Piękno

Jak malować brwi cieniami? - Zdjęcia krok po kroku, instrukcje

Pin
Send
Share
Send
Send


Od wiedzy o malowaniu brwi cieniami zależy od jakości makijażu. Nie każda dziewczyna może sobie pozwolić na tatuaż, ale każda kobieta mody może sprawić, że jej oczy będą bardziej wyraziste.

Wcześniej, aby podkreślić brwi, użyłem ołówka. Teraz artyści makijażu zalecają używanie cieni, ponieważ mają wiele zalet.

Dlaczego kolorujemy brwi?

Modę na malowanie brwi po raz pierwszy przedstawiła francuska aktorka Catherine Deneuve, po której kobiety na całym świecie zaczęły zwracać uwagę na piękno brwi. Jeśli znajdziesz dla siebie idealny kształt, nie możesz nawet pomalować oczu.

Wcześniej, aby podkreślić brwi, użyłem ołówka. Teraz artyści makijażu zalecają używanie cieni, ponieważ mają wiele zalet. Po pierwsze, leżą łagodniej. Po drugie, starannie zamaskuj przestrzeń między włoskami. Po trzecie, wyglądają jak najbardziej naturalnie. Cienie są po prostu konieczne, jeśli dziewczyna ma krótkie włosy lub naturalna brew jest zbyt szeroka.

Nie ma potrzeby malowania brwi tylko wtedy, gdy mają dobry kształt i cień. Aby zaoszczędzić czas na malowaniu, niektóre dziewczyny wybierają tatuaż. Cienie to świetny sposób na zwiększenie nasycenia. Najważniejsze to nie przesadzać. Przecież zbyt jasne łuki tworzą efekt komiczny.

Cienie - świetny sposób na zwiększenie nasycenia odcienia.

Zalecenia dotyczące wyboru cieni

Sukces pięknych brwi zależy nie tylko od zdolności do stworzenia zgrabnego kształtu, ale także od właściwego doboru cieni. Powinny być ciemniejsze niż naturalne o 2-3 tony. Czarne kolory i blondynki nie będą pasować do czarnych kolorów, należy zwrócić uwagę na brązowe odcienie. Aby nie przelewać brwi w świetle, wybierz cienie o matowej fakturze.

W przypadku zestawu cieniowego należy kupić twardą szczotkę ze ściętymi krawędziami i krótkimi włóknami.

Znane marki oferują specjalne linie brwi do malowania brwi.

Na przykład „Letual” Jest zestaw, który pomaga poprawić łuk. Zawiera trzy różne proszki, pędzel i pędzel. Indywidualny ton uzyskuje się przez mieszanie odcieni. Najważniejsze jest, aby makijaż wyglądał harmonijnie. Aby naprawić kształt i kolor, w zestawie jest wosk.

Zestaw do brwi Letual

W zestawie Esencja Użytkownicy znajdują dwa odcienie, pędzel i trzy silikonowe kształty brwi. Są rzadko spotykane u innych producentów. Jest to jednak bardzo wygodne. Brwi są idealne i takie same.

W zestawie Essence użytkownicy znajdują dwa odcienie, pędzel i trzy formy silikonowe do brwi

Dostępne są również zestawy do korekcji brwi. Pupa i „Rive Gauche”. W pierwszym przypadku firma oferuje dwa kontrastowe kolory cieni i dwa pędzle (z okrągłym i ściętym końcem). Trwałość kosmetyków jest gwarantowana. W drugim przypadku użytkownicy otrzymują zestaw jasnobrązowych cieni do powiek i pęset. Znaczy garnitur blondynki. Dla brunetek lepiej szukać innego producenta.

Brwi Shadow Pupa

Zestaw „Rive Gauche” nadaje się tylko dla blondynki

Trzy zasady wyboru pędzla do stosowania cieni:

 • Grube brwi z długimi włosami najlepiej wykonywać za pomocą skośnej szczotki ze sztywnym włosiem. Pędzel można myć wodą. Utrzymuje wydajność i staje się niezbędnym narzędziem.
 • Szczotki z zaokrągloną końcówką idealnie nadają się do cienkich brwi i do odtwarzania techniki ombre. Jak dziewczyny, które mają wrażliwą skórę.
 • Krótkie kłaczki na ściętej szczotce idealnie nadają się do samodzielnego nakładania i rozprowadzania cieni na linii brwi.

Wskazówka! Aby równomiernie rozprowadzić cienie na brwiach, użyj specjalnego pędzla.

Techniki barwienia brwi

Zanim zastosujesz cienie na brwiach, należy je wyregulować. Początek łuku powinien być zgodny z krawędzią skrzydła nosa. Aby wykonać poprawne zgięcie, nałóż pędzel na czubek nosa pod kątem, tak aby przeciął środek źrenicy, jeśli jest połączony z czubkiem nosa. Aby określić koniec brwi, należy przymocować szczoteczkę do nozdrza, aby przekroczyła zewnętrzną krawędź oka. Na przecięciu z linią brwi powinna zostać przerwana.

Jak malować brwi cieniami za pomocą szablonu. Krok 1-4

Jak malować brwi cieniami za pomocą szablonu. Krok 5-8

Jak malować brwi cieniami za pomocą szablonu

Profesjonalni wizażyści identyfikują cztery techniki kolorowania:

 • Wylęg monochromatyczny, który idealnie pasuje do jasnowłosych dziewcząt.
 • Dwukolorowe kreskowanie, aby wytyczyć wyraźne formy i ukryć wiek zawieszenia. Aby osiągnąć cel, należy przyciemnić jasnym tonem całą szerokość brwi i dodać dolną krawędź o ciemnym kolorze.
 • Aby stworzyć ombre efekt, musisz umieścić lekki ton na podstawie brwi, a ciemny, aby zakończyć projekt ogona.
 • Częściowe napełnianie polega na rysowaniu włosów w miejscach pustych luk.

Według innych cech można wymienić trzy techniki projektowania brwi: graficzne, naturalne i mieszane. Grafika polega na rysowaniu wyraźnych linii, aby stały się jasnym akcentem. Naturalne stosowanie cieni oznacza przyciemnienie przestrzeni między włosami w kształcie własnej brwi. Technika mieszana jest wykonywana za pomocą cieni, ołówka i specjalnego żelu.

Wskazówka! Lepiej nie używać cieni do oczu do brwi. Brązowe odcienie mają czerwonawy pigment, w przeciwieństwie do specjalnie zaprojektowanych odcieni popiołu.

Reguły korekty

Podczas korekcji brwi nie próbuj całkowicie zmieniać konturu. Możesz wyciągnąć za dużo nadmiaru włosów, co doprowadzi do katastrofalnych konsekwencji.

 • Umiar i naturalność - główni sprzymierzeńcy idealnego makijażu.
 • Aby brwi okazały się idealne, musisz wziąć pod uwagę cechy twarzy.
  Małe oczy i wąskie usta nie powinny być podkreślane zbyt szeroką linią. Zwróci na siebie uwagę i usunie właściwe proporcje.
  Duże rysy twarzy powinny być wygładzone grubymi liniami o wydłużonym kształcie.
 • Aby odmłodzić twarz, możesz skrócić końcówki i lekko podnieść je do krawędzi uszu.

Jak malować brwi: zdjęcie krok po kroku

 • Posiadacze okrągłej twarzy lepiej wybierają kształt łuku z przerwą. Wskazówki muszą się wyprostować i wydłużyć.
 • Możesz wygładzić ostre rogi podbródka i skrócić owal za pomocą prostych przyciętych włosów. Formularz nie pasuje do dziewcząt o kwadratowym typie twarzy.
 • Czubki brwi, które schodzą z dołu stulecia, dają obrazowi smutek i tęsknotę. Dlatego lepiej unikać tego formularza. Jeśli dana jest z natury, usuń nadmiar włosów i podnieś cienie.

Aby uzyskać idealny makijaż, najważniejsze jest, aby wybrać odpowiedni cień. Ten sezon to modny kontrast. Nie jest konieczne, aby kolor brwi był w harmonii z włosami. Istnieją jednak zalecenia dotyczące łączenia cieni z włosami na głowie.

Płonące brunetki pasują do żywicy. Ale styliści zalecają im rozjaśnienie ich nadtlenkiem wodoru. Możesz także użyć specjalnego wywaru kremowego lub ziołowego. Po zabiegu ustaw kolor za pomocą cieni lub ołówka.

Blondynki muszą przyciemnić łuk. Jasne brwi łączą się z twarzą i tracą swój urok. Dlatego zaleca się zabarwienie włosów.

Rudowłosa bestia potrzebuje czerwonawego odcienia. Świetny mahoń, terakota lub miedź. Pigment oberżyny jest w harmonii z niebiesko-czarnymi lokami.

Brwi przed i po korekcji

Dla kobiet, których brwi są szare, cienie są idealne. Wypełniają przestrzeń między włosami i farbują je w naturalnych odcieniach.

Wskazówka! Po leczeniu brwi cieniami zaleca się traktowanie ich żelem lub woskiem, aby nie były posypane.

Jak kształtować ciemne brwi cieniami

Brunetki mają więcej szczęścia niż blondynki z powodu jasnego koloru brwi. Nie muszą się zabarwiać, ponieważ naturalny odcień jest wyraźnie widoczny i podkreśla piękno oczu. Jednak nikt nie anulował korekty łuku.

2019 charakteryzuje szacunek dla naturalności. Dlatego spełnienie łuku łukowego jest prawie niemożliwe. Dziś artyści makijażu przedstawiają najbardziej naturalny kształt i kolor. W trendach zawsze pozostaje zadbane brwi.

Aby zmienić kolor i kształt własnych brwi, musisz najpierw usunąć nadmiar włosów. Czarny łuk można poprawić tylko, powodując pożądany odcień w wolnych odstępach.

Jak farbować ciemne brwi

Brovki przed i po malowaniu

Właściciele ciemnych brwi powinni wybierać czarne cienie. Są jak najbardziej zbliżone do naturalnego koloru i nie wyróżniają się na tle całego obrazu. Jeśli twoje brwi są czarne jak smoła, możesz rozjaśnić je kilkoma tonami.

Wskazówka! Aby wizualnie nadać objętość rzadkim brwiom, przed obróbką cieniami narysuj włosy zaostrzonym ołówkiem.

Instrukcje cieniowania brwi krok po kroku

Możesz osiągnąć pożądany kolor za pomocą różnych odcieni, mieszając kilka odcieni szarobrązowej palety cieni. Aby idealnie narysować formularz, należy postępować zgodnie z instrukcjami:

 • Czesz włosy na linii wzrostu, aby odsłonić skórę.
 • Na ściętym pędzlu zgarnij matowy cień do powiek o wybranym kolorze.
 • Jak najbliżej skóry, musisz iść wzdłuż linii łuku za pomocą pędzla z ruchami bibułowymi.
 • Rozczesuj włosy wzdłuż linii wzrostu.
 • Rysuj zgrabne pociągnięcia za pomocą krótkich pociągnięć od początku brwi do czubka. Jaśniejszy ze wszystkiego, czego potrzebujesz do namalowania głównej części. Końcówka powinna być bledsza o 1-2 tony.
 • Nałóż wosk na pędzel i przetrzyj już pomalowaną brew na górze, aby naprawić makijaż.

Szczegółowe instrukcje dotyczące malowania brwi cieniami

Makijażyści zalecają nakładanie brwi kremem nawilżającym i podkładowym przed nałożeniem cieni. Następnie kosmetyki będą trwać dłużej i nie będą miały szkodliwego wpływu na wrażliwą cienką skórę.

Aby wykonać makijaż brwi za pomocą techniki ombra, musisz najpierw zastosować jasne cienie, a następnie zaciemnić je.

Wskazówka! Aby nie wymazać makijażu przedwcześnie, lepiej wybrać solidne cienie. Nie kruszą się i nie trzymają przez długi czas.

Recenzje dziewcząt

Słuchanie profesjonalnych porad wizażystów jest niezbędne do stworzenia idealnego obrazu. Jednak opinia prawdziwych dziewcząt, które zabarwiają brwi w życiu codziennym, jest bezcenna. Dzięki doświadczeniu innych fashionistek możesz uniknąć wielu błędów w wyborze cieni lub tworzeniu idealnego kształtu.

Irina, 45 lat: „Odbarwiam jasne brwi w technice ombre. Okazuje się dobrze. Aby stworzyć efekt, używam cieni Letual. Cieszę się z jakości, ceny i sugerowanych odcieni, z którymi można eksperymentować.”

Olga, 20 lat: „Nie lubię malować oczu. Wydaje mi się, że jest to bardzo trudne i zajmuje zbyt dużo czasu. Zgadzam się jednak, że jasno zdefiniowane brwi umożliwiają odrzucenie makijażu oczu. Wybieram cienie Essence. Są trwałe i nie kruszą się”.

Ludmiła, 31 lat: „Wcześniej robiłem tatuaż brwiami, aż pewnego dnia zdałem sobie sprawę, że wygląda to zbyt sztucznie. Dlatego zdecydowałem się przejść na cieniowanie z cieniami. Jestem bardzo zadowolony z tej decyzji, ponieważ lubię ten efekt. Jestem teraz sceptyczny co do tatuażu.”

Aby uzyskać idealny makijaż, najważniejsze jest wybranie odpowiedniego cienia.

Alexandra Nikolaevna, 47 lat: „Kiedy kontrastowały brwi w modzie, natychmiast zacząłem chodzić do salonu na malowanie. Jest to jednak kosztowna procedura i po początku kryzysu nie stać mnie na to regularnie. Dlatego postanowiłem sam spróbować malować włosy. Wybrałem ten odcień. Aby uzyskać idealny odcień, Miksuję kilka tonów, a przy okazji radzę zdobyć żel. Pomoże to naprawić wynik, a krawędź będzie w idealnym stanie sutr aż do wieczora.

Maria, 25 lat: „Do malowania brwi zawsze używam cieni do powiek. Próbowałem kilku ofert firm kosmetycznych, ale zatrzymałem się na produktach Pupa. Cieszę się z trwałości, jednolitości aplikacji i idealnie pasuje do mnie odcienie”.

Alina, 24 lata: „Kupiłem sobie specjalny zestaw do brwi. Ołówek i trzy formy wchodzą tam. Malowałem formę kilka razy. Potem wróciłem do starej, sprawdzonej metody nakładania cieni. Ołówek jest po prostu bardzo zauważalny, więc twarz wygląda komicznie. I nie mam wiele lat na rezygnacja z naturalności Cienie są najlepszym rozwiązaniem dla stworzenia naturalnego, kobiecego wizerunku. ”

Wskazówka! Od przyklejenia włosów do brwi pomoże pozbyć się specjalnego żelu. Przechwytuje kształt i dodaje atrakcyjnego połysku.

Pin
Send
Share
Send
Send