Piękno

Dokładny horoskop na rok 2018 na znakach zodiaku

Czy pies Yellow Earth będzie korzystny dla wszystkich? Podejmie najdokładniejszy horoskop na 2018 r. Według znaków zodiaku.

Baran

Baran znajduje się pod specjalną ochroną symbolu roku.

W nadchodzącym roku Baran może spełnić swoją połowę. Szanse na znalezienie prawdziwej miłości będą znacznie większe niż latem. Członkowie rodziny znaku powinni być cierpliwi i mniej zazdrośni o swojego partnera. W pracy wszystko potoczy się wyjątkowo dobrze, możliwy jest znaczny rozwój kariery. Na wszystko jest wystarczająco dużo pieniędzy, nie można się nawet o to martwić. Zdrowie jest dobre, ale istnieje zagrożenie, że zdobędziesz kilka dodatkowych kilogramów. Aby zachować formę, należy opierać się na owocach i warzywach oraz słodkich i mąkach, przynajmniej tymczasowo wyłączonych z diety.

Byk

Taurus będzie musiał trochę poczekać z wydatkami

Związek z wybranym w Taurus rozwija się niezwykle. Zamiast stosu krytyki, lepiej zasmakować ukochanej osobie z komplementami - na pewno to doceni. Lonely Taurus powinien zająć niską pozycję startową, ponieważ nadchodzący rok przygotował dla nich wiele ekscytujących dat. Ale finanse nie są takie różowe: w pierwszej połowie warto mocniej zacisnąć pasek. Ale w lecie oczekuje się zwiększenia liczby stanowisk lub znacznego wzrostu wynagrodzenia. Byk ma tak wiele rzeczy do zrobienia w nadchodzącym okresie, że po prostu nie ma czasu na zranienie. To prawda, należy zwracać uwagę na zdrowie zębów, aby utrzymać uśmiech w idealnym stanie.

Bliźniacy

W sferze miłości Gemini gotuje poważne pasje!

Przed urokiem Bliźniąt w 2018 roku nikt nie może się oprzeć. Samotny przedstawiciel znaku oczekuje morza komplementów, wyznań miłosnych, a nawet ofert rąk i serc. Rodzina też nie będzie się nudzić: niektórzy czekają na przyjemne podróże, inni kupują nieruchomości, trzeci się poruszają, a czwarty rodzi się mały cud. W 2018 r. Lepiej powstrzymać się od dużych zakupów. W pracy nie przewiduje się żadnych specjalnych zmian, więc nie powinieneś wychodzić z budżetu. W przypadku zdrowia wszystko jest ogólnie dobre, ale może się nie powieść. Poranne ćwiczenia, pływanie, odmowa noszenia ciężarów i normalizacja wagi pomogą poradzić sobie z tym problemem.

Rak

Niestety, w tym roku nie będzie raka bez miłości

Jeśli rak nie wywoła negatywnych emocji do wewnątrz, ale po prostu omówi problem z ukochaną osobą, wzajemne zrozumienie szybko zostanie przywrócone. Jednak nawet jeśli partner dojdzie do idei separacji, nie powinieneś być smutny - nowy związek będzie się rozwijał bardzo dobrze. Samotny Raki czekają na większą uwagę ze strony płci przeciwnej. W pierwszych miesiącach 2018 r. Zawsze będą konflikty w pracy. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w nowym polu, powinieneś zaryzykować. Pod koniec roku sytuacja finansowa stabilizuje się. Zdrowie nie zawiedzie, ale należy wystrzegać się stresu i przepracowania. Aby uniknąć zakłóceń, należy częściej odpoczywać i pić uspokajające herbaty ziołowe.

Lew

Lwy mogą z powodzeniem wykorzystywać swoje zewnętrzne dane do promocji, ale nie warto iść dalej niż lekki flirt.

Lwy, a więc i ludzie, są gorące, aw nowym roku ich atrakcyjność nie będzie miała żadnego ograniczenia. Przedstawiciele jednego znaku mogą spotkać się z miłością latem lub wczesną jesienią. Lwów, który już jest żonaty, czeka na drugi miesiąc miodowy. Na początku roku pożądane jest łagodzenie apetytu i nie rzucanie pieniędzy. Ale latem możliwa jest promocja, morze dobrych ofert i wspaniałych ofert. Lwy zaangażowane w siedzący tryb życia powinny uwzględniać ćwiczenia fizyczne w swojej rutynie. Ale zbyt energiczni przedstawiciele znaku muszą przeciwnie, oszczędzać swoją siłę.

Panna

Virgo w tym roku będzie w stanie całkowicie uzupełnić budżet

Skromna Dziewica czekała, czekała i czekała: zgodnie z horoskopem z 2018 r., Zgodnie ze znakami zodiaku, będzie kąpać się w uwadze, podarunkach i komplementach. Warto słuchać swojego serca, aby dokonać właściwego wyboru. Znak przedstawicieli rodziny czeka na nową rundę w związku. Finansowy dobrobyt Dziewicy w nadchodzącym roku zależy wyłącznie od niej: nie będzie lenistwa - a pieniądze będą płynąć jak rzeka. Przedstawiciele znaku potrzebują dobrego odpoczynku. Zdrowy sen to najlepszy sposób na wzmocnienie układu odpornościowego i przywrócenie siły.

Wagi

Wagi w drugiej połowie roku czekają na rozwój kariery i szansę na otwarcie firmy

W nadchodzącym roku w sferze stosunków Libra czekają emocjonalne wahania: wzloty i upadki zastąpią się błyskawicznie. Konieczne jest zachowanie cierpliwości i kontrolowanie naszego gorącego temperamentu, w przeciwnym razie mogą pojawić się żałosne konsekwencje. Musisz być bardzo ostrożny z pieniędzmi. Nie podejmuj zobowiązań dłużnych - istnieje ryzyko, że nie obliczysz siły. W środku wiosny Libra byłaby miło pojechać do sanatorium. W nadchodzącym roku na ogół warto poświęcić więcej uwagi zdrowiu.

Skorpion

Horoskop Skorpion ostrzega: im więcej pokaże żądło, tym mniejsza szansa na sukces

W 2018 roku Scorpios spotka się, zakocha, flirtuje i biegnie na romantyczne randki. Aby odnieść sukces, lepiej ukryć swoje dyktatorskie maniery i otoczyć swojego partnera uczuciem i miłością. Ważne jest, aby przedstawiciele znaku byli małżeństwem, aby utrzymywać krewnych na odległość, w przeciwnym razie mogą zepsuć relacje rodzinne. Jeśli Scorpio wykaże się wytrwałością i starannością, z pewnością osiągnie doskonałe wyniki w dziedzinie kariery i finansów. Sukces nadejdzie w połowie roku. Przedstawiciele znaku, którzy marzą o otwarciu swojej firmy, mogą bezpiecznie realizować swoje plany. Zdrowie znaku w tym okresie można zazdrościć. Podróż do odległych krajów obciąży cię energią i pozwoli ci dobrze wypocząć. Jedyną rzeczą jest ostrożność podczas jazdy, zwłaszcza w pierwszej połowie roku.

Strzelec

Streltsov pociągnie w lewo ... Lub w prawo ... Ogólnie, we wszystkich kierunkach, tylko po to, by zwrócić na siebie uwagę!

Streltsov czeka na niespodzianki w swoim życiu osobistym, na przykład pasja z byłym partnerem może nagle wybuchnąć. Najważniejsze jest kontrolowanie emocji, aby nie zniszczyć własnego szczęścia. W pierwszej połowie roku pieniądze odejdą od przedstawicieli znaku, więc lepiej jest wcześniej przygotować się na tę sytuację. Ale pod koniec lata promocja jest możliwa lub otrzymasz nagrodę. Poważne choroby w nowym roku będą w stanie uniknąć. Częściej wydostać się na łono natury, być obciążonym siłą i energią.

Koziorożec

Rok owocuje finansowo Capricorns.

Koziorożec czeka na nowych ciekawych znajomych. Nawet członkowie rodziny znaku będą potrzebowali emocji, więc będą flirtować w prawo iw lewo. W takich chwilach warto pomyśleć o drugiej połowie - jest mało prawdopodobne, że doceni taką presję. Na początku roku Capricorns ryzykują, że staną się ofiarami oszustów, dlatego należy uważać na ryzykowne transakcje. Do jesieni możliwa jest promocja lub pieniądze mogą być otrzymane z bardzo nieoczekiwanego źródła. W 2018 r. Najważniejsze jest nie przepracowywanie. Przestrzeganie codziennego schematu i zdrowego snu złagodzi bóle głowy, a także naładuje Cię pozytywną energią.

Wodnik

Jeśli Aquarius zdecydował się w tym roku nadać kształt, lepiej nie szukać okresu

W nadchodzącym roku kochający wolność Aquarius ryzykuje utratę głowy z miłości. Nie od razu powiedz swojemu otoczeniu o nowej pasji - lepiej najpierw sprawdzić związek. Kariera rozwija się niezwykle dobrze, portfel jest zawsze pełny. Wygrana w loterii lub niespodziewane dziedziczenie jest możliwe. Jednak strata również nie jest wykluczona, więc powinieneś zachować czujność. Jeśli Wołodia jest zdeterminowany, aby schudnąć, koniec wiosny i lata są najlepsze do tego celu. Świeże warzywa i owoce, opalanie i aktywność fizyczna pomogą pozbyć się dodatkowych kilogramów.

Ryba

Ryby powinny być bardziej przyjazne dla krewnych i wybaczać im drobne błędy.

Ryby w miłości nie powinny idealizować swojego partnera - nie jest tak doskonały, jak się wydaje. Lepiej zaakceptować to, czym jest, wraz ze wszystkimi dziwnymi cechami i wadami. W sferze finansowej przedstawiciele znaku czekają na dobrobyt. Możliwe są korzystne oferty, udane transakcje, promocja. Nie przegap swojej szansy - możesz osiągnąć naprawdę wspaniałe rezultaty! Piętą Achillesową Ryb będą nogi. Ciepłe kąpiele i aktywność fizyczna złagodzą nieprzyjemne doznania.

Horoskop na 2018 dla wszystkich znaków zodiaku: wideo

Horoskop dla większości znaków zodiaku obiecuje wiele ciekawych wydarzeń. Teraz najważniejsze jest odpowiednie uczczenie nowego roku!

Obejrzyj film: BARAN - HOROSKOP 2019 (Grudzień 2019).

Загрузка...