Moda

Jasna i stylowa sukienka w paski (50 zdjęć) - Trend 2018

Pin
Send
Share
Send
Send


Pasiasta sukienka to świetny pomysł zarówno na strój plażowy, jak i strój do druku.

Jeśli zdecydujesz się na zakup modnej sukienki z paskami, zdjęcia aktualnych modeli pomogą Ci wybrać styl w zależności od rodzaju figury. W 2018 r. Projektanci oferują wiele możliwych opcji, więc nawet pełne dziewczyny mogą sobie pozwolić na takie ubrania. Jak więc wybrać sukienkę, aby paski nie uczyniły sylwetki cięższą? Rzućmy okiem na aktualne modele i zapoznajmy się z zaleceniami stylistów do łączenia ubrań z butami i akcesoriami.

Projektanci oferują wiele możliwych opcji, więc nawet dziewczyny z niedoskonałymi postaciami mogą sobie pozwolić na takie ubrania.

Pasek wygląda romantycznie i interesująco.

Ten druk nie wychodzi z mody od wielu lat

Co mogę nosić z pasiastą sukienką?

Paski odzież często kojarzy się z więźniami, marynarzami, klaunami. Ostatnio jednak zmieniły się trendy. Ważne jest, aby nauczyć się nosić pasiastą sukienkę, aby niepożądane porównania nie wystąpiły. Dowiedzmy się razem, z jakimi kolorami połączyć takie ubranie, a jakie akcesoria do uzupełnienia, aby nie przeciążać obrazu.

Czarno-biały pasek harmonijnie współgra z monofonicznym blatem. Wybierz więc sweter bez wzorów.

Buty w kolorze cielistym. Są bardzo popularne i są uważane za istotne w tym sezonie.

Jako dodatek możesz wybrać szalik w neutralnym kolorze, na przykład beżowy, piaskowy lub szary. Ta zasada dotyczy również portfela.

 • Czarno-biały pasek harmonijnie współgra z monofonicznym blatem. Dlatego wybierz sweter bez wzorów. Możesz wybrać jasne kolory, na przykład czerwony, karmazynowy, zielony.
 • Buty w kolorze cielistym. Są bardzo popularne i są uważane za istotne w tym sezonie.
 • Jako dodatek możesz wybrać szalik w neutralnym kolorze, na przykład beżowy, piaskowy lub szary. Ta zasada dotyczy również portfela.
 • Jeśli chcesz uzyskać lekki letni wygląd, połącz sukienkę w kolorze niebieskim z czerwonymi butami lub torebką. Uzyskaj modny styl morski.
 • Noś kolorowe paski z prostym topem i butami. Rozważ kolory. Jeśli jest niebieski odcień, buty w sandałach pasują. Aby uzyskać dyskretny wygląd, połącz wielobarwny nadruk z bielą lub beżem.

Jeśli chcesz uzyskać lekki letni wygląd, połącz sukienkę w kolorze niebieskim z czerwonymi butami lub torebką. Uzyskaj modny styl morski.

Noś kolorowe paski z prostym topem i butami.

Jeśli boisz się kupić pasiastą sukienkę, bo nie wiesz, gdzie ją założyć, możesz odrzucić wszelkie wątpliwości: ten element garderoby nadaje się na letnie spacery, wycieczki na plażę. Surowy styl to idealna kobieta biznesu do pracy biurowej.

Pamiętaj, że ważne jest, aby nie przeciążać obrazu. Dlatego unikaj kombinacji z ubraniami w geometryczne wzory, kwiatowy nadruk lub kropki. Takie kombinacje są odpowiednie w skrajnych przypadkach, ale nie w sukience.

Ten element garderoby nadaje się na letnie spacery, wycieczki na plażę.

Surowy styl to idealna kobieta biznesowa na co dzień w biurze

Pamiętaj, że ważne jest, aby nie przeciążać obrazu. Dlatego unikaj kombinacji z ubraniami w geometryczne wzory, kwiatowy nadruk lub kropki.

Wskazówka! Z dowolnym paskiem idealnie pasuje do dżinsów. Dlatego kurtka dżinsowa lub trampki doskonale uzupełniają luźny kokardkę.

Wybierz strój zgodnie z rodzajem figury

Dlaczego dziewczyny boją się pasków? Ponieważ wierzą, że pasek wizualnie zwiększa głośność. Ale to stwierdzenie jest tylko częściowo poprawne. Rzeczywiście, za pomocą takich ubrań możesz zwiększyć niektóre części ciała. Ale jeśli zrobisz to poprawnie, poprawisz swoją figurę i pozytywnie podkreślisz jej zalety.

Dlaczego dziewczyny boją się pasków? Ponieważ wierzą, że pasek wizualnie zwiększa głośność

Rzeczywiście, za pomocą takich ubrań możesz zwiększyć niektóre części ciała.

Ale jeśli zrobisz to dobrze, poprawisz swoją figurę i pozytywnie podkreślisz jej zalety.

Jak wybrać sukienkę według typu figury?

 • Gruszki damskie Należy wybrać poziomy pasek, aby wizualnie rozszerzyć górną część. W takim przypadku wybierz taką sukienkę, aby spód był monotonny. Na przykład w przypadku łuku letniego korzystne będzie spojrzenie na produkt z jasną spódnicą, na przykład różową i czarno-białą górą. Długość produktu może być dowolna. Twoja postać stanie się bardziej proporcjonalna i smukła.
 • Typ Apple Styliści zalecają zwracanie uwagi na ukośne pasy, które w środku produktu znajdują się w postaci diamentu. Skupiasz się więc na talii i nadajesz mu wygląd klepsydry.
 • Dziewczyny z odwrócone proporcje trójkąta Zaleca się wybór wzoru sukienki z monofonicznym blatem i poziomej pasiastej spódnicy. Więc wizualnie zmniejszasz powierzchnię klatki piersiowej i linię ramion.

Kobiece gruszki powinny wybrać poziomy pasek, aby wizualnie rozszerzyć górną część. W takim przypadku wybierz taką sukienkę, aby spód był monotonny.

Styliści Apple zalecają zwracanie uwagi na ukośne pasy, które mają kształt rombu w kierunku środka produktu.

Dziewczęta o proporcjach odwróconego trójkąta zaleca się wybrać projekt sukienki z monofonicznym blatem i poziomą pasiastą spódnicą

Pamiętaj, że jeśli wybierzesz odpowiednie ubrania dla danego typu figury, możesz ukryć wady ciała i podkreślić jego zalety. Jest to bardzo ważne dla kobiety, która obserwuje jej wygląd.

Wskazówka! Nie przesadzaj z paskami. Jeśli dodasz paski do tej sukienki, przeładujesz obraz. Dlatego załóż zwykły szal lub sweter.

Paski drukowane w całości

Błędna opinia jest taka, że ​​kobiety z nadwagą robią jeszcze bardziej pasiasty nadruk. Oczywiście właścicielom szczupłej sylwetki łatwiej jest wybrać sukienkę, ale możemy uniknąć pomyłek w wyborze pasków, a wręcz przeciwnie, sprawić, że sylwetka będzie cieńsza i łatwiejsza wizualnie.

Aby ukryć pełne biodra, sukienka powinna być z rozkloszowaną lub trapezową poziomą spódnicą w paski

Gładkie przejście pasków od szerokiego do wąskiego wygląda atrakcyjnie

Sukienka z koszuli o niskiej zawartości tłuszczu. Wydruk musi być pionowy

Dla pełnoletnich dziewczyn styliści zalecają rozważenie następujących czynników:

 • Aby ukryć pełne biodra, sukienka powinna mieć rozkloszowaną lub trapezową spódnicę w paski. Gładkie przejście pasków od szerokiego do wąskiego wygląda atrakcyjnie. Wierzch produktu powinien być stały. Uniwersalny kolor - czarny. Dynamika druku maskuje pełnię bioder.
 • Sukienka z koszuli o niskiej zawartości tłuszczu. Wydruk musi być pionowy. Lepiej wybrać wąskie paski, które wizualnie pociągają sylwetkę. Połącz ubrania z jednokolorową kurtką, zwłaszcza jeśli masz brzuch.
 • Unikaj chudych rzeczy i dużych pionowych pasków.
 • Jeśli nie masz talii, ukośne pasy pomogą Ci. Efekt wzrośnie, jeśli zwężą się w talii.

Unikaj obcisłych przedmiotów i dużych pionowych pasów.

Jeśli nie masz talii, ukośne pasy pomogą Ci. Efekt wzrośnie, jeśli zwężą się w talii

Ciężarne kobiety trudno nazwać grubymi, ale przyszłe matki nadal często próbują ukryć brzuch. W tym przypadku wygląda dobrze przestronna sukienka

Ciężarne kobiety trudno nazwać grubymi, ale przyszłe matki nadal często próbują ukryć brzuch. W tym przypadku przestronna sukienka z ukośnym pasem czarnego lub niebieskiego wygląda dobrze. Wybierz długość podłogi. Nawiasem mówiąc, maksymalny produkt dodaje kobiecości, lekkości i romansu do obrazu.

Z powyższego można wywnioskować, że pełne ciała młode panie wyglądają korzystnie w sukience w niezbyt dużym pasie. Dlatego nie pozbawiajcie się przyjemności noszenia pięknych modnych rzeczy.

Wskazówka! Pamiętaj, że paski na ubraniach są bardzo podstępne. Z ich grubości, lokalizacji, koloru, kontrastu obraz może zostać całkowicie przekształcony. Jest to szczególnie widoczne na niedoskonałej figurze. Dlatego lepiej jest przymierzyć sukienkę przed zakupem.

Pas pionowy lub poziomy?

Istnieje pogląd, że pionowe pasy są cienkie, a poziome paski rozszerzają się. Ale spieszymy się, aby zapewnić, że jest to zwykły mit. Właściwie prawidłowe proporcje figury uzyskuje się właśnie z powodu linii poziomych. Podkreślają talię i klatkę piersiową.

Uważa się, że pionowe pasy są cienkie, a poziome, przeciwnie, poszerzają się

Właściwie prawidłowe proporcje figury uzyskuje się właśnie z powodu linii poziomych. Podkreślają talię i klatkę piersiową

Duże linie sprawiają, że postać jest cięższa i sprawia, że ​​jest ona cięższa. Dlatego są one przeciwwskazane dla dziewcząt, które chcą wyglądać łatwo i elegancko

Co z pionowymi paskami? Duże linie sprawiają, że postać jest cięższa i sprawia, że ​​jest ona cięższa. Dlatego są one przeciwwskazane dla dziewcząt, które chcą wyglądać łatwo i elegancko. Ale nie porzucaj całkowicie tego druku. Jeśli masz cienki wygląd, ta kolorystyka zwiększy objętość. Ale jeśli wybierzesz niewłaściwy styl ubierania się, istnieje ryzyko, że staniesz się bezkształtną beczką.

Wąski pionowy pasek pomaga ukryć kilka kilogramów. Ale w tym przypadku ubrania nie powinny być zbyt szerokie. Lepiej też odmówić dopasowania produktów. Wybierz coś pomiędzy.

Wąski poziomy pasek wyszczupla grube kobiety. Dlatego ten wydruk jest najlepszym rozwiązaniem. Ukośne paski nadają się również do każdego kształtu. Wybierz produkty z rzadkim powtarzaniem wydruku. Należy pamiętać, że zbyt wąski pasek może wzburzyć oczy, co nie zwiększa atrakcyjności obrazu.

Wąski pionowy pasek pomaga ukryć kilka kilogramów.

Chcąc ukryć kilka kilogramów, twoje ubrania nie powinny być zbyt szerokie. Lepiej też odmówić dopasowania produktów. Wybierz coś pomiędzy

Świetne rozwiązanie na sukienkę - połączenie różnych pasków

Szeroki pionowy pasek nadaje się tylko dla dziewczyn o idealnej figurze.
Doskonałe rozwiązanie dla sukienki - połączenie różnych pasków. Można łączyć ukośne, wąskie, szerokie, poziome i pionowe paski. Rozważ ich lokalizację, aby poprawić ich kształt.

Klasyczna opcja jest uważana za dwukolorowy czarno-biały pasek. Ale jeśli chcesz się wyróżniać, wybierz kombinację różnych kolorów. Projektanci oferują kombinacje żółto-niebieskie, pomarańczowo-fioletowe, szaro-różowe. Wielokolorowy wydruk wygląda jasno i nietypowo. Michelle Obama nieustannie udowadnia to za pomocą swojej stylowej białej sukni, ozdobionej czerwonymi, niebieskimi, szarymi i żółtymi liniami, które dynamicznie zwiększają się do brzegu.

Szeroki pionowy pasek nadaje się tylko dla dziewczyn o idealnej figurze.

Klasyczna opcja jest uważana za dwukolorowy czarno-biały pasek.

Stylowe kamizelki szczególnie przydatne w lecie

Wskazówka! Bez względu na sylwetkę ważne jest, aby pasek nie rozciągał się na ciele. Mocny nadruk tworzy dysharmonię w sylwetce.

Modne style w 2018 roku

Aby wyglądać modnie i stylowo, nie wystarczy tylko wybrać nadruk i skutecznie połączyć sukienkę z innymi elementami garderoby. Ważne jest również, aby wziąć pod uwagę projekt i styl produktu. Szczególnie projektanci w tym roku zdobywają ciekawe oryginalne rozwiązania w swoich nowych produktach.

Sukienka o symetrycznym wzorze zaskakuje wyobraźnię. Jego chip jest w grze w różnych kierunkach zespołów. Wygląda stylowo i kobieco

Skomplikowany łamany projekt stworzony z falbankami na sukience

Sukienka na podłodze daje obraz kobiecości

 • Sukienka o symetrycznym wzorze zaskakuje wyobraźnię. Jego chip jest w grze w różnych kierunkach zespołów. Wygląda stylowo i kobieco.
 • Złożony złamany wzór jest tworzony za pomocą falbanek na sukience. Wielokierunkowe paski na półprzezroczystej tkaninie dodają wielowarstwowy produkt. Okazuje się lekki i zwiewny obraz.
 • Sukienka z kapturem na zdjęciu wygląda oryginalnie i bardzo nietypowo. Nadaje się na spotkania z przyjaciółmi i na romantyczne spacery. Kolorowe przyciski i małe sprzęgło w tym samym zakresie pomogą rozjaśnić obraz.
 • Asymetria to prawdziwy trend sezonu. Dwuwarstwowa sukienka z różnymi draperiami i paskami w kształcie promienistej wiązki wygląda oryginalnie i modnie. Zgrywanie spódnicy dodaje lekkości i pewnego uroku obrazowi.
 • Dwuwarstwowa sukienka to nowe rozwiązanie od projektantów. Rolę pierwszej warstwy odgrywa sukienka w czarno-białe paski. Od góry załóż dzianą półprzezroczystą sukienkę w nagich odcieniach. Asymetryczna serweta dodaje oryginalności i jasności obrazu.
 • Innym żywym przykładem oryginalnego stylu jest sukienka o złożonym kroju. Jedno ramię otwarte, opadające podłogi, zamknięty dekolt i lekko otwarte plecy sprawią, że Twój wygląd będzie naprawdę niezwykły i interesujący.
 • Transformująca sukienka może być noszona na trzy różne sposoby. Góra jest łatwa do modyfikacji i można uzyskać trzy różne obrazy: z zamkniętym topem w kształcie krzyża, otwartymi ramionami bez ramiączek i wiązanymi w talii.

Innym żywym przykładem oryginalnego stylu jest sukienka o złożonym kroju. Jedno ramię otwarte, opadające podłogi, zamknięty dekolt i lekko otwarte plecy sprawią, że Twój wygląd będzie naprawdę niezwykły i interesujący.

W zależności od stylu, pasiasta sukienka może wyglądać na biznesową lub romantyczną.

Takie stroje dobrze pasują do stylu casual.

Faliste paski tworzą romantyczny nastrój

Jak widzimy, projektanci oferują wiele modnych oryginalnych stylów. W sklepie Twojego miasta na pewno znajdziesz inne ciekawe modele. Nie bój się eksperymentować, ponieważ kobieta musi być zawsze wszechstronna i wyjątkowa.

Wskazówka! Wybierając styl sukni, nie zapomnij wziąć pod uwagę specyfiki ich wyglądu. Lepiej ukryć pełne ręce za rękawami i podkreślić piękną klatkę piersiową z uwodzicielskim dekoltem.

Sukienka w paski: opinie szczęśliwych właścicieli

Po przestudiowaniu zaleceń stylistów, nie wszystkie kobiety ryzykują zakup pasiastej sukienki, ponieważ ufają opinii zwykłych dziewczyn, które odważyły ​​się wypróbować produkt z takim drukiem.

Larisa, 25 lat: Mam krótką sukienkę z rękawami w środkowe paski. Z góry dziewczęta z nadrukiem. Ogólnie rzecz biorąc, bardzo podoba mi się produkt. Szkoda, że ​​rzadko mogę nosić, ponieważ długość nie odpowiada tak naprawdę obowiązującemu kodowi ubioru. A w biurze niestety spędzam prawie cały dzień.

Letnia sukienka na podłogę

Bezpłatna koszulka

Pas można podkreślić za pomocą pasa

Nieco rozchylone modele są odpowiednie dla właścicieli szerokich bioder.

Natalia, 48 lat: Od dawna chciałem kupić pasiastą sukienkę, ale zawsze uważałem, że nie pasuje do mnie. Tym bardziej młodym nie można mnie nazwać. Ale moja córka otworzyła internetowy sklep odzieżowy, więc istnieje możliwość wypróbowania każdej rzeczy. Teraz moim ulubionym zdjęciem jest długa luźna sukienka z niebieskimi ukośnymi paskami. Wygląda bardzo kobieco, jest wygodny i praktyczny.

Nadzieja, 32 lata: Jak dla mnie, pasiasty nadruk jest idealny na spacery po plaży. Mam luźną półprzezroczystą sukienkę. W połączeniu z niebieskim kostiumem kąpielowym wygląda świetnie.

Elvira, 19 lat: Zawsze podążam za modą, więc nie mogłem ominąć pasiastej sukienki. To prawda, musiałem wybrać styl na bardzo długi czas, ponieważ mam kilka dodatkowych kilogramów. Zatrzymała się przy modelu z monofonicznym blatem i pasiastą spódnicą. Linie, nawiasem mówiąc, rozciągają się od gorsetu do brzegu.

Sukienka w tym stylu może ukryć powstający brzuch u kobiet w ciąży.

Ciasna dzianinowa sukienka powinna wybierać smukłe

Sukienka T-shirt jest niezbędna w letnim upale

Maksymalna długość jest odpowiednia w tym sezonie.

Piękny model z otwartym tyłem

Wąski pasek w odstępach

Ciekawie wygląda na rękawach

Sukienka w paski z falbanami

Albina, 22 lata: Byłem bardzo zaskoczony modą w paski, ponieważ przypominają nudne kamizelki. Zmieniłem zdanie, kiedy przymierzyłem długą sukienkę na podłodze z pionowymi szerokimi paskami. Moja idealna postać wygląda niesamowicie.

Sukienka z paskami jest odpowiednia dla wszystkich dziewczynek i kobiet, ważne jest, aby wybrać odpowiedni styl i kształt pasków.

Obejrzyj film: Co założyć na WESELE jako gość damski PORADNIK (Listopad 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send