Moda

Panie z charakterem: 3 najtrudniejsze znaki zodiaku wśród kobiet

Pin
Send
Share
Send
Send


Piękne jasne dziewczyny zawsze przyciągają uwagę. Jednak takie kobiety często mają zły nastrój, co utrudnia życie nie tylko dla nich, ale także dla osób wokół nich. Astrolodzy uszeregowali najtrudniejsze znaki zodiaku u kobiet, z którymi komunikacja jest obarczona problemami, konfliktami i zranioną dumą.

Koziorożec

Kobiety Koziorożca wolą „rządzić światem” same

Kobiety tego znaku są w stanie wygrać, gdy się poznają. Zawsze wyglądają dobrze, powściągliwie, potrafią podtrzymać rozmowę, zachować skromność, ale z godnością. Jednak ci, którzy decydują się kontynuować komunikację, a nawet rozpocząć opiekę, są narażeni na duże ryzyko.

Saturn ma największy wpływ na Koziorożce. To jest samotna planeta. Sprawia, że ​​jego oddziały są silne, niezależne, niezależne i pozbawiają zespołu potrzeby. Traktują wszystkich nieznajomych z dużą dozą podejrzeń i nie lubią się czołgać w ich życiu. Aby wejść w bezpośrednie otoczenie przedstawiciela tego znaku, musisz zrobić dużo wysiłku.

Kobiety Koziorożca są zapalonymi karierowiczami. Są bezinteresownie oddani pracy, zawsze robią to dla najwyższego wyniku. Żądają tego samego od reszty. Taki szef nie pozwoli podwładnym zejść i będzie szczerze zastanawiał się, dlaczego odesłali go z powodu konieczności pozostania w biurze po oficjalnym zakończeniu dnia pracy.

Wysokie wymagania sprawiają, że Capricorns i jego towarzysz. Ich wymagania dotyczą przede wszystkim pozycji w społeczeństwie. Koziorożec będzie mógł zainteresować tylko mężczyzn, którzy są z nimi przynajmniej na tym samym poziomie i mają przynajmniej dochód. Cała reszta może liczyć tylko na obojętne poglądy, maskując lekką pogardę.

Szczególnie trudno jest komunikować kobiety urodzone w pierwszej dekadzie znaku zodiaku (22 grudnia - 2 stycznia), kiedy wpływ Saturna jest najwyższy. To prawdziwi stratedzy, którzy analizują, planują i prognozują nie tylko biznes, ale także społeczeństwo. Liczą na to, co okaże się dla nich znajomość, przyjaźń lub romans z tą osobą.

Skorpion

Kobiety Scorpio uwielbiają dominować w społeczeństwie i są gotowe zniszczyć swoich rywali

Od wczesnego dzieciństwa kobiety tego znaku zaczynają walczyć o uwagę, pierwszych rodziców, a następnie przyjaciół i nauczycieli. Panie odnoszą sukcesy w tym dość szybko: naturalny magnetyzm, rozwinięty umysł i specjalny magnetyzm Skorpionów pomagają osiągnąć pożądany. Wokół nich pojawia się tłum fanów, marzący o wejściu w bliski krąg o niezwykłej urodzie. Nie jest to jednak takie proste.

Neptun, główna planeta Skorpionów, daje ludziom pewność, poczucie wyższości nad innymi i pożądanie władzy. Kobiety doświadczające jego wpływu mają tendencję do dominowania w każdym zespole i zwracania na siebie uwagi. Czasami bardzo niestandardowe sposoby.

Nie będzie łatwo komuś, kto ośmieli się narysować własne poglądy. Kobiety Scorpio nie wybaczą tego i przeżyją przeciwnika, działając w jakikolwiek sposób, często chytrze. Nie myśl, że prędzej czy później zapomną i wybaczą. Cechuje je uraza, zemsta i potrzeba konfliktu.

Miłość do kobiety ze Skorpiona jest bardziej jak niekończąca się wojna. Przedstawiciele znaku odczuwają potrzebę emocji i nie ma znaczenia, czy są dobre, czy złe. Dlatego życie z nimi jest jak huśtawka: z burzliwej kłótni poruszają się bez przerwy do równie czarującego pojednania, a potem wszystko zaczyna się od nowa. Często powodem skandalu są podejrzenia o zdradę. Te panie są bardzo zazdrosne.

Jeśli związek przestał budzić pasję, miłość zniknęła. Dlatego możesz poczekać na przerwę i mieć pewność, że ta pierwsza szybko znajdzie nowe źródło emocji. Lub już odkryto - takie kobiety łatwo niszczą wszystkie struktury i działają zgodnie z ich potrzebami, niezależnie od prawa i zasad moralnych.

Bardziej niż inni warto obawiać się Skorpionów urodzonych w drugiej dekadzie (3-12 listopada). W tym okresie nie tylko Pluton, ale także Neptun wpływa na postać, doprowadzając do doskonałości w kierunku dramatyzacji.

Baran

Baran chce i będzie pierwszym we wszystkim. Nie wchodźcie pod nogi, bo inaczej zostaniecie zdeptani!

Kobiety tego znaku to tylko ogień: energiczny, namiętny, celowy, wytrwały. I przyciąga ludzi do nich, przyciągają Barana, nie zdając sobie sprawy, że komunikacja z nimi może poważnie zaszkodzić, ponieważ rządzi nimi najbardziej wojująca planeta - Mars.

Główną pasją kobiet Barana jest konkurencja. Dążą do udowodnienia swojej wyższości wszystkim: kolegom, dziewczynom i ukochanej osobie. Mogą nawet nie podejrzewać, że biorą udział w niewypowiedzianej bitwie, w której oczywiście wygra Baran. Lepiej poradzi sobie z pracą, przygotuje najsmaczniejsze dania i stworzy idealną rodzinę. Nawet jeśli ma problemy, będą to największe problemy, w porównaniu z którymi wszystkie inne są tylko puffami.

Oczywiście kobieta Barana opowie o swojej wyższości wobec innych. A kłótnia z nią byłaby bezużyteczna. Przedstawiciele tego znaku nie są w stanie zaakceptować cudzej opinii. Wierzą, że zawsze mają rację we wszystkim i są gotowi bronić swojego punktu widzenia do ostatniego. Konflikty stają się częścią ich życia: element ognia i wypada, zmuszając ich do popełnienia pochopnych czynów, zagotowania się i wyjścia z siebie.

W każdym zespole starają się zajmować stanowiska przywódcze i często stają się prawdziwymi dyktatorami. Znak ognia czuje się świetnie w pozycji szefa, uwielbia podejmować jedyne decyzje i często traktuje podwładnych, którzy odważą się iść wbrew zasadom ustanowionym przez nich.

Najcięższą postacią jest Baran pierwszej dekady (21-31 marca), kiedy wpływ Marsa jest najsilniejszy. To są prawdziwi wojownicy, którzy zawsze są gotowi do bitwy. A jeśli nie ma powodu, to te kobiety z pewnością to wymyślą.

Gwiazdy obdarzają swoich wychowanków masą zasług i umiejętności, ale także nagradzają ich „kolcami”. Aby zobaczyć w takich włochatych damach, że bardzo piękne i wyjątkowe zadanie nie jest łatwe, ale nagroda jest tego warta.

Pin
Send
Share
Send
Send