i kolorem, własnych, aby być zaskoczonym i zadziwiać innych, wyglądać modnie i oryginalnie.

A jeśli uważasz, że ten but jest trwały, nie zepsuje się z intensywnych skarpet, dziecko z przyjemnością pokaże swoje nogi, okryte tak wspaniałym obuwiem, które nie boi się kałuż, w których światła na podeszwie świecą tak pięknie

Później w domu możesz łatwo wyczyścić trampki zwykłymi wilgotnymi chusteczkami, wysuszyć je, a rano są gotowe do zdobycia nowych kałuż. Kobieta mody będzie szczęśliwa. Ona po prostu nie może być smutna, kiedy ją nosi.

Rodzice nie mogą się martwić. Buty są uważane za całkowicie bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka.

I musujące światła absolutnie nie muszą ładować ani zmieniać baterii, więc nadal migają

Podeszwa tego wspaniałego buta posiada właściwości samoładowania.

Rodzice nie mogą się martwić. Buty są uważane za całkowicie bezpieczne dla zdrowia Twojego dziecka. Materiał do jego produkcji wykorzystuje specjalny, bezzapachowy, dzięki czemu obuwie nie zaszkodzi dziecku.

I musujące światła absolutnie nie muszą ładować ani zmieniać baterii, więc nadal migają. Podeszwa tego wspaniałego buta posiada właściwości samoładowania. Trampki szybko „nabierają siły”, będąc w słońcu.

I jak pięknie będą wyglądać w ciemności. Mała fashionistka z tak miękkim światłem będzie widoczna z daleka. Nie można tego przegapić. W nich pozostanie w centrum uwagi. Co więcej, nawet w ciągu dnia jest widoczny z daleka. Gdy tylko pojawi się w cieniu lub przyćmionym świetle, sztuczka jej wspaniałych trampek będzie widoczna dla wszystkich wokół.

Ich kolorystyka jest nawet niesamowita. Różnorodność modeli sprawia, że ​​wybór jest dość trudny:

 • na płaskiej podeszwie na co dzień;
 • z ukrytym klinem - wybór modnych 11-12 lat;
 • modele dla niemowląt i nastolatków.

Ich zakres kolorów nawet uderza

Różnorodność modeli sprawia, że ​​wybór jest dość trudny

Modele mają również świetny akcent. W niektórych tenisówkach świeci cały czas. Fashionistka założyła je, zrobiła krok - rozświetliły się, nie blakną ani na sekundę.
Dla innych światło w podeszwie miga. I przelewa się w ruchu i zatrzymuje się. Są tacy, którzy świecą tylko wtedy, gdy dziewczyna się porusza. Stop - światło gaśnie.

Kolor blasku może być także inny.

 • żółty - klasyczny;
 • najbardziej różne: czerwony, zielony, niebieski, fioletowy, różowy.
 • naprzemienne kolory.

Te ostatnie są najbardziej oryginalne, tym bardziej pożądane są dziewczyny w każdym wieku. Ale tak trudno jest wybrać jeden model. A projektanci, jakby celowo, aby utrudnić kobietom wybór mody, stworzyły trampki, w których nie tylko świeci jedyny. Świecące wkładki pojawiły się na innych częściach buta. Może to być logo marki, a także szyte elementy o bardzo różnej formie: paski, zwierzęta, kształty geometryczne, plamki itp. Nawet koronki mogą być takim elementem.

Modele mają również świetny akcent. Czy trochę tenisówek świeci cały czas

Dla innych światło w podeszwie miga. I przelewa się w ruchu i zatrzymuje się

Trudno więc wybrać jeden model.

Ale fantazja projektantów nie ograniczała się do tego. W rezultacie dziewczęta otrzymały chyba najbardziej niezwykły model - trampki, które mają nie tylko świecącą podeszwę, ale także koła. Wystarczy nacisnąć raz palec - jak małe, ale dość stabilne koła wyskoczą. Kolejny ruch to sposób, w jaki są wstawiane do tyłu. Nawet bardzo mała dziewczynka może sobie z tym poradzić. A co powiedzieć o nastolatku. Jednym ruchem nadgarstka zwykły spacer zamieni się w ekscytującą jazdę na rolkach z migającymi światłami.

Dlaczego tenisówki są tak atrakcyjne?

Czy będzie mała fashionistka, która nie chce świecić przed swoimi przyjaciółmi w tak niezwykłym bucie? Te trampki są również pożądane dla nastolatki. Trudno jest znaleźć bardziej odpowiedni przypadek i sposób na wyróżnienie się w tłumie rówieśników, aby zostać zauważonym. Te buty są również praktyczne i przydatne. Nawet w dużej odległości ich właściciel jest wyraźnie widoczny.

Czy będzie mała fashionistka, która nie chce świecić przed swoimi przyjaciółmi w tak niezwykłym bucie?

Te trampki są również pożądane dla nastolatki.

Trudno jest znaleźć lepszy przypadek i sposób na wyróżnienie się w tłumie rówieśników, aby zostać zauważonym

Ile kosztują te trampki?

Cena tego wspaniałego sportowego obuwia dla dziewcząt jest najbardziej różna. To zależy od kilku czynników:

 • marka;
 • model;
 • obszar powierzchni świetlnej;
 • rodzaj oświetlenia;
 • wystrój

Może się okazać, że rodzice, będąc w ciasnych okolicznościach, nie mogą sobie pozwolić na taki zakup tu i teraz.

A dziecko chce się pochwalić takim pięknem

Zrób to sam własnymi rękami

Być może rodzice, będąc w ciasnych okolicznościach, nie mogą sobie pozwolić na taki zakup tu i teraz. A dziecko chce się pochwalić takim pięknem.

Wskazówka! Uczyń ten cud własnymi rękami.

Zwykłe trampki są dostępne w szafie każdej dziewczyny. W każdym sklepie są puszki świecącej farby, poza tym nie jest to szczególnie drogie. Konieczne jest posypanie tych części butów, które chcesz podkreślić. Dostępna jest również farba, która jest używana w kombinezonach z różnych usług, widocznych z daleka. Są droższe, ale jakość jest lepsza, a ponadto bardziej trwała.

Z tym „rysowaniem” można sobie poradzić. Pozostaje tylko pokazać wyobraźnię, aw rezultacie - ostatni pisk mody, całkowicie ekskluzywny model, którego nie znajdziesz nikogo innego.

Jak wybrać?

Dla małych dziewczynek

Adidasy dziecięce są najbardziej atrakcyjne dla najmłodszych fashionistek, jeśli wyróżniają się oryginalnym designem i ozdobione są ulubionymi postaciami z kreskówek. Im jaśniej, tym lepiej.

Trampki dla najmniejszych dziewczynek najbardziej atrakcyjne oryginalne wzornictwo

Ale dla rodziców podejście do nabywania nowych ubrań powinno być znacznie bardziej rozsądne, ponieważ ciekawe kolory - to nie wszystko. Jakość jest o wiele ważniejsza. To powinno być głównym kryterium przy wyborze modelu, a także wygodnego buta. To obuwie jest przeznaczone dla dziecka, dlatego bardzo ważne jest, aby rosnąca stopa była w komfortowych warunkach.

Ale dla rodziców podejście do zakupu nowej sukienki powinno być o wiele bardziej rozsądne, ponieważ nie wszystkie są ciekawe kolory

Jakość jest o wiele ważniejsza.

Jeśli przyszły właściciel obuwia jest bardzo małą dziewczynką, niestabilną na nogach, powinieneś wybrać wkładkę ortopedyczną

Jeśli przyszły właściciel obuwia jest absolutnie kochany, niestabilny na nogach, powinieneś wybrać wkładkę ortopedyczną. Jeśli ten warunek nie jest spełniony, a buty nie są uważane za ortopedyczne, nie kupuj go. Świetliste trampki nie mają wystarczającej sztywności i podparcia łuku, ponieważ w podeszwie umieszczono różne elementy brzmiące i świecące. Lekarze nie zalecają długiego czasu, aby wejść w te zabawne buty.

Wskazówka!Jeśli to samo pragnienie posiadania tak jasnych, błyskających tenisówek obezwładnia, noś je, gdy jedziesz na wózku inwalidzkim lub samochodzie. Nie będą więc stwarzać małych problemów ortopedycznych, a na drodze będą zabawne.

Aby mieć pewność, że otrzymujesz naprawdę wysokiej jakości buty, rób zakupy w sklepach sportowych lub markowych

Jeśli przyszły właściciel obuwia jest bardzo małą dziewczynką, niestabilną na nogach, powinieneś wybrać wkładkę ortopedyczną

Lekarze nie zalecają długiego czasu, aby wejść w te zabawne buty.

Aby mieć pewność, że otrzymujesz naprawdę wysokiej jakości buty, rób zakupy w sklepach sportowych lub markowych. W nich sprzedawcy odpowiadają za jakość i trwałość sprzedawanych towarów. Takie buty nie zaszkodzą zdrowiu twojej dziewczyny.

Dla osób starszych świecące tenisówki będą zabawnym trenerem, a sznurowadła do dziur, które je zawiązują, mogą zamienić się w ekscytującą grę

Zwróć uwagę na materiał, z którego wykonane są trampki

Zakup dokonany w sklepach sportowych lub markowych nie zaszkodzi zdrowiu twojej dziewczyny.

Jeśli dziecko nie nauczyło się jeszcze obsługiwać sznurówek, kup jej model z rzepem. Dla starszych świecące trampki staną się zabawnym trenerem, a samowiercące sznurowadła do dziur, wiążąc je, mogą zamienić się w ekscytującą grę, zwłaszcza jeśli same sznurówki mrugają razem z podeszwą.

Zwróć uwagę na materiał, z którego wykonane są trampki. Powinny być naturalne, a wkładki to tylko skóra.

Dla uczennic

Po pierwsze, należy zdecydować o celu zakupu. Sneakersy są przeznaczone do zajęć wychowania fizycznego i zajęć na świeżym powietrzu, sportów profesjonalnych lub do codziennego noszenia. Wtedy stanie się jasne, że potrzebujemy płuc z materiałów, które są doskonale oddychające lub bardziej solidne z gęstych tkanin lub skóry naturalnej.

Trampki wykonane z naturalnej i wysokiej jakości skóry syntetycznej „oddychającej”, noszonej dłużej

Oddychające wkładki antybakteryjne zapewniają naturalną, wygodną pozycję.

 • W każdym razie dziewczyna w nowym bucie powinna być wygodna: tekstylna podszewka nie pozwoli jej pocić się;
 • Dzięki mocnemu oparciu i niezawodnemu podparciu stopy po bokach, noga jest chroniona przed możliwymi obrażeniami.
 • Trampki wykonane z naturalnej i wysokiej jakości skóry syntetycznej „oddychającej”, również noszonej dłużej.
 • Oddychające wkładki antybakteryjne zapewniają naturalną, wygodną pozycję.

Wskazówka!Kiedy kupujesz buty dla nastolatki, około 11 lub 12 lat, zapytaj ją, czy lubi to, co wybrałeś, który model lubił. Lepiej jest, jeśli twój zakup spodoba się nie tylko Tobie, ale także Tobie, w którym musisz się obawiać.

Powinien określić cel zakupu. Sneakersy są przeznaczone do zajęć wychowania fizycznego i zajęć na świeżym powietrzu, sportów profesjonalnych lub do codziennego noszenia.

Dziewczyna w nowym bucie powinna być wygodna: tekstylna podszewka nie pozwoli jej się pocić

Kiedy kupujesz buty dla nastolatki, około 11 lub 12 lat, zapytaj ją, czy lubi to, co wybrałeś.

Takie wszechstronne buty, takie jak trampki, aktywnie oferowane przez producentów wielu marek produkujących odzież dla sportu i rekreacji, stały się jeszcze bardziej zauważalne, jaśniejsze, bardziej popularne, dzięki kolorowym wesołym światłom na podeszwie.

Takie wszechstronne buty, takie jak trampki, aktywnie oferowane przez producentów wielu marek, które produkują ubrania dla sportu i wypoczynku, stały się jeszcze bardziej zauważalne, jaśniejsze, bardziej popularne, dzięki kolorowym wesołym światłom na podeszwie

Dziś stanowią integralną część sportowego i klasycznego stylu.

Dziś stanowią integralną część sportowego i klasycznego stylu. Obecna moda pozwala nosić je z niemal każdym strojem: dres, dżinsy, szorty i spódnice.

Twoje dziewczyny, duże i małe, marzą o takich tenisówkach.

Obejrzyj film: TESTUJEMY #2. Świecące buty LED (Marzec 2020).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send