Piękno

Pomysły na modę manicure 2019 - Stylowe opcje na każdy dzień (50 zdjęć)

Pomysły na manicure w 2019 roku są bardzo różnorodne, interesujące, a niektóre nawet nieoczekiwane. Każda kobieta, która chce pozostać na szczycie wszystkiego, daje trwałą rolę manicure jako niezbędny element jej niepowtarzalnego wizerunku. Zmiana pór roku zawsze zależy od nowych trendów w modzie. Nee-art nie jest wyjątkiem.

Każda kobieta, która chce pozostać na szczycie wszystkiego, trwale zajmuje się manicure, jako niezbędny element jej niepowtarzalnego wizerunku.

Zmiana pór roku zawsze zależy od nowych trendów w modzie. Zdobienie paznokci nie jest wyjątkiem.

Manicure Feng Shui, gdy wzór palca serdecznego różni się od reszty

Żel polski - ciekawe pomysły

Oryginalne pomysły na ciekawy żelowy manicure nadal będą szczególnie popularne w sztuce paznokci tego sezonu. Wynika to z wielu zalet tej technologii. Żel polski nie szkodzi zdrowiu. Jedną z jego właściwości jest wysoki poziom stabilności i praktyczności: lakier w żelu utrzymuje się na paznokciach przez okres do 3 tygodni, nie tracąc oryginalnego wyglądu (jeśli został odpowiednio zastosowany przez profesjonalistę).

Oryginalne pomysły ciekawego lakieru do manicure nadal będą szczególnie popularne w sztuce paznokci tego sezonu.

Żel polerujący nie szkodzi zdrowiu, wygląda jasno i długo utrzymuje

Żel polski spoczywa na paznokciach do 3 tygodni bez utraty oryginalnego wyglądu

W sezonie jesiennym następujące lakiery będą w trendach:

 • czarny;
 • szary;
 • srebro;
 • brązowy;
 • burgund;
 • czerwony;
 • niebieski;
 • „Solid” - od jasnego do bogatego beżu.

Wskazówka! W sezonie jesiennym długie, ostre i kwadratowe paznokcie należy wyrzucić. Zwycięzcą będzie kobieta, która wolała krótkie zaokrąglone migdałowe kształty.

Lakier do paznokci w paski. Pasiasty manicure nie stracił na znaczeniu. Paski mogą być zarówno pionowe, jak i poziome, zarówno szerokie, jak i wąskie. Oryginalnym dodatkiem do zdobienia paznokci w paski może być złoty pasek wklejony na paznokciu na styku różnych kolorów lakieru. W przeciwieństwie do lata, gdzie dominowały ciepłe i jasne odcienie, ciemne nasycone kolory wchodzą w ich posiadanie.

Nie stracił swojego znaczenia manicure w paski

Miłośnicy delikatnych tonów nie giną w tym sezonie, preferując beżowe lakiery, które wyróżniają się prostotą i elegancją

Bardzo interesującym rozwiązaniem w manicure z pomocą lakieru żelowego jest tzw. Odwrotny manicure francuski.

Lakier do paznokci manicure Nude. Strefa charakteryzuje się przewagą ciepłych barw, wśród których są wszystkie odcienie beżu i bladego różu. W sezonie jesiennym tego roku tendencja ta pozostanie aktualna. Miłośnicy delikatnych tonów nie giną w tym sezonie, preferując beżowe lakiery, które wyróżniają się prostotą i elegancją.

Żel polski w „odwrotnym” manicure francuskim. Bardzo interesującym rozwiązaniem w manicure z żelem do polerowania jest tzw. Odwrotny manicure francuski. Jego osobliwość polega na tym, że „uśmiech”, który w klasycznej kurtce jest przedstawiony na wolnej końcówce paznokcia, pojawia się u podstawy płytki paznokcia.

Wskazówka!Nie zaniedbuj różnorodnych materiałów do paznokci. Dekoracja manicure wykonana za pomocą lakieru żelowego, dżetów, błyszczy, wzory będą rzeczywiste.

Kolorowe paznokcie monochromatyczne mogą być ozdobione dżetów

Naklejki i wzory geometryczne to doskonały wybór dla prawdziwych fashionistek.

Główne trendy francuskiego manicure

Pomysły oryginalnego francuskiego manicure nie są gorsze od ich sukcesu wśród technik zdobienia paznokci w sezonie jesiennym. Ten rodzaj wzornictwa paznokci od dawna ma status klasyka, więc słusznie zajmuje jedną z czołowych pozycji w preferencjach mody. Jakie oryginalne rozwiązania zaskoczą nas Francuzami?

Pomysły oryginalnego francuskiego manicure nie są gorsze od ich sukcesu wśród technik neil-art.

Ten typ zdobienia paznokci od dawna ma status klasyka, więc słusznie zajmuje jedną z czołowych pozycji w preferencjach mody.

Biały „uśmiech” na wolnej końcówce kobiecego nagietka w pastelowych kolorach zawsze będzie dobrym rozwiązaniem na każdą sytuację życiową.

Klasyczny francuski manicure. Klasyczna kurtka zachowa swoje znaczenie: biały „uśmiech” na swobodnej końcówce nagietka w pastelowych kolorach zawsze będzie dobrym rozwiązaniem w każdej sytuacji życiowej, w każdym nastroju, w różnych strojach i przy każdej pogodzie. Dekorowanie paznokci materiałami takimi jak:

 • cyrkonie;
 • srebrne lub białe iskierki.

Wskazówka! Wykonując manicure klasyczną techniką francuską, powinieneś wybrać takie kolory dekoracyjnego lakieru, aby zabarwić główną część paznokcia, które różnią się od naturalnego koloru nie więcej niż trzema odcieniami. Kontrastujące rozwiązania w sztuce zdobienia paznokci nie mają już znaczenia.

Kolorowa kurtka. Ta technika francuskiego manicure różni się tym, że wolna końcówka paznokcia nie jest pomalowana na biało, lecz za pomocą kolorowych lakierów. Odmianą kolorowej kurtki jest również zabarwienie całego paznokcia jako kolorowy lakier z jednoczesnym wyborem końcówki o innym kolorze. Kolor francuski manicure zostanie zbudowany na połączeniu tych kolorów lakieru, który będzie trendem w tym sezonie.

Kolorowa kurtka z uśmiechem w kształcie litery V.

Odmianą kolorowej kurtki jest również zabarwienie całego paznokcia kolorowym lakierem, jednocześnie podkreślając końcówkę innym kolorem.

Pręgowany kolor francuski

Fan-francuski i francuskie tysiąclecie. Ten rodzaj manicure jest jedną z najbardziej oryginalnych i interesujących odmian manicure francuskiego. Wyjątkowość i wyjątkowość tych technik polega na tym, że wymagają od swojego twórcy maksymalnej kreatywności i wyobraźni w dekorowaniu wolnej krawędzi paznokcia. W sztuce zdobienia paznokci w stylu francuskim jest wykonana przy użyciu:

 • farby akrylowe;
 • cyrkonie;
 • folia;
 • mika;
 • suszone kwiaty;
 • koraliki i tak dalej

Millennium obejmuje również projektowanie krawędzi paznokcia za pomocą:

 • mikropył;
 • błyszczące lakiery;
 • cekiny.

Wskazówka!Używając techniki milenijnej w francuskim manicure, bardzo istotne będzie użycie srebrnych lakierów i pyłu mikronowego do dekoracji wolnej krawędzi paznokcia, ponieważ jest to jeden z modnych kolorów sezonu.

Ringowy palec ozdobiony akrylowymi płatkami

Końcówka gwoździa jest pomalowana fioletowym lakierem z iskierkami.

Cętkowana kurtka

Niestandardowy manicure francuski. Jednym z ciekawych pomysłów na manicure francuski jest również niestandardowa kurtka. Polega ona na wykorzystaniu niestandardowych form „uśmiechu” do projektowania wolnej krawędzi paznokcia. To „uśmiech”:

 • W kształcie litery V;
 • ścięty;
 • sprzęt;
 • przekątna;
 • falisty.

Wskazówka!Przy wykonywaniu paznokci w stylu francuskiego zdobienia paznokci zaleca się stosowanie lakieru żelowego, który z jednej strony przedłuża żywotność manicure, az drugiej strony nadaje paznokciom mocniejszy i bardziej gęsty wygląd.

Francuski manicure z podwójną linią uśmiechu

Pomysły szelak do manicure mody

Dziś szelak do manicure jest szczególnie popularny, rozważymy główne pomysły. Szelak to produkt będący mieszaniną żelu i lakieru.

Manikiur szelakowy jest skuteczną alternatywą dla przedłużania paznokci. Stosowanie szelaku jest doskonałym rozwiązaniem dla dziewcząt i kobiet z cienkimi, łamliwymi paznokciami. Przykrywanie paznokci szelakiem wzmacnia je i chroni przed negatywnym wpływem środowiska (na przykład chemia gospodarcza).

Szelak nie musi się składać, usuwając starą powłokę z gwoździa w celu przygotowania nowej dekoracji. Jest usuwany specjalnymi środkami w taki sam sposób jak lakier do paznokci.

Manikiur szelakowy jest skuteczną alternatywą dla przedłużania paznokci.

Stosowanie szelaku jest doskonałym rozwiązaniem dla dziewcząt i kobiet z cienkimi, łamliwymi paznokciami.

Szelak nie musi się składać, usuwając starą powłokę z gwoździa w celu przygotowania nowej dekoracji. Jest usuwany specjalnymi środkami w taki sam sposób jak lakier do paznokci.

Przy stosowaniu technologii szelaku do projektowania paznokci najistotniejsze będą takie pomysły:

 • barwienie;
 • tworzenie rysunków;
 • wykorzystanie elementów dekoracyjnych.

Manicure szelakowy: kolorowanie. W manicure z szelakiem obowiązkowym krokiem jest zastosowanie żelu podstawowego. Następnie technologia obejmuje suszenie paznokci przez 30-50 sekund w promieniowaniu ultrafioletowym. Po około 10 sekundach paznokcie należy wysuszyć w urządzeniu LED.

Następnie przeprowadza się dalsze barwienie paznokci kolorowym lakierem elastycznym, który w swej istocie różni się od klasycznego barwienia tym, że towarzyszy mu suszenie paznokci pod lampą ultrafioletową i w urządzeniu LED. W końcowym etapie nakłada się na paznokcie warstwę utrwalającą żelu, która również musi zostać wysuszona w sposób opisany powyżej.

Połączenie matowego i błyszczącego lakieru

Polerowanie paznokci szelakiem może być błyszczące i matowe. Eksperci zalecają użycie matowego wykończenia do pomalowania paznokci w ciemnych kolorach, a mianowicie:

 • czarny;
 • niebieski;
 • burgund;
 • fioletowy.

Wskazówka! Podczas nakładania ostatniej warstwy żelu w celu uniknięcia odrzucenia powłoki z płytki paznokcia, należy działać ostrożnie i zapobiegać wnikaniu środków na skórę wokół paznokci i naskórka.

Magia rysunków w sztuce paznokci z szelakiem. Manicure szelakowy obejmuje również tworzenie różnych wzorów na paznokciach. Rysunek może być nałożony na podstawę lub na kolorową powłokę, a następnie pokryty jest warstwą wykończeniową.

Rysunek może być nałożony na podstawę lub na kolorową powłokę, a następnie pokryty jest warstwą wykończeniową

Francuski manicure z kwiatowym wzorem

Jasna odmiana francuska

Zabawa Nail Art

Oszałamiający lakier kosmetyczny

Francuski manicure sprawia, że ​​długopisy są eleganckie i eleganckie

Trendy mody w tworzeniu rysunków to:

 • pofalowane, proste i połamane linie, paski;
 • figury geometryczne - trójkąty, romby itp .;
 • punkty;
 • abstrakcyjne plamy.

Wskazówka!Podczas tworzenia wzorów szelaku należy używać wkładek, pigmentów na bazie wody. Przy użyciu takich narzędzi rysunki są stosowane bardzo łatwo, wyglądają elegancko ze względu na fakt, że same środki można w razie potrzeby rozcieńczyć wodą.

Wspaniały rysunek

Dekoracja Rhinestone

Pióra w formie dekoracji

Romantyczna francuska odmiana

Wystrój paznokci w manicure z szelakiem. Do ozdabiania manicure szelakiem można stosować cyrkonie i kamienie. Ozdoby te są przymocowane do paznokcia specjalnym klejem, który jest nakrapiany na kolorowej warstwie szelaku w miejscu mocowania elementów dekoracyjnych. Następnie paznokcie suszy się pod lampą ultrafioletową przez około 2 minuty i przykrywa warstwą kleju.

Do ozdabiania manicure szelakiem można stosować cyrkonie i kamienie.

Wskazówka! Aby dobrze przylegać do paznokci, konieczne jest nałożenie ich na kolorową warstwę szelaku po jego ostatecznym wysuszeniu. Możesz użyć wykałaczki zanurzonej w wodzie, aby chwycić i zastosować małe ozdoby na paznokciu.

Moonlight Secrets

Manicure Lunar jako trend nowego sezonu łączy nowoczesne pomysły, ciekawe treści i formę wykonania. Ten rodzaj manicure jest otwarty na kreatywność i eksperymenty.

Klasyczny manicure księżycowy. Ta idea paznokci księżycowych jest znana z tego, że „otwór wycięty” jest tradycyjnie umiejscowiony u podstawy płytki paznokcia. Aby w ten sposób udekorować paznokcie, są one pokryte lakierem dobranym do koloru otworów, następnie nakładane są szablony otworów i nakładany jest główny lakier. Po zdjęciu szablonów gwoździe są pokryte warstwą kotwiącą.

Aby w ten sposób udekorować paznokcie, są one pokryte lakierem dobranym do koloru otworów, następnie nakładane są szablony otworów i nakładany jest główny lakier. Po zdjęciu szablonów gwoździe są pokryte warstwą kotwiącą.Księżycowy manicure wygląda interesująco, gdy zdobi kilka palców

Wskazówka! Kolorystyka otworu-rowka może się różnić, tak jak w przypadku manicure francuskiego - dla „uśmiechu” na końcu paznokcia. Karb może być taki sam dla wszystkich paznokci, ale możesz grać jego wielkością na każdym paznokciu.

Podwójny manicure księżycowy. Ten projekt gwoździ księżycowych jest realizowany kilkakrotnie za pomocą szablonu. Podobnie jak dwa otwory na gwóźdź, które można pomalować na różne kolory.

Gwoździe księżycowe z pionowymi otworami. Ten pomysł jest żywym przykładem eksperymentów w tworzeniu księżycowych zdobień paznokci. Jest on realizowany za pomocą nakładania tych samych szablonów przy wykonywaniu gwoździ, jak w dwóch pierwszych przypadkach, z jedną różnicą: szablony te należy nakładać na gwóźdź nie u podstawy, ale po bokach, dzięki czemu wzdłuż gwoździa zostaną umieszczone rowki lune.

Pierścionkowy palec ozdobiony blaskiem księżyca

Wskazówka!Zgodnie z zaleceniami mistrzów, najbardziej udaną kolorystyką takiego manicure będzie połączenie pastelowych odcieni.

Paznokcie księżyca z trójkątnym otworem. Przy dekorowaniu paznokci w ten sposób można użyć trójkątów szablonów. Procedura barwienia warstw pozostaje taka sama jak w przypadku klasycznego manicure księżycowego.

Wskazówka!Eksperci w dziedzinie zdobienia paznokci powinni wybrać ten pomysł przy tworzeniu manicure księżycowego, aby dać pierwszeństwo połączeniu metalicznych i matowych odcieni lakieru dekoracyjnego, które są bardzo dobrze do siebie dopasowane.

Otwór jest ułożony na palcach pierścieniowych z cyrkoniami

Jak ozdobić krótkie paznokcie

Podobnie jak w minionym sezonie, pomysły na manicure na krótkie paznokcie zachowają swoją popularność dzięki praktyczności długości. Najczęstszymi opcjami projektowymi dla krótkich paznokci będą:

 • kurtka służbowa;
 • manicure księżycowy;
 • monofoniczne zdobienia paznokci;
 • geometryczny manicure;
 • elementy zdobienia paznokci lamparta.

Wskazówka!Dla pań o łagodnych pazurach dobrym rozwiązaniem będzie zastosowanie dekoracyjnego lakieru w pastelowych kolorach, który wizualnie zwiększa płytkę paznokcia, a także pozwala uniknąć użycia zbyt wielu elementów dekoracyjnych i dekoracji.

Niezwykły francuski na krótkich paznokciach

Czerwony lakier - ponadczasowa klasyka

Piękna szmaragdowa powłoka

Zdobienie paznokci monochromatycznych. Jest to najprostszy i najłatwiejszy do wykonania wariant krótkiego zdobienia paznokci. Minimalizm na krótkich paznokciach to idealna opcja podkreślenia elegancji i niezwykłości obrazu. Oryginalność monotonny manicure na krótkich paznokciach może dać elementy dekoracyjne, np. Palec serdeczny - cekiny, cyrkonie, koraliki.

Geometryczny ornament na krótkich paznokciach. Krótkie paznokcie, ozdobione geometrycznymi kształtami, wyglądają bardzo oryginalnie. Połączenie geometrycznych kształtów, linii, wizualnie powiększa płytkę paznokcia.

Zdobienie paznokci lamparta. Ten krótki design paznokci jest uniwersalny dla wielu strojów. Aby uniknąć krzyczenia jasnych plam na krótkich paznokciach, najlepszym rozwiązaniem jest ozdobienie paznokci tylko bezimiennymi palcami lub nałożenie niewielkiej ilości plam na krawędzie płytki paznokcia.

Bardzo stylowy groszek

Każdy gwóźdź z własnym wzorem

Zdobienie paznokci lamparta

Royal French

Wskazówka!Posiadacze krótkich paznokci w tym sezonie nie powinni unikać monotonnego manicure w kolorze czarnym: według mistrzów czarny jest bardzo harmonijny na krótkich paznokciach.

Co wybrać pomysły na stworzenie manicure

Tym samym manicure z trendami mody ma bogactwo pomysłów i rozwiązań. Wybór ich kombinacji jest dziełem pań i ich kreatywności. Należy wziąć pod uwagę długość, kształt paznokci. Znajomość kluczowych aspektów w technologii zdobienia paznokci, pomnożona przez lot fantazji w projektowaniu i dekoracji paznokci, może stworzyć oryginalny i niepowtarzalny obraz.