Piękno

Jasny żółty manicure (50 zdjęć) - Najlepsze pomysły na projekt 2019

Żółty manicure to dobry pomysł o każdej porze roku.

Słoneczny i ciepły żółty manicure (zdjęcie), złoty lub żółty miód - wszystkie te odcienie są aktualne dzisiaj. Każdy z tych lakierów wygląda nietypowo, więc natychmiast przyciąga uwagę. Może być łączony z innymi kolorami: pomarańczowym, niebieskim, wiśniowym, karmazynowym lub nawet czarnym.

Każdy manicure z udziałem żółtego lakieru do paznokci natychmiast staje się jasny i stylowy.

Różne odcienie koloru słońca stworzą odpowiedni nastrój.

Ten kolor pasuje do wielu innych odcieni.

Wybór odcienia lakieru

Wszystkie odcienie żółci są niezmiennie związane z ciepłem i słońcem, więc natychmiast przyciągają uwagę. W sezonie letnim lepiej wybrać soczyste limonki, cytryny, musztardy lub szafranu. Ponadto styliści uważają, że absolutnie nie jest konieczne osiągnięcie idealnego połączenia takiego manicure z ubraniami lub akcesoriami - wystarczy, że ten sam odcień jest w harmonii z co najmniej jednym kolorem. Dozwolona jest niewielka rozbieżność tonów z jasnymi kombinacjami kolorów lata.

Wszystkie odcienie żółci są zawsze związane z ciepłem i słońcem, dlatego natychmiast przyciągają uwagę.

Lakier ze złotymi odcieniami

Jasny żółty manicure jest pożądany, aby nadać owalnemu lub prostokątnemu kształtowi.

Spokojne odcienie neutralne - bursztynowe, płowe, lniane, miodowe lub szampańskie, zeszłoroczna trawa lub piasek wulkaniczny - są bardziej odpowiednie do codziennego użytku. Aby stworzyć kod ubioru, idealnym rozwiązaniem byłby dyskretny i stylowy manicure z matowym lakierem.

Jasny żółty manicure (patrz zdjęcie) jest pożądany, aby nadać owalny lub prostokątny kształt. Nie może być ostro zarysowanego szorstkiego kwadratu. Również drapieżne żółte trójkąty na paznokciach będą wyglądać śmiesznie.

Wskazówka! Używając jasnego manicure, który sam w sobie jest doskonałym dekorem, nie należy przeciążać paznokci nadmiernym przycinaniem. Obfitość koronek i kryształów górskich jest dozwolona tylko na lakierach o jasnych pastelowych odcieniach.

Jasny kolor mandarynki

Niezwykle modna musztarda

Manicure kanaryjski

Reguły kombinacji kolorów

Żółty kolor można łączyć z niemal wszystkimi odcieniami. Aby uniknąć dysonansu, wystarczy przestrzegać pewnych zasad. Pomimo tego, że główny żółty kolor należy do ciepłych tonów, dodając do niego inne kolory (niebieski, szary popielaty, szkarłatny lub lazurowy), zamienia się w surowe zimno. Dlatego połączymy:

 • czysty żółty i wszystkie ciepłe odcienie: z miękką pomarańczą, marchewką, maliną, turkusem;

Czysta żółć i wszystkie ciepłe odcienie łączą się z miękką pomarańczą, marchewką, maliną, turkusem

Zimno żółty jest w harmonii z miętowo-zieloną, jadeitową, czekoladową, orzechową, szkarłatną, niebiesko-fioletową, niebieską lub lazurową.

Kolory zakresu achromatycznego (biały, szary i czarny), które są neutralne, współistnieją z każdym ciepłym lub zimnym odcieniem żółtego.

 • zimny żółty: z miętowo-zieloną, jadeitową, czekoladową, orzechową, szkarłatną, niebiesko-fioletową, niebieską lub lazurową;
 • kolory achromatycznego zakresu (biały, szary i czarny), które są neutralne, z dowolnymi ciepłymi lub zimnymi odcieniami żółtego;
 • w stylu biznesowym, matowo żółty bez połysku w połączeniu z neutralnymi kolorami: białym, szarym lub beżowym; Dodajemy bogate kolory tylko jako małe akcenty.

Wskazówka! Żółty manicure świetnie wygląda na krótkich paznokciach i paznokciach średniej długości. Co więcej, zbyt długie paznokcie - to nie ma znaczenia. Jeśli nie chcesz ich odciąć, lepiej jest wybrać bardziej miękkie pastelowe odcienie.

Połączenie z czernią

Aby stworzyć jasny i niezapomniany manicure za pomocą żółtego lakieru (zdjęcia), powinieneś grać na kontrastie tekstury i koloru. Żółty kolor można łączyć z białym, zielonym lub miętowym, szkarłatnym lub szkarłatnym, niebieskim lub beżowym. Soczysty żółty wygląda bardzo elegancko po zmieszaniu ze złotym piaskiem. Jednak połączenie żółtego i czarnego podczas tworzenia spektakularnego manicure może być najbardziej bezpieczną opcją.

Połączenie żółtego i czarnego podczas tworzenia spektakularnego manicure jest najbardziej bezpieczną opcją

Uderzający, ale szokujący czarny lakier w połączeniu z frywolnym kolorem żółtym tworzy bardzo elegancki i szlachetny obraz

O dziwo, szokujący czarny lakier w połączeniu z frywolnym kolorem żółtym tworzy bardzo elegancki i szlachetny obraz. Co więcej, używając kombinacji żółto-czarnej gammy, możesz zrobić manicure jako figlarne lato i surowy wieczór. Wszystko zależy od rodzaju zastosowanego wzoru i wyboru odcieni. Ale z pewnością nie będzie nudny.

Żółto-czarny manicure z paskami groszku lub „pszczoły” pomoże stworzyć niezapomniany letni wygląd. Luksusowa koronka z czarnymi i żółtymi wzorami będzie bardziej odpowiednia w połączeniu z suknią wieczorową i elegancką fryzurą. Przy takim schemacie kolorów połysk i cyrkonie doskonale harmonizują. Jedyny warunek - ich odcienie, w zależności od wybranego koloru podstawowego, muszą być ciepłe lub (jeśli kolor podstawowy jest zimny) - takie samo zimno.

Wskazówka! Jeśli konieczne jest wizualne rozszerzenie nagietków, żółty kolor powinien być oprawiony w czerń. Gwoździe z czarnym środkiem i żółtym na krawędziach są węższe i bardziej wdzięczne.

Używając kombinacji żółto-czarnej gammy, możesz zrobić manicure jako figlarne lato i surowy wieczór

Żółty i czarny manicure z groszkiem lub paskami „pszczoły” pomogą stworzyć niezapomniany letni wygląd.

Aby nie przyciemnić manicure, czarny może być użyty tylko na jednym palcu

Żółto-pomarańczowy manicure

Styliści oferują ogromną liczbę bardzo różnych opcji łączenia tych dwóch słonecznych i bogatych kolorów, aby stworzyć najbardziej nietrywialne obrazy. Ponadto kwiat pomarańczy w 2019 r. Jest bardzo istotny:

 • Możesz łączyć te kolory za pomocą gradientu (bursztynowego) lub z różnego rodzaju rysunkami abstrakcyjnymi lub tematycznymi, ornamentami lub wzorami;
  Doskonałą opcją, bardziej złożoną, ale także bardziej przyciągającą uwagę, będzie opcja gradientu, który płynnie zmienia kolor z żółtego na pomarańczowy. Tutaj nacisk kładziony jest na płynne rozciąganie dwóch bardzo jasnych kolorów, a liczba każdego z nich może być zmieniana zgodnie z ich życzeniami.
 • Prosty, ale nie mniej atrakcyjny manicure uzyskuje się przez naprzemienne barwienie każdego z paznokci lakierem żółtym i pomarańczowym; Taka kombinacja będzie przypominać jasne promienie słoneczne biegnące od czubków palców.

Pomarańczowo-żółty (musztardowy) kolor jest bardzo popularny w tym sezonie.

Zabawny i delikatny design

Strip and peas - najbardziej popularne i proste wzory do zdobienia paznokci

Wskazówka! Jasny manicure w żółtych odcieniach może podkreślić najmniejsze wady paznokci i naskórka. Dlatego przed zastosowaniem go należy uporządkować ręce. Niewielkie wady i nierówności można ukryć za pomocą podłoża nałożonego w 2 warstwach.

Niebieski lub wiśniowy z żółtym

W sezonie letnim można sobie pozwolić na najbardziej śmiałe eksperymenty, łącząc niebieski, głęboki fiolet lub wiśnię z kanarkowo-cytrynowo-żółtą, uzupełniając manicure małymi złotymi lub srebrnymi wstawkami lub wykorzystując wiosenno-niebieski manicure. Możesz uzupełnić taki obraz za pomocą żółtych torebek i bransoletki oraz jasnych kapci.

W sezonie letnim można sobie pozwolić na najbardziej śmiałe eksperymenty, łącząc niebieski, głęboki fiolet lub wiśniowy z kanarkowo-żółtą cytryną

Pomimo faktu, że niebieski i żółty - całkiem klasyczna kombinacja kolorów, powinieneś z nimi pracować ostrożnie

Ponieważ kolory te wzajemnie się wzmacniają, tylko jeden kolor powinien być traktowany jako podstawa, a drugi jako ramka.

Pomimo faktu, że niebieski i żółty - dość klasyczna kombinacja kolorów, powinieneś pracować z nimi ostrożnie. Po pierwsze, nie powinniśmy zapominać o zasadach zestawień kolorystycznych i używać w manicure tylko zimnych lub ciepłych odcieni żółtego i niebieskiego. Ale po drugie, ponieważ kolory te wzajemnie się wzmacniają, tylko jeden kolor powinien być traktowany jako podstawa, a drugi jako ramka.

Żółte i niebieskie są doskonale połączone w manicure w stylu francuskim. Możesz łączyć te kolory i różne paznokcie, umieszczając na przykład żółty tylko na pierścieniu i środkowym palcu oraz niebieski lub wiśniowy na pozostałych.

Wskazówka!Ponieważ koncepcja z połączeniem koloru niebieskiego i żółtego jest zbudowana na ostrym kontraście, nie powinieneś dać się ponieść i przeciążać wystrój manicure. Lepiej zrobić to na osobnych paznokciach.

Nie zapominaj o zasadach łączenia kolorów i stosuj w manicure tylko zimne lub ciepłe odcienie żółtego i niebieskiego.

Możesz łączyć te kolory i różne paznokcie, umieszczając na przykład żółty tylko na pierścieniu i środkowym palcu, a niebieski na pozostałych

Żółte i niebieskie są doskonale połączone w manicure w stylu francuskim

Żółta kurtka

Można zwrócić uwagę ludzi wokół za pomocą słonecznego jasnożółtego nasyconego manicure. Szczególnie nietypowe będzie wyglądać przy użyciu klasycznej lub księżycowej kurtki. Można je łączyć: rysować jeden z uśmiechów na czubku gwoździa, a drugi - na samym jego gruncie.

Aby zastąpić banalną standardową linię uśmiechu w kurtce francuskiej w 2019 r., Pojawiły się nowe kombinacje:

 • ostre zęby, fale, a nawet kwadraty;
 • Najnowsze pokazy mody pokazały kolejne śmiałe podejście do zwykłego francuskiego: stworzenie odcinka koloru wzdłuż linii uśmiechu; Możesz to zrobić zwykłą gąbką na nie do końca wysuszonym lakierze;

Niesamowite fren na ultra długich paznokciach

Baza jest żółta, a linia uśmiechu jest biała

Każdy palec ma swój własny projekt

 • kilka linii uśmiechów również wygląda nietypowo i nie muszą być takie same na wszystkich paznokciach;
 • uśmiech może być nie tylko poziomy, ale także pochylony, pionowy, a nawet asymetryczny;
 • Możesz go ozdobić za pomocą gradientu lub umiejętnie dobranego wystroju.

Wskazówka! Aby przyciąć linię lakieru w pobliżu naskórka, można użyć zwykłego pędzla lub ołówka korekcyjnego.

Żółta kurtka może być albo jasna, albo wykonana w pastelowych odcieniach roztopionego mleka, kremu lub bladożółtego. Doskonale łączy matowe lakiery i związki metali. Aby podkreślić naturalny kolor twoich paznokci, możesz również połączyć bezbarwny z jasnożółtym lakierem.

Wskazówka!Łącząc kolor żółty i czerń, nie powinieneś używać tradycyjnej kurtki z linią uśmiechu - wizualnie się rozpadnie.

Uśmiech może być nie tylko poziomy, ale także pochylony, pionowy, a nawet asymetryczny

Delikatny Księżycowy Manicure

Miłośnicy „na raz” mogą eksperymentować z kombinacją różnych materiałów i wzorów powłok - matowa żółta kurtka, ciągły błyszczący lakier, matowy z piaskiem i kryształkami na raz, zaletą palców na dwóch rękach jest dziesięć, co oznacza, że ​​jest gdzie grać. Pobicie projektu każdego gwoździa nie jest łatwym zadaniem, aby nigdy się nie powtórzyło, ale również nie ustępuje z tego samego stylu, ale tym bardziej interesujący jest wynik.

Powłoka żelowa

Żel polski wygląda bardziej nasycony niż normalnie. Każdy producent musi uwzględnić w zestawie najróżniejsze odcienie, w tym żółte, modne w tym sezonie.

Przy pomocy takich związków niemożliwe jest zwiększenie gwoździ lub poprawienie ich kształtu. Żółty żel do manicure lub nakładany za pomocą bardziej oszczędnego rodzaju - szelak - jest stosowany tylko wtedy, gdy jest to konieczne:

 • suwaki mocujące (naklejki);
 • przedłużenie życia żółtego manicure przez co najmniej kilka tygodni;
 • Jest to szczególnie ważne przy tworzeniu złożonych prac projektowych.

Żel polerujący wygląda bardziej nasycony niż normalnie

Ten zasięg potrwa od dwóch do trzech tygodni.

Żelowa płytka staje się mocna, więc nie możesz się martwić o połamane paznokcie

Wskazówka! W przypadku częstego stosowania preparatów żelowych paznokcie mogą zacząć złuszczać się lub rozrzedzać, dlatego należy okresowo podawać im resztki.

Żółty manicure w domu

Zamień swoje ręce w prawdziwą pracę zdobienia paznokci, która jest możliwa nie tylko w kabinie. Ponadto, łącząc jasne tony, małe wady na żółtym tle są prawie niezauważalne.

Możesz zamienić swoje dłonie w prawdziwą pracę zdobienia paznokci nie tylko w salonie, ale także w domu

Dzięki połączeniu jasnych kolorów małe wady na żółtym tle są prawie niezauważalne.

Żółty manicure z cyrkoniami będzie wyglądał elegancko

Na taki wiosenny manicure nie musisz być super artystą.

Jeśli używasz cienkiego pędzla o określonej umiejętności i czasie wolnym, możesz tworzyć na żółtych paznokciach, nawet w domu:

 • proste ozdoby lub wzory, losowo rozmieszczone lub symetryczne linie, klatka, koronka, kropki;
 • śmieszne stokrotki lub emotikony na żółtym tle, które będą wspaniałym dodatkiem do standardowego nudnego manicure;
 • Możesz osiągnąć oszałamiający efekt nawet przy prostej zmianie lakierów o różnych odcieniach na paznokciach; Eksperyment i połączenie wystroju na różnych paznokciach - żółty manicure tylko na tym skorzysta.

Wskazówka! Ukryj nierówności pomoże linii narysowanej na granicy.

Możesz nawet uzyskać oszałamiający efekt dzięki prostej zmianie lakierów o różnych odcieniach na paznokciach.

Kolorowa kurtka z żółtym

Nagietek - kolorowe cukierki

Oszałamiający efekt przelewu tworzy lakier z brokatem

Powinieneś być bardzo ostrożny ze złotym, srebrnym lub metalicznym manicure z żółtym lakierem (patrz zdjęcie). Nie powinny być nalewane natychmiast na wszystkie paznokcie. W połączeniu z jasnożółtym wyglądem będzie bardzo trudne. Wystarczy jeden lub kilka pociągnięć z rozsądnym wystrojem.

Wskazówka!Jeśli manicure jest już uprawiany, możesz zrobić małą sztuczkę: pomaluj obszar otworu lakierem, który pasuje do wystroju.

Manicure Feng Shui, gdy palec serdeczny jest inny

Aby stworzyć taki projekt, potrzebujesz specjalnej naklejki.

Świeże i oryginalne

Neon żółty nadaje się do ciemnej skóry

Żółty Craquelure

W sztuce paznokci termin „craquelure” pochodzi z malarstwa. Nazywane są imitacjami pęknięć w lakierze. W tym celu stosuje się specjalny lakier do łez.

Osiągnięcie idealnej kombinacji kolorów w spękaniu nie jest łatwe. Manicure z dwoma kolorami „kłótni” między sobą może wyglądać zbyt szorstko, a biały i żółty, na przykład, sprawiają ból. Dlatego dla pierwszego doświadczenia lepiej jest użyć kombinacji żółtej i neutralnej czerni lub użyć lakierów, które różnią się w kilku kolorach.

W sztuce paznokci termin „craquelure” pochodzi z malarstwa. Nazywane są imitacjami pęknięć w lakierze. W tym celu stosuje się specjalny lakier do łez.

Niezwykły design wygląda bardzo stylowo.

Aby uzyskać kolorowy obraz, nie ma potrzeby stosowania pociągnięć w jednym kierunku. Po tym wszystkim, zmieniając wielkość obrysu i grubość warstwy craqueloric, można uzyskać różne efekty. Mniejsze pęknięcia można uzyskać za pomocą gąbki piankowej. Osiągnięty efekt będzie widoczny dopiero po całkowitym wyschnięciu lakieru.

Wskazówka! Wielkość pęknięć zależy od grubości warstwy lakieru. Im jest większa, tym większe pęknięcie.

Wodny żółty manicure

Manicure z efektem marmuru lub pręgowanego koloru można uzyskać zwykłą wodą, a można to zrobić nawet w domu. Połączenie bogatej żółci z jasnymi soczystymi lakierami lub czarnym lakierem będzie wyglądać szczególnie stylowo.

Technika takiego manicure nie jest łatwa, jednak w razie potrzeby można go szybko opanować. Szczęście delikatnie kapie małymi porcjami do wody na przemian - pierwszy lakier jednego koloru, a następnie inny. I każda kolejna kropla powinna wpaść w centrum formowanego rozwodu.

Przykład manicure na wodzie na środkowym i pierścieniowym palcu

Za pomocą wykałaczki kolory są mieszane - rysowany jest wzór. Podczas opuszczania palca w szklance rysunek jest przenoszony na paznokieć. Następnie przygotuj mieszaninę na następny palec. Taki manicure będzie doskonałą podstawą do dalszego projektowania paznokci.

Wskazówka! Manicure wodny będzie trwał dłużej, jeśli zostanie nałożony na przezroczysty podkład. Aby nie plamić skóry, lepiej przykleić ją taśmą klejącą.