Moda

Najseksowniejsza cecha w każdym znaku zodiaku: Wiem, jak cię uwieść!

Pin
Send
Share
Send
Send


Oczywiście istnieje pewna wspólnota energetyczna między ludźmi urodzonymi w określonym czasie. W związku z tym istnieją astrologiczne cechy charakteru, które generują chemię związków, przyciągając na poziomie podświadomości. Dlaczego istnieje nieodparty pociąg do pewnego rodzaju ludzi i co jest najseksowniejszą cechą każdego znaku zodiaku, pomoże zrozumieć długoterminowe obserwacje astrologiczne.

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Seksualność Straight Aries ujawnia się, gdy szczerze mówi o swoich uczuciach, wypełniając każde słowo niepohamowaną ognistą energią. Bardzo ważne jest dla niego, aby powiedzieć, co czuje, tu i teraz. Taka otwartość i wigor, wraz z impulsywnością, wzbudzają w innych niepowstrzymane pragnienie bliskości. Nawet jeśli Aries milczy, jego szczery wygląd emanuje pasją. Taka szczerość, podobnie jak hipnoza, przyciąga innych.

Byk (21 kwietnia - 21 maja)

Uwodzicielski Byk jest ulubieńcem Wenus. Wie dużo o miłości i przyjemności. Seksualność znaku przejawia się w uporze, który pomaga osiągnąć oszałamiający sukces na froncie miłości. Z uporem wygrywa serce, a ten nacisk, przyprawiony romantyzmem i niesamowitym ziemskim magnetyzmem, w ciągu kilku sekund powoduje ogniste uczucia z przeciwnej strony. Atrakcyjność Byka osiąga swój punkt kulminacyjny, gdy czuje się odwzajemniony. Potem staje się troskliwy i delikatny, gotowy do położenia co najmniej połowy świata u stóp drugiej połowy.

Bliźnięta (22 maja - 21 czerwca)

Atrakcyjną cechą Gemini jest niespójność ich niespokojnej natury: zachowują się inaczej w tej samej sytuacji. Ta irracjonalność intryguje i fascynuje, wzbudzając nieodparty pociąg seksualny. Dwoistość natury, wraz z pomysłowością, światową mądrością i wysoką inteligencją, pozwalają Merkurianom połączyć w sobie cechy, które nigdy nie mogą się dogadać w zwykłej osobie. Jak diament przywołują przeciwną płeć, która w każdym obliczu swojej namiętnej natury znajduje idealną linię.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Zamknięty rak, podobnie jak kwiat lotosu, jest w pełni ujawniony podczas namiętnego seksu. Ich zmysłowość, wraz z tendencją do zmiany, może w najzimniejszym sercu powodować niepohamowaną atrakcyjność. Nowotwory są niepoprawnymi maksymalistami nawet podczas fizycznej bliskości. Odczuwają to ci, wokół których tak miła perspektywa. Zmienność zwiększa tajemniczość i duchową głębię Raka, tworzy niezmiennie intrygującą atmosferę wokół nich i zwiększa ich seksualność do niewiarygodnego poziomu. Nowotwory nie wiedzą, co zrobić z ich niekonsekwencją, więc często czują się bezradni. Dla silnego partnera taka niezdolność do poradzenia sobie jest również atrakcyjna seksualnie.

Leo (23 lipca - 21 sierpnia)

Królewska i szlachetna natura Lwa jest solidną pokusą. Są jak Słońce, ogrzewają wszystko i wszystkich wokół, hojnie obdarzając partnera mocą swojej pasji. Ich urok jest tak silny, że łatwo jest im natychmiast wywołać reakcje płci przeciwnej. Swoim imperialnym majestatem Leo emanuje niepohamowaną energią seksualną, której płyny podbijają ciała i serca tych wokół. Lubi być hojny we wszystkim, włącznie z seksem. Odwaga i lekkomyślność Leo jest również podniecona, ponieważ z takim partnerem zawsze czujesz się chroniony.

Panna (22 sierpnia - 23 września)

Przedstawiciele tego znaku są skłonni do idealizmu. Jest to charakterystyczny pedantyzm, wgląd i zewnętrzny chłód, za którym kryje się namiętna natura. Ta krystaliczna czystość, wzmocniona racjonalnym podejściem do życia i wysokim poziomem inteligencji, pobudza podświadomość, ponieważ partnerzy oczekują tego samego idealnego seksu i relacji z Panny. Faktem jest, że Virgo zwróciło uwagę na kogoś, już zwiększa samoocenę, aw konsekwencji zwiększa pragnienie, ponieważ przedstawiciele tego znaku nie spieszą się z oddaniem pasji. Panna-kobieta ekscytuje mężczyzn leniwym spojrzeniem i mierzonymi ruchami, podkreślając jej kobiecość. Dziewiczy mężczyzna ze swoją galanterią i głęboką wiedzą o kobiecej duszy wprowadza słabszy seks do umysłu, wypełniając ich ciała pragnieniem bliskości.

Wagi (24 września - 23 października)

Poziom hormonów przewraca się, gdy niespokojna i aktywna waga może kontrolować swoją energię seksualną. A wszystko dlatego, że są wyraźnie dostosowane do przyjemności seksu. Kiedy Libra dostaje smakołyka błogości, namiętność przestaje prowadzić ciało. I wtedy zaczyna się kolejna gra, której wyniku sami nie wiedzą. Jednocześnie Libra jest pewna siebie i charakteryzuje się empatią i wnikliwością: wiedzą, jak czuć partnera w subtelny sposób, co zwiększa ich pociągający urok.

Scorpio (24 października - 22 listopada)

Tajemnica Scorpio napędza tych, którzy lubią nieustannie rozwiązywać niektóre zagadki i jest w stanie napięcia nerwowego. Relacje z nim nie są proste: zawsze będzie tajemnica, która wabi partnera w jego sieci, nie pytając, czy tego chce. Taka całkowita dominacja Skorpiona nad myślami i uczuciami, wzmocniona naturalną hipnozą i seksualnością tego znaku, pobudza, wciągając w tajemniczy świat przyjemności cielesnych. W tym przypadku miłość do dominacji i władzy z powodzeniem łączy się w Skorpionach z wrażliwością i dobrą naturą z wybranym.

Strzelec (23 listopada - 22 grudnia)

Szczerość towarzyskiego Streltsowa często graniczy z chamstwem, ale to ona wysyła światu te płyny, które prowadzą z pół obrotu. I w połączeniu z niepokojem i błyskotliwym umysłem Strzelca, bezpośredniość ognia jest często postrzegana przez innych jako brutalna burza, więc łatwo podbija niezdobyte fortece, dając swoim „jeńcom” fajerwerki niesamowitych emocji. Miłość do podróży i odkryć, które są charakterystyczne dla niestrudzonego Strzelca, sprawiają, że jego wizerunek jest atrakcyjny w oczach płci przeciwnej.

Koziorożec (23 grudnia - 20 stycznia)

Duch rywalizacji prowadzi roztropnego i praktycznego Koziorożca we wszystkich dziedzinach życia, czyniąc go nieustraszonym. Nieokiełznana pasja do zwycięstwa i chęć bycia pierwszym za wszelką cenę w ciągu kilku sekund rozgrzewa krew powściągliwego Koziorożca i podnieca innych. Maniakalna celowość wpływa magnetycznie na pragnienia innych. Przyciąga również troska Koziorożca o krewnych, która dla partnerów staje się idealnym kochankiem.

Wodnik (21 stycznia - 18 lutego)

Obsesja wolności tworzy w Wodniku niewyczerpane źródło energii seksualnej, która jak tęcza oczarowuje innych. Wynalazek i nietolerancja na wszelkie ograniczenia charakterystyczne dla Wodnika, rozpalają niewyczerpaną ciekawość i pasję płci przeciwnej. Przedstawiciele tego znaku są zawsze widoczni w tłumie: ubrany jest w odważne ubrania, zachowuje się z łatwością i wyzwoleniem, jego oczy płoną i śmiało patrzą w przyszłość. Wodnik przyciąga swoją oryginalnością, a nawet osobliwościami.

Ryba (19 lutego - 20 marca)

Wydaje się, że artystyczne i głębokie ryby wiedzą wszystko o tym świecie, ponieważ zachowują się tak powoli i miarowo. Posiadając błyskotliwą intuicję, są w stanie „płynąć z prądem”, rzucając spojrzenie na szalejący świat pasji. Spokojna i obojętna na romantyczne Ryby, wraz ze sztuką uwodzenia, emituje niewyczerpaną energię, którą chce się opanować w szaleństwie. Przez to przyciągają romantyczne natury, stając się dla nich obiektem pożądania.

Seksualność znaków manifestuje się inaczej, ale w każdym z nich jest coś wspólnego, które magnetycznie wciąga się w świat zmysłowej przyjemności. Znając swoją cechę zodiaku, która w niekontrolowany sposób przyciąga innych, łatwiej jest zrozumieć własne „ja” i znaleźć harmonię ze światem wokół ciebie.

Pin
Send
Share
Send
Send