Moda

Stylowa sukienka biznesowa (50 zdjęć) - Modne style i nowe przedmioty 2018

Pin
Send
Share
Send
Send


Ten artykuł pomoże Ci wybrać piękną i stylową sukienkę biznesową dla kobiety biznesu.

W tym artykule przyjrzymy się sukience biznesowej, zajmiemy się najnowszymi trendami mody i pomożemy wybrać stroje do pracy biurowej, w których będziesz wyglądać stylowo i elegancko. Ubrania biznesowe często nazywane są „odzieżą sukcesu”. Wyrażenie to w pełni odzwierciedla funkcjonalny cel stroju biurowego, ponieważ dobrze dobrany wizerunek często staje się powodem podejmowania ważnych decyzji finansowych.

Ubrania biznesowe często nazywane są „odzieżą sukcesu”

Przecież dobrze wybrany obraz często staje się powodem podejmowania ważnych decyzji finansowych.

Wygląd kobiety biznesu musi pasować do jej statusu

Wymagania stroju biznesowego

U mężczyzn z garniturami do pracy wszystko jest jasne: krawat, spinki do mankietów, koszula, kurtka i spodnie. Wygląd kobiety biznesu musi również pasować do jej statusu. Dlatego sukienka ma wiele wymagań:

  • Zwięzłość. Obecność dodatkowego „ubrania” jest niedopuszczalna. Draperie, łuki, kwiaty, koronki i marszczenia - użycie wszystkich tych ozdób jest niedopuszczalne. Dziewczyna, która przyszła w takiej sukni na rozmowę, w najbliższej przyszłości z pewnością będzie szukać innej pracy.

Obecność dodatkowego wystroju „odzieży roboczej” jest niedopuszczalna

Draperie, łuki, kwiaty, koronki i marszczenia - użycie wszystkich tych ozdób jest niedopuszczalne

Nie można nosić sukienki zbyt jasnego koloru, lepiej ograniczyć odcienie ciemnej zieleni, niebieskiego, brązu, czerni i bieli

  • Oficjalnie. Ta cecha oznacza ścisłe przestrzeganie zasad używania określonego koloru w odzieży. Nie można nosić sukienki w zbyt jasnym kolorze, lepiej ograniczyć odcienie ciemnej zieleni, niebieskiego, brązu, czerni i bieli. Ograniczenia dotyczą głębokiego dekoltu, długich cięć i ekstrawaganckich cięć.
  • Elegancja Kod ubioru nie toleruje ekstrawagancji i pretensjonalności, sukienka powinna promieniować skromnością i powściągliwością.
  • Jasność linii. Styl biurowy to kompletny brak lotek, lampionów i innych stylów, które są z powodzeniem używane w codziennych ubraniach.

Ograniczenia dotyczą głębokiego dekoltu, długich cięć i ekstrawaganckich cięć

Kod ubioru nie toleruje ekstrawagancji i pretensjonalności, sukienka powinna promieniować skromnością i powściągliwością

Styl biurowy to kompletny brak lotek, latarek i innych stylów, które są z powodzeniem stosowane w codziennych ubraniach

Jak wybrać odpowiedni strój?

Istnieje ogromna liczba stylów, które mieszczą się w kategorii „styl biurowy”, a jeśli zamierzasz dostać pracę w dużej firmie, musisz zadbać o zakup kilku ubrań na raz. Spróbuj wybrać te modele, które można łączyć z różnymi butami i akcesoriami, innymi słowy, ubrania o modnej nazwie „mast hev”. Jedna taka sukienka może być noszona kilka razy w tygodniu, uzupełniając ją stylową kurtką, dyskretnym swetrem lub surowym swetrem. Nawet jeśli zmienisz tylko buty, strój biznesowy zawsze będzie wyglądał inaczej.

Istnieje ogromna liczba stylów, które mieszczą się w kategorii „styl biurowy”, a jeśli zamierzasz dostać pracę w dużej firmie, musisz zadbać o zakup kilku ubrań na raz.

Spróbuj wybrać te modele, które można łączyć z różnymi butami i akcesoriami.

Tę sukienkę można nosić kilka razy w tygodniu, uzupełniając ją stylową kurtką, dyskretnym swetrem lub surowym swetrem.

Jedną z tych opcji dla podstawowych strojów jest sukienka w osłonie. Model ten powstał w ubiegłym wieku, ale pozostaje aktualny i pożądany do tej pory. Ten styl ma wszystkie cechy, które pasują do stylu biznesowego. W nim poczujesz się nie tylko pewnie i wyzwolona, ​​ale także kobieca, ponieważ obudowa pasuje do sylwetki, ukazując piękno kobiecej sylwetki.

Ponadto sprawa jest uniwersalna. Zarówno młode, jak i starsze dziewczyny oraz kobiety w średnim wieku mogą sobie na to pozwolić. Jeśli mimo wszystko zdecydowałeś się urozmaicić swoją garderobę, preferuj sukienki następujących stylów:

  • Wąska w klatce piersiowej z rozszerzeniem w dół;
  • Sukienka o prostym kroju;
  • Prosty krój z zapachem.

Jedną z tych opcji dla podstawowych strojów jest sukienka płaszcza.

Ten styl ma wszystkie cechy stylu biznesowego.

To ważne! Zazwyczaj duże firmy działające w sektorze usług stawiają dość rygorystyczne wymagania dotyczące odzieży roboczej. Kupuj sukienki tylko o długości midi (poniżej kolan) - jest to uniwersalna zasada, która dotyczy wszystkich strojów biznesowych.

Wybór koloru bez zaniedbywania wymagań

Nawet znani projektanci starają się tworzyć kolekcje sukienek biznesowych, biorąc pod uwagę pewne warunki. Mogą dodawać akcesoria, wymyślać różne style, a nawet zmniejszać dopuszczalną długość sukienki, ale nigdy nie odbiegają od reguł palety kolorów. Pamiętaj, że jesteś podstawową zasadą stylu biznesowego: sukienka powinna być monofoniczna. Dopuszczalne są kolory piasku, czerni, zieleni i błękitu.

Nawet znani projektanci starają się tworzyć kolekcje sukienek biznesowych, biorąc pod uwagę pewne warunki.

Mogą dodawać akcesoria, wymyślać różne style, a nawet zmniejszać dopuszczalną długość sukienki, ale nigdy nie odbiegają od reguł palety kolorów.

Dopuszczalne są kolory piasku, czerni, zieleni i błękitu.

Tkanina musi również pasować do stylu!

Szlachetne, naturalne materiały są absolutnym faworytem wśród tkanin na ubrania biurowe. Latem wybierz ubrania z jedwabiu, lnu i bawełny. Zimą, nawet w wygodnych biurach, jest fajnie, więc wybierając sukienkę, preferuj produkty wełniane, dżersejowe lub tweedowe. Odzież wykonana z tkanin syntetycznych, choć wygląda niesamowicie, ale całkowicie nie nadaje się do pracy. Faktem jest, że absolutnie nie pozwala na powietrze, ciało „nie oddycha”, a będziesz odczuwał dyskomfort przez cały dzień pracy.

Szlachetne, naturalne materiały - absolutne ulubione wśród tkanin na ubrania biurowe

Zimą nawet w wygodnych biurach jest fajnie, więc wybierając sukienkę, preferuj produkty wełniane, dżersejowe lub tweedowe

Latem wybierz ubrania z jedwabiu, lnu i bawełny.

To ważne! Jedyną i bardzo ważną wadą powyższych materiałów jest wysoki koszt. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na takie stroje, zwróć uwagę na sukienki z pół-naturalnych materiałów. Takie modele wyglądają równie dobrze, ale ich cena jest znacznie niższa.

Sukienka biznesowa: nowy sezon

Ponieważ zasady ubioru zostały wprowadzone po raz pierwszy, wymagania stroju biurowego nie uległy zmianie. Gdy wielu z nas słyszy wyrażenie „strój biznesowy”, fantazja daje obraz surowej czarnej lub szarej sukienki, wypełnionej powściągliwością i powagą. Teraz rygorystyczne ramy nieco się zmieniły, a nowoczesna kobieta może sobie pozwolić na wyrafinowany i elegancki styl. Przyjrzyjmy się bliżej, jakie sukienki biznesowe musisz kupić w sezonie wiosennym.

Od momentu wprowadzenia zasad dotyczących ubioru, wymagania stroju biurowego niewiele się zmieniły.

Teraz rygorystyczne ramy nieco się zmieniły, a nowoczesna kobieta może sobie pozwolić na wyrafinowany i elegancki styl.

Praca w biurze nie oznacza opatrywania monotonnego i nudnego.

Kieszenie są zawsze w trendzie

Wielu projektantów zajmujących się tworzeniem sukienek dla kobiet biznesu, w tym sezonie postanowił skupić się na drobnych, jak się wydawało wcześniej, na szczegółach. Skupiono się na małym, ale bardzo użytecznym i wyrazistym szczególe - kieszeniach. Dzięki nim nawet najbardziej surowy i dyskretny strój będzie wyglądał bardziej żywy i ciekawszy, ale jednocześnie zachowa się elegancja i kobiecość. Wśród modnych domów o światowej renomie, które tworzyły kieszenie modnych sukienek biznesowych, można zobaczyć Escada, Pauleka, Dice Kayek.

Wielu projektantów, pracujących nad stworzeniem sukienek dla kobiet biznesu, w tym sezonie postanowiło skupić się na drobnych, jak się wydawało wcześniej, szczegółach

Skupiono się na małym, ale bardzo użytecznym i wyrazistym szczególe - kieszeniach.

Kobieta musi zawsze być tajemnicą

To pod tym hasłem powstały najmodniejsze w 2018 roku, najbardziej zamknięte sukienki biznesowe. Takie stroje są idealne w każdej sytuacji, która ma miejsce w ciągu dnia roboczego. Mogą uczestniczyć w konferencjach, zgłaszać nowe projekty, negocjować. Wyrafinowanie, wyrafinowanie, zgodność ze wszystkimi wymaganiami - ta kombinacja jest typowa dla zamkniętych sukienek biznesowych i to właśnie ta kombinacja czyni je tak istotnymi i pożądanymi.

Takie stroje są idealne w każdej sytuacji, która ma miejsce w ciągu dnia roboczego.

Mogą uczestniczyć w konferencjach, zgłaszać nowe projekty, negocjować

Suknia biznesowa może być wieczorna

Każda odnosząca sukcesy kobieta jest zobowiązana do regularnego uczestniczenia w kolacjach biznesowych, ponieważ duża liczba transakcji odbywa się w nieformalnym otoczeniu. Biznesowa dama nie powinna pojawiać się w społeczeństwie elity biznesu w szczerym stroju, powinna zawsze stosować styl biznesowy w ubraniach. Specjalnie dla tych, którzy chcą doskonale wyglądać na takich spotkaniach i tworzyć suknie wieczorowe w oficjalnym stylu. Zdjęcia nowych sukienek biznesowych można zobaczyć poniżej.

Każda odnosząca sukcesy kobieta musi od czasu do czasu uczęszczać na kolacje biznesowe, ponieważ wiele transakcji odbywa się w nieformalnej atmosferze.

Biznesowa dama nie powinna pojawiać się w społeczeństwie elity biznesu w szczerym stroju, powinna zawsze stosować styl biznesowy w ubraniach

Precz z ciasnymi strojami!

Bardzo często znani projektanci mody lubią rzucać wyzwanie fundamentom społeczeństwa i tworzyć prawdziwe arcydzieła. Wyjątkiem nie był nowy styl sukienek biznesowych. Ściśle dopasowana sukienka zawsze była standardem ubioru, ale teraz dostępne są modne stroje. Z jednej strony takie modele emanują stylem i szacunkiem, z drugiej strony są wezwaniem do działania, swobodą wyboru, nadzwyczajnym podejściem do rozwiązywania problemów zawodowych. Nie kupiłeś stroju za darmo? Raczej idź na zakupy!

Ściśle dopasowana sukienka zawsze była standardem ubioru, ale teraz dostępne są modne stroje

Takie modele emanują stylem i szacunkiem, a także wezwaniem do działania, swobodą wyboru, nadzwyczajnym podejściem do rozwiązywania problemów zawodowych.

Sukienka z długiej koszuli Stylowy strój dla odważnych kobiet

Ścisła koszula - integralna część garderoby do biura. A wydłużona koszula w tym roku to prawdziwy trend. Każda modna kobieta kupuje ten strój na wiosenne wyjazdy do pracy. Emilia Wickstead, Givenchy i Vanessa Seward już włączyły podobne modele do swoich wiosenno-letnich kolekcji.

Tegoroczna koszulka jest prawdziwym trendem.

Każda modna kobieta kupuje ten strój na wiosenne wyjazdy do pracy

Wydruki modowe na 2018 r

Teraz u szczytu modowej geometrii w całej jej różnorodności. Szczególnie popularne są klasyczne i interpretowane komórki. Nawiasem mówiąc, ten druk ma znaczenie dla całej linii odzieży damskiej. Projektanci rozważyli połączenie ścisłej klasyki i nowoczesnej lekkości w klatce iz powodzeniem promują ją w swoich aktualnych kolekcjach.

Teraz u szczytu modowej geometrii w całej jej różnorodności

Szczególnie popularne są klasyczne i interpretowane komórki.

Pas w talii - kładziemy akcenty

Ten sezon jest szczególnie ważnym akcesorium, takim jak pasek. Powinien być wykonany z grubej brązowej lub czarnej skóry. Czasami wolno używać pasów pastelowych. Najważniejsze jest harmonijne połączenie stroju biznesowego i zwięzłego, niepozornego pasa.

Ten sezon jest szczególnie ważnym akcesorium, takim jak pasek.

Najważniejsze - harmonijne połączenie stroju biznesowego i zwięzłego, niskiego klucza.

Minimalna długość - maksymalna lekkość

Surowe zasady ubioru często zmuszają kobiety do ukrywania nóg za spódnicą poniżej kolana. Ten sezon mody naznaczony jest czasem buntu, ponieważ projektanci postanowili odejść od surowych zasad i wprowadzić własne wymagania dotyczące stroju biznesowego. Skrojone na wiosnę stroje biurowe wyglądają bardzo stylowo i wyrafinowane.

Ten sezon mody naznaczony jest czasem buntu, ponieważ projektanci postanowili odejść od surowych zasad i wprowadzić własne wymagania dotyczące stroju biznesowego.

Skrojone na wiosnę stroje biurowe wyglądają bardzo stylowo i wyrafinowane.

Klasyczny jest zawsze w modzie - sukienki midi podbijają świat

Główną modną porą roku jest midi. A jeśli skrócone stroje mogą sobie pozwolić tylko na najbardziej śmiałych i śmiałych, to sukienki średniej długości mogą sobie pozwolić na wszystkie panie. Ten styl jest odpowiedni, aby spojrzeć na każde wydarzenie w pracy. StellaMc Cartney, Christian Dior, Each x Other i Rahul Mishra stworzyli już ogromną liczbę takich strojów dla kobiet, uznając je za szczególnie istotne w tym sezonie.

Główną modną porą roku jest midi

A jeśli skrócone stroje mogą sobie pozwolić tylko na najbardziej śmiałych i śmiałych, to suknia średniej długości może pozwolić sobie na absolutnie wszystkie panie.

Czarny kolor - wyrafinowanie i wyrafinowanie są zawsze w modzie.

Czarna sukienka biznesowa - to wzorcowy styl biurowy. Sam w sobie wygląda zwięźle i powściągliwie, stylowo i ściśle. Nawet najbardziej surowe i pryncypialne panie zwracają uwagę na takie stroje, zwłaszcza, że ​​jest na co patrzeć. Żaden pokaz mody nie może się obejść bez pokazania innej wariacji na temat „czarnej sukienki biurowej”.

Czarna sukienka biznesowa - to wzorcowy styl biurowy. Sam w sobie wygląda zwięźle i powściągliwie, stylowo i ściśle

Żaden pokaz mody nie może się obejść bez pokazania innej odmiany tematu „czarna sukienka biurowa”

Druk kwiatowy. Niech szare dni biurowe

Uważa się, że kwiatowy wzór na tkaninie jest nieodpowiedni w ścianach dużych firm, ale projektanci nie byliby tacy, gdyby nie okresowo kwestionowali ustalone zwyczaje. Do tej pory stworzyła ogromną liczbę oryginalnych sukienek biznesowych z kwiecistym nadrukiem. Doskonale pasują do stylu biurowego i sprawiają, że dama jest modna i atrakcyjna nawet w miejscu pracy.

Do tej pory stworzyła ogromną liczbę oryginalnych sukienek biznesowych z kwiecistym nadrukiem

Co projektanci mody przygotowali dla otyłych kobiet?

Kiedy dziewczyna ma szczupłą sylwetkę, nie musi myśleć o tym, który styl wybrać. Absolutnie wszystkie modele są odpowiednie dla takich pań. Ale co z kobietami, które są podatne na tęgość? Jak wyglądać stylowo i modnie nawet w miejscu pracy? Projektanci zalecają następujące opcje biznesowe dla otyłych kobiet:

  • Trapez. Ten styl wygląda świetnie na dziewczynach, których parametry są dalekie od ideału. Model ma wąski, ciasny stanik i lekko rozkloszowaną spódnicę. Pozwala to podkreślić bujną klatkę piersiową i ukryć wady bioder. Radzimy zwrócić uwagę na model z dekoltem w szpic i wąskimi rękawami.

Trapez. Ten styl wygląda świetnie na dziewczynach, których parametry są dalekie od ideału

Model ma wąski, ciasny stanik i lekko rozkloszowaną spódnicę

Sprawa. Mimo prostej sylwetki taka sukienka jest w stanie podkreślić zalety nawet pełnej figury.

  • Sprawa. Ten klasyczny model ma okrągły dekolt i pół-spódnicę. Pomimo prostej sylwetki, ta sukienka jest w stanie podkreślić zalety nawet pełnej figury.
  • Model z zapachem. Taki szczegół ubioru maskuje nadwagę w biodrach. Zbyt masywne ramiona można również zmniejszyć wizualnie, ustawiając trójkątne wycięcie na szyi. Ze względu na zapach na spódnicy tworzy się prosta pionowa linia, która pomaga wizualnie wydłużyć i zawęzić figurę.

Sukienka biurowa to styl, który pojawił się w ubiegłym wieku. Wymagania dotyczące odzieży do pracy praktycznie się nie zmieniły, ponieważ podstawą tego stylu jest konserwatyzm i powściągliwość. Pomimo tego, że eleganckie stroje biurowe powinny zawsze wyglądać ściśle, a „rower od dawna został wymyślony”, projektanci nie ignorują strojów biznesowych i co roku tworzą coraz więcej nowych modeli, dodają do nich akcesoria, wybierają nowe kombinacje kolorów. Ani jedna kolekcja projektanta mody nie może się obejść bez pokazania nowych strojów biurowych.

Model z zapachem. Ta sukienka model maskuje nadwagę w biodrach.

Sukienka biurowa to styl, który pojawił się w ubiegłym wieku.

Wymagania dotyczące odzieży do pracy prawie się nie zmieniły, ponieważ podstawą tego stylu jest konserwatyzm i powściągliwość.

Niemniej jednak nie warto gonić za najnowszymi trendami mody. Jak wspomniano wcześniej, w strojach roboczych niewiele się zmienia, więc ubrania, które kupiłeś, pozostaną aktualne przez kilka następnych lat.

Obejrzyj film: Jak stylowo przełamać kobiecą elegancję. ZOPHIA Osobista Stylistka (Czerwiec 2022).

Загрузка...

Pin
Send
Share
Send
Send