Piękno

Stylowy design ombre paznokci (50 zdjęć) - Aktualności i kolory 2019

Pin
Send
Share
Send
Send


Specyfika techniki gradientowej polega na płynnym rozmyciu przejścia jednego koloru lakieru na inny

Prawdziwym trendem sezonu jest ombre design paznokci, którego zdjęcie zajmuje pierwsze strony błyszczących czasopism. Każda nowoczesna dziewczyna trzymająca rękę na pulsie mody powinna znać zalety technologii i sposoby jej niezależnego wdrażania.

Ombre na paznokciach zawsze wygląda ciekawie i jasno

Dla płynnego przejścia koloru gradientu ważne jest używanie podobnych odcieni, a dla ekstremalnych ombre odcienie lakieru mogą być bardzo różne

Ombre można wykonywać tylko na niektórych stopach.

Specyfika techniki gradientowej polega na gładkim przejściu dyfuzyjnym jednego koloru lakieru na inny. Dźwięki rozciągające poprzednio wykonywane pędzlem, ale to dość długa i żmudna praca, a przedsiębiorczy mistrzowie manicure wymyślili nową metodę nakładania lakieru: zwykłą gąbkę.

Wśród rodzajów techniki ombre emituje się brokatowy gradient, gdy na głównej powierzchni rozciąga się wspaniały lakier i oryginalny francuski manicure.

Pionowe ombre

Niesamowite przejście od czarnego do szmaragdowego

Rodzaje manicure gradientowego

Najprostszym rodzajem manicure gradientowego, który może wykonać nawet początkujący, jest przejście koloru z gwoździa na paznokieć. Będzie to wymagało pięciu lakierów o tym samym zakresie kolorów, ale w różnych odcieniach. Nakładaj na każdy pojedynczy gwóźdź na przemian z ciemnego na jasny. Na przykład ciemnozielony, turkusowy, akwamaryn, szmaragdowy, oliwkowy. Po nałożeniu lakierów należy je pokryć utrwalaczem, aby przedłużyć efekt manicure i połysku.

Wspaniałe fioletowe ombre w połączeniu z innymi technikami manicure

Przejście z jasnobrązowego do ciemnego

Najlepsze ombre uzyskuje się na długich paznokciach

Bardziej skomplikowana wersja manicure polega na połączeniu kilku kolorów na jednym gwoździu, przypominających paletę odcieni. Możesz używać zarówno podobnych tonów, jak i kontrastów.

Gradient brokatu umożliwia tworzenie oryginalnych obrazów. Możesz użyć pędzla, a nie gąbki dla wygody i szybkości aplikacji. Jest on podzielony na:

 • barwienie u podstawy;
 • opierając się na wskazówkach;
 • technika z efektem koloru.

Ombre manicure technik wykonujący kilka. Dla wygody lakiery można nakładać pędzlem.

Lub użyj gąbki

Wielobarwny gradient pozwala pokazać wyobraźnię. Rozciąganie lakierów możliwe z jednego koloru lub całej palety. Najważniejsze jest to, że barwniki mają tę samą teksturę: nieprzezroczyste i kremowe.

Różnica między gradientowym manicure i ombra w liczbie zastosowanych kolorów. Pierwsza opcja polega na miksowaniu dwóch odcieni, a druga obejmuje do pięciu tonów.

Wskazówka! Gwoździe powinny być zawsze zadbane. Obieranie lakieru w dowolnej technice wygląda brzydko i tworzy negatywny wizerunek dla właścicieli.

Rainbow: instrukcje krok po kroku

Przed zrobieniem paznokci powinieneś się przygotować. W końcu piękno manicure zależy nie tylko od koloru płytki paznokcia, ale także od dobrze zadbanych dłoni.

Różnica między gradientowym manicure i ombra w liczbie zastosowanych kolorów. Pierwsza opcja polega na miksowaniu dwóch odcieni, a druga obejmuje do pięciu tonów

Ombre doskonale łączy zarówno z paznokciami jednobarwnymi, jak iz innymi rysunkami.

Przejście od białego do gorącego różu

Aby przygotować paznokcie, potrzebujesz:

 • Knipser i pilnik do paznokci, aby nadać paznokciom pożądaną długość i kształt;
 • Buff do szlifowania uchwyt płytki paznokcia i uszczelnić końcówki;
 • usuń naskórek po zmiękczeniu skóry w kąpieli ciepłą wodą;
 • Po wyschnięciu nałóż na paznokcie podkład.

Istnieje kilka sposobów nakładania lakierów techniką ombre, w zależności od rodzaju manicure.

Brokat u podstawy paznokci wykonywany jest dopiero po naniesieniu na paznokcie dowolnego koloru lakieru. Po wyschnięciu lakier z brokatem jest obficie nakładany na pędzel, a duże obszary naskórka są traktowane kroplą. Następnie kolor jest rozprowadzany w bazie, powtarzając krzywe linii. Błyszcząca warstwa jest rozciągnięta 3-4 mm w górę, tak że znika przy środku paznokcia. Chropowatość lakieru brokatowego ukryta jest pod błyszczącym blatem.

Brokat ombre z kolorowym akcentem jest idealny dla stylowych jasnych dziewczyn

Po nałożeniu koloru podstawowego pomaluj końcówki lub podstawę drobnoziarnistą gąbką z innym lakierem.

Brokat na końcach paznokci różni się od poprzedniej metody nakładania lakieru na końcu paznokcia i rozciągania od góry do dołu. Baza pozostaje wolna. Zaletą technologii jest przedłużenie życia manicure. Dzięki brokatowemu uszczelnianiu końcówek lakier nie był długo obrany.

Brokat ombre z kolorowym akcentem jest idealny dla stylowych jasnych dziewczyn. Po nałożeniu koloru podstawowego pomaluj końcówki lub podstawę drobnoziarnistą gąbką z innym lakierem. Jest zanurzony w lakierze i prawie bez dotykania paznokci powoduje kolor. Gwintowany lakier po wysuszeniu. Musimy starać się nie przekraczać granic kolorowego podłoża.

Klasyczna technika wykonywania ombre na paznokciach jest wykonywana według schematu:

 • Warstwa taśmy klejącej jest przymocowana do skóry w celu ochrony.
 • Paznokcie są malowane wybranym wybranym kolorem.
 • Różne kolory lakierów nakłada się na folię małymi małymi pociągnięciami na folii. Ich liczba może osiągnąć pięć sztuk. Najważniejsze jest to, że długość gwoździ pokrywała się z wysokością warstw gradientu.
 • Gąbka jest dociskana do nałożonych warstw i powolnymi ruchami jest przesuwana w górę, aby rozmyć przejścia między kolorami.
 • Sponge-in, zastosuj gradient z jedną lub dwiema akcjami. Poziom smarowania jest określany niezależnie, zależnie od potrzeb.
 • Po wysuszeniu powierzchnia jest obrabiana przezroczystą powłoką wierzchnią.
 • Usuń taśmę.

Najbardziej popularny projekt paznokci - tzw. Tęcza

Najbardziej popularnym projektem jest tzw. Tęcza. Łącząc kolor niebieski, różowy i żółty w jednym manicure, paski rysują się zarówno poziomo, jak i pionowo. Przekątna wygląda najbardziej oryginalnie.

Wskazówka! Aby zwiększyć kontrast kolorów, myjkę lub gąbkę należy zwilżyć przed rozprowadzeniem lakierów.

Trendy w modzie

Rok 2019 jest pod znakiem Żółtej Glinianej Świni, więc styliści zalecają, aby tego nie zaniedbywać i wybrać kolory glinianych nie tylko w ubraniach, ale także do manicure. Wśród najważniejszych wskazówek znajdują się główne trendy roku:

 • Romantyczni styliści przyrody polecają zwrócić uwagę na pastelowe odcienie. Podkreślają kobiecość i będą pasować każdemu bez wyjątku. Idealny styl naturel.

Styliści zalecają, aby nie zaniedbywać tego i wybrać jasne soczyste kolory nie tylko w ubraniach, ale także do manicure.

Maksymalny naturalny kształt paznokci przeważa nad trójkątnymi lub zbyt długimi płytami.

Romantyczni styliści przyrody polecają zwrócić uwagę na pastelowe odcienie

 • Maksymalny naturalny kształt paznokci przeważa nad trójkątnymi lub zbyt długimi płytkami. Krótkie paznokcie korzeniowe są również nieatrakcyjne. Na nich technika ombre wygląda brzydko, a nawet śmiesznie. Zwłaszcza jeśli używasz więcej niż dwóch kolorów jednocześnie.
 • Modna w tym sezonie przezroczysta powłoka nie pasuje do właścicieli ombre. Technika całkowicie maluje powierzchnię.
 • Ten sezon pozostaje w trendowej ulubionej kurtce każdego. Jego wszechstronność pozwala na codzienne korzystanie z każdego wydarzenia. Francuski manicure ombre przyciąga uwagę swoją oryginalnością, jasnością i stylem.
 • Manicure Lunar z gradientem najlepiej zrobić w salonie, aby nie wyglądał śmiesznie.
 • Rok nie wymaga lakierowania jako koloru odzieży lub akcesoriów. Może być osobnym akcentem kolorystycznym, podkreślającym indywidualność właściciela.
 • Szczególnie istotny połysk i matowość.
 • Projekt Feng Shui polega na wyborze jednego gwoździa głównie na palcu serdecznym. Możesz zaaranżować cały manicure za pomocą techniki ombra i podświetlić ten palec innym kolorem lub ozdobić go kryształkami.

Projektowanie za pomocą feng shui polega na wyborze jednego gwoździa głównie na palcu serdecznym

Odwróć obmre - od ciemności do światła

Gradientowe zabarwienie niektórych paznokci

 • Każdy gwóźdź ma inny kolor - stylowe rozwiązanie na okres letni. Po wybraniu różnych odcieni tego samego koloru i uporządkowaniu paznokci, dziewczyny stają się przedstawicielami modnego trendu.
 • Połączenie różnych stylów na palcach jednej ręki wygląda imponująco. Na przykład ombre, manicure księżycowy, feng shui i rama wyglądają nietypowo i ciekawie razem. Idealny dla niezwykłych osobowości.

Projekt paznokci Ombre zależy nie tylko od wybranych kolorów manicure, ale także od kształtu paznokci.

Najbardziej popularnym w tym sezonie jest owal. Drzewo migdałowe wygląda dobrze na długich paznokciach i zajmuje drugie miejsce pod względem popularności. Następnie wybierz odmianę owalnego kwadratu i miękki kwadrat. Zaleca się zapomnieć o skośnych paznokciach, szczytach, mandrynach.

Niebieski Ombre

Delikatne pastelowe odcienie

Ombre w kolorach gumy

Wskazówka! Aby wizualnie uczynić paznokieć dłuższym, podstawa płytki jest pokryta ciemnym lakierem, a końce lekkim lakierem.

Połączenie ombre i francuskiego

Klasyczna kurtka szczelnie zajmowała wiodącą pozycję w świecie mody od kilku lat. Jednak kobiety mody wymyśliły kilka sposobów na odświeżenie, aby były oryginalne i stylowe. Ombre jest jedną z obecnie stosowanych metod.

Idealnie gładka linia uśmiechu nie jest uzyskiwana przez wszystkich w domu. Teraz możesz zapomnieć o długiej ciężkiej pracy nad paznokciem. Do manicure mody będzie potrzebny:

 • półprzezroczysty pastelowy lakier;
 • gruby biały lakier;
 • utrwalacz lub górna pokrywa;
 • gąbka z małymi porami lub gąbką;
 • śmietanka szkocka, wazelina lub tłuszcz;
 • folia lub paleta.

Idealnie gładka linia uśmiechu w manicure francuskim nie działa dla wszystkich w domu. Na ratunek przychodzi technika Ombre

Francuski ombre z iskierkami

Francuski ombre z jasnymi końcówkami

Taśma klejąca nie jest przeznaczona do trzymania płaskiej linii, jak poprzednio. Jest cięty na małe kawałki i przyklejany wokół paznokci, aby chronić naskórek przed malowaniem. Kilka warstw pastelowego lakieru jest równomiernie nałożonych na paznokcie. Po całkowitym wyschnięciu na folię nakłada się biały lakier grubymi pociągnięciami i pastelami.

Gąbkę dociska się do płytki paznokcia i delikatnie przesuwa o 2-3 mm, aby rozmazać krawędź. Gradient prowadzony łagodnymi ruchami, tak że biel była na końcu. Jeśli mocno naciskasz na gąbkę, wchłania ona barwnik. Dlatego musisz działać gładko i płynnie.

Po całkowitym wyschnięciu lakierów na wierzch nakłada się roztwór utrwalający. W połączeniu z kurtką możesz użyć brokatu. Taśma klejąca jest usuwana ze skóry.

Płynne przejście z koloru do koloru pomoże stworzyć regularną gąbkę

Delikatne przejście gradientu

Jasna wersja tej samej technologii

Nowoczesny design francuskich paznokci ombre wygląda miękko i pięknie. Eksperymenty z paletami są mile widziane.

Wskazówka! Przezroczysty lakier jako baza do aplikacji dodaje atrakcyjności i trwałości manicure.

Żel do polerowania, końcówki lub akryl: jaki materiał wybrać

Jeśli wybierzesz ombre żelowy lakier do paznokci, idealnie pasuje. Wynika to z faktu, że żelowy połysk dodaje blasku płytce paznokcia, kolory wyglądają na jasne i nasycone.

Ombre z żelowymi środkami do polerowania

Pionowe ombre na palcach pierścieniowych

Jasny ombre z iskierkami

Każdy gwóźdź ma inny kolor.

Jeśli wybierzesz różne metody barwienia, lepiej jest polerować żel. Jest odporny, zachowuje świeży wygląd przez okres do trzech tygodni, nie wymaga częstej korekty.

Żel jest odpowiedni dla dziewcząt, które kochają przejrzysty manicure, ale chcą podążać za modą. W tej postaci nie można pomalować dolnej części paznokcia i wykonać kolorowej powłoki na górnej części płytki paznokcia.

Pionowe ombre rozciągnięte do góry

Matowe wykończenie. Ombre od ciemności do światła

Owalny kształt paznokci - najlepsza opcja w tym roku

Manicure jagodowy

Aby stworzyć ombre na paznokciach za pomocą lakieru żelowego, potrzebujesz materiałów pomocniczych:

 • miękkie i twarde pilniki do paznokci;
 • baf;
 • Lampa UV do suszenia;
 • szczotka nylonowa pod numerem 0, która pomoże zacierać granice kolorów;
 • wykałaczki, taśma, gąbka i folia.

Z podstawowych materiałów należy nabyć odwadniacz, grunt bezkwasowy, bazę i błyszczącą powłokę, lakiery o 2-5 kolorach kolorów toczenia i serwetki do zanurzania pędzla.

Wskazówka! Wieczorny manicure wygląda świetnie z iskierkami. Idealny manicure z robakiem lub ozdobnymi cyrkoniami.

Modne odcienie mięty

Ombre alternation: od ciemności do światła i odwrotnie

Doskonały kolor do manicure zimowego

Podczas samorealizacji manicure musisz zwrócić uwagę na kilka niuansów, które mogą zepsuć wygląd paznokci:

 • Oryginalna technika ombre przyciąga wzrok innych, więc musi być doskonale wykonana. Wszelkie niedociągnięcia lepiej wykonać ponownie.
 • Nie musisz polegać na technice tuż przed wydarzeniem, w którym musisz flashować. Po raz pierwszy jest mało prawdopodobne, aby był doskonały. Pędzel może pozostawiać plamy i szorstkość gąbki. Dlatego najpierw musisz ćwiczyć kilka razy i wybrać najlepszą dla siebie metodę barwienia.
 • Oczyszczanie skóry wokół paznokci odgrywa ważną rolę, ponieważ rozpuszczalnik może uszkodzić wzór. Paski żelowe, które pozostają na gwoździu, mogą zniszczyć gradient po bokach, jeśli nie są wystarczająco suche.
 • Aby zmniejszyć liczbę korekt paznokci, profesjonalni manicurzyści pozostawiają podstawę płytki paznokcia przezroczystą. Zatem wzrost powierzchni będzie niedostrzegalny.

Oryginalna technika ombre przyciąga wzrok innych, więc musi być doskonale wykonana. Wszelkie niedociągnięcia powinny zostać natychmiast usunięte.

Nie musisz polegać na technice tuż przed wydarzeniem, w którym musisz flashować. Po raz pierwszy jest mało prawdopodobne, aby był doskonały.

Jeśli po raz pierwszy nie zdołasz zrobić pięknego ombre na paznokciach, nie jest to przerażające i absolutnie normalne. Po 3-4 próbach i próbach w domu okaże się, że technika nie będzie gorsza niż w salonie piękności.

Połączenie win-win w kolorze czerwonym i czarnym

Wskazówka! Pędzel często należy wycierać serwetką, aby kolor nie stał się matowy i nieporządny.

Jeśli po raz pierwszy nie zdołasz zrobić pięknego ombre na paznokciach, nie jest to przerażające i absolutnie normalne. Po 3-4 próbach i próbach w domu okaże się, że technika nie będzie gorsza niż w salonie piękności.

Pin
Send
Share
Send
Send