Piękno

Angelina Jolie napisała testament

Brad Pitt był wściekły, słysząc o tym.

Angelina Jolie po separacji i procesie rozwodowym szybko traciła na wadze. Stres, choroba, ciągłe strzelanie - wszystko to może mieć negatywny wpływ nie tylko na wygląd aktorki, ale także całkowicie osłabić zdrowie. Według niektórych raportów Jolie waży teraz około 45 kilogramów. Jest rozdarta między wychowywaniem dzieci, karierą i działalnością charytatywną. Chce być na czas, ale bardzo jej brakuje. Aktorka jest tak przytłoczona, że ​​czasami nawet nie ma czasu na jedzenie.

Wiele gwiazd martwi się o nią.

Ostatnio okazało się, że Jolie napisała testament. Jolie zamierza pozostawić niemal całą fortunę swojemu adoptowanemu synowi, 17-letniemu Maddoxowi. Zamierza przekazać synowi firmę produkcyjną Jolie Pas, która pozostała z nią po rozwodzie z Bradem Pittem. Od 2014 roku przyniosła jej dochód w wysokości 116 milionów dolarów.

Jolie i Maddox są bardzo blisko. Jest mądry, próżny, uczy się wszystkiego, aby stać się głównym w firmie filmowej Jolie Pas. W wieku 15 lat nastolatek został producentem jednego z obrazów jego mamy.

Nawet organizacja charytatywna Angeliny zmieniła nazwę na Fundację Maddox Jolie-Pitt. Teraz obawia się, że jej syn otrzymał doskonałe wykształcenie.

Nawiasem mówiąc, Maddox był jedynym dzieckiem, które wspierało Jolie w trudnym dla niej okresie. Nastolatek nadal jest w napiętej relacji z Pittem. Nawet gdy byli małżonkowie zgodzili się na opiekę nad dzieckiem, odmówił spotkania z ojcem.

Jednak wiadomość o nadchodzącym rozwścieczy Brada. Aktor jest najbardziej zaniepokojony faktem, że pozostałe pięć dzieci pozostanie w tej sytuacji z niczym.

Jak wiecie, Angelina nigdy nie dzieliła dzieci na krewnych i adopcyjnych. Istnieje wersja, którą pozostałe pieniądze Jolie podzieli równo pomiędzy wszystkich.