Piękno

Piękny manicure ze wzorem (50 zdjęć) - Wiadomości branżowe 2019

Pin
Send
Share
Send
Send


Aby zorientować się w różnych rodzajach manicure ze zdjęciami i poznać trendy w modzie paznokci pomoże Ci ten artykuł

Manicure ze zdjęciem to oryginalna okazja do urozmaicenia klasycznego manicure. Zgrabne, eleganckie nogi z modnym manicure to obowiązkowy atrybut nowoczesnej damy. Szczególnie popularny manicure ze wzorem, który pozwala nie tylko nadać palcom zadbany wygląd, ale także wyrazić ich indywidualność. Ten artykuł pomoże Ci zorientować się w różnych rodzajach manicure ze zdjęciami i poznać trendy w modzie do paznokci.

Rysunki mogą urozmaicić klasyczny francuski

Temat Halloween

Wzory w stylu abstrakcji

Jak ozdobić francuski

Klasyczny francuski rozkwita teraz w nowych kolorach. Zamiast zwykłego białego lakieru nałożonego na swobodną krawędź gwoździa w postaci „uśmiechu”, artyści używają koloru, dodając do tego tła różne lakiery, cyrkonie, piasek, brokat itp.

Dzięki temu znajomy manicure francuski nabiera nowego, jasnego wyglądu.

Francuski manicure z obrazem może być łatwo wykonany nawet przez nowicjusza w dziedzinie zdobienia paznokci, nie są potrzebne żadne specjalne narzędzia, wystarczy tylko cienki pędzel.

Klasyczny francuski jest teraz w rozkwicie z nowymi kolorami.

Piękne motyle wylądowały na nienazwanych palcach.

Czarny wzór zdobi klasyczny francuski manicure.

Będziesz więc potrzebował:

 • Dwukolorowy lakier;
 • Lakier bezbarwny;
 • Zmywacz do paznokci;
 • Cienka szczotka;
 • Super klej;
 • Dżetów;
 • Naklejki na francuski manicure.

Proste i faliste linie tworzą delikatny wzór.

Jasne wiśnie na palcach

Zamiast zwykłego białego lakieru nałożonego na wolną krawędź gwoździa w formie „uśmiechu”, artyści używają koloru, dodając do tego tła różne lakiery, cyrkonie, piasek, brokat itp.

Etapy pracy:

 • Przyklej naklejkę na obszarze tuż poniżej wolnej krawędzi paznokcia, tak aby górna krawędź naklejki pokryła się z początkiem wolnej krawędzi paznokcia.
 • Nałóż lakier na krawędzi paznokcia i natychmiast usuń naklejkę.
 • Nałóż przezroczysty lakier na całą płytkę paznokcia.
 • Następnie, za pomocą pędzla, kładziemy prosty rysunek w postaci okręgów i półokręgów.
 • Po wyschnięciu lakieru na środku niektórych okręgów, przyklej pastę do superkleju.

Wskazówka!Aby rysunek wyglądał ładnie, ważne jest przygotowanie płaskiej podstawy. Jeśli masz niewielkie doświadczenie w tworzeniu manicure francuskiego, upewnij się, że używasz specjalnych naklejek, które umożliwiają gładkie nałożenie lakieru na wolną krawędź paznokcia.

Takie punkty, oprócz uśmiechu, można zrobić samemu sobie.

Francuskie i kwiatowe wzory

W świetle księżyca

W trendzie pozostaje tak zwany manicure księżycowy. Po nałożeniu zamiast zwykłego wyboru górnej krawędzi paznokcia, nacisk jest przenoszony na dolną krawędź dzięki doborowi otworu na paznokieć. Jego kontur jest zaznaczony wzorem, cyrkoniami i kontrastowym lakierem.

Wskazówka!Jeśli otwór paznokciowy jest naturalnie zaznaczony w twojej naturze, bardziej estetyczne będzie użycie nieprzezroczystej bazy lakierowej dla tej strefy paznokcia.

W trendzie pozostaje tak zwany manicure księżycowy. Po nałożeniu zamiast zwykłego wyboru górnej krawędzi paznokcia, nacisk jest przenoszony na dolną krawędź dzięki doborowi otworu na paznokieć

Jego kontur jest zaznaczony wzorem, dżetów, kontrastowym lakierem.

Francuski manicure z naklejkami

Innym sposobem na urozmaicenie klasycznej kurtki jest dodanie gotowych naklejek. Ta metoda jest szybka i wygodna, nie wymaga umiejętności rysowania, a wynik jest niesamowity.

Wystarczy dodać specjalne naklejki na górze paznokcia do gotowego francuskiego manicure, aby zachować pomysł klasycznej francuskiej kurtki. Pamiętaj, aby ostrożnie wyprostować krawędzie naklejki, fałdy utworzone po wysuszeniu staną się twarde i przylgną do wszystkiego, dzięki czemu naklejka nie będzie trwała długo. Po przyklejeniu naklejki nałóż na nią warstwę czystego lakieru lub specjalnej powłoki.

Innym sposobem na urozmaicenie klasycznej kurtki jest dodanie gotowych naklejek.

Wskazówka! Nie używaj dużych naklejek na wszystkich paznokciach, wygląda to bez smaku. Wystarczy wybrać jeden lub dwa paznokcie, a na resztę pozostaw klasyczną wersję francuskiego manicure.

Wzory do polerowania żelem

Dla tych, którzy prowadzą dynamiczny styl życia i nie mogą pozwolić sobie na dużo czasu na manicure, ale mają tendencję do utrzymywania paznokci w porządku, wyjście na żel będzie najlepszym rozwiązaniem. Ta wielopoziomowa powłoka utrzymuje paznokcie od jednego do trzech tygodni.

Dla tych, którzy prowadzą dynamiczny styl życia i nie mogą pozwolić sobie na dużo czasu na manicure, ale mają tendencję do utrzymywania paznokci w porządku, użycie żelowego lakieru będzie wyjściem

Ta wielopoziomowa powłoka utrzymuje paznokcie od jednego do trzech tygodni.

Lepiej jest zrobić taki manicure u specjalisty, ponieważ aby go wykonać w domu, musisz kupić sporo materiałów i przejść co najmniej minimalne szkolenie w procesie aplikacji.

Jakość użytego materiału, kwalifikacje manikiurzystki oraz struktura i właściwości fizjologiczne paznokci wpływają na ilość lakieru na paznokciach.

Nakładanie pasty żelowej odbywa się w kilku etapach. Aby uzyskać wysokiej jakości zasięg, potrzebujesz:

 1. Najpierw przygotuj paznokcie - odtłuść je, nałóż podkład;
 2. Następnie pomaluj paznokcie wybranymi lakierami w kilku warstwach;
 3. Narysuj obrazek, udekoruj cyrkoniami lub piaskiem;
 4. Zastosuj utrwalacz.

Po nałożeniu każdej warstwy należy ją osuszyć lampą ultrafioletową.

Lepiej jest zrobić taki manicure u specjalisty, ponieważ aby go wykonać w domu, musisz kupić sporo materiałów i przejść co najmniej minimalne szkolenie w procesie aplikacji.

Ale efekt zastosowania lakieru żelowego nie zawiedzie Cię - gładka, trwała powłoka przez długi czas.

Możliwości zastosowania wzoru z lakierem żelowym są takie same, jak w przypadku zwykłego lakieru, mogą łatwo tworzyć różne wzory na paznokciach

Różne paski i kropki można stosować niezależnie.

Ale efekt zastosowania lakieru żelowego nie zawiedzie Cię - gładka, trwała powłoka przez długi czas.

Możliwości zastosowania wzoru z lakierem żelowym są takie same, jak w przypadku zwykłego lakieru, mogą łatwo tworzyć różne wzory na paznokciach. Możesz na przykład zrobić rysunek - kropkowany, układając wielokolorowe kropki na paznokciach za pomocą specjalnych kropek lub prostego pręta. Technika jest najprostsza, ale zawsze wygląda oryginalnie.

Jest inny sposób na zastosowanie wzoru lakieru żelowego - to są szablony. Możesz użyć gotowych lub zrobić je samodzielnie, wycinając z taśmy niezbędne części.

Technika wykonywania pracy jest prosta. Przygotowujemy paznokcie, nakładamy wszystkie niezbędne warstwy podłoża i lakieru na wzór, suszymy je pod lampą UV, przyklejamy szablon i malujemy niezbędne miejsca, usuwamy szablon, suszymy itp.

Możliwe jest również wykonanie pięknego wzoru na paznokciach za pomocą lakieru żelowego techniką tłoczenia. W tym celu musisz kupić:

 • Metalowa płyta ze zdjęciami
 • Podkładka stempla
 • Skrobak

Nałóż żel na płytkę, wygładź lakier za pomocą skrobaka, nałóż gumową podkładkę na wzór płytki, a następnie na paznokieć, przenosząc w ten sposób wzór na paznokieć. Szybko i łatwo uzyskaj skomplikowany wzór lub wzór na paznokciu.

Zebra tęczowa

Dla fanów horroru

Zimowe wzory

Nie jest konieczne umieszczanie wszystkich tych rysunków w tym samym czasie, możesz wybrać jeden

Wskazówka! W celu pokrycia lakieru żelowego dłużej, należy myć naczynia i czyścić rękawice, aby zapobiec wpływaniu lakieru na materiały ścierne.

Proste techniki wykonywania rysunków

Rozważ kilka sposobów na stworzenie manicure z wzorem na paznokciach bez użycia specjalnych narzędzi.

Mówiliśmy już o stosowaniu punktów za pomocą wędki. Przyjrzyjmy się teraz, jak poszczególne kolorowe kropki można przekształcić w bardziej złożone wzory.

Umieść punkty nie jest chaotyczne, ale w kształcie serca, wykonując punkty o różnych średnicach i odcieniach, otrzymasz oryginalny obraz.

Gładkie paski można nakładać za pomocą szablonu taśmy klejącej

Poziome linie wizualnie powiększają gwóźdź

Kolor lamparta

Umieść kilka kolorowych kropek i połącz je igłą, aż lakier będzie suchy. Różne kwiaty się okażą, ich forma zależy od wyobraźni.

Możesz nałożyć, krople kontrastowego lakieru jeden na drugim, a wtedy kwiat stanie się bardziej jasny.

Nie mniej spektakularny rysunek na paznokciach można uzyskać, wykonując proste pociągnięcia cienkim pędzlem. Na przykład zastosuj kilka kontrastowych pociągnięć na bazie lakieru.

Aby utworzyć tę wersję manicure, musisz:

 • Lakier z iskierkami
 • Czarny lakier
 • Biały lakier
 • Pędzel
 • Kropki lub cienki pręt.

B / W manicure. Punkty można ustawić za pomocą pendrive'a.

Połączenie linii i grochu

Wielobarwne konfetti na paznokciach

Na suszonej bazie lakieru wykonujemy trzy pociągnięcia pędzlem z biało-czarnym lakierem, ustawiamy kropki prętem lub kropkami. Zakrywamy paznokcie przezroczystym lakierem, a manicure jest gotowy.

Wskazówka! Nie próbuj natychmiast rysować na paznokciach czegoś skomplikowanego, z najprostszych elementów możesz uzyskać niezwykły rysunek, fantazjować!

Pomysły na krótkie rysunki do manicure

Nie zawsze możemy pochwalić się długimi paznokciami, często dokonujemy wyboru na korzyść krótkiego manicure, jako bardziej komfortowego. Nie oznacza to jednak, że w obecności krótkich paznokci powinniśmy ograniczyć się do jednolitej powłoki. Co więcej, jasne krótkie paznokcie są teraz w trendzie. Jakie wzory nadają się do krótkich paznokci?

Oczywiście, próba malowania bujnych kwiatów na krótkich paznokciach to celowo zły pomysł, lepiej jest preferować kształty geometryczne. Łatwo je uruchamiaj za pomocą szablonów taśmy klejącej. Przyklejamy prowadnice i malujemy wymagane obszary - wszystko jest bardzo proste. Możesz łączyć kolory, teraz im jaśniej, tym lepiej.

Oczywiście, próba malowania bujnych kwiatów na krótkich paznokciach jest oczywiście złym pomysłem, lepiej jest preferować kształty geometryczne.

Doskonałe wzory na krótkie paznokcie.

Białe wzory na lakierowanym kolorze nagim

Stwórz kolejny modny efekt - ombre, na paznokciach jeszcze łatwiej. Pomaluj paznokcie dwoma lakierami - jedną całą płytkę, drugą górną do środka, szczotkuj krawędź pędzlem, aż lakiery zaczną wysychać.

Wskazówka!Jeśli jesteś właścicielem krótkiego manicure, preferuj nasycone kolory lakieru, wyglądają one bardziej korzystnie na krótkich paznokciach.

Manicure z trendami mody

Projektanci branży paznokciowej pozostawiają modnym kobietom szeroki zakres kreatywności. Trendy modowe są bardzo zróżnicowane w tym sezonie i dają każdemu możliwość wyboru opcji dla duszy.

Krótkie paznokcie i naturalne formy są nadal w modzie. Głównym wymaganiem - zadbany i doskonały manicure. Kwadratowy, półokrągły, owalny kształt gwoździ jest mile widziany. Priorytetem jest prostota i naturalność.

Projektanci branży paznokciowej pozostawiają modną przestrzeń dla kobiet mody

Trendy modowe są bardzo zróżnicowane w tym sezonie i dają każdemu możliwość wyboru opcji dla duszy

Krótkie paznokcie i naturalne formy są nadal w modzie. Głównym wymaganiem - zadbany i doskonały manicure

Klasyczne kolory są w modzie - czarny, szary, złoty, srebrny, biały, beżowy, bordowy. Ale klasyczne kolory nie oznaczają nudnych kształtów. Manicure jest bogato zdobiony dżetów, naklejek itp.

W stylu marek odzieżowych

U szczytu mody, czarno-biały manicure w stylu Coco Chanel, który nie jest nudny.

Nie mniej popularny jest styl Barbary. Z charakterystyczną klatką w barwach firmowych, ponownie w połączeniu z elementami dekoracyjnymi - naklejki, cyrkonie itp.

Słynna kombinacja czerni i czerwieni przeniosła się z prestiżowych butów na paznokcie, stając się uzupełnieniem wizerunku biznesowego i zachowując klasyczną wydajność - czarny top i czerwone dno.

U szczytu mody, czarno-biały manicure w stylu Coco Chanel, który nie jest nudny. Biały można zastąpić jasnoróżowym

Nie mniej popularny jest styl Barbary.

Z charakterystyczną komórką w barwach firmowych, ponownie w połączeniu z elementami dekoracyjnymi - naklejkami, cyrkoniami itp., Taki manicure wygląda bardzo interesująco

Oczywiście do tych dwóch podstawowych kolorów dodano szczegóły i dekoracje, ale podstawowa idea pozostała niezmieniona.

Szlachetny szary kolor jest bardzo modny w tym roku zarówno w monochromatycznym wzornictwie, jak iw połączeniu z jaśniejszym lakierem w klasycznych odcieniach, na przykład czerwonym. Ale ogromna liczba odcieni szarego lakieru na rynku w tym roku umożliwia stworzenie pełnego obrazu przy użyciu tylko jednego odcienia na paznokciach.

Miłośnicy jasnego manicure

Jeśli solidny manicure nie jest dla Ciebie, a wolisz mnóstwo kolorów na paznokciach, spodoba Ci się manicure. Mottem tego kierunku jest więcej kolorów, faktur i dekoracji. W ramach tego kierunku powstają prawdziwe arcydzieła sztuki zdobienia paznokci. Paznokcie stają się przedmiotem sztuki - zdjęcia awangardowców, zabawnych twarzy, kreskówek zdobią paznokcie fashionistek.

Myszka Miki i przyjaciele

Fani tej zabawnej małej myszy będą zadowoleni z wiadomości, że w projekcie paznokci jest bardziej modna niż kiedykolwiek. Nowy manicure z rysunkami Mickey przedstawiono poniżej.

Fani wesołej małej myszki zadowolą projekt paznokci

Miłość i Mickey

Śmieszne myszy łączą się z różnymi kolorami, od czarno-białych klasyków po jasne odcienie neonowe i oczywiście obecność groszku na paznokciach.

Shabby chic and sea

Styl Kebby-chic utrzymuje swoją pozycję w modowych trendach roku. W tym roku zaletą tego stylu są naturalne odcienie, zgodnie z głównym trendem roku.

Popularny jest również styl morski, zwłaszcza latem. Niebiesko-biała kombinacja nie traci swojej popularności, jest tylko wzbogacona o nowe szczegóły. Ponadto, już znane kotwice i kółka ręczne, mieszkańcy morza zyskują popularność, zwłaszcza rozgwiazdy w różnych wersjach.

Popularny jest także styl morski, zwłaszcza latem.

Niebiesko-biała kombinacja nie traci swojej popularności, jest tylko wzbogacona o nowe szczegóły.

Biżuteria w stylu paznokci

Wspólne dla wszystkich kierunków zdobienia paznokci jest obecność biżuterii na paznokciach. Oczywiście ich liczba, lokalizacja i kolor powinny być odpowiednie. Ale są używane bardzo często i obficie. Wielobarwne cyrkonie łączone są z trójwymiarowymi elementami, rysunkami na paznokciach z naklejkami. Moda jest teraz bardzo demokratycznie zainteresowana eksperymentami z projektowaniem manicure, pozwalając na najśmielsze kombinacje.

Powszechna jest obecność biżuterii na paznokciach

Oczywiście ich liczba, lokalizacja i kolor powinny być odpowiednie.

Wielobarwne cyrkonie łączone są z trójwymiarowymi elementami, rysunkami na paznokciach z naklejkami

Moda jest teraz bardzo demokratyczna dzięki eksperymentom z projektowaniem manicure, pozwalającym na najśmielsze kombinacje

Projekt paznokci Ombre

Stylowy minimalizm

Pozwól sobie pokazać swoją wyobraźnię, spróbuj kombinacji różnych kolorów, dekoracji, technologii nakładania lakieru. W każdym razie otrzymasz coś nowego i oryginalnego. Najważniejsze jest to, że zdrowe zadbane paznokcie służą jako kreatywność.

Pomysł na wideo: manicure matowy z błyszczącym wzorem

Pin
Send
Share
Send
Send