Zdrowie

Skuteczne dni odchudzania - Najlepsze diety

Pin
Send
Share
Send
Send


Wiele dziewczyn czasami potrzebuje dni na czczo, aby schudnąć.

Wiele dziewcząt czasami potrzebuje dni na czczo, aby stracić na wadze, których odmiany są w Internecie. Ale jak wiemy, w tym samym Internecie można znaleźć wiele informacji szkodliwych dla zdrowia. Dzisiaj postaramy się wyjaśnić, jakie powinny być właściwe i przemyślane dni postu, a także zebrać wszystkie najlepsze i skuteczne opcje i podać przydatne wskazówki. Zacznijmy.

Jeśli spróbujesz nazwać dzień postu jednym słowem, słowo „mono-dieta” jest odpowiednie

Czym są dni postu?

Wiele osób błędnie wierzy, że kiedy ładujesz dno, musisz albo nie jeść, albo jeść wszystko, ale w bardzo małych porcjach. Jednak takie dni rozładunku powinny być budowane jako prawdziwa dieta, tylko bardzo mała. Jeśli spróbujesz nazwać dzień postu jednym słowem, słowo „mono-dieta” jest odpowiednie. Już z nazwy wynika, że ​​musisz jeść cały dzień tylko jeden produkt lub kilka, ale jedną grupę. I będziesz musiał jeść nie więcej i nie mniej niż pięć razy dziennie.

Ten dzień będzie wielką pomocą dla twojego układu trawiennego, który aktywnie działa od bardzo dawna. Dlatego wszystkie monodiety zawierają wyjątkowo lekką i zdrową żywność (chociaż możesz chcieć jeść jeden shawarma przez cały dzień). Rozładowanie ciała pomaga w uruchomieniu ważnych procesów biochemicznych, które same oczyszczają organizm. Dlatego tak ważne jest, aby spędzić post po ciężkim dniu na układzie pokarmowym, nawet na utratę wagi, ale na oczyszczenie. Cóż, opcje, które można wykonać w domu, damy ci teraz.

Rozładowanie ciała pomaga w uruchomieniu ważnych procesów biochemicznych, które same oczyszczają organizm.

Wskazówka! Oprócz jednej z następujących metod, zawsze konieczne jest zapewnienie organizmowi wystarczającej ilości płynu. Aby to zrobić, wystarczy wypić, plus lub minus dwa litry wody pitnej lub mineralnej. Ilość zależy od masy ciała (im większa masa, tym więcej wody).

Rozładuj ciało: jabłka

Zacznijmy od bardzo słodkiego i soczystego owocu - jabłka. Jabłka są ukochane w naszym kraju, są uprawiane w bardzo dużych ilościach, więc bardzo łatwo je znaleźć, a kupowanie ich jest niedrogie. Niektóre jabłka rosną nawet w letnich domkach. Zobaczmy, jak dobra jest ta mini-dieta jabłkowa.

Plusy

Po pierwsze, nie sposób nie zauważyć doskonałego smaku owoców. Jedząc przez cały dzień, nie będziesz mieć żadnych problemów, ponieważ potrawy z jabłek są dość różnorodne: oprócz najświeższych owoców, możesz pić sok z miąższu lub bez, możesz jeść puree, dżem i piec w piekarniku. Oprócz smaku jabłko może się pochwalić dużą ilością witamin, żelaza, karotenu i innych substancji, które nie tylko oczyszczają organizm, ale także promują zdrowie.

Oprócz smaku jabłko może się pochwalić dużą ilością użytecznych witamin, żelaza, błonnika, karotenu

Wady

Niestety, jeśli masz prawdziwe choroby przewodu pokarmowego, wtedy jabłka będą powodować tylko pogorszenie. W szczególności objawi się to chorobami związanymi ze zwiększoną kwasowością żołądka.

Menu

Weź półtora kilograma świeżych jabłek. Jedna trzecia owoców będzie najlepiej upieczona pieczone jabłka zawierają więcej pektyn - czyli adsorbent. Z resztą możesz zrobić dowolne dania. Warto też wypić około pięciu szklanek soku jabłkowego lub kompotu bez cukru.

To pieczone jabłka zawierają więcej pektyn - czyli adsorbent

Wskazówka! W żadnym wypadku nie należy przyjmować na tę dietę kwaśnych odmian jabłek. W takiej ilości podrażnią tylko twój żołądek.

Dieta Kefir

Kiedy dziewczęta opowiadają o postach na odchudzanie, wyliczając wiele opcji, zawsze zatrzymują się na kefir. Jest to chyba najbardziej popularny sposób, który zna co trzecia kobieta. Kefir jest bardzo smaczny i można go kupić w wielu miejscach w Twoim mieście (a jeśli wioska jest jeszcze łatwiejsza). Przyjrzyjmy się bliżej.

Plusy

Dieta Kefir jest ogólnie łatwiejsza i przyjemniej tolerowana przez organizm. Łatwo będzie utrzymać dzień na kefirze, ponieważ doskonale odżywia ciało, nie zmuszając cię do odczuwania głodu. Spośród korzystnych właściwości kefiru należy zauważyć, że pomaga on zatrzymać procesy rozkładu, które mogą wystąpić w jelicie, a także pomaga pozbyć się końcowych produktów przemiany materii, to znaczy pomaga organizmowi pozbyć się nagromadzonego pożywienia w jelitach. Kefir pomaga zintensyfikować trawienie, co oznacza, że ​​nie poczujesz ciężkości w żołądku, a wszystkie procesy związane z układem hormonalnym poprawią ich pracę. Twoja twarz wyrówna się, trądzik, wysypka, a nawet objawy alergii zaczną opuszczać twoją twarz.

Kefir pomaga zintensyfikować trawienie, co oznacza, że ​​nie poczujesz ciężkości w żołądku, a wszystkie procesy związane z układem hormonalnym poprawią ich pracę.

Wady

Właściciele tej choroby sami wiedzą, ale nie możemy powiedzieć, że wszystkie produkty mleczne są zabronione dla osób z nietolerancją laktozy. Kefir należy do tej kategorii, więc jeśli masz tę nietolerancję i nie chcesz uzyskać więcej ciężkości w żołądku i silnych wzdęć, nie powinieneś stosować tej mini-diety.

Menu

Na dobry dzień rozładunku kefiru należy zaopatrzyć się w półtora litra jogurtu beztłuszczowego (lub jogurtu). Te litry są podzielone na pięć porcji i spokojnie konsumują przez cały dzień.

Na dobry dzień rozładunku kefiru należy zaopatrzyć się w półtora litra kefiru beztłuszczowego.

Wskazówka! Ważne jest, aby wybrać kefir, którego data produkcji przekracza jeden dzień, ponieważ taki świeży kefir stanie się dobrą podstawą dla biegunki. Wystąpią problemy, jeśli kupisz przeterminowany napój lub trzymasz kefir przez ponad trzy dni w lodówce. W takim przypadku możliwe jest nawet zaparcie.

Dzień jogurtu

Kolejny produkt mleczny, który zasługuje na uwagę. Niektórzy, mówiąc o poście na czczo w celu odchudzania, oferują opcje na wodzie, tak jakby bez jedzenia otrzymaliście jeszcze skuteczniejszy efekt. Jest to jednak niezwykle niebezpieczne zalecenie. Dodatkowo, zamiast takiej kpiny z twojego ciała, możesz spędzić bardzo smaczny dzień jogurtu. Spróbuj, spodoba ci się.

Plusy

Pamiętasz wszystko, co zostało opisane powyżej na temat kefiru? Dostajemy to samo, tylko pod auspicjami bardzo przyjemnego i słodkiego smaku. Dlatego dni jogurtu są tak kochane przez dziewczyny na całym świecie. Jogurty dobrze pasują do różnych owoców i jagód, a to może również zagrać w twoje ręce.

Jogurty dobrze pasują do różnych owoców i jagód, a to może również zagrać w twoje ręce.

Wady

Wady tej mini diety są takie same jak w poprzedniej wersji. Jednak w tym przypadku możesz pozbyć się pewnych problemów, po prostu kupując produkt bez różnych dodatków i wzmacniaczy smaku i aromatu.

Menu

Na wspaniały dzień rozładunku brzucha masz tylko trzy szklanki jogurtu i dwa owoce owoców, a najlepiej, jeśli ten owoc jest zielonym słodkim i soczystym jabłkiem. Jogurty w tym przypadku są używane do głównych posiłków: śniadanie, lunch i kolacja. Cóż, między nimi możesz użyć jabłka.

Na wspaniały dzień rozładunku brzucha wystarczy tylko trzy szklanki jogurtu.

Wskazówka! Zalecamy kupowanie fermentowanych produktów mlecznych, przynajmniej dla różnych diet, wyłącznie w sklepach rolniczych. Na rynkach istnieje ryzyko zakupu produktu o dużej zawartości tłuszczu lub zbyt świeżego, aw supermarketach prawdopodobnie natkniesz się na jogurty z dodatkami. W tych samych sklepach rolniczych opisane są wszystkie warunki przechowywania i właściwości produktu.

Rozładuj ciało: twaróg

Nie mogliśmy zignorować tego produktu mlecznego, który jest również bardzo popularny, jeśli chodzi o metody odchudzania. Twaróg jest raczej specyficznym produktem, zarówno pod względem smaku, jak i właściwości, dlatego warto rozważyć nieco więcej twarogu.

Plusy

Twaróg ma to, czego nie posiadają wszystkie poprzednie opcje - dużą ilość białka. Gwarantuje to nie tylko brak głodu, ale także spalanie masy tłuszczowej, podczas gdy mięśniowy, przeciwnie, wraca do normy. Nie możemy jednak zapominać, że całkowicie beztłuszczowy twaróg w czasie postu staje się silnym zaburzeniem metabolicznym, na co nie możemy pozwolić.

Twaróg ma to, czego nie mają wszystkie poprzednie opcje - dużą ilość białka

Wady

Można już zgadywać, jaka jest wada w diecie mono serowej. Szczególnie dotyczy to kobiet, które przekroczyły już trzydzieści pięć lat. To prawda, że ​​jest dla nich sposób: wystarczy kupić tylko granulowany twaróg, uzupełniony owocami, a najlepiej suszonymi owocami.

Menu

Na dzień postu na twarogu potrzebujesz czterystu gramów twarogu o zawartości tłuszczu co najmniej półtora i nie więcej niż 1,8 procent oraz świeżego zielonego słodkiego jabłka. Każdy posiłek zjedz porcję twarogu z plasterkiem jabłka.

Na dzień postu na twarogu potrzebujesz czterystu gramów twarogu o zawartości tłuszczu co najmniej półtora i nie więcej niż 1,8 procent.

Wskazówka! Aby oczyścić organizm tak intensywnie, jak to możliwe, należy pić co najmniej dwa litry wody pitnej przed każdym posiłkiem.

Kasza gryczana lub ryż, proszę pani!

Innym popularnym sposobem na post na odchudzanie są różne opcje gryki lub ryżu. Tutaj musisz gotować i gotować, a także brać inne produkty. Obie opcje są często pisane w jednym punkcie, ponieważ mają w przybliżeniu te same właściwości, zalety i wady. Weźmy te mini-diety.

Plusy

Oba zboża są bardzo pomocne w dostarczaniu organizmowi wszystkich niezbędnych mikroelementów i substancji do prawidłowego odżywiania. Kasza gryczana ma niewielką przewagę, ponieważ jej połączenie z kefirem niezwykle dobrze oczyszcza cały przewód pokarmowy ze stojących produktów rozkładu i usuwa wszelkie ciężkości w żołądku. Ale ryż jest lepszy niż gryka usuwa wodę z organizmu i całkowicie eliminuje szkodliwe toksyny.

Połączenie gryki z kefirem niezwykle dobrze oczyszcza cały przewód pokarmowy ze stojących produktów rozkładu i łagodzi wszelkie ciężkości w żołądku

Wady

Ponadto, być może, uczulenie na którykolwiek z produktów, który można znaleźć w odosobnionych przypadkach na całym świecie, nie było żadnych szczególnych braków w tej diecie. Jedyną opcją, w której nie powinno się spędzać takich dni postu, są problemy z zaparciami, jednak w tym przypadku nie można spędzić tylko dni z ryżem, można jeść grykę.

Menu

Do dni gryki potrzebna jest szklanka gryki, wstępnie napełniona przez noc dwiema szklankami wrzącej wody i pozostawiona zamknięta aż do rana, i jeden litr 1% kefiru, jeśli można z niej korzystać. W tej diecie jesz tylko trzy razy dziennie, myjąc ją kefirem.

Ryż lepiej niż gryka usuwa wodę z organizmu i całkowicie eliminuje szkodliwe toksyny.

Dni ryżowe wymagają również szklanki ryżu, ale już wypełnione szklanką przegotowanej wody, gotowane przez minutę, filtrowane i ponownie gotowane, ale już w dwóch szklankach wody i pełnej gotowości. Powinien być również spożywany przez trzy posiłki.

Wskazówka! Rób te diety nie tak często, ponieważ są one nadal dość trudne do tolerowania przez organizm.

Dni postu na odchudzanie: recenzje

Prawdopodobnie chcesz wiedzieć, jak skuteczne są dni postu przedstawione w naszym artykule na temat utraty wagi. I chociaż opcje postrzegania diety ciała są bardzo indywidualne, informacja zwrotna jest zawsze pozytywna.

Anna: Poszczę dni, które robię trzy lub cztery razy w miesiącu, próbuję bez przerw. Dlatego utrzymuję wagę dobrze na jednej cyfrze. Oczywiście kilogramy nie mogą okresowo nie wracać, ale około jednego kilograma, konsekwentnie czyszczę. Siedzę na gryce z ogórkami, a wiesz, głód wcale nie jest odczuwany, z wyjątkiem pierwszej pary razy. Ale niezrównana łatwość.

Alevtina: Nie znam diety łatwiejszej na dzień kefir-jabłko. Jest bardzo łatwo tolerowany, a nawet smaczny. I rzeczywiście, na początku tracisz nie więcej niż 400 gramów, ale potem idzie znacznie szybciej, a za półtora miesiąca uzyskuje się przyzwoity minus cztery kilogramy. Okazuje się absolutnie nie wyczerpująco, ale bardzo przyjemnie, nawet do pewnego stopnia uzyskujesz zależność od takich dni, bo wtedy czujesz się świetnie.

Dni postu dadzą ci przerwę w ciele

Natalia: Świetnie nadaje się do diety z kefirem i bananami. Tak jak jem cztery kawałki dziennie i piję wieczorem jedną filiżanką, natychmiast staje się łatwiejsze. Nie czuję się głodny, ale idzie prawie do kilograma. Próbowałem oczywiście bardzo dni kefiru, ale potem chcę jeść więcej.

Olga: Siedzę na przemian, potem na jabłku, a potem na rozładowaniach kefiru. Pomaga w czyszczeniu! Aby pomóc dietom wziąć środek przeczyszczający lavacol w celu oczyszczenia jelit. Nie zrobiłem tego na początku i było trochę trudniej, więc radzę. Jest znacznie lepszy i przyjemniejszy niż używanie lewatywy.

Lisa: Moim ulubionym jest dieta ryżowa. I lubię ryż zmieszany z warzywami. W przypadku ryżu wystarczy dodać około 150 gramów niektórych warzyw, można nawet zjeść sałatkę. Ale jako obiad powinieneś pić kefir, a wtedy będziesz całkowicie szczęśliwy. Osobiście tracę do dwóch kg na takiej diecie, jeśli robię to raz w tygodniu. Nawiasem mówiąc, warto wziąć ryż brązowy, więcej korzyści z niego.

Anastasia: I siedzę na dość niezwykłym rozładowaniu. Mam sokowirówkę w moim domu, więc codziennie spędzam zmartwychwstanie z sokiem. Wyciągam owoce, warzywa i jagody, które znajduję i ściskam. Najlepsze jest to, że otrzymuje się je z jabłek, pomarańczy i marchwi, kilogram odchodzi stabilnie. Oprócz smacznych napojów dostaję lekkie ciało i kilka witamin na następny tydzień. Jestem szczęśliwy jako słoń.

Pin
Send
Share
Send
Send