Moda

Lista fraz kobiecych, które wściekają wszystkich mężczyzn bez wyjątku!

Pin
Send
Share
Send
Send


Hej, superbohaterowie, czy jesteś pewien, że znasz swoje luki? Nie, Superman, to nie jest radioaktywny minerał z twojego Kryptona. I młot, który nie został wybrany przez surowego tatusia, Thora. A nawet nie umyte w pięcie Stiksa, Achillesie. Najbardziej wrażliwe miejsce każdego człowieka, bez względu na to, jak próbowali nas przekonać o czymś przeciwnym - sercu. Nawet jeśli jest przykuty do dziesięciu warstw stali wysokiej jakości, słowa, które wyłamały się z ust kobiety, którą kochają, przeszyją wszystkie 10 za jednym zamachem. Więc, panie, podążamy za językami, jeśli celem waszego związku nie jest napisanie scenariusza „Jak pozbyć się faceta w NN dni”. Oto zwroty kobiet, które tak rozwścieczają mężczyzn.

Straszne zwroty

Nie uwierzysz, ale są zdania, których przedstawiciele silnej połowy ludzkości naprawdę boją się usłyszeć od kobiety. I nie, to wcale nie jest sławny „Kochany, jestem w ciąży”! Istnieje zupełnie inny poziom „opowieści grozy”, jednak jeśli dziewczyna jest kochana, pożądana, a ciąża nie jest przedmiotem szantażu lub targowania się, prawdziwy mężczyzna zrozumie, co robić. Ale przed znacznie mniej monumentalnymi frazami, silny i brutalny często staje się zakłopotany, czując chłód z tyłu głowy i kropelki potu biegnące wzdłuż kręgosłupa.

 • Musimy porozmawiać o naszym związku.

Wersja filozoficzna: „Dokąd idziemy?”, Gospodarstwo domowe: „Ale Julia i Fedya składają wniosek we wrześniu”, oskarżając: „Jak poważnie mnie traktujesz ?!”

Niestety, nikt nie poradzi sobie z rolą subtelnej podpowiedzi. To raczej młot, lecący na czole, niż zawoalowana propozycja do refleksji, ale nie czas, abyś zrobił następny krok. Chcesz samemu określić perspektywy swojego związku, mówić prosto, ale bądź przygotowany na słuchanie nieprzyjemnej prawdy. Ogólnie rzecz biorąc, rozmowa okaże się niełatwa, ale przynajmniej uczciwa.

Być może nie miałeś nic na myśli, a mężczyzna już sobie wyobrażał i był przestraszony
 • Pamiętasz jaki jest dzień?

Najprawdopodobniej nie pamięta lub nie wiedziałby o tym. Nie, możesz oczywiście mieć nadzieję, że odziedziczony mężczyzna jest godnym uwagi kryptografem, a tego wieczoru czekasz na jacuzzi z szampanem i płatkami róż ... Jednak praktyka pokazuje, że pamięć na romantyczne randki jest pełna szwów dla mężczyzn. Dostarcz go od bolesnej rotacji narzędzi: „Dzień pierwszego pocałunku?” „Pierwszy spacer w deszczu?” „Bastylii? ...” i siebie - z rozczarowania. Podpowiedź o uroczystych datach z wyprzedzeniem.

 • Czy zauważyłeś coś we mnie?

Bzdyn! W tym momencie niebieski ekran wisiał już na czele 8 z 10 przedstawicieli silnej połowy ludzkości. A ukochany nie tyle szuka odpowiedzi na pytanie, ilu myśli, jak wydostałby się z tego pola minowego przy minimalnych stratach. I wcale nie dlatego, że cię nie docenia, nie kocha cię i nie obchodzi go, jak wyglądasz. Mężczyźni szczerze nie zwracają uwagi na szczegóły, których nie przegapi żadna kobieta. Chcesz uzyskać zasłużony komplement? Zapytaj na czole: „Jak ci się podoba moja nowa fryzura?” I wydech z ulgą: „Wspaniały!”

 • Jutro zakupy!

Uwierz mi, jestem kobietą, ale w okresie dojrzewania przerwał mnie zimny pot, ponieważ mądry ojciec przekonująco przekonał matkę: najstarsza córka byłaby jej najlepszym doradcą podczas takich wydarzeń, a on szczęśliwie rzucił się na zachód słońca - na ryby, piwo i ukochanego rzeźba w drewnie. Niestety, uczucia powiązane nie pozwalają mi realizować planów krwawej zemsty, ale te nudne godziny w sklepach (mogłem docenić piękno zakupów znacznie później) zostaną zapamiętane przeze mnie przez wiele, wiele lat ... B-rr-r! Nie, dziewczyny, szczerze. Litości twoich ludzi, zjednoczcie się w stadach!

Jedną rzeczą jest sklep spożywczy, w którym nie można obejść się bez rąk silnych mężczyzn, a całkiem innym są butiki
 • No cóż, skoro tak postanowiłeś, czy naprawdę ci to zabrania?

Podtekst: „Po prostu spróbuj, nie widzisz, że jestem temu przeciwny, jak śmiesz o tym myśleć!?” Nawet jeśli „czuik” człowieka jest na poziomie zera absolutnego, gdzie długo zamarzł, zanikł i rozpadł się w kryształki lodu, zrozumie to przesłanie. Ale jak zareaguje, punkt sporny. Więc lepiej nie eksperymentować z eksperymentem, to jest nieludzkie. Lepiej jest zapytać: „Proszę, pozwól, że zrobisz to następnym razem, dziś mam inne plany i nie mogę się bez ciebie obejść” lub żartobliwie zgodzisz się: „W porządku, ale wiedz, że teraz jesteś moim dłużnikiem”.

Frazy bodźców

Nie wiem, czy to prawda, że ​​kobiety przybyły na Ziemię z Wenus, a ludzie zaczęli z Marsa, ale w rzeczywistości wiele rzeczy postrzegamy na różne sposoby. A fakt, że wydaje ci się, że to miły mówca dla rozrywki, mężczyzna może sprawić, że pomyślisz o gipsie, który byłby dobry dla twoich ust. Z całą miłością.

 • Och, powiem ci teraz! ...

Lądujący kosmici wylądowali na Ziemi? Czy w kraju trwa zamach stanu? Czy rosyjska drużyna piłkarska sprawiła, że ​​każdy mógł i został mistrzem świata? Jeśli nie, może warto się zamknąć. Zwłaszcza, jeśli ukochany nie jest w duchu, a on sam jest zajęty wyraźnie ponurymi myślami. Nikt nie mówi, że dzielenie się swoimi doświadczeniami nie jest tego warte. Warto! I jak to jest tego warte! Ale filtrowanie informacji. Szczerze mówiąc, czy jesteś pewien, że twój mężczyzna potrzebuje wiadomości i jest przydatny?

 • Co o tym myślisz

Trudne zdanie. Oczywiście, gdy ktoś w pobliżu nie dba o to, jakie myśli wędrują w twojej głowie, chcą cię słuchać i rozumieć - to świetnie! Ale zdarza się również, że człowiek musi siedzieć sam, przetrawić otrzymane informacje i tylko wtedy (być może!) Podziel się nim. I wejdź do niego w tej chwili z otwieraczem do puszek: „Chodź, kochanie, zobaczmy, co masz w małej główce?” - Pomysł jest bardzo zły. I jeszcze bardziej wstań na zdjęciu postawa i porządek: „Wypluj to, co mi nie mówisz?”

Daj mu czas, nie przesadzaj i nie myśl

Na ostrzu noża lub zwroty odpychające

Odsuwanie się od osoby jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Nawet kochający. Jeśli dzień po dniu przejadą rzeczy ważne, drogie, interesujące dla niego, niestety, będziesz musiał zaakceptować fakt, że nie zastąpisz mu całego świata - przez długi czas żadna miłość nie przetrwa.

 • Znowu jest twoja matka z jej instrukcjami, rozgryź to sam!

Jest jasne, zrozumiałe, twoja matka jest honorowym posiadaczem tytułu „Delicacy in a Cube” i życzy młodej rodzinie tylko dobra, a on jest bezwstydną złośnicą, śpiącą i widząc, jak zmagać się z panną najeźdźcą, zmuszając ją do tańca do jej melodii. Jednak nadal będziesz musiał budować mosty i bez możliwości wylewania sprawiedliwego gniewu przed swoim ukochanym człowiekiem. W końcu jest jego matką, a współczucie młodego człowieka oczywiście nie będzie po twojej stronie. Tak więc Zakon „Dla cierpliwości” umieści cię na elastycznej klatce piersiowej, uśmiech na ustach i więcej taktu dyplomatycznego. Naucz się nalegać na własną rękę, nie podając ręki do ręki.

 • Spędziłem najlepsze lata swojego życia!

Z tej samej opery. Po co wydawać, jeśli nie chcesz? Och, chciałem? Więc wtedy chłopak był hoo? Tak, iw tym czasie mógł spróbować uporządkować swój los z drugiej strony, ale zdecydował się dać ci lata i siłę, a na pewno nie na próżno. Czy w twoim życiu wydarzyło się coś dobrego? Więc wyrzut wyraźnie leci do baru. Podobnie jak inne „płacz” Jarosławny na ten sam temat: „Och, a moja matka miała rację!”

 • Znowu to twoja piłka nożna (wędkarstwo, ściana wspinaczkowa) przeklęta, żeby się wypaliła!

Spokój Prawo do hobby przysługuje również każdemu i twojemu wiernemu. Naprawdę poczujesz się lepiej, jeśli zamiast spotkać się z przyjaciółmi, mężczyzna zostaje w domu i patrzy na ciebie złym spojrzeniem, myśląc o tym, jak jego kumple mają się teraz dobrze? Być może twoje hobby także go oszałamia, no cóż, i na to i są wzajemne ustępstwa.

Nie rozumiesz swojego ulubionego hobby? Zdobądź własną i lepiej - znajdź coś, co będzie interesujące dla obu.
 • Kim jesteś, gwóźdź w domu nie prowadził? Do czego jesteś zdolny?

Pytanie-bumerang - z czym do diabła robiłeś? Z rozpaczy złap ten zły kłamstwo? Ledwie. Oznacza to, że zbadano coś tak interesującego dla twojego kochającego oka w satelicie. Przestajemy więc liczyć braki - a tym bardziej upokarzać męskość, która, mówiąc w tajemnicy, jest raczej chwiejną wartością! - i zacznij podkreślać zalety. Odłóż bicz i chwyć pierniczek, pobudzając ukochane domowe uczynki chwałą i pieszczotą. A jeśli nie pracują, zabierz nogi, naprawdę masz „Pies kanapa jest otomany, nie nadaje się do treningu”.

Nawiasem mówiąc, aby zadzwonić na przykład do sąsiadów: „Och, a Łyśka jest mężczyzną…”, obfituje w wzajemną listę godności Luski. Potrzebujesz tego?

Zabronione

Czy planujesz żyć z tym człowiekiem z radością? Następnie weź gumkę i trwale oznacz następujące słowa ze swojego słownika.

 1. To prawda, że ​​dorastałem (chorował, starzał się)? Jeśli nie mieszkasz z klinicznym idiotą, oczywiście odpowie negatywnie, ale dlaczego nie myślisz o najbardziej pochlebnych myślach, które możesz umieścić w głowie ukochanej osoby? Zwłaszcza, gdy nie jesteś w najlepszej formie.
 2. To prawda, ze wszystkich twoich kobiet jestem najlepsza (piękna, seksowna, kochana)? Nie porównuj się z innymi i nie podawaj powodu, by porównywać z nim to, co zostało, a potem przejść.
 3. Och, tak, myślcie, że jest mały, najważniejsze jest, aby móc korzystać! Słabe pocieszenie, w żaden sposób nie jest w stanie zebrać męskiego ego rozłożonego na podłodze. Raz na zawsze porzuć nawyk krytykowania tej części ciała, jest doskonały i punkt. Możesz tylko dać radę co do tego, co sprawia, że ​​czujesz się dobrze, iz jakich działań ukochanej osoby wpadasz w ekstazę - uwierz mi, oni będą ich słuchać Nawet ślad męskiej porażki dla facetów jest jak cios w oddech

Oczywiście, cała powyższa lista „pereł”, wydawanych od czasu do czasu przez kobiety, nie kończy się na tym. Wielu zarządza nawet pytaniem „Czy mnie kochasz?” uważany za wezwanie do zakupu następnego buta lub powód zniewagi, ponieważ odpowiedź nie została natychmiast wysłuchana przez odę siedmiu wersetów napisanych przez czterostopniowe iambus. Wskazaliśmy tylko niebezpieczne kierunki, a następnie zadbaj o swój język. Cóż, jeśli przyprowadził kogoś do Kijowa i Rzymu, na pewno zostaniesz wrzucony do osobistego szczęścia. Po prostu nie dawaj rześkiemu ciału zbyt dużej woli i upewnij się, że igły pod nim są mniejsze i mają więcej miodu. Wtedy twój ulubiony nigdzie nie jedzie.

Pin
Send
Share
Send
Send