Piękno

Piękny kolor włosów w kolorze jesionowo-blond (50 zdjęć) - Tajemnice kolorowania 2019

Pin
Send
Share
Send
Send


Styliści twierdzą, że pozostaną modne naturalne odcienie

Styliści twierdzą, że modne naturalne odcienie będą kontynuowane w 2019 roku. Co więcej, jeśli w zeszłym sezonie nadal są jasne, w tym kolorze loki stają się jak najbliżej naturalnych. Miękka i lśniąca, jasnobłękitna barwa włosów jest najlepsza do takiej transformacji.

Co więcej, jeśli w zeszłym sezonie były jeszcze jasne, w tym kolorze loki stają się jak najbliżej naturalnych

Miękka i lśniąca, jesionowo-blond kolor włosów jest najlepsza do takiej transformacji

 

Wyrafinowany i arystokratyczny, popielobrązowy kolor jest dość przebiegły

Kto jest blondynem?

Wyrafinowany i arystokratyczny, popielato-blond kolor jest dość przebiegły. Idealnie łączy się z zimnymi odcieniami skóry i sprawia, że ​​twarz jest bardziej wyrazista, absolutnie nie akceptuje żadnych odcieni czerwonych lub żółtych. Dlatego jest on wyjątkowo przeciwwskazany dla ciemnoskórych dziewcząt - natychmiast stłumi naturalną jasność i sprawi, że twarz będzie martwa i zmęczona. Dlatego bez względu na to, jak chciałbyś uzyskać podobny kolor włosów, posłuchaj rad artystów makijażu:

 • naturalny popielaty blond nadaje się tylko dla właścicieli matowych, z delikatną niebieską skórą podtonową (jej rodzaj koloru nazywa się „latem”); taka skóra często opala się źle; Ten odcień jest szczególnie dobry w połączeniu z niebieskimi, niebieskimi lub szarymi oczami;
 • w obecności bardzo jasnej skóry z zimną porcelaną lub mleczno-białym odcieniem (wpisz „zima”), warto wybrać nieco inny, srebrny lub platynowy odcień farby; będzie miał dla nich więcej;
 • Zaleca się, aby właściciele ciepłego typu „wiosennego” przemalowywali się w odcieniach lnu lub złocistego brązu, nie tylko będą upiększać je trochę popielatym blondem, ich żółty odcień będzie stale się pojawiał;
 • Dziewczęta „jesienne” lepiej wykorzystują kolory jesiennych liści lub odcieni miedzi lub brązu, ponieważ na tle jesionowo-brązowej brązowej skóry będzie wyglądać nienaturalnie.

Idealnie łączy się z zimnymi odcieniami skóry i sprawia, że ​​twarz jest bardziej wyrazista, absolutnie nie akceptuje żadnych odcieni czerwonego lub żółtego.

Dlatego jest bardzo przeciwwskazany dla ciemnoskórych dziewcząt - natychmiast tłumi naturalną jasność i sprawia, że ​​twarz jest martwa i zmęczona.

Nie używaj popielatego blondu, aw obecności trądziku lub innych wad - na tle koloru włosów będą one widoczne tylko

Nie używaj popiołu-blond iw obecności trądziku lub innych wad - na tle koloru włosów będą widoczne. Kobiety w wieku powyżej 40 lat powinny również ostrożnie stosować ten odcień. Wszelkie plamy pigmentowe lub wyraźne zmarszczki w połączeniu z jasnobrązowym popiołem pojawią się wyraźniej.

Kobiety w wieku powyżej 40 lat powinny również ostrożnie stosować ten odcień.

Specjaliści uważają, że właściciele blond włosów, aby je przyciemnić, są całkowicie niepożądane, ponieważ kolory twarzy znikną

Lepiej po malowaniu, aby poszczególne loki były nieco lżejsze, używając bursztynu lub częściowego zabarwienia specjalnymi preparatami bez amoniaku

Wskazówka! Specjaliści uważają, że właściciele blond włosów zasłaniają ich całkowicie niepożądane, ponieważ kolory twarzy zanikają. Lepiej po malowaniu, aby poszczególne loki były nieco lżejsze, używając bursztynu lub częściowego zabarwienia specjalnymi kompozycjami bez amoniaku. Takie narzędzia rozjaśniają tylko kilka tonów.

Określ swój własny typ koloru skóry

Aby wybrać odpowiedni odcień włosów, powinieneś znać własny odcień skóry. Aby to ustalić, konieczne jest:

 • całkowicie usunąć makijaż;
 • przygotować kilka kolorowych arkuszy papieru lub tkaniny odpowiedniego koloru: a) niebieski, b) kremowy lub złoty; c) pomarańczowy lub musztardowy żółty oraz d) różowy;
 • nałóż jasnoniebieski arkusz papieru na twarz; jeśli twarz na jego tle stała się świeższa, a zmarszczki są mniej zauważalne - twój typ koloru „lato” i popielaty blond to twój cień;
 • jeśli skóra wygląda lepiej na kremowym tle, jesteś „wiosną”;
 • jesteś ozdobiony pomarańczowym odcieniem - jesteś typem „jesieni”;
 • stawić czoła różowi - twój typ śniegu „zima”.

Aby wybrać odpowiedni odcień włosów, powinieneś znać własny odcień skóry.

Określ, czy jesteś bladym blondynem, czy w inny sposób.

Wydrukuj zdjęcie z wybranym odcieniem włosów na drukarce i po prostu przymocuj je do twarzy

Wskazówka! Określ, czy jesteś bladym blondynem, czy w inny sposób. Wydrukuj zdjęcie z wybranym odcieniem włosów na drukarce i po prostu przymocuj je do twarzy.

Rodzaje popiołu brązowego

Ten kolor ma tylko cztery odmiany:

 • jasnobrązowy kolor popiołu: dzięki niemu możesz zmiękczyć rysy twarzy i uczynić je bardziej delikatnymi;
 • Light Lite: daje najbardziej naturalny efekt;
 • średni jasnobrązowy: naturalny kolor z delikatnym odcieniem;
 • ciemny blond popiół: po farbowaniu otrzymasz bardziej surowy wygląd, będzie dyktować inny, ostrzejszy lub nawet trudny styl ubrań.

Jasny blond kolor popiołu: może być użyty do zmiękczenia rysów twarzy i uczynienia ich bardziej delikatnymi

Ciemna blondynka popielata: po farbowaniu otrzymasz bardziej rygorystyczny obraz, który narzuci inny, ostrzejszy lub nawet trudny styl odzieży

Bardzo często jasnowłosy jest mylony z platynowym blondem lub zimnym brązem

Bardzo często jasnowłosy jest mylony z platynowym blondem lub zimnym brązem. Jednak pierwszy z nich ma wyraźniejszy srebrny ton, podczas gdy popioły lśnią tym samym zimnem, ale szarym. Zimny ​​brąz różni się także od jesionowo-jasnobrązowego - jest ciepłym odcieniem, a po prostu nie ma w nim szarości.

Jeśli chcesz zachować uzyskany kolor przez długi czas i nadać żyłkom żywego blasku, po kilku tygodniach, kiedy cień wreszcie się objawi, odwiedź salon i laminowane włosy

Wskazówka! Jeśli chcesz zachować uzyskany kolor przez długi czas i nadać żyłkom żywego blasku, po kilku tygodniach, kiedy cień wreszcie się objawi, odwiedź salon i laminowane włosy.

Kiedy wymagane jest wstępne wyjaśnienie?

Można farbować bez rozjaśniania tylko blond włosów. Na ciemnych blond lokach efekt popiołu będzie po prostu niewidoczny. W domu oczywiście nie jest to pożądane, jeśli oczywiście nie chcesz, aby reszta sezonu chodzić z holowaniem na głowie i dzieleniem zamków. W dobrym salonie będziesz mógł wybrać bardziej delikatne profesjonalne preparaty i precyzyjnie wybrać czas ich ekspozycji zgodnie ze strukturą i grubością danego rodzaju włosów.

Barwienie bez rozjaśniania może mieć tylko blond włosy

Oczywiście w domu jest to niepożądane, jeśli oczywiście nie chcesz, aby reszta sezonu chodzić z holowaniem i warkoczykami

W dobrym salonie bardziej delikatne profesjonalne kompozycje będą w stanie odebrać Cię i dokładnie wybrać czas ich ekspozycji zgodnie ze strukturą i grubością konkretnego rodzaju włosów.

Ale nawet jeśli planujesz odwiedzić doświadczonego stylistę, musisz wcześniej dokładnie przygotować zamki. Rozjaśnienie jest bardzo poważnym stresem, więc miesiąc przed wizytą u mistrza trzeba je leczyć. Ponadto zdrowe loki lepiej absorbują pigmenty barwiące, a ich kolor będzie bardziej nasycony i równomierny. Używaj wysokiej jakości balsamów, masek lub sprawdzonych środków ludowych, aby odżywiać włosy.

Ale nawet jeśli planujesz odwiedzić doświadczonego stylistę, musisz wcześniej dokładnie przygotować zamki.

Rozjaśnienie jest bardzo poważnym stresem, więc miesiąc przed wizytą u mistrza trzeba je leczyć.

Ponadto zdrowe loki lepiej absorbują barwniki, a ich kolor będzie bardziej nasycony i równomierny

Wskazówka! Nie należy stosować skórki cebuli, rumianku ani żadnych innych preparatów ziołowych z efektem barwnika w celu wzmocnienia włosów. Mogą dać nawet mały, ale niepożądany subtone, który będzie problematyczny w malowaniu.

Przegląd popularnych barwników

Jeśli mimo wszystko zdecydowałeś się na farbowanie nici, używaj tylko kompozycji jakościowych, na przykład:

 • Jasnoszary popiół L'Oreal: farba jest dostępna w kilku wersjach: średnio-lekkiej doskonałości 7.1, kolejnej wariacji tej farby Casting Cree Gloss (z numerami 801 i 810) i recitalu (można kupić wszystkie trzy odcienie p8.1 , 9.1 i ciemniejsze tony 10.1);
 • Fara: odcień 528;
 • Schwarzkopf: opcja Natural Easy (naturalne światło) odcienie 532, 542; farba Niezbędny kolor (kolor podstawowy) numer 216;
 • „Rokolor”: odcień 6.1;
 • Estel (Estelle): średni jasnobrązowy kolor popiołu, odcień 7/1.

Jeśli nadal zdecydujesz się na farbowanie własnych nici, używaj tylko wysokiej jakości preparatów.

Kreator lepiej wyświetlać zdjęcia za pomocą dotyku, który chciałbyś uzyskać

W końcu opisanie słowami, jak chcesz wyglądać, jest znacznie trudniejsze.

Wskazówka! Mistrz lepiej jest pokazać zdjęcie za pomocą dotyku, który chcesz otrzymać. W końcu opisanie słowami, jak chcesz wyglądać, jest znacznie trudniejsze.

Połączenie garderoby z nowym wizerunkiem

Po farbowaniu powinieneś być przygotowany, że wiele rzeczy ze starej szafy niestety nie może być łączonych z nowym odcieniem włosów. Beżowe, złote, czerwone, jasne zielone i śnieżnobiałe kolory po prostu nie pasują. Trudny zachowuje się popielaty iz czystą czernią. Dzięki tej kombinacji skóra staje się zbyt blada i pozbawiona życia.

Po farbowaniu powinieneś być przygotowany, że wiele rzeczy ze starej szafy niestety nie może być łączonych z nowym odcieniem włosów.

Beżowe, złote, czerwone, jasne zielone i śnieżnobiałe kolory po prostu nie pasują

Trudny zachowuje się popielaty iz czystą czernią

Ponieważ popiół odnosi się do zimnych tonów, konieczne jest wybranie odpowiednich kolorów ubrań. Obecność jakichkolwiek ciepłych kolorów w szafie jest wyraźnie niepożądana. Niepotrzebnie blade rzeczy też się nie nadają - popiół wymaga soczystych, ale w żadnym wypadku nie krzyczy kolorów.

Ponieważ popiół odnosi się do zimnych tonów, konieczne jest wybranie odpowiednich kolorów ubrań.

Jeśli chcesz wyglądać perfekcyjnie, wybierz stroje z szarym, niebieskim, stonowanym zielonym, dymnym niebieskim lub niebieskim, szkarłatem i innymi odcieniami, które są w harmonii z popiołem

Jeśli chcesz wyglądać perfekcyjnie, wybierz stroje z szarym, niebieskim, stonowanym zielonym, dymnym niebieskim lub niebieskim, szkarłatnym i innymi odcieniami, które są w harmonii z popiołem. Ten odcień loków doskonale łączy, zwłaszcza ciemny blond popiołu kolor włosów, z ubraniami wykonanymi w stylu biznesowym lub klasycznym.

Wszystkie te rzeczy (zwłaszcza niebieskie i niebieskie) można wypróbować z wyprzedzeniem. Jeśli uważasz, że ci nie pasują, lepiej całkowicie odmówić malowania - najprawdopodobniej ten popielaty blond nie jest twoim kolorem.

Wskazówka! Farbowany odcień popiołu blond nie jest tego wart - mieszanka odcieni może dać najbardziej nieoczekiwane rezultaty. Jeśli nadal zdecydujesz się to zrobić, najpierw użyj prania. Rude włosy mogą wymagać 2-3 kursów, a ciemne loki wymagają do 6 takich zabiegów.

Makijaż w połączeniu z lokami w kolorze jasnego popiołu

Jasnobrązowy kolor włosów z popielatym odcieniem jest naturalnym kolorem, dlatego należy wybrać odpowiedni dla niego makijaż. Do jego zastosowania trzeba będzie ćwiczyć. Przecież kapryśny blondyn nie pozwoli ci już używać zbyt ostrych linii lub niepotrzebnych widocznych kolorów.

Jasnobrązowy kolor włosów z popielatym odcieniem jest naturalnym naturalnym kolorem, dlatego makijaż powinien być dopasowany.

Musisz to ćwiczyć.

Ale to absolutnie nie oznacza, że ​​od tego dnia zmienisz się w szarą mysz. Zostaniesz tylko ozdobiony ciepłym i soczystym różem, miękką śliwką, koralowymi odcieniami szminki. Cienie wybierają szary dym lub pastel. Rzeczywiście, w dzisiejszym nurcie, naturalne! Możesz także eksperymentować z jasnopurpurowymi cieniami, ale bardzo ostrożnie - ten kolor jest uważany za bardzo złożony.

Nawet z niewielką rozbieżnością z odcieniem skóry zachowuje się nieprzewidywalnie.

Nawet z niewielką rozbieżnością z odcieniem skóry zachowuje się nieprzewidywalnie.

Wskazówka! Przed malowaniem należy sprawdzić, jak pigment będzie wyglądał na oddzielnym splocie.

Kolorowanie w domu

Jeszcze raz podkreślamy, że popielaty blond jest bardzo kapryśny, a na każdym odcieniu włosów zachowuje się inaczej. Dlatego nie warto ryzykować i barwić nici w domu. Ponieważ lekkie loki nie wymagają dodatkowych wyjaśnień, uzyskanie pożądanego odcienia nawet w domu będzie nieco łatwiejsze.

Po raz kolejny podkreślamy, że popielaty blond jest bardzo kapryśny, a na każdym odcieniu włosów zachowuje się inaczej.

Dlatego nie warto ryzykować i barwić nici w domu.

Ponieważ lekkie loki nie wymagają dodatkowych wyjaśnień, trochę łatwiej będzie uzyskać pożądany odcień nawet w domu

Właściciele tych samych ciemnych blond loków powinni być świadomi, że użycie w przyszłości niskiej jakości odstojnika w celu pozbycia się żółtego subtonu nie będzie łatwe, nawet w profesjonalnych salonach.

Jeśli nadal zdecydujesz się na samodzielne farbowanie włosów, wybierz barwnik do popielatego koloru włosów tylko od słynnego producenta. Tanie związki mogą po prostu spalić twoje loki i będziesz musiał je przywrócić przez bardzo długi czas.

Dużym błędem byłoby umycie włosów przed farbowaniem - w tym przypadku włosy zostaną znacznie uszkodzone; staraj się nie myć włosów przed tą procedurą przez co najmniej kilka dni, a nawet lepiej przez tydzień

Upewnij się, że obcinasz końce cięte, inaczej po zabarwieniu rozdzielają się jeszcze bardziej, a twoja grzywa będzie wyglądać niechlujnie i zaniedbana.

Jeśli nie chcesz nieprzyjemnych konsekwencji, ściśle przestrzegaj instrukcji na opakowaniu.

Opisujemy więc wszystkie etapy barwienia w celu:

 • dużym błędem byłoby umycie włosów przed farbowaniem - włosy w tym przypadku zostaną znacznie uszkodzone; staraj się nie myć włosów przed tą procedurą przez co najmniej kilka dni lub nawet lepiej tydzień;
 • Pamiętaj, że oryginalny odcień własnych loków ma poważny wpływ na wynik końcowy, więc wybierając farbę, zwróć uwagę na tabelę dopasowywania kolorów na opakowaniu;
  Byłoby lepiej, gdybyś poprosił kogoś z rodziny, aby ci pomógł, ponieważ równomiernie będzie bardzo problematyczne równomierne farbowanie włosów;
 • pamiętaj, aby odciąć rozdwojone końcówki, w przeciwnym razie po farbowaniu złuszczą się jeszcze bardziej, a Twoja grzywa będzie wyglądać niechlujnie i niechlujnie;
 • jeśli nie chcesz nieprzyjemnych konsekwencji, ściśle przestrzegaj instrukcji na opakowaniu;
 • aby uzyskać naturalny wynik, farba jest początkowo rozłożona na 2/3 długości i dopiero wtedy korzenie są pokryte nią.

Jeśli po farbowaniu nici uzyskały nienaturalny zielonkawy odcień (dzieje się tak, gdy brakuje pigmentu w kolorze fioletowym), spróbuj użyć szamponu o fioletowym odcieniu

Wskazówka! Jeśli po farbowaniu nici uzyskały nienaturalny zielonkawy odcień (dzieje się tak, gdy brakuje pigmentu w kolorze fioletowym), spróbuj użyć fioletowego, zabarwionego szamponem. Pomoże wyciszyć zielenie.

Dbaj o włosy farbowane

Każda, nawet najdelikatniejsza farba uszkadza twoje loki, więc bez odpowiedniej opieki nie możesz tego zrobić:

 • przynajmniej miesiąc po zabiegu odmówić używania kleszczy, prasowania i zbyt gorącej suszarki do włosów;
 • nie najlepszy sposób na wpływanie na włosy i długi pobyt na słońcu; w silnym słońcu nie zapomnij założyć lekkiego kapelusza lub szalika;
 • staraj się nie myć głowy zbyt często - ta procedura może nadmiernie wysuszyć loki;
 • do mycia pożądane jest stosowanie specjalnych szamponów i balsamów do farbowanych włosów;
 • naturalny połysk, spłukać ciepłą wodą i sokiem z cytryny lub naturalnym octem jabłkowym;
 • przynajmniej raz w tygodniu przygotuj maski medyczne z olejkami eterycznymi, miodem, olejem łopianowym, kefirem i innymi środkami terapeutycznymi;
  po barwieniu wypić kompleks witamin B i A, E; Pozwala to szybko przywrócić strukturę loków.

Co najmniej miesiąc po zabiegu odmówić używania kleszczy, prasowania i zbyt gorącej suszarki do włosów.

Nie najlepszy sposób wpłynie na twoje długie włosy i długi pobyt na słońcu; w silnym słońcu nie zapomnij założyć lekkiego kapelusza lub szalika

Wskazówka! Odrzucić zabarwienie natychmiast po perm. W przeciwnym razie dotknięte przez liczne procedury zamki po prostu zamieniają się w pozbawioną życia słomę.

Odrzucić zabarwienie natychmiast po perm.

W przeciwnym razie dotknięte przez liczne procedury zamki zamieniają się w pozbawioną życia słomę

Kolor popiołu ma wiele odcieni, a popielato-brązowy jest tylko jednym z nich.

Kolor popiołu ma wiele odcieni, a popielaty blond jest tylko jednym z nich. Ekspert Irina Gavrilova pomoże ci je rozróżnić, a także wybrać je według własnego rodzaju wyglądu. Jej wykład na ten temat można znaleźć na wideo:

Pin
Send
Share
Send
Send