Moda

Jak rozstać się z żonatym mężczyzną: podporządkować serce umysłowi i podbić

Pin
Send
Share
Send
Send


Nie liczcie przekleństw, które legalne żony nazywają kochankami na głowie, oskarżając je o próbę kradzieży cudzego szczęścia, chciwości, braku moralności, a nawet porównywania młodych kobiet z przedstawicielami najstarszego zawodu. Żony można zrozumieć, ale kochanki mają trudności. Jeśli kopiesz głębiej, status „ukochanej kobiety” ma tak wiele wad, że czasem nie można przez nie przeważyć żadnej korzyści. A potem w głowie prędzej czy później przychodzi niezmienna „miłość nie może się rozstać”. Gdzie wstawimy przecinek?

Czy to naprawdę konieczne, aby zerwać związek?

Odwołajcie się do sumienia, powtarzajcie banalne prawdy o szczęściu, których nie możecie opierać na nieszczęściach innych ludzi, a my nie będziemy proponować zajęcia miejsca oszukanej żony. Jesteś już dużą dziewczynką i wszystko doskonale rozumiesz. Co więcej, takie myśli prawdopodobnie przyszły ci na myśl więcej niż raz, zmętniając nastrój, ale zniknęły bezpiecznie pod presją bardziej pozytywnych: „Kocham go!”, „Wszystko jest prawdziwe, nie to TAM”, „Moje serce nie zamówisz „... A jednak mały robak zwątpienia w to, jak rozstać się z żonatym kochankiem, nadal gryzł serce kochanka, inaczej nie byłbyś na tej stronie.

Spróbujmy dowiedzieć się, co przynosi zakazany związek - radość lub doświadczenie?

Żonaty a priori należy do drugiego

Plusy

 1. Jesteś oszczędzony od zwykłych. Spotkanie z ukochaną jest zawsze małym świętem, czymś wyjątkowym, długo oczekiwanym, odciętym od denerwujących bytovuhi. Nie musisz wyjmować śmieci i układać podłogi na loggii, to nie podkręca nosa z wczorajszego barszczu. Pozostaje tylko radość ze spotkania, choć na krótki czas.
 2. Pokazujesz sobie swoją miłość. Jeśli w związku małżonków liczba pocałunków, uścisków i namiętnych eksperymentów w łóżku nieuchronnie maleje, masz wszystko - jak po długiej rozłące. Nawet jeśli w rzeczywistości nie widziałeś dnia ani dwóch.
 3. Czujesz się kochany i pożądany, ponieważ człowiek nadal przychodzi do ciebie. I tak łatwo uwierzyć, że robi to z wielkiej miłości, a nie z chęci odwrócenia uwagi od rutyny rodzinnej lub po prostu dla dobrej zabawy z taką mądrą i piękną kobietą jak ty. Co poza tym nie widziało go z powodu drobiazgów, zawsze wesołych i zadbanych, w przeciwieństwie do żony w szlafroku i krzyczącej bandy dzieci.

Wady

 1. Bądźmy szczerzy, przytłaczająca większość kobiet, z wyjątkiem niewielkiego odsetka zaskakująco samowystarczalnych młodych pań, pielęgnuje nadzieję, że pewnego dnia przekwalifikuje się z kochanek na prawowitego małżonka. Niestety, statystyki nie są po twojej stronie: według jej obliczeń 75% żonatych mężczyzn nie ośmiela się opuścić swoich rodzin, a z pozostałych 25% prawie po połowie wraca do chwiejnego domu. W końcu, wraz z żoną zjadłeś ulubioną porcję soli, życie zostało zaaranżowane, dzieci zostały wychowane i musisz zacząć wszystko od nowa, a to nie jest fakt, że dżentelmen będzie w stanie to zrobić. Okazuje się, że po prostu dajesz mężczyźnie najlepsze lata, które możesz poświęcić na znalezienie bardziej godnego kandydata, a w końcu ryzykujesz zostaniem z niczym.
 2. Rutyna, której nie ma w związku, spada całkowicie na twoje delikatne ramiona. Nie, w przypadku dżentelmena możesz zostać poproszony o pomoc w sprawach krajowych, ale z reguły tak się nie dzieje. Ponadto, we właściwym czasie, mężczyźni mogą po prostu nie być w pobliżu - ponieważ ma własne życie.
 3. Pani pozostaje sama, nie tylko w obliczu trudności domowych. Spędza samotnie wakacje i weekendy, które mężczyzna musi oddać rodzinie. Oczywiście możesz odwiedzić rodziców lub pójść na imprezę z przyjaciółmi, ale nawet tam możesz być czarną owcą bez pary.
 4. Nie tylko małżonek cierpi na cudzołóstwo. Pani też musi pogodzić się z faktem, że prosto z ukochanego mężczyzny wchodzi w ramiona innej kobiety. A przynajmniej naiwnością jest wierzyć w historie, że w ich życiu nie ma już seksu, żona jest lodowata, a twoja droga regularnie nosi pas czystości poza progiem twojego mieszkania.
 5. Wreszcie opinia publiczna. Och, może zniszczyć życie nawet najbardziej niezależnych od nas! Rodzice potępiając westchnienie i pytając, czy mają szansę czekać na swoje wnuki, koledzy nie ufają sobie z dezaprobatą, zwykli znajomi nieśmiało milczą, warto oprzeć się na temat tabu. Wszystko to oczywiście jest kroplą w morzu, ale wyostrza kamień, a spotkania w tajemnicy wydają się początkowo romantyczne i atrakcyjne.

Recenzje byłych kochanek

Już dwukrotnie wkroczyłem na ten rake. Nie chcę nawet, żeby wróg to przeżywał, oni są tacy sami ... Chociaż żyją, wydaje się, w różnych częściach świata. Te same słowa, te same dary ... Drogie dziewczęta, nigdy nie dajcie się zwieść tym pustym obietnicom, nie możecie budować szczęścia na cudzym smutku, bez względu na to, jak to kocha.

Eolla

//www.nelubit.ru/viewtopic.php?t=564&start=242

Drogie dziewczyny, żonaty mężczyzna - to zawsze ból i masochizm, jeśli potrzebujecie mężczyzn tylko dla pieniędzy, być może jest to dla was do przyjęcia. Ale jeśli pragniesz miłości i zrozumienia, jeśli szukasz miłości i czułości, troski i cierpliwości, nie będzie to dla ciebie dobre, ponieważ nie czekał na ciebie i dawał siebie jeszcze dawno temu. Nawet jeśli czekałeś na rozwód, a on jest „jak gdyby” twój, uwierz, że nic go nie powstrzyma, gdy obok niego będzie piękna młoda dama jak ty. Piękne dziewczyny, tęsknota i samotność popychają nas do związków z żonatymi mężczyznami, ale wierzcie mi, żonaty mężczyzna to pierwsza fala łopaty do wykopania dziury za nieszczęśliwą miłość, ból i cierpienie, powtarzam, bez względu na to, jak wspaniały może być wasz związek.

Leina

//www.nelubit.ru/viewtopic.php?t=564&start=242

Mały był głupcem. Żonaty „żona jest zła, śpią w różnych pokojach, tylko dzieci trzymają, ale jej nie kocha, ale tylko ja”… Słuchałem, wierzyłem, uważałem się za królową. A teraz, po 7 latach, stałem się żoną innego, żyłem przez wiele lat, 2 dzieci, a potem - na tobie „Nigdy cię nie kochałem, ale kocham to, ona jest młodsza, nie ma dzieci, ona mnie rozumie”. Nie mów bumerangu? I wiem, dlaczego to mam.

komarik-marika

//www.nelubit.ru/viewtopic.php?t=564&start=242

Podsumowując. Pozostając w stanie kochanki, tracisz czas na niemal gwarantowane, nie obiecujące relacje, świadomie pozbawiając się możliwości założenia normalnej rodziny, regularnie tęskniąc za samotnością i przynajmniej głęboko, i zdajesz sobie sprawę, że zachowujesz się nieuczciwie wobec oszukanej żony. Nawet jeśli nie wierzysz w karmę, jest to nieprzyjemne uczucie. A w zamian - rzadkie spotkania, ta sama rzadka radość i zwodnicze uczucie, że „wciąż nie jesteś sam”. Czy warto?

Może nadszedł czas, aby poprawnie umieścić przecinek, wpisać w myślach „nie można kochać, zerwać” i poszukać kogoś, kto będzie gotowy dać ci bez śladu, a nie rzadkie skradzione minuty?

Spróbuj starego odbioru psychologów. Weź kartkę papieru, podziel ją na dwie części i napisz na wszystkich wszystkich zaletach swojej pozycji i na drugich minusach. A potem, porównując obie listy, szczerze odpowiedzcie sobie: ten związek jest najlepszy, co warto?

Jak rozstać się z żonatym mężczyzną, którego kochasz: na dwa sposoby

Po podjęciu wolicjonalnej decyzji, musisz być w stanie odpowiednio ją wdrożyć. Zwłaszcza, że ​​twój człowiek z pewnością będzie miał zastrzeżenia do tej sprawy. W trakcie kursu:

 • wzywa do twoich uczuć;
 • obietnice szybkiej zmiany;
 • oskarżenia w bezduszności.

... i wiele więcej. Wytrzymaj to wszystko i nie poddawaj się mocy każdej kobiety, zwłaszcza jeśli twoje uczucia do wybranego są silne. Aby uchronić się przed pokusą i niepotrzebnymi kłopotami, przemyśl swoje działania z wyprzedzeniem.

Odpowiednio odrywając związek, ocalisz nerwy i siłę psychiczną

Długa droga - dla tych, którzy nie potrafią powiedzieć „nie”

 1. Zacznij stopniowo zmniejszać liczbę spotkań, ale stale. Nie, nie, nie rozstajecie się, tylko dziś wieczorem przyjaciółka Kate poprosiła ze łzami w oczach, żeby pomogła jej namalować korzenie przed datą. A w piątek rodzice marzą o tym, by zabrać córkę do kraju. A w sierpniu idziesz z dziewczynami nad morze. Przy odpowiednim podejściu rozstanie nie może się wydarzyć jako takie, w pewnym momencie zdajesz sobie sprawę, że spotkałeś się po raz ostatni sześć miesięcy temu i nie planujesz wznowienia tajnych spotkań.
 2. Zostań kapryśny. Żądaj więcej znaków uwagi, narzekaj na samotność, zgłaszaj roszczenia. Niech czas spędzony z tobą przestanie wydawać się człowiekowi taką bajką.
 3. Mów rzadziej, bardzo sprzyja dystansowaniu. Pokaż mniej zainteresowania jego sprawami, a na temat kradzieży, która przytrafiła się człowiekowi w pracy, opowiedz swoją historię o złamanym gwoździu i głupim kolegi, który zepsuł twój zszywacz.
 4. Szukaj niedoskonałości u partnera. I nie mów, że jest doskonały, nie ma takich ludzi. Chrapanie, głośno ziewa, losowo rzuca obuwie uliczne, rozpryskuje pastę do zębów w lustrze, myjąc zęby, nie lubi psów ... Zacznij od małych, a wkrótce ta lista wzrośnie do niesamowitych rozmiarów i łatwiej będzie ci urzeczywistnić swój plan.
 5. Rozpocznij spokojne poszukiwanie nowego partnera, ale nie zaczynaj nowej powieści. Po prostu przyjrzyj się bliżej, bo inaczej, po pierwsze, ryzykujesz obraźliwą „prostytutkę!”, A po drugie, twoje zachowanie może być postrzegane przez mężczyznę jako próba pobudzenia jego zazdrości i zmuszenia go do walki o ciebie. Ale jeśli na horyzoncie pojawi się ktoś interesujący, znacznie łatwiej będzie umieścić ostatni punkt w historii poprzednich relacji.Przestań być miękki i zrozumiały

Za jednym zamachem - dla zdecydowanego i odważnego

Po prostu rozmawiaj z mężczyzną - równomiernie, bez groźby i napadów złości. Z pewnością często będziesz miał pokusę, aby podnieść głos lub pozwolić łzy, ale staraj się nie dawać sobie woli. Łatwe wyjaśnienie: żałujesz rozstania, dni spędzone razem są dla ciebie bardzo cenne, ale nie widzisz perspektyw tego połączenia, dlatego chcesz go położyć. Podkreślaj, że czujesz się źle i samotny, gdy ukochana osoba idzie do rodziny, nie chcesz spędzić całego życia na uboczu, a zatem spróbujesz urządzić swoje życie od nowa. Już bez niego.

Jeśli nie masz pewności, czy potrafisz powiedzieć wszystko, co jest konieczne, bez płaczu, podaj swoje myśli w liście. Ale nie próbuj podawać traktatu na 10 stronach! Po pierwsze, maksymalnie dwa będą wystarczające: jesteś wdzięczny za wszystko, szczerze go kochałeś, ale nadszedł czas, abyś poszedł dalej, dlatego życzysz szczęścia rodzinie byłego kochanka i nalegasz, abyś nie szukał więcej spotkań z tobą.

Zanurz się w depresji, użalanie się nad sobą, ostatnia rzecz

Następnie wyłącz telefon, zablokuj mężczyznę w sieciach społecznościowych, tymczasowo zerwij kontakty ze wspólnymi przyjaciółmi i zacznij się angażować. A najgorsze, co możesz zrobić w tej sytuacji, to położyć się na kanapie ze słoikiem lodów i łzawym melodramatem na ekranie. Wyjdźcie w ludzi! Idealnym rozwiązaniem byłoby podróżowanie do innego kraju lub miasta na dwa tygodnie, a jeśli nie ma takiej możliwości, wystawy, teatry, kursy mistrzowskie, jazda na rolkach w parku i chodzenie do kina dla super hitów (przypominamy, że romans jest teraz dla ciebie zabroniony) .

Dobrym sposobem na ułatwienie separacji będzie oczyszczenie domu ze wszystkich pamiątek związanych z wygnanym kochankiem, jak również zmiana wizerunku.

Wskazówki astrolog: jak podbiec z mężczyzną, biorąc pod uwagę jego znak zodiaku

Oczywiście, wszyscy Byk, Streltsov i Dev są tym samym grzebieniem, ale wspólne cechy charakteru u przedstawicieli tego samego znaku są wspólne. Jeśli lubisz astrologię, możesz spróbować zbudować zerwanie z mężczyzną, opierając się na radach gwiazd.

Kto rzucimy?

 1. Baran. Przeżywając pierwszy szok na myśl, że jest Jego! - odrzucony, Baran bardzo szybko przejdzie od miłości do jawnej wrogości. Aby nie sprowokować go do walki, staraj się unikać fraz, które naruszają zasługi Barana. Nikt nie jest winny twojej przerwy, wszystko było cudowne, ale taki jest los.
 2. Byk Obrażony Byk wychodzi po rozstaniu o zachodzie słońca, gdzie poświęca kilka dni na myślenie o tym, jak mądry, piękny i wspaniały jest, zastanawiając się, jak nie można tego docenić. Możesz rozegrać z nim rozstanie, upuszczając zdanie „jestem niegodny ciebie”. Byk zrozumie, zgodzi się i uspokoi.
 3. Bliźniacy. Jeśli chodzi o nich, nie możesz się zbytnio martwić. Zwykle zagłuszają bolesne emocje z luki, pogrążając się w życiu społecznym, gdzie wkrótce zaczynają szukać nowej dziewczyny. Dokładnie odwrotnie, rak może wybuchnąć, gdy usłyszysz nieprzyjemne wiadomości
 4. Rak. Twardy futerał. Być porzuconym Nowotwory nie wiedzą jak, przywołując pamięć przeszłości, grożąc samobójstwem i obiecując poprawić. Tutaj, jak w żadnym innym przypadku, należy wyrazić chęć rozbicia się na papierze, a następnie połknąć kartę SIM, odciąć kabel internetowy i położyć się na ciepłym piasku gdzieś w pobliżu oceanu.
 5. Leo Kiedy rozstanie naruszyło nie tylko czułe uczucia Leo, ale także jego dumę. Po pewnym cierpieniu sam zacznie planować zemstę, ale wrodzona szlachta sprawi, że przestanie. Więc twoim jedynym zadaniem nie jest zginanie kija, osiąganie obelg.
 6. Virgin Rozstanie z Dziewicą wymaga szczególnej delikatności, zbyt często przedstawiciele tego znaku obwiniają się. 3-4 razy podczas rozmowy, podkreśl: nie jest partnerem, z przyjemnością pozostaniesz z nim w innych okolicznościach, ale - niestety ...
 7. Wagi. Zakochaj się mocno. Z poważaniem pragniemy dobrego partnera, przypomnijmy sobie, jak wspaniałą kobietą jest żonaty i jak brzydkie było dla was oboje. Zwróć szczególną uwagę na przyzwoitość.
 8. Skorpion Obiekt złożony. Jeśli to możliwe, zrób z nim list lub zatłoczoną kawiarnię, gdzie twój partner będzie miał mniejsze szanse na zrobienie sceny. I odszedłszy od Scorpio, idźcie w stronę morza, do wioski, do przyjaciela mieszkającego w pobliskim mieście. To da „dawnemu” czas na ochłonięcie i uspokojenie, ponieważ w gniewie może nadal cię prześladować i budować pułapki.
 9. Strzelec. Być może jedna z najłatwiejszych opcji rozstania się bez obaw. Po prostu bądźcie spokojni, rozsądnie budujcie rozmowę, róbcie to bez oskarżeń, i jest całkiem możliwe, że w końcu zostanie wam powiedziane, razem z pożegnalnym pocałunkiem, swoimi rękami: „Dziękuję, kochanie, za wszystko, co się stało!” Ze Strzelcem łatwiej jest być po prostu przyjaciółmi
 10. Koziorożec nie lubi reklamować swoich uczuć, więc jest mało prawdopodobne, aby pozwolił zajrzeć do jego duszy podczas rozstania. Z reguły u niego wszystko idzie gładko, powściągliwie, prawie zimno, po czym Koziorożec zanurza się w pracy, lecząc rany, które otrzymał.
 11. Wodnik odpowiada na propozycję pozostawienia prawie tego samego co Koziorożec. Przekaż mu powody swojej separacji wyraźnie i odsuń się na bok, nie da ci żadnych dodatkowych problemów. Chociaż w głębi duszy doświadczysz tego, oszczędzaj swoje uczucia, bądź delikatny i starannie dobieraj słowa.
 12. Ryby długo zastanawiały się nad przyczynami tej luki, więc nie zdziw się nagłymi nocnymi rozmowami z pytaniem: „Rozumiem, że ci się nie podobało? A może to?” Możesz rozmawiać kilka razy, ale nie ma to większego sensu, człowiek Ryby nie uspokoi się tak szybko. Tylko jedno wyjście - czarna lista.

Perspektywy po zerwaniu z żonatym mężczyzną

Bądź przygotowany na to, że po raz pierwszy po przerwie będziesz żałował. Jest to naturalne, ponieważ im więcej miłych chwil miałeś w przeszłości z tym człowiekiem, tym silniejsze będzie pragnienie ich powtórzenia. Ponadto rola i strach przed samotnością odgrywają rolę, a - aby ukryć - zranioną dumę, ponieważ kochany nie pojawił się na progu z walizkami i manifestem: „Kochanie, zrozumiałem wszystko, wyznałem mojej żonie, a teraz jest twoja na zawsze!” Jak sobie z tym poradzić?

Pomyśl, że teraz możesz pisać życie według własnego scenariusza, nie koncentrując się na potrzebach człowieka, który nie doceniał cię na tyle, by uczynić go jedynym.

Pamiętaj, że możesz z czystym sumieniem szukać swojej połowy i nie czekać na pogodę nad morzem.

Poczuj ulgę, że nie musisz dzielić swojego życia z kłamcą. W końcu, nawet gdyby „były” dotrzymał obietnicy i rozstał się z żoną dla ciebie, który gwarantuje, że za rok lub dwa nie będzie szukał nowego ujścia w obliczu innego kochanka?

Mówi się, że Nicole Kidman, po przerwie z niewymiarowym Tomem Cruisem, wykrzyknęła: „W końcu mogę nosić buty na wysokim obcasie!” Może masz własne „buty”, których twój mężczyzna nie aprobował? Nadszedł czas, aby pozwolić sobie na wszystko, czego chciałeś, ale nie zrobiłeś tego wcześniej, aby nie popaść w konflikt z ukochaną osobą.

Każde rozstanie, bez względu na to, jak uważamy, że jest, zawsze boli. Odrywamy żywe nici, które wiążą nas z osobą, i żaden Novocain nie jest pod ręką, by stłumić doznania. Ale jeśli decyzja zostanie podjęta, trzeba ją ożywić, aby pójść dalej - w kierunku nowego związku, nowego, wolnego od tajemnic i wyrzutów sumienia życia, ku szczęściu.

Pin
Send
Share
Send
Send