Moda

Jak nosić rowery: trend mody latem 2019 roku

Pin
Send
Share
Send
Send


Rowery - nowy trend, który podbił wszystkie mody. Coraz częściej zdobywają popularność wśród blogerów modowych, modeli, a nawet towarzyskich! W tym sezonie modniści wybierają to dla swoich strojów. A zwykła dziewczyna, wiedząc, co ma nosić na rowerach w 2019 r., Nie może wyglądać gorzej niż piękności na wybiegu!

Jaka jest kombinacja raczej nieprzewidywalnej pozycji kobiecej garderoby? Możesz tworzyć absolutnie wyjątkowe łuki, w zależności od wybranego stylu i dostępnych przedmiotów.

     

Najczęściej modne kobiety wybierają koszule jako parę do spodenek rowerowych: od białych klasycznych po safari / wojskowe. Szczególnie stylowy wygląd wiązany węzeł.

     

Kolejnym udanym rozwiązaniem są bluzy i kurtki sportowe. To najbardziej zwięzłe połączenie rowerów. Dodając trampki i torbę na pasek do swojego wyglądu, staniesz się głównym stylistą ulicy.

     

Blezer, miniaturowa torba, buty i biżuteria pomogą stworzyć elegancki wygląd modnego wydarzenia. Możesz użyć zarówno klasycznego stylu marynarki / kurtki, jak i jasnego z efektownymi nadrukami.

     

Nieformalne koszulki i topy, które tak bardzo kochamy iw których czujemy się tak komfortowo, będą tematycznym dodatkiem do spacerów z przyjaciółmi lub porannych biegów z psem.

   

Aby uczynić obraz bardziej modnym, możesz połączyć kilka kombinacji jednocześnie. Na przykład: rowery + top + blezer. Lub rower + koszula + kurtka sportowa.

     

Wielu projektantów zaprezentowało ten trend w jasnych, równych neonowych kolorach w swoich kolekcjach w tym sezonie.

         

Więc odważ się, bądź odważny w swoich obrazach, tworząc niezwykłe stroje!

Pin
Send
Share
Send
Send