Moda

Życie osobiste Jennifer Lopez: długa podróż silnej kobiety do szczęścia

Pin
Send
Share
Send
Send


Zmysłowy Portorykańczyk J. Law, który rozpoczął karierę jako dziewczyna dla tancerzy, z powodzeniem szturmuje listy przebojów przez ponad dwie dekady, osiedlając się na Hollywood Olympus i z powodzeniem pokonując tor w wielkim biznesie jako projektant mody i producent. Jej wielostronne talenty, niesamowita zdolność do pracy i - co możemy powiedzieć - pomagają jej wyglądać - pomóc jej osiągnąć sukces. Nic dziwnego, że utalentowane piękno zawsze cieszyło się większym powodzeniem z mężczyznami, a życie osobiste Jennifer Lopez regularnie stawało się własnością tabloidów.

Ohani Noa (Odjani Noa)

Nie mogliśmy powiedzieć, kto był obok gorącej urody Jay Lo, podczas gdy popularność dziewczyny nabierała rozpędu, ale pierwszym człowiekiem, któremu udało się wciągnąć obrączkę na palec Jennifer, był Kubańczyk daleko od showbiznesu, który pracował jako prosty kelner w jednej z restauracji w Miami. Widać, że widok Kupidyna tego dnia był w porządku, ponieważ strzała miłości przebiła serca pary prawie przez noc. Następnie nastąpiło pośpieszne małżeństwo w lutym 1997 r., Krótkie życie rodzinne i równie pośpieszny rozwód w styczniu 1998 r.

I choć samo małżeństwo trwało niecały rok, dawni kochankowie przez długi czas przypominali sobie o sobie: wtedy Jennifer odwołałaby swojego byłego męża z restauracji za malwersacje, Ohani pozwał byłą małżonkę, żądając jakiejś zapłaty, albo nagle usiadłaby nabazgrał paskudną książkę o życiu razem z gwiazdą i tylko cała armia prawników będzie w stanie stępić jego energiczny długopis ... Dopiero w 2007 r. było możliwe całkowite odcięcie tego gordyjskiego węzła

Sean Combs (P. Diddy)

Raper i producent Shawn Combs, lepiej znany jako Puff Daddy, złapał wokalistę w obcisłych ramionach, kiedy podjął się promowania swojej solowej kariery w 1999 roku. I J. Lo nie miał nic przeciwko temu, ponieważ Combs był w stanie się tym zająć: drogie futra, ekskluzywna biżuteria, diamenty spadały na piękny Portorykańczyk, świat przemknął obok przyciemnionych okien drogich samochodów i nie było imprez VIP w klubach. koniec.

Ale w końcu takie życie zaczęło męczyć dziewczynę i po mętnej historii z strzelaniną w następnym klubie Jay Lo zdał sobie sprawę, że nadszedł czas, aby zakończyć. Combs powinien być sprawiedliwy: podczas procesu podkreślił w każdy możliwy sposób, że jego dziewczyna nie ma nic wspólnego z fotografowaniem, więc Jennifer zdołała wydostać się z tej historii bez żadnych nieprzyjemnych konsekwencji dla siebie. Czy to z nieco nadszarpniętą reputacją dziewczyny, która może wejść w historię.

Chris Judd

Zrywając relacje z Combs, Jennifer zwróciła uwagę na tancerkę z jej grupy i bez zastanowienia dała mu nie tylko serce, ale i rękę. Albo porażka pierwszego porywczego małżeństwa nie nauczyła Latynosów, albo pasja okazała się silniejsza niż logika, albo aktywny i biznesowy J.Lo był znacznie bardziej romantyczny niż mogłoby się wydawać.

Tak czy inaczej, drugie małżeństwo piosenkarza poszło na uboczu: para otrzymała oficjalny akt małżeństwa we wrześniu 2001 r., A rozwód w czerwcu 2002 r. W prasie byli małżonkowie wysuwali mgliste argumenty na temat niezgodności postaci i twórczego sposobu każdy z nich powinien być ich własnym.

Ben Affleck

Jeden z najbardziej lubianych przez publiczne powieści J. Law obrócił się w tym samym roku 2002 z aktorem Benem Affleckiem. Wydawało się, że tym razem Fortune poważnie dążyła do połączenia dwóch kochających serc z silnymi więzami. Zaręczyny zostały oficjalnie ogłoszone, Jennifer poświęciła swój następny klip Jenny From The Block, a dziennikarze nazwali parę Bennifer, zręcznie łącząc połówki swoich nazwisk.

Niestety, Kupid też popełnił błąd: ślub, zaplanowany na 14 września 2003 r., Został odwołany bez żadnych wyjaśnień 13 września.

Mark Anthony

Najwyraźniej los w końcu uśmiechnął się niespokojna Jennifer lub dziewczyna zdołała się rozwodzić, stać się poważniejsza i podchodzić do wyboru następnego partnera z większą ostrożnością, ale czerwiec 2004 został ostatecznie oznaczony dla niej przez małżeństwo, które z powodzeniem przeżyło pierwszy rok małżeństwa dla kryzysu Jennifer. I drugi. I trzeci. I to pomimo faktu, że obecny miłośnik piękna, piosenkarz Marc Anthony, nie zdobył tytułu przykładnego mężczyzny z rodziny: zaczął spotykać się z J. Lo, będąc jeszcze w stanie rozwodu ze swoją pierwszą żoną, Dayanarą.

A jednak związek rozwijał się płynnie, para zaangażowała się we wspólną pracę, a nawet udała się w 2007 r. Na ogólną trasę koncertową, pod koniec której Jennifer ogłosiła ciążę, fascynując fanów. W lutym 2008 roku pojawili się bliźniacy Max i Amy, których pełne imiona to Maximilian David i Emma Maribel.. Jednak nawet obecność zwykłych dzieci nie powstrzymała dwóch kochających wolność gwiazd w pobliżu, aw 2011 roku obie odleciały. Według niektórych plotek niezdolność Marka do dogadania się z matką Jennifer Guadeloupe, która opiekowała się bliźniakami, była przyczyną tego, a dla innych - niezgody co do miejsca zamieszkania: powiedzmy, J. Law nie myślał o sobie poza Hollywood, a Mark rysował w Nowym Jorku. Cokolwiek to było, para utrzymywała dobre stosunki, byli małżonkowie są przyjaźni, kiedy się spotykają, a Mark bierze udział w wychowywaniu dzieci, chociaż nie zawsze wszystko idzie gładko.

Casper Smart

Jeśli Lopez był nieco znudzony jako pozytywna zamężna dama, to bez wątpienia spotkanie z tancerką Casper Smart przyniosło nowy impuls do życia w Puerto Rican. Młody kochanek (różnica między nimi miał 18 lat) wypełnił ich związek pasją, zazdrością, skandalem, pojednaniem i nowymi kłótniami, chociaż udało mu się dobrze dogadać z dziećmi gwiazdy.

Rzucanie falami burzliwych namiętności trwało około 3 lat - od 2001 do 2014 roku, kiedy Casper, uwięziony w zdradzie, został wypędzony z serca i życia Jennifer. Jednak dopiero wtedy, w 2015 r., Powrócić do oszukanego kochanka i spróbować zacząć od nowa. Być może w tym czasie oboje nauczyli się nieco łatwiej dostrzegać niedociągnięcia nawzajem, ponieważ nie udało im się uratować miłości, udało im się pozostać przyjaciółmi, o czym donosiła prasa, która była spragniona wrażeń w sierpniu 2016 roku.

Drake

Powieść z raperem Drake'em jest trudna do napisania na liście zwycięstw piosenkarza, ponieważ w ogóle nic nie trwała - od grudnia 2016 r. Do lutego 2017 r. I sądząc po tym, jak sami uczestnicy wydarzeń reagowali na to, co się dzieje, nic poważnego nie zostało zaplanowane przez początek. Ale pozostaje faktem: para widziała całowanie i łagodne przytulanie, zdjęcia z całkowicie jednoznacznymi treściami pojawiały się na instagramie i czy ten krótki błysk pasji lub sposób na dokuczanie dziennikarzom nie był znany na pewno.

Jennifer Lopez dziś

Czy uważasz, że poprzednie niepowodzenia sprawiły, że nasza piękna kobieta zrezygnowała z miłości i poświęciła się dzieciom, kreatywności i biznesowi? Nic takiego!

W marcu 2017 roku serce Jennifer zostało ponownie podjęte, tym razem przez piłkarza Alexa Rodrigueza. I chociaż nowy chłopak Lopez w Hollywood ma nieprzyjemną reputację jako bicie serca, podczas gdy wszystko idzie świetnie. Kochankowie wymieniają się pasjonującymi i czułymi wiadomościami na Instagramie, spędzają dużo czasu razem, śmieją się, wygłupiają się, całują ...

Niedawno, 9 marca 2019 roku, Alex złożył ulubioną propozycję małżeństwa, wzmacniając powagę jego zamiarów pierścieniem o imponującym rozmiarze kamienia. I niech złośliwi krytycy powiedzą, że tylko grób naprawi garbusa, a Jennifer jeszcze nie nauczyła się wietrznego temperamentu swojego wybranego! Podczas gdy oboje są szczęśliwi, zakochani i planują wspaniały ślub - najwyraźniej wkrótce czeka na nas coś wielkiego.

Życie osobiste słynnego Portorykańczyka nigdy nie było stabilne, a tym bardziej okresy zastoju. Chłopcze, żywe, z gorącą latynoską krwią w jej żyłach, Jennifer Lopez nie zawahała się żyć pełnią życia: zakochała się, gdy jej serce tego wymagało, bez innego słowa, zerwała związek, gdyby nadszedł czas, miał dzieci. I stworzyła, stworzyła, stworzyła ... Może wreszcie nadszedł czas, by znalazła swoją spokojną przystań rodzinnego szczęścia. Ale jeśli nie, nie wahaj się - Jennifer wyleci z kolejnego nieudanego związku, z dumą podniesie nos i pójdzie dalej w poszukiwaniu prawdziwej miłości, plując na kalendarze i opinie innych ludzi.

Pin
Send
Share
Send
Send