Piękno

Pani Govorukhin chce ekshumować swoje ciało

Pin
Send
Share
Send
Send


Kobieta zamierza udowodnić w jakikolwiek sposób, że urodziła dziecko od dyrektora.

Skandal wokół dziedzictwa reżysera Stanislava Govorukhina nabiera tempa. Aktorka Anastasia Martzinkovskaya nie tylko twierdzi, że 15 lat temu urodziła syna od mistrza, ale jest gotowa na wszystko, aby chłopiec otrzymał należną część.

Prawna wdowa po dyrektorze odmawia uwierzenia dziewczynie, która już złożyła pozew w sądzie. Szczegóły procesu nie zostały ujawnione prasie, ale dziennikarzom udało się nawiązać kontakt z Anastazją. W wywiadzie dla reporterów kobieta powiedziała, że ​​nie doprowadziłaby do publicznego skandalu, gdyby wdowa po Govorukhin dobrowolnie zgodziła się sprzedać jedno z mieszkań na rzecz jej i jej syna. David urodził się z porażeniem mózgowym, a chłopiec potrzebuje stałego leczenia.

Martsinkovskaya nazwała trzy sposoby ustalania ojcostwa dyrektora - według rzeczy osobistych, jeśli wdowa daje im dostęp, zgodnie z analizami prowadzonymi w szpitalu i ekshumacją ciała Govorukhina. Dziewczyna zauważyła, że ​​nie chce uciekać się do ostatniej opcji, ale poprowadziła analogię do Charliego Chaplina, kiedy jego prochy musiały zostać zakłócone w celu przeprowadzenia testu na ojcostwo.

Pin
Send
Share
Send
Send