Piękno

Andrei Razin publicznie obraził Leru Kudryavtsevę

Producent powiedział, że gwiazda telewizyjna rozpoczęła karierę od pracy jako prostytutka.

Podczas gdy w studio autorskiego programu telewizyjnego Lera Kudryavtsevskaya gwiazdy ujawniają swoje prowokacyjne sekrety, gwiazda Andrei Razin postanowiła odsłonić samą gwiazdę. Pewnego dnia wydał skandaliczne oświadczenie w sieci. To ostatnie objawienie gwiazdy telewizyjnej, którą poświęciła byłym mężom Prima Donny, doprowadziło go do tego objawienia.

Wydanie poruszyło intymne szczegóły życia ze znaną piosenkarką, dzięki czemu Alla Pugacheva nawet zaskoczyła, że ​​tak piękny, jej zdaniem, prezenter telewizyjny grzebał w „śmieciach”. Najwyraźniej równie nieprzyjemna opinia na temat samego Lery i Razina.

Według niego dziewczyna na początku swojej kariery pracowała jako prostytutka, zabawiając mężczyzn w hotelach. Razin przypomniał sobie nawet przypadek, kiedy to Kudryavtseva rzekomo przybył na telefon do swojego perkusisty i po nocy razem zaczęła szantażować mężczyznę z jej ciążą.

Ciekawe, że Andrei wkrótce usunął swój post z Internetu, ale już udało się go rozproszyć w prasie. Do tej pory Kudryavtseva nie skomentował oskarżeń skandalicznego producenta, ale jej fani uważają je za absurdalne.